10360
Mu Online
  • Imisz
    #10200
    én csak azt tudom hogy a fenrirt úgy lehet gyógyítani ha ráteszel egy bless-t...
  • belick
    #10199
    Sziasztok.Tudja valaki,hogy a fennirt hol lehet gyógyítani és ez a "feleséget keresek "dolog amit sokan hirdetnek mire való.a válaszokat előre is köszi
  • Vdanosss
    #10198
    1- nemtudjuk hol jáccol:D
    2- a szerveren belül kérdezz, biztos tudják hogy mi hol esik.. és konkrétan a superboxot nem ismerem... szerintem senki más rajtam kívül..
    3- minek neked exc..? ha ilyen kérdéséket képes vagy feltenni.. azthallottad hogy az jó és egyből keresed?:D
    am. hajrá!
  • nickelback1234
    #10197
    Valaki tudna nekem segíteni hogy lehet superboxot csinálni annyit tudok hogy jewel of soult kell rátenni csak hogy azt nem engedi
  • nickelback1234
    #10196
    Arenába eshet exc?
  • Imisz
    #10195
    ha egy helyen sokáig ölsz talán esik...
    de csinálni asszem nemlehet...
  • nickelback1234
    #10194
    Valaki nem tudja hogy lehet exc-ket csinálni vagy szerezni?
  • draxler12345
    #10193
    Nincs valakinek vmi részletes faq a game-hez ?
  • alpha174
    #10192
    Amúgy többi magyar már a magyar szerveren játszik?
    Mert globalon nem igazán találkoztam Elfikén kívűl mással...
  • alpha174
    #10191
    K,megoldható(nem tudtam,h nem lehet ilyet).
    Amúgy nekem van progim,ami működik,csak van,akinek nem működik,ezért próbáltam keresni másikat,meg láttam itt,h belinkeltetek már autó progiról linket,ezért gondoltam ezt is megnézitek,hátha megy...
    Mondjuk ez utóbbi linkhez hozzáírtam,h nem próbált,ezért ellenőrizze le,akit érdekel elősször...
  • Frosty01
    #10190
    ilyet inkább ne alpha. a játékban próbáljatok meg vkivel összehaverkodni és tőle elkérni, honlapokat, amik ennyire gyanúsak, inkább mellőzzétek, mert törölni fogom
  • TuxSkajvok
    #10189
    Akkor nekem egy olyan auto progi kellene, ami windows 7, illetve vista alatt működik...
  • alpha174
    #10188
    Egyébként az autóprogiról annyit,h nekem simán megy játékban is(lehet,mert winxp alatt használom).
  • alpha174
    #10187
    Szia norby19961126!
    Lehet még az is a problémája,h akad valami programmal(nem cseréltél valami drivert le a gépeden?nem raktál fel velemi progit mostanában?).
  • norby19961126
    #10186
    hy!
    frosty köszi a tippet de kikapcsoltam az összes letöltést és már vagy 100-szor letöltöttem ura de azért kössz
  • TuxSkajvok
    #10185
    De ha még jól emléxem, akkor lényeg, h kell egy chaos item, amit a goblinnál csinálsz; majd azt amit csináltál itemet, azt berakod regulár kombiba, meg mellé chaost és ha miden igaz ennyi volt... (Ha jól emléxem, de én is mindjárt megsasolom a videót :)
  • TuxSkajvok
    #10184
    Ezt nézd meg: http://www.youtube.com/watch?v=__QMPW42opU
  • nickelback1234
    #10183
    hogy kell szárnyat csinálni?Mert már össze kombináltam és utánna nem tudom vissza tenni
    Mit kell csinálni?
  • scotter
    #10182
    valaki segitene letöltöttem a mu-t beinditom és egyserüen amikor a szerokat kéne véálasztani hibát ir ki
  • TuxSkajvok
    #10181
    semkinek sincs egy jó autobuffja, ami kompatibilis vistával?
    Amit alpha küldött, az windowsban tökéletesen megy, de a MU-ban semmit sem csinál :(
  • Frosty01
    #10180
    talán mert lagol? kapcsold ki a torrentet, meg a többi letöltéseid ^^
  • norby19961126
    #10179
    csáztok figyu nemtudjátok miért akad a mu?
    a legkisseb rendszerkövetelmények vannak beálitva (ediig ment)
    lécci aki tud vmit irjon a honlapra vagy e-mail:[email protected]ímre
    elöre is köszi
  • Frosty01
    #10178
    egymásba rakod, vagy eldobod és space-val felszeded
  • TuxSkajvok
    #10177
    és hogyan?
  • Frosty01
    #10176
    igen
  • TuxSkajvok
    #10175
    Ha van egy splinter of Armor (3/20) és veszek mellé egy 4/20-as packot, akkor ezeket össze lehet adni, h 7/20legyen?
  • TuxSkajvok
    #10174
    nem lehet, hogy már letörölték az accomat? Felémenttem a k2 oldalára, és új jelszó igénylésénél nem fogadja el az emailcímemet :(
  • TuxSkajvok
    #10173
    És ha sikerrel járnék is, (pedig biztos, h jól írtam be...) akkor utánna hogyan tovább?
  • Frosty01
    #10172
    nincs más, de valszeg user error :
    nézd át figyelmesebben
  • TuxSkajvok
    #10171
    tudnátok segíteni az account költöztetésben?
    Mert én beírom a fenti linknél a nevem és jelszavam, és el is fogadom a feltételt, de azt mondja, hogy valamit nem töltöttem ki az accoummal kapcsolatban? Van más módja is a transfernek?
  • TuxSkajvok
    #10170
    Jó, de akkor nem is látják, h online vagy-e vagy sem...
    Nem lehet valahogy jelenteni a webzennek, h javítsák ki?
  • Frosty01
    #10169
    detto ugyanez volt nekem is :D
    és fogalmam sincs. csak annyit csináltam hogy refuse chat, és nem tudtak írni, és nem is fagytam ki ^^
  • TuxSkajvok
    #10168
    Nemtudja valaki, hogy miért bugos a friend chat? Lehet ez ellen valamit tenni? Baromira idegesítő, amikor írnának nekem, vagy én írnék akkor kifagy...
  • TuxSkajvok
    #10167
    Szerintem a mostani volt a legjobb tüzijáték :)
    Ennek örömére veszek is pár firecrakert a globalon, és lövöldözök velük :D
  • TuxSkajvok
    #10166
    "Sajnos ez van... Mivel olyan bénák, hogy csináljanak saját fórumot, tele offolják a miénket " - GlobalMUonline privát üzenet - Elfike
  • alpha174
    #10164
    Engem Omegadgl néven (221-es sm)találsz meg Mithgardon és ugyanezen a néven Vallhalán.
  • TuxSkajvok
    #10163
    Emgem Elfike néven megtalálsz a midgradon... (71es ee) De ma már nem leszek, csak holnap...
  • alpha174
    #10162
    Egyébként innen letöltheted:
    http://www.speedyshare.com/574659874.html
  • alpha174
    #10161
    Mostmár mindkét szerveren ottvagyok,de egy magyarral sem találkoztam:)
  • alpha174
    #10160
    Felvett valaki friendbe valhallán...
    Nemtudom,h valamelyikőtök-e...