10360
Mu Online
  • alpha174
    #10159
    Én tudok,ami biztonságos szerintem.
    Ha van msned,akkor felveszlek és átküldöm,aztán nyugodtan leellenőrizheted te magad is,h biztonságos.
  • TuxSkajvok
    #10158
    nem tud valaki valami jó autobuff, autoklikk illetve autoloot progit, ami biztonságos is? (nincs benne keylogger, vagy stb)
  • alpha174
    #10157
    Nem tudom,olvassa-e valaki a fórumot és ha igen,akkor milyen időközönként,de érdekelne,h van-e aktív magyar klán valamelyik szerveren.
    Mithgardon van pár karim sm,dk,ee,továbbá vallhalán ma indítottam egy dw-ot,hátha összefutok valakivel:)
    Egyébként még a k2-ős időben voltam egy magyar klánban(előtte külföldiben),de nem nagyon értem rá(nemtudom,h veletek voltam-e)...
  • alpha174
    #10156
    Gép újraindítás megoldotta a problémát...
    Most akkor mithgardon nincs senki v mi a helyzet?:)
    Omegadgl nevü karival vagyok fenn mostanában...talán ismerős valamelyikőtöknek...
  • alpha174
    #10155
    Sziasztok!
    Nekem eddig tökéletesen működött a játék,de most elkezdett töltögetni játék közben,aztán nem csinált semmit,ezért újra kellett indítanom a játékot.Ez nem is lenne gond,de most ahogy a game stertot megnyomom töltés közben kilép a játék a winddowsba...
    Szóval,ha valaknek van valami ötlete játék újrarakáson kívül,azt szivesen várom.
    Ja igen és melyik szerveren vagytok?Mert mithgard v mi a neve szerveren van az accom a transfer után...
  • scotter
    #10154
    na szoval beakarom kapcsolni Game Start tölt és ezt dobja ki
    HackShild
    AutoIT bot detected és enyi ledob nem enged csatlakozni és nem hackelek semien csalást nem használok valaki tudja hogy miért van ez ?? valaki segitsen bocs hogy foldolok
  • scotter
    #10153
    mien géped van amugy? + lehet hogy nincs helyed és azért akadozik vagy ragd ujra a játékod nézd meg minegyik variácuot
  • scotter
    #10152
    ledob de hogy miért azt nem tudom
  • scotter
    #10151
    hát szerintem lassu a neted
    mien neted van? én ráadásul be se tok lépni :S
  • 00Tamás00
    #10150
    Én azt szeretném megkérdezni hogy mert van az vagy mit csináljak azért
    hogy ne akadozon a játék mert amikor belépek iszonyuan elkezd szagatni és be se tudok lépni a karakteremhez a nagy akadozástol pls valaki mondja meg mit csinálak mert szeretnék játszani aválaszokat elöre is köszönöm

    utoirat : az msn cimemre valaki pls vegyen fel hogy beszelgethesek vele pár dologrol msn cim: [email protected]
  • scotter
    #10149
    ha valaki tudja irjon kérem :D
  • scotter
    #10148
    na szoval beakarom kapcsolni Game Start tölt és ezt dobja ki
    HackShild
    AutoIT bot detected és enyi ledob nem enged csatlakozni és nem hackelek semien csalást nem használok valaki tudja hogy miért van ez ??
  • scotter
    #10147
    é
  • scotter
    #10146
    valaki segitene Muonline kérdésben?
  • scotter
    #10145
    csá
  • Bitumaru
    #10144
    sziasztok, a magyar Mu playereknek üzenem, ujra van szerver a leállás okát még nem tudni, fórum még most is szünetel. Több információval én sem szolgálhatok, és igaza van az előttem szólónak, ez a global mu topikja, ne offoljunk ha lehet. jó játékot!
  • balee66
    #10143
    Ez a GlobalMU topikja, itt privát szerverekről nem illik beszélgetni.
    Felesleges ide bemásolgatni, amit írtam a logout fórumra (meg volt rá az okom, hidd el).
    Gyere oda, és ott érdeklődj.
  • aza99
    #10142
    Valaki tudja?
  • aza99
    #10141
    Mert nem jo a jatek?
  • gergely12
    #10140
    ok thx:)
  • aza99
    #10139
    Nos nem lehet tudni, talan holnap.
  • gergely12
    #10138
    mikor lesz jo a MU?
  • aza99
    #10137
    egy jatekos velemenye.


    Nah Zeus barátom, elárulok 2 dolgot.

    1. Itt a PH-n csak egy ideig lehet utólag szerkeszteni a hsz-t. Te azt akartad, hogy egy több mint 1 hónapos hsz-t szerkesszek, ezt mégis hogy gondoltad?
    Elárulom neked, itt még csak moderáció sincs, csak a legpörgősebb topikokban... szerinted ki foglalkozik azzal, ha én kérem egy hsz. törlését? Hidd el, hogy senki...
    Ez nem az index fóruma.

    2. Iszonyat rossz admin vagy.
    Egy normális admin azt csinálja, hogy ha valaki nem tetszik neki, azt bannolja.
    Te ehelyett elkezdessz levelezni vele, hagyod, hogy a fórumba írjon, elkezded sajnáltatni magad, és nekiállsz minél rosszabb színben feltüntetni az illetőt (persze mindezt csak a bannolás után, az illető háta mögött). Mindezek után lekapcsolod a szerót, ne hogy már a többiek játszani tudjanak...
    Neked politikusnak kéne lenned, a parlamentben a csőcselék is pontosan ugyanezt csinálja. Nem kicsit vagy nevetséges.

    A stílusod néha eléggé bicskanyitogató.
  • aza99
    #10136
    Akkor baratod hogy jatszik?
  • aza99
    #10135
    Es aszt irja oline jatekosok.0
  • aza99
    #10134
    Furi megneztem a ranglistat semmit nem ir ki. nnics karakter.
  • aza99
    #10133
    Ja ez nem az.
  • aza99
    #10132
    http://muonline.hu/index.php?mod=000&code=23

    nezzd meg.
  • aza99
    #10131
    Te szt azert nem mukodik mert jon a 4 season
  • aza99
    #10130
    Tegnap meg nekem szepen mukodott.
  • aza99
    #10129
    Eggyet tehetunk varunk.
  • aza99
    #10128
    Ujra laktam de semmi.
  • aza99
    #10127
    Nem ertem mi a baj a jatekkal, forum sincs,es nem ir senki semmit.
  • aza99
    #10126
    Probald ujra lakni.
  • 00Tamás00
    #10125
    és nmne tudsz valamit hogy ne akadozon enyire?
  • aza99
    #10124
    Na kitorolni nem negedi,nekem szar mar a gepem.
  • aza99
    #10123
    Na en ujra lakom, a jatekot.
  • 00Tamás00
    #10122
    jah
  • aza99
    #10121
    OO magyar szerveren jatszik?
  • 00Tamás00
    #10120
    nekem 1 mg és 1 bk a haveromnál csináltam