Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"pwm kulert"
Minek, 3 erest is szabalyozza a lap. Vagy van ezerfele szabalyzo a piacon.
Saor Alba
de végülis érthetõ a 18eft-os ár
amúgy a ph-s cikkben arról volt szó inkább 15eft körül lesz
de gondolom közeleg a karácsony<#idiota>#idiota>
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Mit sporolnak le? <#vigyor>#vigyor> GA-MA785GT-UD3H: mindent rapakoltak szinte amit lehetett, 4+1 phase, 8 pin tapcsatlakozo, CrossFireX, HDMI out, optikai audiokimenet, 140W CPU support, stb. A chipset korlatja hogy nem 2x16x -os... <#rolleyes>#rolleyes> Eleg korrekt egy 22k-s laptol.
Saor Alba
meg lespórolnak mindent
20-21eft-ért már lehet ennél kapni jobbat ami alig drágább
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
http://www.ipon.hu/webshop/product/gigabyte_ga_ma78lm_s2h/128333 te ezt linkelted és ez nem egyenlõ http://www.pcx.hu/termek/gigabyte-ma785gm-us2h-41031 ezzel igaz?
http://ipon.hu/_userfiles/Image/joker/785G/tablazat.png a 3dik oszlopban lévõ deszkára gondoltam én eddig. Namármost akkor az van hogy ez egy AM2+os alaplap csak betettek mellé 3 AM3asat is a teszt kedvéért? Akkor ha jól értelmezem ez mind 785ös chipset csak amit én kinéztem alaplap nem am3as hanem am2+os?
Az IGP az mitis jelent egyébként?
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
http://www.magyarhelyesiras.hu/
Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Saor Alba
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
Saor Alba
Saor Alba
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Elég kezdõ vagyok ugy hogy kéne egykis segitség?
A gépemen egy:Radeon 9200 se family video kártya van.
Le szeretném cserélni valami jobra.
Mienre lenne éredemes lecserélni hogy még az alaplap,a proci, meg stb, elbirja.
Adatok:
Rendszer: Windows xp professional
intel(r) Pentium(r) 4 cpu 2.80 ghz 2.79 ghz 512 ram( a ram ki lesz cserélve)
segitséget elõre is kõsz
Egyszer fenn, Egyszer lent.
"HD4200 jobb mint a HD2600 ha minden igaz😄"
Nem egeszen... 😉 A HD 2600-ban 120 komplex shader van, mig a HD 4200 IGP-ben 40. "Kevesebb-fogyasztasban" mondjuk jobb... <#alien>#alien>
"AMD Phenom 9650 AM2+ BOX vagy AMD Athlon II X4 620 2.60Ghz AM3 BOX"
Utobbi of korz.
Saor Alba
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
szomszéd vett 4db 500GB-os WD vinyót,3 hibás volt...:S
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Én egyébként ezt néztem: Gigabyte MA785GM-US2H meg AMD Athlon II X4 620 2.60Ghz AM3 BOX beletudom lökni a DDR2es ramomat meg HD4200 jobb mint a HD2600 ha minden igaz😄
Solten szerinted?
A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. :)
AMD Phenom 9650 AM2+ BOX vagy AMD Athlon II X4 620 2.60Ghz AM3 BOX
melyik procit lenne érdemesebb venni? meg ezekhez a procikhoz tudnátok alaplapot ajánlani olyat amibe belemegy a ddr2es memória. integrált videókarival(gyorsabb legyen mint egy HD2600) és anélkül is minnél olcsóbban. Elõre is köszönöm!
Egy Sapphire ATI Radeon HD 4850 512MB -hoz mit szóltok? Jó, nem jó? Megéri megvenni?
A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. :)
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Saor Alba
Saor Alba
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
Amúgy egyvalamit nem értek. Múltkor mondtad,hogy Geil helyett legyen inkább patriot. ennek ellenére most mégis inkább Geilt-t írtál....de miért?<#confused>#confused>
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
AMD Phenom II 945 3.00Ghz AM3 BOX: 35.145 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT: 26.475 Ft
SAMSUNG SH-S223C/BEBE: 5.213 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ: 11.750 Ft
XFX HD4890 1GB GDDR5 OC PCIE: 47.156 Ft
THERMALTAKE WingRS 201 VJ60001N2Z: 11.237 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 9.005 Ft
SAMSUNG 2494LW: 53.959 Ft
összeszerelés: 1.875 Ft
222.283 Ft
Saor Alba
Akkor maradok ennél :
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 20.469 Ft
AMD Phenom II 965 3.40Ghz AM3 BOX Black Edition 42.757 Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper KIT 24.438 Ft
HIS HD4890 1GB GDDR5 iCooler4 PCIE 48.200 Ft
HITACHI 500GB 7200rpm 16MB SATA2 11.375 Ft
NEC AD-7240S Fekete 5.204 Ft
GIGABYTE GZ-X1 Fekete 10.000 Ft
FSP SAGA II 500W 12.687 Ft
Köszi mindenkinek a helpet !
Windows 7
