Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kifli
#50104
ha ddr foglalat van az alaplapodon, akkor ddr2 ram nem jó bele
itamragy
#50103
ha a gépemben egy DDR van akkor jo bele a DDR2 is?

Egyszer fenn, Egyszer lent.

#50102
azt valahogy derítsd ki!

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50101
igen DDR2 de nem tudom milyen

#50100
ja hát igen,az is fontos.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

kifli
#50099
olyat vegyél lehetõleg, amilyen most van
#50098
DDR2?

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50097
Ja és ha már itt tartunk tudnál ajánlani valamilyen memóriát nem fogom tuningolni úgyhogy egy teljesen hétköznapi de azért jó minõségû is jó lesz

#50096
OK!

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50095
Csak 1-et akarok lehet nincs sok értelme de most elég lesz 😊

#50094
ha 2-t veszel,akkor muszáj lesz,mert a 32bit nem használja ki a 4GB-ot. Ha csak 1-et,akkor mind1.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50093
Egyenlõre nem akarok új op. rendszert majd jövõre beruházok egyre vagy nem tudom majd meglátom.

#50092
Hi!
Veszel még egyben 1GB-ot (vagy inkább kettõt) és úgy rakod be. Nem kell újratelepíteni semmit. Abban az esetben,ha 2GB-ot veszel,akkor ajánlott felrakni egy 64bit-es Vista-t vagy Windows7-et.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50091
Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék tõletek. Van a gépemben 2Gb RAM és Win XP van fenn a gépen. Szeretnék beletenni még 1gb memóriát csak azt nem tudom hogy ezt lehet csak így simán vagy kell hozzá valami beállítás vagy Win újratelepítés és hogy a lapomon 4 memória hely van és nem tudom hogy érdemes bele rakni pluszba hogy veszek egy darab 1gigásat és berakom egy helyre vagy két darab 512megásat és a két helyre rakom?

kifli
#50090
nincs szorzózár
#50089
jobban tuningolható (asszem)

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Ravkin
#50088
Miben különbözik a black editition ?

Windows 7

#50087
AMD Phenom 2.

#50083: ha nem tuningolsz,akkor szerintem jó az. Hogy "zajosságra" milyen,nem tudom. A gyári Intel hûtõ azt tudom,hogy jól hût,de nagyon hangos.
nem hiszem,hogy AMD-nél más lenne a helyzet...

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

MaSzKa
#50086
am2+ a minimum

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#50085
gyári hûtése megfelelõ nem zajos ?

gyári hûtés csak üzemeltetni jó

vegyél black edition phenom2 + cooler master tx3 javított 5eft
vagy cooler master 212plus javított 7,5eft

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#50084
Üdv all, általános tanácskérést szeretnék intézni hozzátok😊:
alaplapot ég vga-t szeretnék venni, csak nem tóm h konkrétan milyet.
a feltételek: alaplap AM2-es és 15 körül legyen(tóm, h nem csúcsárketegória, de jelenlg ennyi van rá) a vga pedig olyan 30-33ezer, ja és NVIDIA érdekel!(tóm h ati ilyen árnál jobb meg ilyenek, de... na mind1, nvidia párti vok,tisztelet az ati-soknak innen is😊)
IPON-on linkek fúleg érdekelnek😛

AMD Ryzen 7 5800 X3D-ARCTIC Freezer 34 eSports DUO black/red, Asus TUF Gaming B550 Plus, Kingston HyperX Fury 2x16GB DDR4 3200Mhz, Gigabyte Geforce 5070 TI OC Aero, 850W Gigabyte GP-AP850GM

Ravkin
#50083
Üdv

AMD Phenom II 965 3.40Ghz AM3 BOX

gyári hûtése megfelelõ nem zajos ?

érdemes lecserélni egy olyanra ami még belefér a házba ?

Windows 7

MaSzKa
#50082
láttuk már 😛

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

S4sa
#50081

:: GA-MA770T-UD3P :: AMD Phenom II X4 965 - 3,4 Ghz :: Sapphire HD5770 :: GEIL Value 4GB DDR3 ::

#50080
aha és akkor melyik az a 4 magos ami szerinted jó?

#50079
*nem a 4 magos Intel konfigok világa...

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50078
Érdemes,persze. De 100k-s keret nem az Intel konfigok világa....

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50077
És szerinted 4 magos procit érdemes lenne venni?

#50076
Köszönöm válaszaidat!

#50075
Olcsóbb procit venned akkor felesleges. Ott a régi.
HD5770 kb egyszinten van GTX260-al,de a HD5770 kevesebb hõt termel,kevesebbet eszik,DirecX 11 támogatás.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50074
Aha ez jó de valami olcsoóbb proci nincs? 30 körül?
Meg ez a HD 5770 veri a GTX 260?

#50073
Akkor:

GIGABYTE GA-EP45-UD3LR 23.013 Ft
INTEL Core2 Duo E8500 3.16GHz 775 BOX 39.779 Ft
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE 1 db 39.213 Ft

102.005Ft

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50072
Na akkor úgy hogy jobb legyen a teljesítmény meg hogy a legkevesebbe kerüljön? 😄

#50071
jó,csak azért írtam,mert az a lap,amit írtam,az nem támogatja DDR2-t. Lényegesen gyorsabb lenne a konfig. A DDR2-eseket elpasszolod,és késsz.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50070
Nekem mind1,írta,hogy mit szeretne,én írtam neki.Ha úgy írta volna,hogy ami menthetõ az maradjon,akkor mástészta. (meg írta,hogy dupla teljesítmény legyen...)

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50069
Kösz de Ram nem kell meg azt el is felejtettem mondani hogy van 2x2 gb 800 mhz

allock
#50068
szerintem a proci az még jó
valami 775ös lap kéne neki hogy olcsón megússza, meg egy táposabb videókártya
memóriát nem írt hogy kell e

#hhwnd

#50067
Hi!

GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 20.424 Ft
AMD Phenom II 945 3.00Ghz AM3 BOX 35.165 Ft
GEIL Value 2048Mb DDR3 1600Mhz CL8 KIT 15.812 Ft
HIS HD4770 512MB GDDR5 HDMI PCIE 26.112 Ft

97.513Ft (ipon.hu) (Még jön Solten,ha rábólint,akkor OK) 😄

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50066
Sziasztok!
Segítség kellene, egy 2 éves gépem van és gépfejlesztésre adtam a fejem, a konfigom:
Abit IL8 alaplap
Intel Dual Core 2.8 (ami 3.0 megy) CPU
Gainward Geforce 9600 GT GS 512mb VGA
500+320Gb HDD
550-es Táp
Na és ezzel azt szeretném hogy a gép teljesítmények a duplája legyen az új gép, de ha lehet csak Lap,CPU,Vga csere lenne jó. max 100e tudok rákölteni.
Tudtok segíteni? Válaszotokat elõre is köszönöm!!

#50065
nem. nagyon nem!

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

tomasz18
#50064
GTX 260at nem érdemes venni ugye?

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

tomasz18
#50063
Nem is terveztem,hogy gyengébb vidit vegyek,mert mindig 50-feletti kategóriás vidiket vettem és nem kell 2-3 évente cserélnem:S
hát a 5870 az nekem most húzós ha csak kamionos fajtát nem tudsz😄😛nem gond ha karcos a doboz XD
maradok 5770 vagy 5850nél azt bízom benne,hogy azt az 5-10%gyengeséget Dx11 be új driverral jobban szuperál mint a 4890..

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

Sir Quno Jedi
#50062
Ne hallgassál senkire se! vegyél HD5870-et, mint én és neked is virulni fog a fejed, mint nekem! Pedig "csak" 1360x768-ban tolom, de így is fenomenálisan lenyûgözõ. 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

MaSzKa
#50061
fogalman nincs most

de ezek csak hd3470-essel mûködnek együtt

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#50060
"A rendszerek Hybrid CrossfireX támogatással alapból rendelkeznek, így megfelelõ videokártya alkalmazásával az IGP és a dedikált GPU együttmûködik, és növekszik a rendszer videó teljesítménye." Az IGP az integrált vidkari de a dedikált GPU az micsoda?
#50059
oks mostmár mindent értek köszi mindenki
MaSzKa
#50058
PWM helyet FET Coolert akartam írni
már rájöttem 😛

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#50057
3órát aludtam 😛

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#50056
Latom rad fer mar a pihenes... <#vigyor2>

Saor Alba

MaSzKa
#50055
<#smile>

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______