Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MR ME
#50154
100fotintból még kenyeret sem kapsz 😞

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

#50153
Hello emberek vki tudna ajánlani Pécsen 1 jó pc boltot a matcompon kívül,azt ismerem nincs vele semmi gond de hátha van jobb is nála.köszi elõre is.

#50152
Nem fut sztem. Régen ilyen integráltal Cod2-ztem, és akadozott.
Dave00
#50151
Ez a laptop megéri az árát? Elfut rajta a CoD4?

Dave00
#50150
Hali mindenki! Tudnátok nekem mondani egy olyan laptopot amin a CoD4 legalább minimumon elfutna?! 100Ft a keret rá!Elõre is köszi!

MR ME
#50149
vegyetek alienware-t -.-

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

kifli
#50148
thosiba notik is jók, meg gateway (bár ez magyarba nemsok van)
MaSzKa
#50147
IBM csak régifajta volt nálam
a Gericom-ban csalódtam még

CompaQ-m a szuper volt

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

mila69en
#50146
ja és nem röhögni! ilyenem is volt... albacomp silverline valami nem emlékszem pontosan<#idiota>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#50145
fujitsu-m is volt és nem volt vele semmi gondom,

dell az meg dell😊 ibm-et kihagytad! az nem volt? t30-nagy királyság volt😄 olyanom volt még,

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

MaSzKa
#50144
nálam is volt acer
fujitsu siemens
msi asus
hp
dell

100-160eft-osig vagy 10fajta

az elsõ 2 hulladék

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#50143
intel vga-val nehogy vegyél laptopot
az 1 fos

AZI HD-vel vedd
legvégsõ esetben Nvidia 9xxx

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

mila69en
#50142
az végül is lehetséges, nem tom... nem volt még acer-em msi-m volt és és eltört a zsanér😞 cserélték garanciába, de minek?😄 ugyanott ment tönkre😞

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#50141
Akkor szted msi? abban gyenge a vidkari az x4500ashoz képest nem?<#nemtudom>
MaSzKa
#50140

Toshiba minõség megbízhatóság drága
Asus 2év átlag vannak olcsó jó vételek
MSI 2év jó ár/teljesítmény arány
HP 1év átlag minõség megbízhatóság de kevés gari 150eft felett ajánlott

LG Samsung is nagyon csak nem nagyon vannak ATI HD vga-kkal

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#50139
ja csak greepower 80%-os hatásfoku

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#50138
Maszka 2 kérdésem lenne feléd.
Az elsõ hogy a 3 leptop közül te melyiket választanád?
ASUSACERMSI
Eddig az acert részesítettem elõnyben de linkeltél rossz dolgokat megdõlt a "bizalmam". Az msi leptop az majd 1 éves az asus lepije meg ha jól tudom valami friss dolog. Lehet azlenne a legjobb?
A másik pedig hogy a következõ alkatrészeket milyen áron tudnám eladni, mennyit érnek (csakúgy sacc perkb az egész egyben)
Asus p5gd2-x ,celeron 2,8 , MSI hd2600xt , 3 GB DDR2 667 mhz
Elõre is köszi
#50137
Azért szegény 9800GTX+ ról se feledkezzünk meg. <#hehe>

Asus P7P55D | Intel I5 750 | ASUS HD7950-DC2T 3GB | 4GB Kingston HyperX 1600MHz |

#50136
<#hehe>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

kifli
#50135
ja igen gts250 lánykori nevén 9800gtx alias 8800gts 512 csak hogy tudjuk hol is állunk <#buck>
#50134
ez a 9600GT-t veri.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

kifli
#50133
9600gt nem jó vétek, és 4770 9800gtx szintjén van (lehet jobb is valamivel)
#50132
ez kb a 9600gt vel egy szinten van? Egyáltalán jó vétel lehet a 9600 gt?

kifli
#50131
abba is egy 400-as fsp bele van 😄
MaSzKa
#50130
gigabyte superb 460w 9eft

