Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

V43 1105
#50204
Összeszerelés.. jajj te.. nekem mindig is egyik legnagyobb örömöm abban rejlett hogy miután a bácsi mehozta a dobozt, az alkatrészeket egyessével szedegettem ki a dobozkákból és magam raktam össze a gépet :'D

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Ravkin
#50203
Amit sajnálok :

Geil memót buktam

A hûtõt amit választottam azt meg nem teszi rá nekem az ipon, szal majd késõbb ha idegesíteni fog a gyári hûtés azt majd én leszerelem kézzel és felrakok rá egy másikat.

Amúgy utána néztem mindennek tényleg nem rossz konfig, remélem hogy ugyanígy fog muzsikálni, szóval köszi hogy segítettetek összerakni nekem. <#ravasz1>

Windows 7

Ravkin
#50202
Nah itt a végleges konfigom, az ajánlataitok és a saját választásom alapján :

Alaplap GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 1 db 20.563 Ft
Processzor AMD Phenom II 965 3.40Ghz AM3 BOX Black Edition 1 db 42.757 Ft
Memória PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper II KIT 1 db 28.137 Ft
Videókártya XFX HD4890 1GB GDDR5 OC PCIE 1 db 46.647 Ft
Merevlemez SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 1 db 11.350 Ft
Optikai egység LG GH-22NS40 SATA Fekete 1 db 5.363 Ft
Ház COOLERMASTER RC-600-KKN1 Gladiator 600 1 db 15.875 Ft
Táp CHIEFTEC GPS-500AB 1 db 15.875 Ft
Monitor LG W2453V-PF 1 db 56.394 Ft
Összeszerelés 1.875 F

Windows 7

#50201
Valaki,aki otthon van GPS-ekben tudna nekem segíteni? (Tudom,hogy OFF,sry')

Kéne nekünk egy fasza autós GPS. Mostanában sokat utazik apukám itt az országban,gyakran eltéved és most kéne 1,de sürgõsen!

A lényeg,hogy ne legyen túl kicsi a képernyõ,egyszerû legyen a használata (mert apukámat nevezhetném nyugodt szívvel digitális analfabétának is) és ami a legfontosabb,hogy teljes MO térkép legyen rajta!!! olyan 25k körül lenne,amit rászánnánk. Még ma megszeretnénk rendelni,és bocs,hogy ide írok,de tudom,hogy itt olyan arcok vannak,akik értenek hozzá.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50200
Patriot RAM-ok (tudtommal) egész faszák.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

CopyKing92
#50199
he mé?<#beka3>

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

WuFraZselic
#50198
de nem fontos ugyanezt a konfigot mostani árakkal, ami épp akciós vagy csak szimplán jobb jöhet 😄
ja és HDD-nek elég lenne egy 500-600GB is!

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

WuFraZselic
#50197
hát, olyan 120-140 közt kb, egy 30at félre kell tegyek egy kb jó(bb) külsõ hangkártyára 😊

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

MaSzKa
#50196
1gb-os vicces vga-hoz felesleges 4magos drága proci

mire használja ki?

inkább 1 jó vga lenne benne, mert játszani így nem tud normálisan

gondolom nem konvertálásra vette

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#50195
Szerintem egész jó, már 2 hete megvan, gyors, minden fut rajta( amit próbáltam) az elõzõ gépem egy compaq volt, 60 gb merevlemez 1 bg ram, videókártyáról nem is tudtam😄, de a 3d játékok alig futottak rajta. Laptop volt 10 kiló volt...

every damn day

MaSzKa
#50194
fudzsitcu laptop 150eft egy katasztrófával egyenlõ

ismerõs vett Li1705-öt asszem az akksi újan 45percet bírt
ez típushiba, nem tudnak vele mit kezdeni, más akksit nem lehet bele rakni

meg még gagyin néz ki is

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Sir Quno Jedi
#50193
Ergó a fudzsitcu név nem ér 100K-t nekem, mer annyiból vennék még egy HD5870-est a mostani mellé és örülnéknagyon. 😄DD

