Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

allock
#51255
Sir Quano Jedi E6500at ajánlgatja

de ugye neked ez nem lenne valami nagy változás mert E5200as van 😊

E7500 2.93GHz ketyeg, az nem olyan sokkal több mint a mostani alap 2.5Ghz-ed de látom felhúztad 3,3-ra
E8200 elég combos proci, legerõsebb 2magos procik a 8000es szériákban vannak, szóval onnan nézelõdj szerintem

4magos procikat meg még nagyon kevés dolog használja, de érdemesebb 4magban gondolkodni ha egy ideig nem akarsz fejlesztgetni

mondjuk az alaplapod nem tetszik a konfigodban, eljárt már felette az idõ 😊

#hhwnd

rvn
#51254
Hello! Procit szeretnék cserélni. Szerintetek milyet vehetnék? Én e7xxx vagy e8xxx vagy esteleg q9300-ban gondolkodom. Ha meglenne huznák is rajta picit😊

Gigabyte Z170-HD3P, I5 6600K@4Ghz@1,17V, 2x8 DDR4 Corsair Vengeance 2666Mhz, NZTX Kraken X61, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phantes Enthoo Pro M Acrylic

allock
#51253
meglátjuk 😄
akkor kell, alaplap, proci, memória, vinyó, vidikari, táp, ház?

#hhwnd

#51252
olyan 150 körülre gondoltam? az elég rá hogy jo legyen?
allock
#51251
fut minden? kb ilyesmi árkategória kell akkor, de ha mondol egy konktrét összeget, kihozzuk belõle a maximumot

alaplap 20-25k, proci 30-40között, memória is húzós 4giga 30k, vinyó 15k, hát a vidikártya olyan 40-45k körül van, táp 8-9k, dvd író 5-6k

#hhwnd

#51250
Sziasztok! Segitséget szeretnék kérni!!! szeretnék venni egy gépet és aziránt érdeklõdnék hogy mennyibõl jönne ki egy olyan amin fut minden játék rendesen, lehet dvdzni, letölteni stb. Ha mondtok egy árat azt megköszönöm de ha azt is leírjátok hogy abban az árban mi van az lenne a legjöbb! köszönöm!
allock
#51249
kb egy szinten van a 4870-el, csak ez az új széria jóval kevesebbet fogyaszt és van rajta DX11 😊

#hhwnd

Morphin
#51248
hát én 40 körül is láttam már, pl hardverker-ben...és olvastam teszteket is, hát fene tudja.DX11miatt lehet érdemes lenne ezt venni,de a 4870 nem sokkal rosszabb ennél...

,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"

allock
#51247
ezt
sima 5770 is 46k, szóval nyugodtan vedd meg ezt, ráadásul nagyon fasza a hûtés rajta

#hhwnd

gameplusz
#51246
Vapor-X-eset.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

Morphin
#51245
Derûs,szép estét mindenkinek!
Úgy néz ki akkor mostanában megvenném az új VGA-t...5770et ajánlották többen is a 40-45ezres kategóriából.Ok, nekem is szimpi a kártya,viszont nem tudom melyik gyártótól,és melyik fajta hûtéssel lenne a legjobb.(meg hogy honnan,iPonban elég drága sztem...+3-4k mindenen)Mint mindenkinek nekem is fontos hogy ne legyen porszívó hangja,amíg garis, nem nyúlnék hozzá ilyen téren...szval mindenképp halkabb típus legyen.Esetleg tesztek linkjét is szívesen várom...meg aki tud olyan embert aki beszámítással ad-vesz ilyen cuccokat,az dobjon egy PÜ-t.
Köszi

,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"

#51244
Annak a ventinek olyan hangja van,mint egy turbinának. havernak ugyanilyen van,csak Zotacban (a venti szerintem ugyanaz),de kellett neki venni egy Accelero-t a VGA-ra,mert aludni nem bírt,ha ment a gép...

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#51243
Ja, eleg jo aron van, csak az a mutyur huto vicces rajta.

Saor Alba

Solten
#51242
GIGABYTE GA-MA78LMT-S2: 15.387 Ft
AMD Athlon II X2 240 2.80Ghz AM3 BOX: 13.225 Ft
GEIL Value 2048Mb DDR3 1333Mhz KIT: 14.613 Ft
SAMSUNG SH-S223C/BEBE: 5.688 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ: 11.887 Ft
XFX HD4830 512MB PCIE: 23.971 Ft
GIGABYTE GZ-M1 Fekete 460W: 14.027 Ft

98.798 Ft

Saor Alba

#51241
9600 elég olcsó, akkor inkább a fosvidiát. (nvidia-t még sose ajánlottam<#szomoru1>)
Solten
#51240
Hi.

ATi: link
Nvidia: link
Tapegyseg: link
Memoria: link

Saor Alba

allock
#51239
hi
elég jól áll az AMD most, érdemesebb abba fektetni bizonyos összegig
ez jobban megéri
ha nagyon olcsón akar kijönni akkor ez
van mindkettõrõl teszt iponon

proci meg rávan bízva, amennyit nem sajnál rá, phenom ll 720 3magos, az 550 meg csak 2
720nál van akinek sikerül aktiválni a 4. magot, de ahhoz olyan alaplap kell aminek a déli hídja támogatja ezt
de még így sem biztos, hogy sikerül!

#hhwnd

Doom 4
#51238
No problemo.

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

PeeTeR
#51237
<#eplus2><#eplus2><#eplus2>

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

kifli
#51236
fail bocsi 😄
Doom 4
#51235
nem laptopot hanem alaplapot

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

kifli
#51234
1-et olvass vissza
Doom 4
#51233
Hali! Haverom most írt MSN-en azt mondta szeretne venni egy alaplapot meg procit. És kérdezte hogy az AMD jó-e. Mivel nekem még nem volt ezért mondtam majd megkérdezem itt. Szóval: Ilyen alaplapot, ilyen vagy ilyen procival.

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

Hixer
#51232
talál bizony jobbat, írjad be ide és nezelõdj itt:

Milyen laptopot vegyek? topik

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."

PeeTeR
#51231
hat nem vagyok laptop addikt de ennyiert szerintem talalsz jobbat 😄

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

#51230
Üdv!

Kéne rokonnak egy latop max. 200k-ig. Mi
EZT NÉZTÜK.

Van ettõl jobb ennyiért? Vagy jó lesz ez?

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Csibusz
#51229
egy táp is kéne megy egy ami 800 hz-- és ha lehet a ram 2 gigás legyen... de van már egy gigás mellé.. thx
Csibusz
#51228
Helloka, haveromnak elromlott a gépe, és kéne egy videkari bele lehet ati is meg nvidia lehetõleg mindkettõbõl mutassatok 20 ezer forintig😊 köszönöm szépen
Edizon
#51227
Milyen Gépet ajánlotok 100.000 bõl ? (vinyó mellékes)

Ha azt mondod hogy képes vagy rá, vagy ha azt hogy nem, mindig igazad van! Inkább bánd meg azt hogy megtetted, mint azt hogy megtehetted volna, de nem tetted meg!

armageddon666
#51226
de már megvan... :C csak kíváncsi vagyok mit tud, meg mekkora a sebességnövekedés E4500-hoz képest.

@

Sir Quno Jedi
#51225
E6500 ócsóbb, én is azt használok most és faszályos!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#51224
kis korrekció: GPS-550A volt a táp.

AeroCool S9 PRO | ASUS P5B Premium | Dual-Core E5200@4500Mhz | Noctua NH-D14 | 4Gb Kingmax DDR2 800Mhz | ASUS ENGTX260 896Mb | FSP Everest 800 Watt | Logitech G25 + Xpit Red cockpit

#51223
Tökéletesen látod. 😊 Ha érdekel a története, röviden megosztom veled. Ha nem, akkor is. 😊 Ezelõtti konfigommal volta némi gond, a Chieftec 500Watt-os tápja nem bírta el a HD4850X2-t (nem tudott megfelelõ ampert leadni talán). és pont ilyen Karácsony elõtti idõszak volt, s az elsõ üzletbe betértem, ahol ez volt a legcombosabb táp. A konfigon túladtam, a táp ittmaradt, és szolgál. 😊

AeroCool S9 PRO | ASUS P5B Premium | Dual-Core E5200@4500Mhz | Noctua NH-D14 | 4Gb Kingmax DDR2 800Mhz | ASUS ENGTX260 896Mb | FSP Everest 800 Watt | Logitech G25 + Xpit Red cockpit

Vadnokedli
#51222
amúgy jollátom hogy rohadt felesleges az az FSP Everest 800 Watt? 😄

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#51221
inkább hajtsd meg jobban az e4500-at (ahogy látom van aki 3600mhz-ig is eljutott). nekem q8200-am volt még egy éve, de az e5200-asom nagyságrendekkel jobban kihajtotta a videókártyát, mivel jóval magasabb órajelekkel futott.

AeroCool S9 PRO | ASUS P5B Premium | Dual-Core E5200@4500Mhz | Noctua NH-D14 | 4Gb Kingmax DDR2 800Mhz | ASUS ENGTX260 896Mb | FSP Everest 800 Watt | Logitech G25 + Xpit Red cockpit

#51220
kipróbálta KMplayerrel,most hibátlan 😊

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#51219
Nincs mit. Media Player Classic Home Cinema-val nezze meg... 😉

Saor Alba

#51218
Az lehet,mert valami nagyon ismeretlen lejátszót használ. BSPlayert azt hiszem. Köszi szépen. Szólok neki,hogy nézze meg KMplayerrel vagy MP-el.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#51217
Hi. Full HD film egy egyszerubb ketmagossal es HD gyorsitast tamogato IGP-vel sem akad... 😊 A 8600 GT is rasegit (Purevideo HD). Val.szeg olyan lejatszot hasznal ami nem tamogatja a hardveres rasegitest.

Saor Alba

#51216
Üdv srácok!

Egy barátomnak tegnap megérkezett egy DELL U2410 monitor. Átmentem megnéztem (brutálisan jó,profi cucc),de full HD filmek szaggatnak rajta.
Szerintem VGA miatt van (8600GT),szerinte a processzor miatt (C2D E6420).
Melyik lehet a hibaforrás oka? (Közeljövõben úgyis cserél 4870-re,de azért kíváncsi lennék,hogy kinek van igaza 😄)

A gépben amúgy 2GB DDR2 RAM van.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

armageddon666
#51215
Q8300-as processzorhoz tuningbeállítások?
most E4500 van 255*11 MHz-en

^^ meg mekkora lesz a sebességnövekedés? 😄

@

gameplusz
#51214
"J&W IG41-MKII alaplap
Asus Radeon HD 4670 512MB DDR3, 128bit, PCI-E2.0 vga
1X4GB DDR2 ram
Intel Pentium E6300 BOX 2,8Ghz processzor
valamilyen Sata 2-es winchester

A mai játékokhoz szerintetek elég lesz ez a konfig? Illetve még egy darabig(2-3 év) azért futkosnak majd a játékok rajta?
Milyen hûtõt, illetve milyen winchestert ajánlotok? Mondjuk 500 GB-s. Azt, amit az elõzõ hsz.-ben Gameplusz említett, már valami jóféle cucc? Egyszer már befürdöttem Samsung winchesterrel...
A hûtõ meg mindegy milyen, csak ne legyen túl drága(az alkatrészekbõl ki lehet találni, milyen árkategóriában mozgok kb.), és feleljen meg a célnak."

Nem volt itt semmi 100k, benézted sztem 😊

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

MR ME
#51213
aszonta 100k
te írtál neki 80ért, szal sztem belefér 😊

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

gameplusz
#51212
Kb. ennyi a keret rá, ahogy nézegettem az árakat...

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

MR ME
#51211
ehelyett a vga helyett egy 5750-70 azé jobb lenne

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

gameplusz
#51210
Elég jól megy rajta minden szerintem 😉

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#51209
és ezzel mennek a mostan új gémek?Cod mw2 is?

#51208
Jó kártya... volt. Bár még mindig elég full hd-ban is.
gameplusz
#51207
Add el a mostanit, és vegyél a #51200-ben lévõt!

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

gameplusz
#51206
MSI 770-C45 15688
AMD Athlon II X4 620 2.60Ghz AM3 BOX 21838
KINGSTON 2048Mb DDR3 1333Mhz 13339
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 11887
XFX 9600GT 512MB DDR3 HDMI PCIE 19026
81778

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn