Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Veszel még egyben 1GB-ot (vagy inkább kettõt) és úgy rakod be. Nem kell újratelepíteni semmit. Abban az esetben,ha 2GB-ot veszel,akkor ajánlott felrakni egy 64bit-es Vista-t vagy Windows7-et.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
#50083: ha nem tuningolsz,akkor szerintem jó az. Hogy "zajosságra" milyen,nem tudom. A gyári Intel hûtõ azt tudom,hogy jól hût,de nagyon hangos.
nem hiszem,hogy AMD-nél más lenne a helyzet...
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
gyári hûtés csak üzemeltetni jó
vegyél black edition phenom2 + cooler master tx3 javított 5eft
vagy cooler master 212plus javított 7,5eft
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
alaplapot ég vga-t szeretnék venni, csak nem tóm h konkrétan milyet.
a feltételek: alaplap AM2-es és 15 körül legyen(tóm, h nem csúcsárketegória, de jelenlg ennyi van rá) a vga pedig olyan 30-33ezer, ja és NVIDIA érdekel!(tóm h ati ilyen árnál jobb meg ilyenek, de... na mind1, nvidia párti vok,tisztelet az ati-soknak innen is😊)
IPON-on linkek fúleg érdekelnek😛
AMD Ryzen 7 5800 X3D-ARCTIC Freezer 34 eSports DUO black/red, Asus TUF Gaming B550 Plus, Kingston HyperX Fury 2x16GB DDR4 3200Mhz, Gigabyte Geforce 5070 TI OC Aero, 850W Gigabyte GP-AP850GM
AMD Phenom II 965 3.40Ghz AM3 BOX
gyári hûtése megfelelõ nem zajos ?
érdemes lecserélni egy olyanra ami még belefér a házba ?
Windows 7
:: GA-MA770T-UD3P :: AMD Phenom II X4 965 - 3,4 Ghz :: Sapphire HD5770 :: GEIL Value 4GB DDR3 ::
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
HD5770 kb egyszinten van GTX260-al,de a HD5770 kevesebb hõt termel,kevesebbet eszik,DirecX 11 támogatás.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Meg ez a HD 5770 veri a GTX 260?
GIGABYTE GA-EP45-UD3LR 23.013 Ft
INTEL Core2 Duo E8500 3.16GHz 775 BOX 39.779 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE 1 db 39.213 Ft
102.005Ft
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
valami 775ös lap kéne neki hogy olcsón megússza, meg egy táposabb videókártya
memóriát nem írt hogy kell e
#hhwnd
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 20.424 Ft
AMD Phenom II 945 3.00Ghz AM3 BOX 35.165 Ft
GEIL Value 2048Mb DDR3 1600Mhz CL8 KIT 15.812 Ft
HIS HD4770 512MB GDDR5 HDMI PCIE 26.112 Ft
97.513Ft (ipon.hu) (Még jön Solten,ha rábólint,akkor OK) 😄
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Segítség kellene, egy 2 éves gépem van és gépfejlesztésre adtam a fejem, a konfigom:
Abit IL8 alaplap
Intel Dual Core 2.8 (ami 3.0 megy) CPU
Gainward Geforce 9600 GT GS 512mb VGA
500+320Gb HDD
550-es Táp
Na és ezzel azt szeretném hogy a gép teljesítmények a duplája legyen az új gép, de ha lehet csak Lap,CPU,Vga csere lenne jó. max 100e tudok rákölteni.
Tudtok segíteni? Válaszotokat elõre is köszönöm!!
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
hát a 5870 az nekem most húzós ha csak kamionos fajtát nem tudsz😄😛nem gond ha karcos a doboz XD
maradok 5770 vagy 5850nél azt bízom benne,hogy azt az 5-10%gyengeséget Dx11 be új driverral jobban szuperál mint a 4890..
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
de ezek csak hd3470-essel mûködnek együtt
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
már rájöttem 😛
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
