195
ugyanaz...
  • PíszLávJuniti
    #195
    leszunk baratok555
    [kerdez]
  • PíszLávJuniti
    #194
    hyaz
  • RIZLA
    #193
    remélem nem a "Legrégebben postolt" tokipkok világrekordját döntöttem romba... csokolom :)
  • Fido4life
    #192
    Nincs is...
  • Vlala #191
    aranyos az alcím :-)
  • Breki33
    #190
    Jajj megfogadtam, hogy nem írok többet ebbe a topiba

    Én hitszegő barbár P
  • Lacika 79
    #189
    Mert most ilyen kedvemben vagyok, Breki. Nem kell mindenre a választ keresni. Van, amire úgysem találod meg soha. Amúgy BUÉK
  • Breki33
    #188
    minek?
  • Lacika 79
    #187
    Hm. Nézegettem a fórumozók képeit, mikor megakadt a szemem eme topic indítójának (igen jó) fotóin, ott találtam rá a topic linkjére. Mivel a téma (is) érdekel, és ugye a barátnő nevő élőlény topic viszonylag sokat van porondon, gondoltam ezt is felhozom. :)
  • zakika
    #186
    hat az en parom is felszedett 17 kilot... neki mindig az volt a baja, hogy nem tud felszedni :)
    most mar megint az eredeti sulyaval dicsekedhet...
  • FtranX
    #185
    Az összes számító nőszemély ilyen sorsra jut:

  • [Walaki]D`Lair
    #184
    Ahogy a mondtás tartja: "szégyen a futás, de hasznos...;)"

  • Sir Quno Jedi
    #183
    Mi jókat gurultunk, mikor szegény, aki amúgy vasággyal 46 kiló úgy meggömbölyödött, mitha lenyelt volna egy kosárlabdát, sőt a gyűrűjét már csak a nyakában tudta viselni egy szíjon és leginkább úgy nézett ki, mint egy törpe-olifánt ! :DDD Ő volt a Gyűrűk Úrnője, az tuti ! Nagyon édi volt, nekem elhiheted ! :DDDDDD
  • Kata
    #182
    Én sem akarom elhagyni magam majd. Mindenképpen vissza fogom dolgozni a "versenysúlyom". :D
  • Sir Quno Jedi
    #181
    Hát bizony, a nők sem lesznek fiatalabbak... Mondjuk a keresztlányom anyja (aki mellesleg a legjobb barátaim egyike), a szülés után szépen feljött újra. Pár év és jobb az alakja mint volt (enyhe túlzással). CSAK sportolni kellett hozzá némileg és máris feszesedik a comb, popsi, zúza, miegymás ! Szal. akaraterő kérdése ez is.
  • [Walaki]D`Lair
    #180
    [röstelli a dolgot ]
  • Kata
    #179
  • [Walaki]D`Lair
    #178
    Hát igen...az elfoglalt modellek túlzsúfolt napirendjéb már nem férnek bele holmi csecsemők....;)

    [eszik]
  • Kata
    #177
    Majd egyszer az lesz, de most nem jó pojén. :)
  • [Walaki]D`Lair
    #176
    Miért? Jó pojén egy kisKata....:))
  • Kata
    #175
    Aranyos!

    [De Kata még egy darabig nem szeretne...]
  • Penta
    #174
    pozitív topik
  • Arch
    #173
    Nem hinném hogy bárki is megsértődne! :)
    Nagyon helyes kölök :)
  • zakika
    #172
    pedig teljesen megvaltoztatja az eletet :) itt most nem arra gondolok, hogy ejszaka is fel van meg ilyesmi, hanem mindenben szamolni kell vele... sot vele kell a legtobbet szamolni, mert meg nagyon rank van utalva

    kulonben fel eves lessz ket het mulva

    remelem a tobbiek nem sertodnek meg, ha egy kicsit dicsekszem vele :)

