Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Srác aztmondta csa 100%os terhelésnél kapcsol le és csak az az egy. Aztmondta lehet az alaplap inkompatibilitása miatt (Asus M4A785TD-V Evo), Szerinted?
Saor Alba
Saor Alba
Fórumon valaki múltkor azt mondta hogy 55fok felett simán tönkremehet a phenom proci. akkor ez hülyeség?
Saor Alba
véletlenül találtam ilyen ventilláto szabályzó panelt, egész dizányos
teszt
viszont csak egy cég árulja 3500Ft-ért, van valami hasonló olcsóbban? :d
(revoltecet láttam de azt 4500ért)
am ez tetszik 😄
#hhwnd
le
"proci hûtõnek nem lesz útba?"
de
Saor Alba
gyári hûtõvel van? netán radiátor mellett? 😄
nem lesz nagyobb baja 50 fokon se, 70nél lehet már kis gáz
de cpu limit vagy micsoda be kell hogy kapcsoljon ezáltal nem szökhet fel magasabbra a hõmérséklet
#hhwnd
gondoltam COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite megérné beruházni, ebben van alapból venti hátul ahogy láttam, bár nemtudom mennyi levegõt bír szállítani meg milyen hangos
azt figyeltem hogy 2db 12centis ventit lehet betenni a házba, ebbõl egy akkor alapbõl meg van, aztán valam villódzós venti mehetne a másik helyre akkor, csak iponon amik vannak azok nem lelhetõk fel a cég eredeti honlapján 😄
oldalt van ez a hõelvezetõ miújság, ez levehetõ?
proci hûtõnek nem lesz útba?
#hhwnd
1 hete vettem egy Phenom 2 x2 550 BE procit 4 maggal szaladgál eddig olyan 30fok körül volt ha bekapcsoltam mikor feltettem az oldalát akkor meg 35-40. Mostmeg szinte rögtön 50 fokon van. Ez egészséges? Mármint úgy értem hogy valami baja lehet vagy mitõl emelkedett +10 fokot? Egyébként ha tuningolnám akkor meddig mehetnék el hõfokban? Elõre is köszi
(es mi az hogy eddig nem volt hatso ventid?! <#ejnye1>#ejnye1> <#alien>#alien> <#alien2>#alien2>)
Saor Alba
ház-ventillátor vagy levegõ ventillátor kell nekem? :d jót nézzek
mi ak ülönbség most a kettõ között? x)
gépház oldallapján van egy hely ventinek, táp alatt, és a vinyók alatt van még kifurva
#hhwnd
hyper tx3 lesz a beftó nálam 😊
na és milyen ház hûtõ ventit ajánlottok? (minden méretben 8,9,12cm)
ami keringeti a levegõt a házban, elsõsorban olyan kell ami halk és minimum 45cfm a levegõszállítása, világíthat is de ne legyen túl drága :d
néztem Xilence hûtõt 12cm ezt
Thermaltake A1929 ThunderBlade 12cm Cooler
ezt
#hhwnd
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Kompatibilitás: Intel LGA775, LGA1156, LGA1366, AMD Socket 754, 939, AM2, AM2+ , AM3, 940
A teljes hûtõ mérete: 104 x 58 x 126,5 mm
Ventilátor méret: 92 x 92 x 25 mm
Ventilátor fordulatszáma: 900 – 2500 RPM (PWM vezérelt)
Zajszint: maximum 0,8 Sone
Légforgatás: 45 CFM
Súly: 520 g
Garancia: 6 év
Cooler Master Hyper TX3 specifikációk:
kompatibilitás: Intel LGA775 / LGA 1156, AMD / 939 / 940 / AM2 / AM2+ / AM3
a tejes hûtõ mérete: 90 x 51 x 139 mm
ventilátor mérete: 92 x 92 x 25 mm
zajszint: 17 - 35 dBA
légforgatás: max. 54,8 CFM
ventilátor sebessége: 600 - 2800 RPM (PWM)
élettartam: 40.000 óra
tömege: 470 g
garanciaidõ: 3 év
tehát ezek akkor AM3 foglalatra is tutira jók? (lehet késõbb majd abba ruházok)
mert van ahol nem tüntették fel, Articnál pl csak lga775öt írtak :F
#hhwnd
MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu
gondolkodom benne hogy lecserélem a gyárit, aztán ha lejár a gari felhúzni 3.0GHz-re, de ne nagyon legyen hangosabb a gyárinál, speciel csak a vidikari hûtõje hangos 😄(HD4830)
és valami fasza ház hûtõ is jól jönne, bár lehet 2-õt raknék bele, lehet hátulra tenni egyet meg oldalra hogy keringesse a levegõt azért a házban is, majd holnap megnézem mekkora a mérete 9 vagy 12centis megy e bele
Coolermayter Hyper TX2,TX3? Vagy Artic Cooling Freezer 7 Pro, ARCTIC COOLING Freezer 7 Pro Rev.2 ?
ja igen, valami tesztek jók lennének mazsolázni estére 😄 amiket google kiad megnézem
GA-EP43-DS3L lapra kéne majd rádugni
#hhwnd
\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder
\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder
\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn
#hhwnd
memória hûtõ, ARCTIC COOLING RC Ram Cooler ~3.2k
kompatibilis DDR2 és DDR3 memóriával is
link
plusz még hozz ilyen ARCTIC COOLING RC Ram Cooler Turbo Module ~2.2k
végülis nekem a ramjaimon nincsen hûtõ, mit befolyásolna ha pár fokkal hidegebb lenne?
#hhwnd
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn
(viszont 20k tap nelkul szerintem nem a legjobb ar erte egyenlore)
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
#hhwnd
Gigabyte Z170-HD3P, I5 6600K@4Ghz@1,17V, 2x8 DDR4 Corsair Vengeance 2666Mhz, NZTX Kraken X61, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phantes Enthoo Pro M Acrylic
Szerintetek is baba ez ház?
GIGABYTE
A régi házamnak szétmentek a vezetékei az elõlapi panelen.
Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit
AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition 35724
SAPPHIRE HD5770 1GB GDDR5 VAPOR-X FULL PCIE 46555
KINGSTON 2048Mb DDR3 1333Mhz 12901
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 11887
GIGABYTE GZ-X1 Fekete 460W 15318
SAMSUNG SH-S223L/BEBE Fekete 5825
150010
Teljesen jó a 150-es keret mindenre 😉
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn