Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MR ME
#51205
rakj össze egy új gépet...

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

#51204
1.-nek procit és RAM-ot (még 2 GB-ot).

Késõbb pedig egy értelmes VGA.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#51203
Sziasztok!Mostani gépem:
-Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.20GHz
-2.0 GB RAM
-ATI Radeon HD 2600 PRO
-Windows Xp
Szerintetek mit kéne beletennem, hogy a Colin Mc'rea😄irt2 és az NFS: Shift elinduljon a gépemen.kb 100E forintot szánok rá.Elõre is kössz a segítséget!

#51202
Húú,szarabb gépet össze sem válogathattál volna...:S

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#51201
J&W IG41-MKII alaplap
Asus Radeon HD 4670 512MB DDR3, 128bit, PCI-E2.0 vga
1X4GB DDR2 ram
Intel Pentium E6300 BOX 2,8Ghz processzor
valamilyen Sata 2-es winchester

A mai játékokhoz szerintetek elég lesz ez a konfig? Illetve még egy darabig(2-3 év) azért futkosnak majd a játékok rajta?
Milyen hûtõt, illetve milyen winchestert ajánlotok? Mondjuk 500 GB-s. Azt, amit az elõzõ hsz.-ben Gameplusz említett, már valami jóféle cucc? Egyszer már befürdöttem Samsung winchesterrel...
A hûtõ meg mindegy milyen, csak ne legyen túl drága(az alkatrészekbõl ki lehet találni, milyen árkategóriában mozgok kb.), és feleljen meg a célnak.
gameplusz
#51200
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 21138
AMD Athlon II X4 620 2.60Ghz AM3 BOX 21838
SAPPHIRE HD5770 1GB HDMI PCIE 40429
KINGSTON 2048Mb DDR3 1333Mhz 13339
GIGABYTE GZ-X1 Fekete 460W 15318
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 11887
123949

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#51199
Üdv!
Köszi a segítséget a másik oldalon.
miért AMD? eléggé kiestem a képbõl manapság. de régebben (5 éve) erõsen intelpárti voltam és nem bántam meg. 2,6 p4 elég jól mûködött az elmúlt 5 évben. de sajnos lejárt az ideje.

Milyen gépet javasoltok kb monitor nélkül 100-120k értékben. videókártya annyira nem kell erõs... bér nem tom mi az erõs 9600GT-t néztem.
elõre is köszönöm a segítséget.

walzer
#51198
Na,ma megint nem kapcsolt be a gép.
Hátul világított a led a tápon,hogy áram alatt van,de a power gombra a gép meg sem moccant.
Hol lehet a bibi még?

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

#51197
Cooler Master Hyper TX3 ez jó választás lenne egy AMD Athlon 64 X2 4800+@3GHz-n hajtott procihoz és esetleg majd késõbb egy Phenom II-es procihoz?

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

Solten
#51196
A CW a Chieftec, Gigabyte, Corsair beszallitoja is szoval elvileg a megbizhatosaggal nem lesz gond.

Saor Alba

#51195
Már mindegy ,a lényeg,hogy menjen rendesen.
Az a 348 W pedig elég a 12V-os feszkórol üzemelõ cuccosokhoz.

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

Solten
#51194
<#wilting> Channel Well beles, nem a legjobb, nem a legrosszabb, megbizhato, jo tap. A gond ott van (ha lehet ezt gondnak nevezni) hogy 500-as letere kemeny 348W-ot ad le a 12V-os agakon. Ezt tudja a 460 Superb is (ami 400W-os FSP belre epul ugye) 9 ezer Ft-ert 😊 Iszonyat bena vetel volt (mar bocs) 😊

Corsair VX450W pl 1500-2000 Ft-al dragabb, fenyevekkel minosegibb, erosebb (Seasonic bel) vagy eppen az FSP Blue Storm Bronze 500 ~18.5k pl.

Nem szeretem a Thermaltake-et, erosen nem ernek annyit a cuccai amennyit ker ertuk.. .😊

Saor Alba

#51193
16000 pengõ.
Miért?<#wow3>

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

Solten
#51192
Még egy kérdés: mennyibe került? <#alien>

Saor Alba

#51191

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

Solten
#51190
Konkretan milyen tipus?

Saor Alba

#51189
Ház az Asus vento<#vigyor3>

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

#51188
Táp

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

Solten
#51187
Haz vagy tapegyseg?

Saor Alba

#51186
Én nem.
#51185
Én most Thermaltake-re váltottam.
Nem tudom az vajon jó-e<#nemtudom>

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

Solten
#51184
Sracok, erdekesek a tapegysegek, amelyeket irtatok.

GIGABYTE Superb 550W 13.000 Ft? <#alien> Anti best buy. Valami atlagos belso lehet, nem a jo kis FSP mint a 460-asnak. Tuti nem eri meg az arat szerintem.
Allock GPS 450AA-ja szinten. Delta beles, prima tap, tudom, mert ilyenem volt 😊 Csak hat az emlitett Superb 460 van olyan jo, erosebb is, ugyanugy Yate Loon ventis. Es ~9k, nem 13.
Nem fansagbol, de inkabb AMD-s konfig es tobb penz maradna - lehetne pl. ertelmesebb hazikot, erosebb vga-t, stb. De ez csak az en velemenyem 😊

Saor Alba

allock
#51183

#hhwnd

V43 1105
#51182
Nekem ingyen se kéne... Gigabyte, XFX, eVGA bármikor <3 😛

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

allock
#51181
hihetetlen de igaz 😊
ez egy jól sikerült lap az msi részérõl

#hhwnd

V43 1105
#51180
MSI? BIztos is..xD Gigabyte FTW! 😊)

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#51179
Akkor jól sejtettem 😛

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

allock
#51178
majd Solten megaszondja 😄

Blum: igen régen

#hhwnd

gameplusz
#51176
35 ezer alsóhangon egy 955-ös. Köszi, de ennyiért nem.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

gameplusz
#51175
Nem is biztos, hogy belemegy (gondolok itt az 1,65V-os limitre P55 esetén - ezt a ramot meg pont ide találták ki). Amúgy meg a proci ennyit támogat alapórajelen.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

allock
#51174
msi lap jobb, kevesebbet fogyaszt, nagyobb tuning potenciál
1800mhz-es ram jobban dukálna azért ilyen konfignál, 1333 olyan középút

#hhwnd

#51173
200k-ért én is Intel-es konfigot raknék össze. 😉

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

gameplusz
#51172
Ezt tudom ajánlani, egyéb esetben jó a gyári is egy darabig, amíg nincs keret erre.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#51171
És nem kéne ebbe valamilyen hûtõ?
#51170
Ájemdét.
gameplusz
#51169
Mert olyan szar 😄 Õszintén, mit erõltessek? i7-et?

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#51168
Minek erõlteted a korályötöt?
gameplusz
#51167
Intel Core i5 Quad I5-750 2.66GHz BOX 44 625 Ft (Hardverker)
Intel s1156 Gigabyte GA-P55- UD3 28 375 Ft (Hardverker)
Kingston HyperX DDR-3 4Gb /1333 KIT 27 250 Ft (Hardverker)
Ati Radeon PCI-e HD5850 1Gb Sapphire 62 500 Ft (Hardverker)
SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32Mb SATA2 HD103SJ 20.487Ft (IPON)
GIGABYTE Superb 550W 13.000Ft (IPON)
GIGABYTE Luxo X140 11.604Ft (IPON)
SAMSUNG SH-S223L/BEBE Fekete 5.825Ft (IPON)
213.666Ft

Így jó.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

gameplusz
#51166
Aláírásomban találsz egy jó lapot. Vagy Gigabyte-ból a P55-UD3.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

allock
#51165
MSI P55-CD53 29.188 Ft
INTEL Core i5-750 2.66Ghz 1156 BOX 45.760 Ft
OCZ 4096Mb DDR3 1800Mhz Platinum KIT 30.638 Ft
SAMSUNG 500GB 7200rpm 16MB SATA2 HD502HJ 11.900 Ft
SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 HDMI PCIE 68.565 Ft
CHIEFTEC GPS-450AA 12.875 Ft

COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 9.700 Ft
SAMSUNG SH-S223L/BEBE Fekete 5.825 Ft

214.450 Ft

www.ipon.hu

talán így jó




#hhwnd

#51164
Szerinted nem jó az a RAM?

Valamivel korábban én is rákérdeztem egy ilyen RAM-ra és a válasz az volt, hogy jó és szokták itt ajánlani.
#51163
meg én depon szoktam nézegetni, esetleg nem tudnátok egy jobb helyet mondani?
#51162
és a Core i5-höz milyen alaplapot ajánlotok?
gameplusz
#51161
A lap hozzá 29k, a proci meg most kicsit csúszott fel (így kb. 18-cal kerül többe és azért sokkal többet tud)... De ha vár vele talán visszaesik az ára, és akkor mégjobb vétel (27+42 körüli árért)... Hardverkeren is szét lehet nézni, ott 6k-val könnyebb az ATI, meg van normális ram is, stb.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

allock
#51160
1000GB-os vinyó
meg lehet Intel konfig lenne Core i5-el
bár ott az alaplap is drága hozzá 40k meg a proci is 45k

#hhwnd

#51159
Ha szórakozok a tápkábellel,néha sikerül beindítani a cuccot.
De van egy olyan gyanúm,hogy a gyanúm a mikrokapcsolónál van valami bibi.

Asrock B75M,Intel Core i5 3470,2x4gb Kingston HyperX XPM DDR3 1600 MHZ,MSI Nvidia GTX 650 Ti 1 GB,OCZ Agility 3 60 GB SSD,ASUS XONAR DG,WIN 8 PRO 64 bit

#51158
Allock köszi ezt a gyors választ, és hogy ha egy kicsivel több pénz lenne akkor miket cserélnél ki?
#51157
Hello vettem egy ICON7 Cyris T620 webkamerát, amilyet még itt ajánlottatok pár hónapja... bedugom, települ, felrakom hozzá az elvileg szükséges programot, az iConfig-ot, de az ezt írja ki:

Nem tudom, hogy közületek kinek van ilyen gépe... de talán tudtok segíteni
Jah és a sajátgépben se jelenik meg a gép, mint képfelvevõ (Ahogyan meg kéne jelennie elvileg minden webkamnak)

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Solten
#51156
Hi. Tapegyseg-gyanus.

Saor Alba

gameplusz
#51155
Meg hát. A ram viszont nem.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn