Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Solten
#50054
Milyen bordat tegyenek ra, uristen... <#rolleyes> Boven eleg a chipsethez. Netan aktiv kulert a kedvedert?? <#hehe>

"pwm kulert"

Minek, 3 erest is szabalyozza a lap. Vagy van ezerfele szabalyzo a piacon.

Saor Alba

MaSzKa
#50053
a pwm coolert
de végülis érthetõ a 18eft-os ár

amúgy a ph-s cikkben arról volt szó inkább 15eft körül lesz
de gondolom közeleg a karácsony<#idiota>

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#50052


s478-as hasonló vacak bordával

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#50051
pl?

Mit sporolnak le? <#vigyor> GA-MA785GT-UD3H: mindent rapakoltak szinte amit lehetett, 4+1 phase, 8 pin tapcsatlakozo, CrossFireX, HDMI out, optikai audiokimenet, 140W CPU support, stb. A chipset korlatja hogy nem 2x16x -os... <#rolleyes> Eleg korrekt egy 22k-s laptol.

Saor Alba

MaSzKa
#50050
az ilyen alapokon kiszórják a régrõl raktáron maradt s370/slot1-es alapok chipset coolerjához hasonló bordákat

meg lespórolnak mindent

20-21eft-ért már lehet ennél kapni jobbat ami alig drágább

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#50049
"csak amit én kinéztem alaplap nem am3as hanem am2+os?"

Ja, ez a helyzet. Mint irtam, AM3-as lap DDR3-as. Amugy az MSI 785-os deszkaja mondhatni eleg barati aron kaphato: link

Gigabyte-e meg jobb: link

ATX MSI: link

ATX Giga: link (csak ra kell nezni a lapra - komoly cucc)

Saor Alba

Solten
#50048
SAMSUNG 2433LW/2494LW

Saor Alba

kifli
#50047
az igp az alaplapra integrált videókari 😊 (integrated graphics processor gondolom ennek a rovidítése 😊)
#50046
õõõõ...most akkor teljes a káosz :S
http://www.ipon.hu/webshop/product/gigabyte_ga_ma78lm_s2h/128333 te ezt linkelted és ez nem egyenlõ http://www.pcx.hu/termek/gigabyte-ma785gm-us2h-41031 ezzel igaz?
http://ipon.hu/_userfiles/Image/joker/785G/tablazat.png a 3dik oszlopban lévõ deszkára gondoltam én eddig. Namármost akkor az van hogy ez egy AM2+os alaplap csak betettek mellé 3 AM3asat is a teszt kedvéért? Akkor ha jól értelmezem ez mind 785ös chipset csak amit én kinéztem alaplap nem am3as hanem am2+os?
Az IGP az mitis jelent egyébként?
tomasz18
#50045
ez fórum nem nyelvtan óra,így hát sajnálom de ezzel kell beérned!

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

Klemice
#50044
ha lesz pénzed, valami helyesírási szótárat is vegyél, addig itt van ez
http://www.magyarhelyesiras.hu/

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

tomasz18
#50043
ehez a felbontáshoz milyen vidi kéne ami monnyuk maxon vinné dx 10ben a crysist pölö...de monnyuk 5770 et a majdani dx 11miatt veszek

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

tomasz18
#50042
igen épp ebbe vagyok,hogy vagy 2 monitor vagy Full HD monitort ha lesz cash veszek..

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

#50041
Amibõl milyet ajánlanál?

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

#50040
Akkora felbontáshoz nem kell olyan erõs kártya. Akkor vegyél komoly kártyát,ha késõbb szeretnél nagyobb felbontásban játszani.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#50039
Mert olyan felbontashoz eleg a 3850 IceQ-m, amit ~2 evvel ezelott vasaroltam... (Minden max. beallitas of korz). Legfeljebb kesobb veszel vmi ertelmes full HD-s monitort.

Saor Alba

tomasz18
#50038
Gyerekek miért szól le mindenki,akinek mondom hogy 4890 et vagy 5770 et veszek,és megkérdik mekkora felbontáson szeretnék játszani?Rá a válaszom 1440x900..

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

Solten
#50037
Na, meg mindig azt csinaljak: link. GIGABYTE GA-MA78LM-S2H. Szoval az a lenyeg hogy az AM3-as lapokon DDR3 foglalat van. Minek gyartsanak DDR2-es foglalattal mikor szinte az osszes regebbi deszka kompatibilis az AM3-as procikkal.

Saor Alba

Solten
#50036
Ahh, sry, osszekevertem amit neztel, a GA-MA78LM-S2-vel... <#wow3> (nem tudom hogy sikerult... ja ugy hogy az "okos ipon" eloszor AM3-askent arulta) Btw, a Gigabyte MA785GM-US2H AM2+ -os lap... ha idotallobat szeretnel: AM3-as lap, DDR3-al.

Saor Alba

itamragy
#50035
Vagy jutel vagy tutel vagy intel.ha erre gondolsz.de inkább intel

Egyszer fenn, Egyszer lent.

#50034
Milyen az alaplapod?
itamragy
#50033
Oké.De nem bir el nagyob video karit addig is mig gyûjtõgetek?

Egyszer fenn, Egyszer lent.

#50032
gyûjtögess tovább és cserélj mindent. Az a gép felett már rég eljárt az idõ.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

itamragy
#50031
hello!
Elég kezdõ vagyok ugy hogy kéne egykis segitség?
A gépemen egy:Radeon 9200 se family video kártya van.
Le szeretném cserélni valami jobra.
Mienre lenne éredemes lecserélni hogy még az alaplap,a proci, meg stb, elbirja.
Adatok:
Rendszer: Windows xp professional

intel(r) Pentium(r) 4 cpu 2.80 ghz 2.79 ghz 512 ram( a ram ki lesz cserélve)

segitséget elõre is kõsz

Egyszer fenn, Egyszer lent.

#50030
De ez AM2+os egy am3as azért csak "idõtállóbb" lenne nem? Meg ennek a chipsetje 770es amit meg én néztem 785ös. Miben nyilvánul ez meg? Bocs hogy ennyit értelmetlenkedek itt de a legutóbba alaplapvásárlásnál megszívtam mert 915ös chipkészlettel vettem 2ezer forinttal többért vehettem volna 945öset ésakkor abba a lapba pakolhattam volna 2 magos procit. Meg amit te írtál abban ninc sintegrált vidkari nem?
Solten
#50029
Jo deszkak. Ha nem ragaszkodsz az IGP-hez, esetleg: GIGABYTE GA-MA770-UD3

Saor Alba

#50028
Értem köszi és a gigabyte alaplapról mi a véleményed? esetleg tudsz ajánlani valami mást helyette? mármint ha tudsz ilyen árkategóriában ennél jobbat ddr2vel
Solten
#50027
Hello.

"HD4200 jobb mint a HD2600 ha minden igaz😄"

Nem egeszen... 😉 A HD 2600-ban 120 komplex shader van, mig a HD 4200 IGP-ben 40. "Kevesebb-fogyasztasban" mondjuk jobb... <#alien>

"AMD Phenom 9650 AM2+ BOX vagy AMD Athlon II X4 620 2.60Ghz AM3 BOX"

Utobbi of korz.

Saor Alba

#50026
amilyen idióta szerencsétlen...<#hehe>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

mila69en
#50025
hát végül is van benn3 igazság<#idiota> és ha nyolc van akkor nyolcat vesz?<#lookaround>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#50024
az neki túl egyszerû...ha már van 4 sata csatlakozó...

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

mila69en
#50023
az nem jó:/ vett volna inkább 2db 1terrást<#idiota>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#50022
OFF:

szomszéd vett 4db 500GB-os WD vinyót,3 hibás volt...:S

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50021
Solten nekem is adhatnál pár tanácsot...8-)
Én egyébként ezt néztem: Gigabyte MA785GM-US2H meg AMD Athlon II X4 620 2.60Ghz AM3 BOX beletudom lökni a DDR2es ramomat meg HD4200 jobb mint a HD2600 ha minden igaz😄
Solten szerinted?
Solten
#50020
Ketto E5300-bol osszeragasztott kaka.

Saor Alba

ricska
#50019
Még valami.. Q8300-ról mi a véleményetek? Fõként Solten véleményére vagyok kíváncsi.

A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. :)

kifli
#50018
x4 620
#50017
Sziasztok
AMD Phenom 9650 AM2+ BOX vagy AMD Athlon II X4 620 2.60Ghz AM3 BOX
melyik procit lenne érdemesebb venni? meg ezekhez a procikhoz tudnátok alaplapot ajánlani olyat amibe belemegy a ddr2es memória. integrált videókarival(gyorsabb legyen mint egy HD2600) és anélkül is minnél olcsóbban. Elõre is köszönöm!
ricska
#50016
Sziasztok!
Egy Sapphire ATI Radeon HD 4850 512MB -hoz mit szóltok? Jó, nem jó? Megéri megvenni?

A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. :)

#50015
ja,érteeeem.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#50014
Az boven jo. A szemed ugy sem erzekeli az 5 es 2 ms kozti kulonbseget. Az ipon tesztelgette a HDMI-s testveret (2494HS), nem volt gond a valaszidovel (link)

Saor Alba

Solten
#50013
Ezt kisse nehez megjosolni.

Saor Alba

Ravkin
#50012
A monitort eléggé lehúzza a VÁLASZIDÕ: 5ms

Windows 7

Solten
#50011
Mert megneztem a gyartoi honlapot es CL9-es az a Patriot. Mondjuk magasabb feszen tuti tudna a CL7-et (alapbol 1.5V), de a "hozzanemerto" inkabb ne allitgassa... 😊

Saor Alba

#50010
elég.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Ravkin
#50009
Táp elég lesz neki ?

Windows 7

#50008
És mit gondolsz, meddig lenne korszerû htpc?

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

#50007
Megint tanultam!<#worship>

Amúgy egyvalamit nem értek. Múltkor mondtad,hogy Geil helyett legyen inkább patriot. ennek ellenére most mégis inkább Geilt-t írtál....de miért?<#confused>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#50006
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 20.468 Ft
AMD Phenom II 945 3.00Ghz AM3 BOX: 35.145 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT: 26.475 Ft
SAMSUNG SH-S223C/BEBE: 5.213 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ: 11.750 Ft
XFX HD4890 1GB GDDR5 OC PCIE: 47.156 Ft
THERMALTAKE WingRS 201 VJ60001N2Z: 11.237 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 9.005 Ft
SAMSUNG 2494LW: 53.959 Ft
összeszerelés: 1.875 Ft

222.283 Ft

Saor Alba

Ravkin
#50005
Ok értem vazz, amúgy hülye vagyok hozzá éppen ezért jöttem ide <#vigyor5>

Akkor maradok ennél :

GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 20.469 Ft
AMD Phenom II 965 3.40Ghz AM3 BOX Black Edition 42.757 Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper KIT 24.438 Ft
HIS HD4890 1GB GDDR5 iCooler4 PCIE 48.200 Ft
HITACHI 500GB 7200rpm 16MB SATA2 11.375 Ft
NEC AD-7240S Fekete 5.204 Ft
GIGABYTE GZ-X1 Fekete 10.000 Ft
FSP SAGA II 500W 12.687 Ft

Köszi mindenkinek a helpet !

Windows 7