99k egy kvázi normális fudzsitcu laptop, szal. sok kissé a 180k szvsz.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

MaSzKa
#50192
a ház az jó

azt hitte, hogy ha nagy számok/nevek vannak a terméklapon akkor jó gépet kap

de tévedett...

mert a minõség és a megbízhatóság rovására ment ez

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Sir Quno Jedi
#50191
Nabazz elszámoltam, szóval 15k-val kevesebb:
q8200 30k
akárminõ 4GB RAM 20k
noname (asrock) alaplap 10k
codegen táp + foschtech ház 5k
1terrás vinya 18k
XFX G210 1Gb VGA 10K

kb.: 93k

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#50190
Ahogy olvastam ezekbe gt210, avagy gt220 van, ha gt220, akkor még majdnem 10k-val drágább, húúúúúúúú...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#50189
q8200 30k
akárminõ 4GB RAM 20k
noname (asrock) alaplap 10k
codegen táp + foschtech ház 5k
1terrás vinya 18k
1csigás kari 15k
XFX G210 1Gb VGA 10K

kb.: 108k

Megérte???

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Solten
#50188
Hi. Azota valtoztak az arak, vmi olcsobb lett, vmi dragabb ahogy nezem a listat. Mennyit is szannal a dologra?

Saor Alba

#50187
A legjobb Ár/érték arányú gép: Esprimo p1500
180 ért vette 1 tera merevlemez, 1 gb videokártya, 4 gb ram, Core 2 Quad Q8200 4x 2.33GHz

És egész jól néz ki

every damn day

WuFraZselic
#50186
csáó!
kb 2 hónapja kértem egy viszonylag jobb, néhány új játékhoz is, de elsõsorban zeneszerkesztésre megfelelõ konfigot. sajnos akkor nem jött össze a dolog, most viszont 1, max 2 héten belül megvenném az új konfigot.
anno ezt ajánlottátok:
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 20.801 Ft
AMD Phenom II 550 3.10Ghz AM3 BOX: 23.349 Ft
COOLERMASTER Hyper 212 Plus: 7.451 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT: 23.151 Ft
SAMSUNG SH-S223B/BEBE: 5.170 Ft
SAMSUNG 1000GB F1 7200rpm 32MB SATA2: 18.649 Ft
SAPPHIRE HD4850 512MB GDDR3 HDMI BSP PCIE 1 db 26.656 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 8.330 Ft

az a kérdésem, hogy ez még mindig "aktuális", vagy esetleg tudtok egy kicsivel is jobbat, de olcsóbb/hasonló áron?
kössz

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

MaSzKa
#50185
Látogatóban bacsisnál

<#worship><#worship><#worship>

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#50184
Ez a gép most mennyit ér? A ramok Kingmax márkájúak a videokártya Saphire X1900GT és járna hozzá egy 19" acer AL1906 monitor.

#50183
noname turha ram?? 😮

Na ez fájt xD

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#50182
Valamit le hagytam?😮

-HDD, ODD...

"THERMALTAKE W0061RE 420W - 11.613Ft"

lol

Saor Alba

CopyKing92
#50181
ASUS M4A785D-M PRO - 18.866Ft
AMD Phenom II 720 2.80Ghz AM3 BOX Black Edition - 26.385Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper KIT - 24.063Ft(jó ez a nóném túrha ram..)
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE - 40.958Ft
THERMALTAKE VJ2000BNS M5 - 14.525Ft
THERMALTAKE W0061RE 420W - 11.613Ft
SAMSUNG P2050 - 42.685Ft(nem kel nagyobb így is nagy a 15" os.xd)
COOLERMASTER Hyper 212 Plus - 7.424Ft

Valamit le hagytam?😮

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

CopyKing92
#50180
h1n1 XDD

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

MR ME
#50179
😄DDD

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

Solten
#50178
MSI 785GT-E63: AM2+ -es lap, AM3-as CPU passzol bele, DDR3 kevesbe (egyaltalan nem). Helyette pl:

- GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 20.113 Ft
- MSI 785G-E53: 21.325 Ft
- GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H: 21.750 Ft

Saor Alba

Solten
#50177
Nem tudom milyen szert hasznalsz, de adj belole... <#pias> <#wink> <#hehe>

#50176: <#eljen>

Saor Alba

tomasz18
#50176
Huhh végre összeraktam a gépem😄 nagyon faja lett és a Hd 5770 nagyon jól pörög!köszönöm mindenkinek a sok sok segítséget!

AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.

#50175
Olyant nem lehet....sajnos 😞

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

CopyKing92
#50174
össze tudnátok úgy nekem állítani konfigot hogy most 160 at érjen de kb augusztusra meg 130-at? XDD(tudom nem kéne elõre tervezni, de szeretném tudni most mik az oddok XD)

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

#50173
ahojj megvan a baj...

Csak a DDR3-ak tûntek el,DDR2-bõl "nálam is van" GEIL. Én <#lama>...

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50172
na,így bejön,de amúgy sehogy....érdekes. <#confused>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

PeeTeR
#50171
sracok vessetek erre egy pillantast. ez igy passzol egyutt?!
na most az alaplap AM2+ fingom sincs hogy AM3 -as proci jo -e bele
illetve memoria is DD3 lap elvileg DD2, raadasul 1800mhz -es ez meg 800-1066mhz -ig tamogat. megis ezt ajanlottak. mukodni fog ez igy rendesen? 😄

MSI 785GT-E63
AMD Phenom II 545 3.00Ghz AM3 BOX
KINGSTON HyperX 4096Mb DDR3 1800Mhz CL8 KIT
Asus HD4770 512MB DDR5
GIGABYTE Superb 460W

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

Ravkin
#50170
geilbõl csak 1066 Mhz-t vagy az allatt lehet találni

Windows 7

mila69en
#50169
és így ha belinkelem? ha így se akkor X-akták😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#50168
Se Mozillaval,se IE-vel nem látom õket se gépösszerakóban,sem pedig sehol 😄

Va dö fak iz det? 😮

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

mila69en
#50167
én is😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

V43 1105
#50166
Én látom mindet .. :o)

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Solten
#50165
Maradj csak a 4770-nel szvsz... <#zavart1>

Saor Alba

#50164
hd4650 vagy hd 4670 között mennyi különbség van és milyen teljesítményt várhatok tõlük?

#50163
hmmm..nálam sem mutatja õket.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#50162
hali! kéne egy kis help!
ez:http://ipon.hu/webshop/product/his_hd4770_512mb_gddr5_hdmi_pcie/131510 belemegy ebbe: gigabyte ga-p35-s3g

Solten
#50161
Hi. Ha csak net + flash jatekok: link

Saor Alba

Solten
#50160
<#eljen>

Saor Alba

Ravkin
#50159
Sziasztok

Az iponról szõrén szálán eltûntek a geil memórák <#guluszem1><#wow1>

Pedig volt a listában nem is kevés. Ez valami bug vagy megvették az összeset ?

Amúgy volt benne még egy bug és azért nem vettem meg a gépet, a coolermaster 212 hûtõt am3 ra csak külön lehetett volna megvenni.

Windows 7

MaSzKa
#50158

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#50157
"Eddig az acert részesítettem elõnyben de linkeltél rossz dolgokat megdõlt a bizalmam"

Nekem Acerem van, massziv, jo cucc.

Saor Alba

allock
#50156
annyiért nemkapsz olyan laptopot amin tudnál játszani
max csak netezésre, chatelésre, adatok hordására jó

150-190.000 körül mozog a játszható fajták ára én szerintem, de abból meg überbrutál asztlai PC-t veszel

#hhwnd

Dave00
#50155
Igen elírtam észrevettem én is^^ 100Ezer Ft-ra gondoltam^^