Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MerlinW
#48153
Õtet hogy híjják?

[merlinw.org]

mila69en
#48152
köszi remélem jó lesz
rád is ment természetesen neked is köszönöm! a sok választ😄D csak nem akartam 2 hszt ha vip lennék átszerkesztettem volna hogy kösz a segítséget srácok😄 de mivel pont alattam postoltál gondoltam így aktuális oda is😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

MaSzKa
#48151
milyen kell?
sima 1.3-as 1500ft körül van 1,5méter
az jó neked

biztos nem fogsz venni 5-10eft-okért aranyozottat vagy olyat ami x360-hoz is jó és visz át hangot

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#48150
grat hozzá

és nekem nem köszönöd?

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Gideon Wieth
#48149
Hát tegnap este frissítettem Videókártya Drivert, és ma reggel rendesen elindult. MAjd este úgyis megyek veszek, HDMI-HDMI kábelt médiamarkt-ba //Melyik a legjobb fajta ? Vagy gyak mindegy?// aztán meglátjuk mi lesz .

KÖszönöm a segítségeket 😊

Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3

mila69en
#48148
corsair mellett döntöttem😄D azt rendelem, kösz a segítséget😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

MaSzKa
#48147

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

gurubefree
#48146
Mar ertem ..<#zavart1>

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Solten
#48145

Saor Alba

gurubefree
#48144
Te nem szoktal aludni ?? .... bioman - cyborg vagy <#miaz>

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Solten
#48143
Barmelyiket az itt felsoroltek kozul, szvsz a kedvezo ar is lehet a szempontod. A Legjobb kozuluk talan a Corsair CX400W ami Seasonic beles.
Mi ez a sok bel dolog? 😄 Sok ceg nem gyart tapegyseget (Corsair pl echte memoriagyarto, vagyis az a fo profil), csak ratapasztanak egy matricat. Viszont ezaltal olcsobban kinaljak pl a Seasonic beles tapegyseget mintha megvenned Seasonic neven forgalmazottat.

Saor Alba

mila69en
#48142
hát kösz😄
akkor fsp-nek ott a gigabyte, corsair VS fsp beles gigabyte😄 megvárom solten mire szavaz...tuti tápegységes rémálmaim lesznek:/

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

MaSzKa
#48141
én corsair fsp gigabyte ot

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

mila69en
#48140
#48139 ajjaj akkor nem törlöm<#idiota>

#48138 kár is volt megemlítened a CX400W-t mindjárt felgyújtom a gépet azt nem veszek semmilyen tápot<#idiota> pedig addig úgysem tudok nyugodtan aludni amíg el nem döntöm<#vigyor2>

akkor ti melyiket vennétek? corsair chieftek superb?<#zavart1>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Solten
#48139
A komplett gepet adtam el 😊 400-as GPS-t ne torold mert a 12V-os agakon ugyanolyan eros mint a 450-es 😊 450-es meg dragabb is. Superb minosegi cucc.

Saor Alba

MaSzKa
#48138
corsair ból van CX400W-os is 12500ft körül
a gigabyte 460W-os az nagyon jó tápegység

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

mila69en
#48137
gigabyte számításba van véve arról eddig rosszat nem halottam😄D
Chieftec GPS-450AA-101A akkor neked ilyen volt?(akkor most már ez is számításba van véve:CC) és mire cserélted le? nehogy azt mond hogy corsair-ra mert azon szenvedek még vx450<#vigyor> áhh nem igaz tápon vételen ennyit lehet kínlódni<#idiota>
nah jól van akkor
Chieftec 400W GPS-400AA-101A törölve

Chieftec GPS-450AA-101A: kicsit drágább vajon jobb e?
GIGABYTE Superb 460W: kicsit olcsóbb minõség rovására e?
szavazást kérnék holnap már jó lenne tápot rendelnem😄D 1 napja ezen szenvedek:/

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

MaSzKa
#48136
jó ár /teljesíményû
tápegységbõl Gigabyte FSP a nyerõ

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#48135
GPS400 nagyon jo tap, Delta beles, nekem 450-es volt. Meg ajanlom figyelmedbe ezt: link (FSP belso)

Saor Alba

MaSzKa
#48134
ugyanaz a két szabvány szinte

dvi-bõl simán lehet hdmi-t és vissza is igaz

a hdmi új szabványa hangot is tud átvinni

kb ennyi a lényeg

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

mila69en
#48133
máshol nem találtam róla értelmes leírást😄(google mondta) eddig nem is halottam errõl, hogy LC-power ma láttam, aztán felkaptam a fejem hogy ez meg miféle<#buck> hoc oldalt se nagyon ismerem😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Solten
#48132
Ja, mert nem a HOC szanalomoldalrol illene tajekozodni... 😊

LC-Power Arkangel LC8850 v2.2- 850W 31 280 Ft <#falbav> jezus... <#vigyor>

Saor Alba

mila69en
#48131
és ez mondjuk? (Chieftec 400W GPS-400AA-101A) nekem igazándiból 400W-os bõven elég lenne de ha ebben az árban van jobb akkor azt +1,2 ezer nem számít, igaz Chieftec lenne jó mert az a házam is, és akkor teljes lenne a kerek, ami meg most benne van azt felgyújtom😊(kodegány)


viszont nem értem ha annyira hulladék akkor akkor miért kerül ennyibe?😄D

LC-Power 6550 GP2 V2.2- 11 900 Ft
LC-Power 6600 V2.2- 13 700 Ft
LC-Power LC8700 Hyperion- 22 680 Ft
LC-Power Arkangel LC8850 v2.2- 850W 31 280 Ft

meg nem írnak róla annyira rosszakat

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

MaSzKa
#48130
elállítottál valamit a driverben
vagy vga bios hiba
vagy valamit elcsesztél a vga-nál

kösd rá az elsõdleges csatlakozóra

pl DVI 1

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#48129
rettentõen

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Gideon Wieth
#48128
Amúgy ilyen gondban kihez lehet fordulni ? mint szakember ? Mármint akiktõl vettem a gépet? vagy a monitor gyártóhoz ? Jelen esetben Samsung ? 😊

Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3

Gideon Wieth
#48127
Melyik jobb? DVI vagy HDMI-HDMI kábel?

Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3

Gideon Wieth
#48126
amúgy mondom. Hallom a hangfalakon hogy be is jelentkezik a windows 7be. 😊

Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3

Gideon Wieth
#48125
hordozható monitoron nem volt ilyen probléma. Amikor összeraktuk gond nélkül bekapcsolta, de majd holnap megnézem 😊

Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3

Gideon Wieth
#48124
😄 Vicces. Augusztus végén vettem a gépet... Nekem is Vapor-xes a kártyám. De nekem alapból nem is jön kép. DE rögtön miután ujraindítom van. Megpróbálom holnap még másik kábellel rákötni. Ha HDMI vagy DVI kábel megoldja akkor jó😊 Amúgy meg ha simán ujraindítom a gépet akkor van kép mindig. Csak kikapcsolás után csinálja ezt 50 esetbõl 49szer :S

Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3

ates84
#48123
Nekem egy Gigabyte lappal csinált ilyet a VAPOR-X-es Sapphire kártyám: gép bekapcs, windows csík után vga venti felpörög és fekete minden. De akkor be sem bootolt - csak sokadszori próbálkozás után. Alaplapcsere megoldotta a gondot. (Másik alaplapokkal kiválóan mûködött a kártya csak pont azzal a lappal nem amit vettem...)
De ez a probléma onnantól fogva jelentkezett, hogy összeraktam a gépet...

Szerintem tuti vmi VGA kompatibilitási gond lehet. BIOS frissítés talán megoldja... (Nálam nem jött be) Ha tudod próbálj ki másik videokártyát. Meg a tiedet próbáld ki másik gépekben.

#48122
Amúgy bûn vga kábellel rákötni... DVI, vagy HDMI.
#48121
nézd meg hogy másik monitoron jó-e

Gideon Wieth
#48120
Sziasztok!

Nekem elég furcsa hibám van. Hosszú idõ után bekapcsolom a gépet akkor a MONITOR /Samsung 2333HD/ nem érzékeli hogy bekapcsolt a gép, a gép ventillátorai felzúgnak, és nincs kép. DE a hangfalakból hallom, hogy bejelentkezik a windows7.

És ezt mindig megcsinálja. Mi lehet a gond ?? a gépem alább látható sima VGA kábellel van a monitorra kötve. Elképzelhetõ esetleg hogy HDMI-vel kéne ?

Köszönöm a választ.

Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3

mila69en
#48119
akkor azért ilyen drága a villanyszámlám?<#idiota> igaz ami igaz nem a legjobb választás töltögetõs gépnek, dehát gyerek néha játszik vele legalább régebbi játékok suhannak rajta😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Solten
#48118
<#idiota>

Saor Alba

MerlinW
#48117
Ohh drága prescott😊 Kb 5000Ft-ot tesz a villanyszámlába havonta😄 Nekem is volt egy ideig... de utáltam azt a CPU-t...

[merlinw.org]

mila69en
#48116
nekem is simán visz egy prescott magos 3ghz-es prockót 6600gt két vinyot kb 4 éve és rengeteget megy a gép<#idiota> ha kigyulladna csajszim itthon van leszórja valami homokkal oszt jóvan<#fogmosas> csak nehogy vízzel oltsa<#eplus2> persze a másik gépembe biztonsági okokból kicserélem a tápot<#vigyor3>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#48115
nekem is ilyen van a régi gépembe, semmi baja, van vagy 6éves, terhelve is volt/van rendesen.

mila69en
#48114
köszi átmazsolázom a listát

letöltõs feltöltõs gépemben ilyen van<#idiota> 300W JNC😄A:SADAS😄A:SD ééés még nem gyulladt ki<#vigyor1>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

kifli
#48113
ez a legjobb táp 😄
VARGÁNÉ és TÁRSA Co.
kifli
#48112
Egész jó kis lista 2. és 3. hsz-kell neked
mila69en
#48111
nincs valami lista ahol lehetne nézelõdni ajánlott és nem ajánlott tápok között? valami gyûjtõ oldal😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#48110
Igennn <#vigyor2>
mila69en
#48109
lc power tápok azok nagyon gagyik?<#vigyor4>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#48108
Meggondolom... bár tesóm elkezdi: "Minek új táp, majd ha kinyul veszunk új gépet"...lol.
Solten
#48107
Boven jo. Igazabol az a gond hogy a PNF-hez kepest kisporolt anyagu, es gyengebb, de attol meg FSP, nem bovli. Bar + 2.5k egy Superb 460 az meg fenyevekkel jobb.

Saor Alba

proway
#48106
köszi

MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille

MaSzKa
#48105
fsp
gigabyte
olcsó

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#48104
Köszi, erre gondoltam én is, szerintem is felesleges a 400-as.
Amúgy egy 4670,5000+-ról lenne szó.