10360
Mu Online
  • 00Tamás00
    #10119
    nem ilyen mindenkinek mert pl a haveromnal tisztán és szépen megy
  • aza99
    #10118
    Tamas te milyen karakterler vagy? dk? En mg.
  • 00Tamás00
    #10117
    Nálam csak az van hogy belepek és iszonyuan el kezd szagatni és nem tom hogy mit csináljak már mindent probaltam de reménytelen sajnos ha valaki tudja mért van ez akor pls irjon nekem
  • aza99
    #10116
    Tamas nem a gepeddel van syt hiba maga a jatekkal, szerintem mindenkinek ilyen.
  • aza99
    #10115
    Nem tom,en nekem betolti a jatekot,asztan majd kiirja nincs kapcsolat a muoline szerverevel.
  • 00Tamás00
    #10114
    haho
  • 00Tamás00
    #10113
    Igen de egyszerüen nem tudom hogy mit csinaljak pedig a gépigény persze hogy jo de mégis akadozik mit az álat nem tod mit kel ere csinálni??
  • aza99
    #10112
    Tamas, nalam is ez van, es a muoline forum se jo.
  • 00Tamás00
    #10111
    szevasztok!
    Bocs hogy csak igy ide rontok azt szeretném meg kérdezni töletek hogy nálam fel megy a játék és amikor be akaok lepni nagyon elkezd szagatni most mi tévö legyek elöre is kösz a választ
  • geniusnet
    #10110
    Császtok
    Most kezdeném csak az a gondom hogy nem indul a frissítés mert azt írja ki hogy: Frissítés hiba!!Minden alkalmazást zárjon be.Pedig minden be van zárva:S
  • TuxSkajvok
    #10109
    Mármint a valhallára gondolsz?
    Nincs valakinek eladó +12-es vine cucca? Mennyit kóstál az a Midgrad szerveren?
  • Borg87
    #10108
    Játszik valaki még a globálon esetleg az új szerveren?? ha igen Borg87 néven megtalál :)
  • Frosty01
    #10107
    nem , exc ring ice + 4% MAXHP esetleg mellé egy kis + x% autorec hp
  • TuxSkajvok
    #10106
    jólvan :) auto HP 3%-os ringem van, arra gondoltál? (A wing, az pedig alap, h kell később... ^^)
  • Frosty01
    #10105
    ugy hogy ami a 9+12 silk armorhoz kell STR és AGI, annál többet ne tegyél. minden mást energyre!
    esetleg nagyon ritkán néha vitalityre rakhatsz egy keveset, hogy azért te is túléld a nagyobb helyeken is :)

    ja és vegyél olyan exc ringet \ 2. lvl winget ami ad HP-t (később, amikor tellik rá)
  • TuxSkajvok
    #10104
    azt, h érted, h maximum?
  • Frosty01
    #10103
    +7+12 vine, de maximum +9+12 silk akkor kb 300 lvl-ig elég is :)
  • TuxSkajvok
    #10102
    ee-nek milyen ruhát érdemes venni a globalmun? még csak 60as vagyok...
  • Betonfal83
    #10101
    Hali!
    Most kezdenek...
    Tudna segiteni a kezdesben vk?
    Mert akkor arra a szerora mennek.
    Vagy 1 aktiv guildba bevennetek?
  • Frosty01
    #10100
    folyamatosan próbálkozni kell :D

    gmailesre nagyon finnyás már, meg egy csomó másra is pl az msnesekre, freemail, meg ilyenekre is elég ritkán küldi meg :/
  • RiCSi1234
    #10099
    Miért nem küldik a válasz e-mailt??? Van az account csinálásnak más módja is?? Vagy eggyáltalán milyen módjai vannak?!
  • RiCSi1234
    #10098
    Nem küldik az emailt faxom..
  • Nuclearity
    #10097
    valakinek véletlen nincs egy auto clickerje amit megosztana másokkal? (és müködik is a játékban?) vagy egy auto buffer ami tartalmazza az elöbbit. Szükségem lenne mind2 re de a neten nem találok olyat ami menne is...