  • Arch
    #171
    Jól vagyok köszönöm. Élegetek. Ti? Gyerkőc jól van? Mennyi idős is? Én teljesen beleszerettem a bnőm gyerekeibe. :) De azért nekem még nem kellene saját. :)))
  • zakika
    #170
    lassan de biztosan halad a forum... es elunk is (neha)

    kulonben hogy vagy?
  • Arch
    #169
    Szia zakika! :)
    Feldobom én, csak kár, hogy ilyenkor általában vmi bajom van :(
    De legalább megy a fórum és látom hogy éltek még :)
  • zakika
    #168
    szia arch, reg lattalak

    te mindig fel tudod dobni itt a temat
  • Arch
    #167
    Tudom. De rossz így látni. :(
  • Csacsi
    #166
    Ilyenkor tényleg az a szar, hogy senki nem tud segíteni, mert mindenki, aki azt mondja, hogy ez így nem jó, az mind szemét, és irigyli a boldogságomat. Azok az igazi barátok, és ez a kapcsoalt után derül ki, akikhez utána is oda tudsz menni, és bocsánatot tudsz kérni tőlük, és megértik a helyzeted. De ilyenkor, csak rontasz a helyzeten, ha megpróbálod megmondani nki, hogy ez szerinted nem jó így.
  • Arch
    #165
    Hm. Maradjuk a reményteli 2 hónapnál, az elég lesz.
  • Loál János #164
    Nekem 3 hónapig tartott a lelki terror.
  • Csacsi
    #163
    Ez a 2 hónap, csak az én esetemben volt 2 hónap, addig tartott míg rájöttem, hogy ez a lány érzelmileg zsarol, ez mbertől függően lehet akár 2 hét, de akár egy egész élet is.
  • Arch
    #162
    2 hónap? Hm. Ez esetben nagyon (és kíváncsian) várom a jövőt. :))
  • Arch
    #161
    Már nem vagyok :( De igyekszem :))
    A hozzám nőtt-öt ne úgy értsd, hogy naponta találkozotunk. Sőt. Viszonylag ritkán. Volt hogy egy héten 2x, de volt hogy 3 hétig nem. Csak neten beszéltem vele nagyonnagyon sokat, meg smshegyek. :) Ezért mondtam, hogy nem is annyira az hiányzik, hogy nem találkozunk, hanem az zavar, hogy így megváltozott. :( Meg hogy ennyire eszébe sem jut, hogy ha sokáig nem válaszol egy smsre, akkor esetleg aggódom érte. De végülis igazatok van. Békén kéne hagynom... Ő dönti el mit akar.
  • Csacsi
    #160
    Szerintem szerelmes lett a srác, és olyan a lány, hogy teljesen ki akarja sajátítani magának, és ezért a srác nem érintkezik senkivel.

    Viszont nagyon szereti, és ezért senkinek sem meri bevallani, hogy neki ez így nem jó, mert mindenben a lány kedvében akar járni.

    Ha nekem van igazam, akkor ez max 2 hónapig fog tartani, és utána soha több ilyen nem lesz.

    Tudom, mert nálam is eddig tartott, és lehet rám mondani, hogy gyenge jellem vagyok, de elismerem, hogy volt egy ilyen kapcsolatom is.

    Mostanában azért már én vagyok az úr a "háznál", de kellenek ilyen tapasztalatok is :))
  • Kata
    #159
    Akkor meg ne légy már úgy hozzánőve! :)
  • Arch
    #158
    :) Nem figyeltél az elejére :)
    B. nem A Barátom. B. egy barát. A páromnak ehhez semmi köze :) Párommal megvagyunk, Szeretemimádom, stbstbstb. :)
    Csak annyira "hozzám nőtt" és annyira az életem részének érzem B.-t, hogy nehéz elengedni. Főleg így... :(
  • Kata
    #157
    Egy szakításnál mindkét félnek rossz. Az egyiknek azért, mert elhagyják, a másiknak azért, mert tudja, hogy megbántja azzal a másikat, hogy elhagyja annyi kellemesen töltött idő után. Szóval az egyik a csalódottságtól a másik a lelkiismeretfurdalástól van rosszul. De ez normális, szinte minden kapcsolat így végződik, csak a felek váltakoznak, hogy éppen ki melyik szerepkörben van.
    Úgyhogy próbáld magad túltenni a dolgon, menj el kikapcsolódni, flörtölni egy kicsit. Tán még valami komoly kapcsolatot is sikerül összeszedned, és megint fülig szerelmes leszel. :) Az pedig a legjobb búfelejtő dolog.
  • Loál János #156
    Én még MAGAMRÓL sem gondoltam, hogy bárki is ilyen hatással lehet rám.
    Most éppen azon vagyok, hogy visszakapjam a régi énem. De jól haladok. :)