10360
Mu Online
  • Imisz
    #10240
    felraktad a videokártyát?
  • nigthden
    #10239
    Hello azt akarom kerdezni hogy miert szaggat nekem a MuOnline, eddig nem volt semmi baj vele... ujratettem a gepet es most nagyon akad... pls help:)
  • bigbigle
    #10238
    nekem gmail-om van.akkor reggeljek még oda vagy hogy ?
  • Frosty01
    #10237
    nekem gmail-re és freemailre baxott küldeni... próbálkozz :\
  • bigbigle
    #10236
    valaki pls és most reggeltem 1-et de nem küldik már 1 jó ideje az aktiválót.
  • bigbigle
    #10235
    na akk még valami.
    én még annó a seson 2-vel toltam ott volt karim most seson 3-at tettem fel de nem enged be.akkor most inaktív lettem vagy mi?
    (am az oldalon ott felül kiírja a nevemet de amúgy meg mintha nem is létezne)
  • Tatyla
    #10234
    tudományos zsebszámológépen is elfut simán :P
  • bigbigle
    #10233
    2 ostoba kérdésem lenne.
    mi a mu online hu rendszerigénje mert nem találtam.
    és az oldalon nem lehet belépjek de miért?
  • mohito
    #10232
    igen, pont egy reinstallt tervezek:S.... én is erre jutottam egyébként.
  • donoki
    #10231
    hát akkor valami driver hiba lesz, az az idő alatt megzakkant a windózod, sztem egy reinstall mindenre jó :D
  • mohito
    #10230
    sőt, nem csak 1 mu, hanem semeik sem indul el.,vagyis a leírtak alapján nem jól
  • mohito
    #10229
    nem, nem az officallal, hanem másik mu-val...
  • donoki
    #10228
    ha az official muval akarsz játszani, elvileg van valami biztonsági beléptető az oldalon hozzá, bár nem tudom, elég régen nem játszottam már vele..
  • mohito
    #10227
    Üdv!
    nagy problémám van, mégpedig az, hogy eddig nagyon sok mu-onlinével játszottam, kihagytam fél évet, és a gépet nem tettem újra se semmi, de sem az új sem a régi mu-k nem futnak rendesen... elkezdi betölteni, és mikor betölt-fogja és kilép...semmi hibaüzenetet nem küld.
    Érdekesség képpen: egy újraindítás után sikerült belépnem , de utána, szóval most, sehogyan sem tudok játszani.
  • TuxSkajvok
    #10226
    Ki tudja, h mire jó a Invitation to Santa Village?
  • TuxSkajvok
    #10225
    na irány firecrackereket dobálni a muban! :D
  • TuxSkajvok
    #10224
    B.U.É.K. for all!!!
  • Frosty01
    #10223
    :)

    skacok, ha valami történik ingame, azért szóljatok, persze ha érdemes kiírni a banner alá vagy ilyesmi...
  • TuxSkajvok
    #10222
    Lol megváltoztattam a fejlécemet, erre csillagokat kaptam :D Legközelebb korábban megváltoztatom, kár, h már csak 2 hétig él a VIP ;(
  • TuxSkajvok
    #10221
    lol télleg :) Ekkora egy csicskát
    És BUÉK mindenkinek :)
  • MobDozer
    #10220
    LoL... visszanézni 10oldalt? minek?
    Csak lesd meg a reggelése idejét

    UI: A sok törtszerós nyominak -> Ez még mindíg az Official topic.

    BUÉK all
  • TuxSkajvok
    #10219
    Ez pontosan így van velem is...(Frosty01)
    Nem beszélve arról, hogy pont te (PttM Fa) vagy az aki mindig ittvan, mikor kb 10oldat visszanéztem, és még mindig nem láttam egy hozzászólásodat sem...
    Am.+ ha fel akarod "pördíteni" a topicot, akkor azt modjog nélkül is meglehet csinálni...
  • Frosty01
    #10218
    sg-függő vagyok minden órában megnézem egyszer. az hogy ide nem írok, az azért van mert semmi mondanivalóm nincs.
  • PttM Fa
    #10217
    Miért felejteném?
    Te egy hónapban egyszer jössz erre fele mig én minden nap megnézem vane valami ujdonság errefele...
  • Frosty01
    #10216
    felejtsd el. ez a topik nem lesz piti privát szerverek gyüjtőtégelye :)
  • PttM Fa
    #10215
    Itt nem jár házigazda??? Én átveszem a rangot ha bele egyeznek a moderátorok és az adminisztrátorok mert igy nem jo... És felpőrditem a topikot...
  • PttM Fa
    #10214
    Letőltöttem jo de lassan lehet fejlödni. Én ajánlanám a MuPower-t ajánlanám!
  • tomibayern
    #10213
    Találtam egy gyors reset nélküli szerót. Most indult a napokban. Szeretnék egy jó magyartársaságot összehozni. Akit érdekel: www.muonlinepvp.co.uk

  • vazzeg
    #10212
    *honlapról
  • vazzeg
    #10211
    tököm kivan az egésszel.. :(
    a honalról már működne... de vagy az avast nem tetszik neki vagy a win7... xDxDxDxDxDxDxD
  • vazzeg
    #10210
    Hali.

    Gondoltam vissza térek a globálra, de nem bírom elindítani xD. azzal a honalpos baromsággal sem megy állandoan tölteni akar ha meg felteszem kiírja, hogy ne használjak explorelt.

    Jó lenne pár ötlet. :D
  • Frosty01
    #10209
    nem.
  • belick
    #10208
    Sziasztok lehet valahogy anci nélkül lvl 3 as vinget csinálni? a goblin szett chaos weapont ír tudja valaki mi a az?

  • TuxSkajvok
    #10207
    Jah, bocs ez kimaradt:
  • TuxSkajvok
    #10206
    A globalon "A Very Special Christmas Event" zajlik, aki tud tegnaptól tolja a game-et :D





  • coolcar
    #10205
    Sziasztok!

    MIért van az, hogy elinditom a game-t és kiirja azt, hogy auto it bot detected és ledob.

    Vajon mi lehet a baj?
  • PttM Fa
    #10204
    Persze... Beleraksz 1 blesst és ha sikerül jó és ha nem még egyet raksz...
  • MobDozer
    #10203
    H all

    A Fenrirt nekem PetHealer nem gyógyította csak a Bless működött rajta.

    A HázasÉlet, ha jól tudom akkor a tört szerverek sajátossága "Globalon nem mükszik"... amúgy egymás közti teleportációra jó.
    A SuperBox is a tört szerverek sajátossága "Globalon nincs"
  • PlogT
    #10202
    Ki mejik Mu-n játszik?? Én a StrikeMu n erősen jó!!! 50 points / lvl és 65535 a max stat!!! nekem még csak energy nem full Blade Masterrel vok
  • Frosty01
    #10201
    a pet healernél