    Aki tudna segiteni vagy küldeni nekem ilyen programot irjon privátot plz

    köszönöm
  • Frosty01
    #10096
    :)

    serpent spear, sima spear, dragon spear, bill of balrog, great scytche hirtelen ezek jutnak eszembe de biztos van még pár amivel lehet használni
  • TuxSkajvok
    #10095
    áhh, akkor ez lehet a gond... :( Ahhoz meg kéne jó sok agi :/
  • Frosty01
    #10094
    orb of impale :)

    és csak spear típusú fegyverrel lehet
  • TuxSkajvok
    #10093
    Tényleg, az unikornist hogy lehet támadásra bírni? Mi kell hozzá?
  • Frosty01
    #10092
    220
  • TuxSkajvok
    #10091
    a buffot pedig ugyanúgy 100-as szintig lehet használni? (Mármint amit a városokban kapsz az Elf Soldiertől?) De én nemnagyon akarnék hibridet csinálni, inkább csak ee-t... A Spirit+7-es cucchoz pedig nem kell sok aligirity?
  • Frosty01
    #10090
    hülyeség :)

    legalább legyen annyi hogy spirit +7+dd armort tudd használni, és a többi pedig energy. némi vitality is jöhet ha úgy gondolod, és akkor brutál hunt ee is lehetsz akár
  • TuxSkajvok
    #10089
    ti mit gondoltok arról, h csinálnék egy ee-t, és csak energyre adnék pontokat...?
  • Frosty01
    #10088
    Laciblues, Rageaquir, én, meg még páran
  • TuxSkajvok
    #10087
    valaki tolja rajtam kívül a midgradon (muonline.webzen.net-es szerón)? Mármint magyarokra gondoltam...
  • Cence
    #10086
    tudna valaki helpelni? elvileg át közltöztettem az accom, de nincs 1 karim se o.O
  • Frosty01
    #10085
    str , némi agi és rengeteg vitality

    vagy

    agi , némi vita, és rengeteg command

    egyébként az új mu-shopban vannak már olyan tekercsek amikkel resetelhetitek a stat pontjaitokat fajtánként... meg tényleg rengeteg minden van most. van Demon is, ami hasonló az imphez csak 2× annyi %ot ad, meg van angyal megfelelője is, meg minden szar :D

    és ráadásul most az új set itemek (380 lvlesek, amikhez van socket) elég olcsók, senkinek sem kellenek. ugyhogy aki most kezdené újra és van high karija, annak jó ötlet bevásárolnia belőlük, kb 5-10 soulért már van is egy teljes setje ^^ ami ráadásul jó is.
  • balee66
    #10084
    Most látom a Webzen fórumán, hogy Summoner indításához kell vásárolni valami kártyát :/
    Nem tudom, ez mennyire igaz, és hogy végleg így marad-e, mert akkor felejtős a global számomra...
    DL-nek mire érdemes osztani és milyen arányban? Str vagy ene?
  • balee66
    #10083
    Sry for duplapost...

    Ez most milyen MU? Season3 S4-es itemekkel? Vagy ez már Season4 (akkor miért nincs Summoner)?
  • balee66
    #10082
    Sziasztok!

    Aki Windows 7-et használ, és "error1003" hibával elinduláskor kilép a MU, töltse le ezt a fájlt: http://www.mediafire.com/file/ylywjo0mmmm/GameGuard.rar, majd másolja be a MuOnline mappájába, felüírva az ott lévő eredeti fájlt (arról azért csinálj biztonsági másolatot).

    Ha pedig szerverválasztásnál egy hibaüzenettel DC-zik, akkor a webzen.com oldalon található Start Game feliratú gombbal kell indítani a játékot.
  • Frosty01
    #10081
    ja meg 9ezer pénz darabja a heal potinak a mana meg 1500 helyett 4500 :D
  • Imisz
    #10080
    Szerintem azt nagyon elcseszték (tegnap vettem észre) old scroll meg blood bond meg scroll of archangel nagyon sokat ér a boltban (pl.:blood bone+5 166600)
    De legalább gyorsabban jön a lé