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#50129
igen lehet
de acernél gyanúsan sok
és az acer féle garancia keveset ér (acer tulajok írták)

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

kifli
#50128
téved
Csibusz
#50127
Szia Solten!

a konfignál amit ajánlottál, 400 W tápot írtál, egyik jó barátommal beszélgettem, és azt mondta hogy lehet kevés lesz az újabb kártyának már. Téved? Vagy ha nem akkor ajánlanál egy nagyobbat? Akkor kijavítom a listát😊
#50126
<#eljen>
Ha tudsz,akkor képet tegyél! 😛

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

tomasz18
#50125
Nah ezt a napot is megértem holnap jön az új config új ház..

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

#50124
Oks köszi ezáltal teljesen elbizonytalanodtam...:S😄
http://ipon.hu/webshop/product/asus_k50ij_sx148l/127647
Ez milyen?
#50123
Hi!

LINK.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50122
Hali! Milyen videokarit ajánlatok ez mellé a gép mellé?:
intel core 2 duo E6750, 2Gb Ram
A plafon úgy kb 25k lenne! (Inkább Nvidia mint Ati)

MR ME
#50121
havernak meg az msi laptop videókártyája ment tönkre...
minden gyártónál vannak ilyenek...

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

MaSzKa
#50120
de olvasd végig a hsz-eket

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

mila69en
#50119
szinte az összes gyártótól lehet ilyenek linkelni😊 msi-nél is a zsanérok szeretek hamar eltörni😞

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

MaSzKa
#50118
"És legalább ugyanannyi panaszost tudok 1-2 éves acer gépekre, néhány abból egész durva, pl videókártya csere. "

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#50117
Mitõl törhetett az Acer képernyõje?
http://homar.blog.hu/2009/11/13/mitol_torhetett_az_acer_kepernyoje

ilyen cikket tudok neked párat ha kell

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

V43 1105
#50116
Debil .. ennyié kapok Acert <#idiota>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

MaSzKa
#50115
isminek ez jön jõvõhéten

én baszéltem rá az msi-re

csak én HD4200-assal mondtam neki :S

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#50114
http://www.shopmania.hu/shopping~kereses-msi-notebook.html

ezt javaslom
lényeg ha lehet AMD HD3200 vagy jobb vga legyen benne és 2gb ram minimum
esetleg nvidia 9100 vagy jobb

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Tono34
#50113
Köszi, közben megoldottam. 😊 Beletelt egy kis idõbe 😄

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

kifli
#50112
4pines is elég oda 😊
alaplap leírásába nézd meg hogy kell rádugni...
Tono34
#50111
Echte új minden. Van az alaplapon egy ATX_12V_2X4 power connector csati, csak a tápnál nincs ilyen 8 pines, nem tudom mi kellne bele.

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

#50110
Sziasztok
Bocs hogy ide írok de leptopos topikban nemnagyon válaszolnak.
"Laptopvásárlás elõtt állnak a barátnõm szülei és engem kértek meg hogy válasszak nekik. Az ár 120ezer környéke plusz minusz 5ezer."
MaSzKa
#50109
lehet biost kéne frissíteni

ha nincs benne a vga és a ram
akkor a speakerbõl jön folyamatos csipogás?

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Tono34
#50108
Sziasztok,

Volna egy kis problémám.
Vettem pár új alkatrészt amit ajánlottatok, de nem akar elindulni (bekapcsol ventik pörögnek, vga venti elindul és leáll kép nincsen):
Mi maradt ki?

GIGABYTE GA-MA770T-UD3P
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT 25.175 Ft
AMD Phenom II 720 2.80Ghz AM3 BOX Black Edition
GIGABYTE HD 4770 512MB PCIE
GIGABYTE Superb 460W

10 féle amber van a világon, az egyik amelyik ismeri a kettes számrendszert, és a másik, amelyik nem.

#50107
Oké ,akkor ilyen lesz. Köszi a segítséget! <#worship>

#50106
Akkor uganilyent vegyél.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50105
Ilyen memória van a gépben