24
  • Mp3Pintyo
    #24
    A DC-t azért hazsnálják kevesebben mivel nem akarják a szabályokat betartani és semmit sem akarnak megosztani. Csak tölteni akarnak.
    Az egy mindenkiért mindenki egyért elve nem jutott még el hozzájuk :(
  • Mp3Pintyo
    #23
    TeszteloPontHu: oreg hiba, hogy nem neztel utana. A DC-n már régóta lehet töltebi több szálon is :)
    egy kis segítség mindenkinek :)
    http://p2p.lap.hu
  • P-ther
    #22
    Ja ezt kár volt beirni :P
  • sztavrosz
    #21
    Szerintem pedig te vagy a looser!!!
  • AnarchoiD
    #20
    p2p luzereknek valo ;)
  • sztavrosz
    #17
    :))))))
  • sztavrosz
    #16
    Sodi! A Kamasutra is indiai!!!
  • Gnome
    #14
    Mert nem figyeltel elegge...a HBOn ment nem is egy...egyebkent elegge jellegzetes enekes tancos vicces filmek szoktak lenni...nekem elegge bejonnek..
  • TeszteloPontHu
    #13
    A DC nagy hibája, hogy egyszerre csak 1 helyről tölti az adott fájlt. Ha az illető ADSL-es (ahol a fájl van), akkor legjobb esetben is csak 16 k-val töltheted a cuccot, de ez sem jellemző, mert egy embertől min. 2-3-an töltenek, ergó a sebesség 4-5k. Ez nem nevezhető gyorsnak... A Kazaa egy fájlt több emberkétől is tölti egyszerre, így neked is hamarabb meglesz a fájl és a másiknak is kevesebb ideig foglalod a sávszélességét. Talán előbb-utóbb a DC-ben is megvalósítják ezt.
  • SoDI---
    #12
    Miért nem láttam én egyet sem abból az évente elkészülő 1000 indiai filmből?
  • sztavrosz
    #11
    Szasztok! Tud nekem vki segíteni. Egy OTDK dogához kellene olyen P2P letöltés progi, amiben lehet vizsgálni, hogy a userek ill. a megosztott fájlok mérete mekkora. A KaZaa ezt kiírja, sajna a DC-t meg kevesebben használják (legalábbis a nap 3-4 millió userhez képest). Szóval ilyen progik neve kellene és hol lehet letölteni (pl. a WinMX semmilyen infót nem ad magáról)!!!! HELP ME!!!!!!!!
  • Csudri #10
    A Lite-ban nincs Gator! Aki olyan hülye, hogy a full-t használja az szopjon is a spy-ware szarokkal.
  • HuAn82
    #9
    Szerintem is a DC jobb.
  • Munch
    #8
    Kazzza tele ven reklámozókkal, a gatort is felrakja. Kell a francnak. Ráadásul nincs is meg rajta minden...
  • Sub
    #6
    A DC 1000-szer jobb!!! Aki hülye az meg szenvedjen a Kazaa-val!
  • Rockety
    #5
    ja de DC nem csiri biri , 2 clickes rendszer azért
  • Vik1984
    #4
    És ráadásul nincs reklám, teljesen ingyé van és kevésbé befolyásolja a rendszert.
  • Csatti
    #2
    Ez legalább egy értelmes hozzáállás.