Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
rád is ment természetesen neked is köszönöm! a sok választ😄D csak nem akartam 2 hszt ha vip lennék átszerkesztettem volna hogy kösz a segítséget srácok😄 de mivel pont alattam postoltál gondoltam így aktuális oda is😊
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
sima 1.3-as 1500ft körül van 1,5méter
az jó neked
biztos nem fogsz venni 5-10eft-okért aranyozottat vagy olyat ami x360-hoz is jó és visz át hangot
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
és nekem nem köszönöd?
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
KÖszönöm a segítségeket 😊
Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
ゾルターン
Mi ez a sok bel dolog? 😄 Sok ceg nem gyart tapegyseget (Corsair pl echte memoriagyarto, vagyis az a fo profil), csak ratapasztanak egy matricat. Viszont ezaltal olcsobban kinaljak pl a Seasonic beles tapegyseget mintha megvenned Seasonic neven forgalmazottat.
Saor Alba
akkor fsp-nek ott a gigabyte, corsair VS fsp beles gigabyte😄 megvárom solten mire szavaz...tuti tápegységes rémálmaim lesznek:/
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
#48138 kár is volt megemlítened a CX400W-t mindjárt felgyújtom a gépet azt nem veszek semmilyen tápot<#idiota>#idiota> pedig addig úgysem tudok nyugodtan aludni amíg el nem döntöm<#vigyor2>#vigyor2>
akkor ti melyiket vennétek? corsair chieftek superb?<#zavart1>#zavart1>
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Saor Alba
a gigabyte 460W-os az nagyon jó tápegység
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Chieftec GPS-450AA-101A akkor neked ilyen volt?(akkor most már ez is számításba van véve:CC) és mire cserélted le? nehogy azt mond hogy corsair-ra mert azon szenvedek még vx450<#vigyor>#vigyor> áhh nem igaz tápon vételen ennyit lehet kínlódni<#idiota>#idiota>
nah jól van akkor
Chieftec 400W GPS-400AA-101A törölve
Chieftec GPS-450AA-101A: kicsit drágább vajon jobb e?
GIGABYTE Superb 460W: kicsit olcsóbb minõség rovására e?
szavazást kérnék holnap már jó lenne tápot rendelnem😄D 1 napja ezen szenvedek:/
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
tápegységbõl Gigabyte FSP a nyerõ
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Saor Alba
dvi-bõl simán lehet hdmi-t és vissza is igaz
a hdmi új szabványa hangot is tud átvinni
kb ennyi a lényeg
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
LC-Power Arkangel LC8850 v2.2- 850W 31 280 Ft <#falbav>#falbav> jezus... <#vigyor>#vigyor>
Saor Alba
viszont nem értem ha annyira hulladék akkor akkor miért kerül ennyibe?😄D
LC-Power 6550 GP2 V2.2- 11 900 Ft
LC-Power 6600 V2.2- 13 700 Ft
LC-Power LC8700 Hyperion- 22 680 Ft
LC-Power Arkangel LC8850 v2.2- 850W 31 280 Ft
meg nem írnak róla annyira rosszakat
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
vagy vga bios hiba
vagy valamit elcsesztél a vga-nál
kösd rá az elsõdleges csatlakozóra
pl DVI 1
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3
Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3
Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3
Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3
Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3
De ez a probléma onnantól fogva jelentkezett, hogy összeraktam a gépet...
Szerintem tuti vmi VGA kompatibilitási gond lehet. BIOS frissítés talán megoldja... (Nálam nem jött be) Ha tudod próbálj ki másik videokártyát. Meg a tiedet próbáld ki másik gépekben.
Nekem elég furcsa hibám van. Hosszú idõ után bekapcsolom a gépet akkor a MONITOR /Samsung 2333HD/ nem érzékeli hogy bekapcsolt a gép, a gép ventillátorai felzúgnak, és nincs kép. DE a hangfalakból hallom, hogy bejelentkezik a windows7.
És ezt mindig megcsinálja. Mi lehet a gond ?? a gépem alább látható sima VGA kábellel van a monitorra kötve. Elképzelhetõ esetleg hogy HDMI-vel kéne ?
Köszönöm a választ.
Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
[merlinw.org]
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
letöltõs feltöltõs gépemben ilyen van<#idiota>#idiota> 300W JNC😄A:SADAS😄A:SD ééés még nem gyulladt ki<#vigyor1>#vigyor1>
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Saor Alba
MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille
Amúgy egy 4670,5000+-ról lenne szó.

