Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MerlinW
#48103
Upsz félreolvastam (hogy 400 feletti Codegent keres). Fail, nem szóltam😊

[merlinw.org]

kifli
#48102
gyenge rendszerhez nem kell 400-as táp 😊
kifli
#48101
350-es fspFSP 350w (tudom crg mielõtt nekem estek, de egy gyenge gépnek jó, és nem életveszélyes)
MerlinW
#48100
Kivel szeretnél kicseszni?

GIGABYTE Superb 460W - 9130 Ft. Olcsóbb táp lakástûznézõ alapanyag😊

[merlinw.org]

#48099
Legolcsóbb táp ami elvisz egy gyenge rendszert (most egy codegen 400as eteti) ipon-ról?
MerlinW
#48098
Persze.

[merlinw.org]

proway
#48097
de akkor van rajta annyi pin-es csatlakozó ami jó a 4890-hez nem?

MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille

proway
#48096
ja okés<#wink>

MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille

Solten
#48095
Marmint ugy ertettem: ha' persze! <#alien> <#alien2>

Saor Alba

proway
#48094
nem sok jót sejtet ez az "ajajj" 😄

MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille

Solten
#48093

Saor Alba

Solten
#48092
Hello.

"és még jó lesz egy ideig"

Ez relativ, 60k eseten meg foleg... <#zavart1>

JW JW-IG41-MKII: 10.862 Ft
INTEL Celeron Dual Core E3200 2.40GHz 775 BOX: 10.538 Ft
KINGMAX TinyBGA 2048Mb DDR2 800Mhz: 7.875 Ft
FORCE3D HD4670 512MB GDDR3 PCIE: 16.749
KINGMAX TinyBGA 2048Mb DDR2 800Mhz: 7.875 Ft
FSP ATX-350PNF: 6.738 Ft

60.637 Ft

Saor Alba

Solten
#48091
ajjaj...

Saor Alba

Solten
#48090
lap: link
cpu: link

(Phenom II 810 4MB L3 cache-es btw)

Saor Alba

proway
#48089
20 alatt, vannak megbízhatóak?

MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille

Rayden14
#48088
Sziasztok!
Szeretnék, egy jó kis gépet, ami játékokat is és még jó lesz egy ideig.
Keret: 60ezer forint ( ház, HDD, DVDíró nélkül)
Szóval kéne alaplap, proci, vidikártya, táp, ram

MaSzKa
#48087


a best buy 4magos cpu 23eFt<#taps>

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

GonzaloGerardo
#48086
Intel és AMD lap is DDR2-es, nem akar DDR3-at a meglévõ cuccokhoz szeretne vásárolni, tehát intel vagy amd a kérdés, egy másik fórumban mindenképp AMD-t javasoltak Phenom X4 810 2600 Mhz 6MB cpu-val ami könnyedén megy 3GHz felett.
vélemény ?

Gigabyte GA-EP43-UD3L; Intel E7500; 2x2GB Kingmax Ram; MSI HD4850 OC 1GB; Creative Audigy2; Hipro 700W

Solten
#48085
Hi.

"2x1Gb DDR2 Kingmax (800MHz)"

Valamifele DDR3 esetleg?

Saor Alba

Solten
#48084
Hi. Az a kerdes mennyit szansz a tapegysegre.

Saor Alba

duracellmumus
#48083
corsair?enermax?antec?seasonic?😊

Apunak mindig igaza van! Most is.

proway
#48082
vagyis a gépbe nem a vga-ba 😄

MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille

proway
#48081
Hali. most õsszel szeretnék venni egy 4890 Toxic-ot, csak nem tudom milyen táp lenne jó bele, (Q9400 proci meg 2 vinyó 1 dvd meghajtó)
Chieftec? FSP?

MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille

#48080
Stream Processor. Mondd meg a típusát a kártyádnak, és megtudod.
#48079
mi az az "sp" ?

nekem régebbi a karim, tehát lehet még olyan, de hogy tudom megnézni ? órajelemelést már csináltam, az nem egy atomfizikai kísérlet 😊

MaSzKa
#48078
egyáltalán honnan szedted ezt a baromságot

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#48077
olyan kérdésem lenne, hogy egy rad 4830-asból hogyan lehet 4850-et csinálni ?

nem lehet

gput kellene átforrasztani és a másik nyákot kellene kb 100eft lenne

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#48076
Antialkoholizmus!<#taps>

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

GonzaloGerardo
#48075
leszûkítve a kérdést :

Intel Core 2 Duo E8500 3160/1333 6MB
Gigabyte EP43-UD3L

vagy .

Gigabyte MA785GM-US2H
AMD PhenomII X2 550 3100Mhz 6MB vagy. AMD Phenom II X3 720 2800Mhz 6MB vagy. AMD Phenom X4 945 3000Mhz 6MB

Ár/érték a legfontosabb !
Meg persze, hogy a #48072 írt alkatrészekhez maximálisan passzoljon !

