Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Geil memót buktam
A hûtõt amit választottam azt meg nem teszi rá nekem az ipon, szal majd késõbb ha idegesíteni fog a gyári hûtés azt majd én leszerelem kézzel és felrakok rá egy másikat.
Amúgy utána néztem mindennek tényleg nem rossz konfig, remélem hogy ugyanígy fog muzsikálni, szóval köszi hogy segítettetek összerakni nekem. <#ravasz1>#ravasz1>
Windows 7
Alaplap GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 1 db 20.563 Ft
Processzor AMD Phenom II 965 3.40Ghz AM3 BOX Black Edition 1 db 42.757 Ft
Memória PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper II KIT 1 db 28.137 Ft
Videókártya XFX HD4890 1GB GDDR5 OC PCIE 1 db 46.647 Ft
Merevlemez SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 1 db 11.350 Ft
Optikai egység LG GH-22NS40 SATA Fekete 1 db 5.363 Ft
Ház COOLERMASTER RC-600-KKN1 Gladiator 600 1 db 15.875 Ft
Táp CHIEFTEC GPS-500AB 1 db 15.875 Ft
Monitor LG W2453V-PF 1 db 56.394 Ft
Összeszerelés 1.875 F
Windows 7
Kéne nekünk egy fasza autós GPS. Mostanában sokat utazik apukám itt az országban,gyakran eltéved és most kéne 1,de sürgõsen!
A lényeg,hogy ne legyen túl kicsi a képernyõ,egyszerû legyen a használata (mert apukámat nevezhetném nyugodt szívvel digitális analfabétának is) és ami a legfontosabb,hogy teljes MO térkép legyen rajta!!! olyan 25k körül lenne,amit rászánnánk. Még ma megszeretnénk rendelni,és bocs,hogy ide írok,de tudom,hogy itt olyan arcok vannak,akik értenek hozzá.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD
ja és HDD-nek elég lenne egy 500-600GB is!
\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio
\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio
mire használja ki?
inkább 1 jó vga lenne benne, mert játszani így nem tud normálisan
gondolom nem konvertálásra vette
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
every damn day
ismerõs vett Li1705-öt asszem az akksi újan 45percet bírt
ez típushiba, nem tudnak vele mit kezdeni, más akksit nem lehet bele rakni
meg még gagyin néz ki is
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
99k egy kvázi normális fudzsitcu laptop, szal. sok kissé a 180k szvsz.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
azt hitte, hogy ha nagy számok/nevek vannak a terméklapon akkor jó gépet kap
de tévedett...
mert a minõség és a megbízhatóság rovására ment ez
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
q8200 30k
akárminõ 4GB RAM 20k
noname (asrock) alaplap 10k
codegen táp + foschtech ház 5k
1terrás vinya 18k
XFX G210 1Gb VGA 10K
kb.: 93k
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
akárminõ 4GB RAM 20k
noname (asrock) alaplap 10k
codegen táp + foschtech ház 5k
1terrás vinya 18k
1csigás kari 15k
XFX G210 1Gb VGA 10K
kb.: 108k
Megérte???
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Saor Alba
180 ért vette 1 tera merevlemez, 1 gb videokártya, 4 gb ram, Core 2 Quad Q8200 4x 2.33GHz
És egész jól néz ki
every damn day
kb 2 hónapja kértem egy viszonylag jobb, néhány új játékhoz is, de elsõsorban zeneszerkesztésre megfelelõ konfigot. sajnos akkor nem jött össze a dolog, most viszont 1, max 2 héten belül megvenném az új konfigot.
anno ezt ajánlottátok:
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 20.801 Ft
AMD Phenom II 550 3.10Ghz AM3 BOX: 23.349 Ft
COOLERMASTER Hyper 212 Plus: 7.451 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT: 23.151 Ft
SAMSUNG SH-S223B/BEBE: 5.170 Ft
SAMSUNG 1000GB F1 7200rpm 32MB SATA2: 18.649 Ft
SAPPHIRE HD4850 512MB GDDR3 HDMI BSP PCIE 1 db 26.656 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 8.330 Ft
az a kérdésem, hogy ez még mindig "aktuális", vagy esetleg tudtok egy kicsivel is jobbat, de olcsóbb/hasonló áron?
kössz
\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Na ez fájt xD
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
AMD Phenom II 720 2.80Ghz AM3 BOX Black Edition - 26.385Ft
PATRIOT 4096Mb DDR3 1333Mhz Viper KIT - 24.063Ft(jó ez a nóném túrha ram..)
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE - 40.958Ft
THERMALTAKE VJ2000BNS M5 - 14.525Ft
THERMALTAKE W0061RE 420W - 11.613Ft
SAMSUNG P2050 - 42.685Ft(nem kel nagyobb így is nagy a 15" os.xd)
COOLERMASTER Hyper 212 Plus - 7.424Ft
Valamit le hagytam?😮
Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD
Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
- GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 20.113 Ft
- MSI 785G-E53: 21.325 Ft
- GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H: 21.750 Ft
Saor Alba
#50176: <#eljen>#eljen>
Saor Alba
AMD Phenom II X4 3,2Ghz,Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,2x2Gb CL7 Geil Value DDR3 1333Mhz ram,Asus EAH5770 1Gb,Gigabyte Odin 720W,Cooler Master HAF 932 Full tower.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD
Csak a DDR3-ak tûntek el,DDR2-bõl "nálam is van" GEIL. Én <#lama>#lama>...
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
na most az alaplap AM2+ fingom sincs hogy AM3 -as proci jo -e bele
illetve memoria is DD3 lap elvileg DD2, raadasul 1800mhz -es ez meg 800-1066mhz -ig tamogat. megis ezt ajanlottak. mukodni fog ez igy rendesen? 😄
MSI 785GT-E63
AMD Phenom II 545 3.00Ghz AM3 BOX
KINGSTON HyperX 4096Mb DDR3 1800Mhz CL8 KIT
Asus HD4770 512MB DDR5
GIGABYTE Superb 460W
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Va dö fak iz det? 😮
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
ez:http://ipon.hu/webshop/product/his_hd4770_512mb_gddr5_hdmi_pcie/131510 belemegy ebbe: gigabyte ga-p35-s3g
Saor Alba
Az iponról szõrén szálán eltûntek a geil memórák <#guluszem1>#guluszem1><#wow1>#wow1>
Pedig volt a listában nem is kevés. Ez valami bug vagy megvették az összeset ?
Amúgy volt benne még egy bug és azért nem vettem meg a gépet, a coolermaster 212 hûtõt am3 ra csak külön lehetett volna megvenni.
Windows 7
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Nekem Acerem van, massziv, jo cucc.
Saor Alba
max csak netezésre, chatelésre, adatok hordására jó
150-190.000 körül mozog a játszható fajták ára én szerintem, de abból meg überbrutál asztlai PC-t veszel
#hhwnd