Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
GIGABYTE Superb 460W - 9130 Ft. Olcsóbb táp lakástûznézõ alapanyag😊
[merlinw.org]
MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille
MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille
MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille
Saor Alba
"és még jó lesz egy ideig"
Ez relativ, 60k eseten meg foleg... <#zavart1>#zavart1>
JW JW-IG41-MKII: 10.862 Ft
INTEL Celeron Dual Core E3200 2.40GHz 775 BOX: 10.538 Ft
KINGMAX TinyBGA 2048Mb DDR2 800Mhz: 7.875 Ft
FORCE3D HD4670 512MB GDDR3 PCIE: 16.749
KINGMAX TinyBGA 2048Mb DDR2 800Mhz: 7.875 Ft
FSP ATX-350PNF: 6.738 Ft
60.637 Ft
Saor Alba
MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille
Szeretnék, egy jó kis gépet, ami játékokat is és még jó lesz egy ideig.
Keret: 60ezer forint ( ház, HDD, DVDíró nélkül)
Szóval kéne alaplap, proci, vidikártya, táp, ram
a best buy 4magos cpu 23eFt<#taps>#taps>
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
vélemény ?
Gigabyte GA-EP43-UD3L; Intel E7500; 2x2GB Kingmax Ram; MSI HD4850 OC 1GB; Creative Audigy2; Hipro 700W
MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille
Chieftec? FSP?
MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille
nekem régebbi a karim, tehát lehet még olyan, de hogy tudom megnézni ? órajelemelést már csináltam, az nem egy atomfizikai kísérlet 😊
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
nem lehet
gput kellene átforrasztani és a másik nyákot kellene kb 100eft lenne
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Intel Core 2 Duo E8500 3160/1333 6MB
Gigabyte EP43-UD3L
vagy .
Gigabyte MA785GM-US2H
AMD PhenomII X2 550 3100Mhz 6MB vagy. AMD Phenom II X3 720 2800Mhz 6MB vagy. AMD Phenom X4 945 3000Mhz 6MB
Ár/érték a legfontosabb !
Meg persze, hogy a #48072 írt alkatrészekhez maximálisan passzoljon !
Gigabyte GA-EP43-UD3L; Intel E7500; 2x2GB Kingmax Ram; MSI HD4850 OC 1GB; Creative Audigy2; Hipro 700W
Gigabyte Z170-HD3P, I5 6600K@4Ghz@1,17V, 2x8 DDR4 Corsair Vengeance 2666Mhz, NZTX Kraken X61, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phantes Enthoo Pro M Acrylic
szimplán csak "meghúzom" a tray toolsban, vagy kell vele mást is?
és milyen frekvenciáig érdemes vele próbálkozni, elméletileg mi a vége, és mi az optimuma ?
Haver venne gépet, és a segítségeteket kérném, hogy 50-60ezer FT van az alaplap+cpu kettõsre, ebbõl kéne kihozni a legjobbat, amd és intel is lehet!
a konfig többi része már adott:
2x1Gb DDR2 Kingmax (800MHz)
Sapphire HD4850 412MB
Gigabyte Superb 460W
Tehát ezekhez kellene egy jó alaplap+cpu az adott 50-60ezres kereten belül ! A válaszokat elõre is köszönöm !
Gigabyte GA-EP43-UD3L; Intel E7500; 2x2GB Kingmax Ram; MSI HD4850 OC 1GB; Creative Audigy2; Hipro 700W
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
azok biztos akkor se vesznek ilyet elvbõl akinek a lakása gyulladt ki<#csodalk>#csodalk>
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
(mi a kozos a kommentunkben?? - Hogy senkit se erdekel)
Saor Alba
Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér’ De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?
<#vigyor3>#vigyor3>
Saor Alba
<#vigyor3>#vigyor3><#vigyor3>#vigyor3>
Most probálom majd ki arma 2 -vel
Saor Alba