Gigabyte GA-EP43-UD3L; Intel E7500; 2x2GB Kingmax Ram; MSI HD4850 OC 1GB; Creative Audigy2; Hipro 700W

rvn
#48074
Szimplán órajelemeléssel nem lesz 4850ed. A 4830 ban 640 sp van ezek száma a 4850 en 800. Régebben voltak olyan pédányok a 4830 asok között ameleken lehetett aktíváli a maradék 160 sp-t. Szal sehogy nem lesz 4850 ed max ha veszel. Ha szerencsés vagy és meg tod csinlni a 800 sp-t akkor is 4830 ad lesz csak 800 sp-s😊

Gigabyte Z170-HD3P, I5 6600K@4Ghz@1,17V, 2x8 DDR4 Corsair Vengeance 2666Mhz, NZTX Kraken X61, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phantes Enthoo Pro M Acrylic

#48073
olyan kérdésem lenne, hogy egy rad 4830-asból hogyan lehet 4850-et csinálni ?

szimplán csak "meghúzom" a tray toolsban, vagy kell vele mást is?

és milyen frekvenciáig érdemes vele próbálkozni, elméletileg mi a vége, és mi az optimuma ?

GonzaloGerardo
#48072
Sziasztok !
Haver venne gépet, és a segítségeteket kérném, hogy 50-60ezer FT van az alaplap+cpu kettõsre, ebbõl kéne kihozni a legjobbat, amd és intel is lehet!

a konfig többi része már adott:
2x1Gb DDR2 Kingmax (800MHz)
Sapphire HD4850 412MB
Gigabyte Superb 460W

Tehát ezekhez kellene egy jó alaplap+cpu az adott 50-60ezres kereten belül ! A válaszokat elõre is köszönöm !

Gigabyte GA-EP43-UD3L; Intel E7500; 2x2GB Kingmax Ram; MSI HD4850 OC 1GB; Creative Audigy2; Hipro 700W

MR ME
#48071
sok sikert nekik

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

Solten
#48070
ne törõdj vele

Saor Alba

#48069
novemberben elvileg elindul a gt 300 gyártása.<#smile>
#48068
Állat!<#taps>
MerlinW
#48067
Örülök, hogy megértetted a szöveg mondanivalóját.

[merlinw.org]

MaSzKa
#48066
én is kb így gondolom ezt

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#48065
Akkor el is napolhatod a VGA vasarlast jovore... <#vigyor>

Saor Alba

MerlinW
#48064
DX11-es NV-t max jövõre veszel 100ezerért😄

[merlinw.org]

MaSzKa
#48063
Jövõre lehet, hogy Codegen kijön a legtáposabb táppal, és õk lesznek a sztárok.

azok biztos akkor se vesznek ilyet elvbõl akinek a lakása gyulladt ki<#csodalk>

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#48062
En meg fogat mostam. <#fogmosas>

(mi a kozos a kommentunkben?? - Hogy senkit se erdekel)

Saor Alba

The Protector
#48061
HY.Nem fittizésbõl linkeltem a 295-ös nvidiát.Hamarosan gépet akarok fejleszteni.Nagy kiadással h ne kelljen ebbe a szarba késöbb befektetni.De asszem inkább megvárom a dx11-es nvidiákat.Bár ahoz képest h 4éve van már dx 10-es kártyám életemben még csak nem is láttam dx10ben semmit sem futni(a videókat nem veszem bele).Szal leszarom a dx 11 et ha még a 10-et sem láttam.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

Solten
#48060
Na, megmondja a PH! is: "Mára eljutottunk odáig, hogy játékhoz kell videokártyát választani, és ha haladni akarunk a korral, akkor az AMD megoldásait kell elõnyben részesítenünk, mert az NVIDIA nem képes tartani az iramot a fejlesztések terén, és az árakban is csak utólag igazodik."

<#vigyor3>

Saor Alba

#48059
a shift látványosan jobb lett.Nekem sokat számított most ez az antik gépemhez.😊
<#vigyor3><#vigyor3>
#48058
Hát gyorsabbnak tûnik de az arma eddig is ment.A shift-re vagyok kíváncsi.
MerlinW
#48057
CCC-ben aktiválom az AI-t és megvan a +12%-om😄

[merlinw.org]

Solten
#48056
Na es megvan a 12%?? <#vigyor5>

Saor Alba

#48055
Nvidia teljesítmény növelõ drtiver???😊
Most probálom majd ki arma 2 -vel
Solten
#48054
Hejj micsoda off-flem ment itt keremszepen (erdekes topikban) 😊 Sok ember a fiziksztol van elajulva, hat ne tegye mert halott szabvany lesz mint a Toshiba HD DVD-je. Aki egyebkent kicsit is ert a temahoz vagy akibe szorult nemi esz is, mar reg valtott nvidiarol. Ugyhogy szvsz felesleges itt barkit is gyozkodni 😊

Saor Alba