10360
Mu Online
  • balee66
    #10280
    Ismereteim szerint a Webzennel már voltak konfliktusaik, de azt nem tudom, bíróságra is vitték-e az ügyet.

    Láttál már egy ilyesmi játékot? :)
    A keleti MMORPG-k közt (főleg az ingyenesek táborában) nagyon-nagyon sok hasonlít egymásra, a legtöbb gyakorlatilag hack'n'slash kaptafa.
  • DAK3
    #10279
    hát... nekem ugyrémlik hogy láttam nagyonrég egy ilyesmi játékot...:) mármint a trailert 1-2 éve:O
  • DAK3
    #10278
    hát... nemhinném hogy mu fojtatás... webzen sztem nem hagyná mármint 9ök cisnálnák sztem ezcsak egy egyszerü koppintás:D
  • donoki
    #10277
    egész jól néz ki, majd kipróbáljuk :p
  • Frosty01
    #10276
    nagyon érdekesssssss talán majd megnézem, ha kijön emberi nyelvre is :P
  • balee66
    #10275
    Sziasztok!

    Nem tudom, van-e valaki, aki követi a MU-val kapcsolatos eseményeket.
    Ha van, akkor esetleg tudhat róla, hogy Ázsiában (Kínában) hamarosan béta tesztelői fázisba lép a MUX Online (júl. 23., hogy open vagy closed beta, arról nincs infó).

    Ő lenne az: http://www.youtube.com/watch?v=Xt2RO7uiBG8&hd=1

    Ismeri valaki?
    Ez egy nemhivatalos MU Online folytatás, bár kronológiailag a MU Online előtt játszódik a történet.
    A játékot a The9 kínai játékcsapat fejleszti, a MU Online-ra épül, méghozzá olyannyira, hogy még a kasztok skilljei is részben vagy egészben megegyeznek a jól ismert MU-s skillekkel.
    Gyakorlatilag tehát egy felturbózott MU Online-nak tekinthető a játék, szebb grafika, stb.
    Az eddigi információk szerint 4 kaszt várható, úgy mint Master, Swordsman, Assassin és Archer.

    (bocs, hogy ide írtam, de gondoltam hátha érdekli a hozzám hasonló MU fanokat :))
  • RiCSi1234
    #10274
    Ezt nézd meg, maszturbál a vault :D
  • bigbigle
    #10273
    Sziasztok!

    Elkezdtem újra a fortressMU-t de kéne egy kis segítség: hogy lehet a kamerát mozgatni? és van-e külön guild magyarok közt ? utolsó: itt hogy kell rr-ezni?

    előre is köszi:)
  • DAK3
    #10272
    tölcsd le ujra nekem pl a virusirto is néha bekavar mert nemindul el magátol ésha nincs elinditva nemtok netes játékok szeroihoz belépni
  • Imisz
    #10271
    újratelepítettem, nettel semmi gond, de még mindig sz*r
  • DAK3
    #10270
    én midgrad on vagyok MephistoHU néven léágyszives irjatok majd rám:D Imisz öööööööööööööööööö játék reinstall, elenörizd a neted... stb...
  • Imisz
    #10269
    Lenne 1 kérdésem: Ahogy belépek a játékba, és rányomok a karakterre, kihozza a képet a töltés utána és kiírja hogy: You are disconnected from the server. És ezt elég gyakran csinálja, van amikor vissza is számol előtte :F
    HELP
  • DAK3
    #10268
    Sziasztok ujra szeretnék mu onlinezni meik szervere érdemes menni?? ahol sok a magyar??
  • MobDozer
    #10267
    Fel kell menni a weboldalra és ott be kell jelentkezni... ha meg van akkor a bal oldalon található nagy narancs színü "StartGame" ikonra kattintva indul a játék.

    Csak a weboldalon keresztül lehet indítani.
  • tamas0713
    #10266
    Üdv! Most töltöttem le a játékot, és azt írja ki amikor belépek, hogy csatlakozási hiba. Ilyenkor mi a teendő?
  • TuxSkajvok
    #10265
    a dobozán/papírjaim, eszközkezelő + internet... illetve everest ultimate (vagy home)
  • Borg87
    #10264
    Szia István én a Valallán játszom Betonkocka néven :) Summoner el
  • zetor proxima
    #10263
    a ram 1536 . és hol lehet megnézni hogy vga kártyát?
  • donoki
    #10262
    sztem egy windóz reinstall mindent megold :D
  • TuxSkajvok
    #10261
    többnyire middgrad-on találni elvétve kósza magyarokat, de már eléggé kihalt faj a magyar a globalon... :(
  • TuxSkajvok
    #10260
    milyen vga kártyád van, és mikor frissítetted utoljára? lehet ott lessz a bibi, vagy pedig kevés lesz a ram... win7-en...
  • zetor proxima
    #10259
    Helló a 9.0-át leszedtem feltettem rá de ugyanúgy szaggat.
  • istvan56
    #10258
    hello!
    A global mu onlineon melyik szerveren játszanak magyarok?
  • bigbigle
    #10257
    google és ott beírod hogy directx 9 és akk kiadja azokat az oldalakat ahonnan le tudos szedni.(utána simán felteszed)
  • zetor proxima
    #10256
    Nálam nemsikerült eltudnád küldeni a linkjét és hogy hogyan frissítetted fel?
  • bigbigle
    #10255
    nekem az van és tökéletesen megy
  • zetor proxima
    #10254
    a 9-es jó hozzá?
  • zetor proxima
    #10253
    Légyszívás kűldjön valaki egy linket.
  • zetor proxima
    #10252
    És honnan szedjem le? Kaphatnék egy linket? mert nem értek hozzá.
  • zetor proxima
    #10251
    Köszi akkor a legujjab direct x?
  • Frosty01
    #10250
    direct X
    legfrissebb vga driver


    és jó lesz
  • zetor proxima
    #10249
    Hellósztok azt akarom kérdezni nekem a season 3 van meg és szaggat az egész játék még a menűben is pedig 3.06 GH-s proci 1 gb ram és ez windows 7-en. Valaki sgítsen hogy mi lehet a probléma! pls
  • Borg87
    #10248
    Van még valaki aki játszik az eredeti szerveren?? azon belül is a valhalán. Esetleg van klán is :) régi motoros újrakezdte :)
  • TuxSkajvok
    #10247
    Már nem érdekes, sikerült megoldani... A biztonsági lapon kellett módosítani, h lehessen írni...
  • TuxSkajvok
    #10246
    nem tudja valaki, hogy mi akkor a teendő, ha vista van a gépen, és nem tudom felülírni a "hosts" fájlt?
    Aztmondja, h ellenőrizzem az elérési utat, vagy fájlnevet... Pedig duplaklik, és mentést használtam, nem máshonnan nyitottam meg, v mentés másként...
  • TuxSkajvok
    #10245
    Én sajna mostanság elég ritkán játszom, csak hvégenként néha pár órát, ugyanis Szakvizsgára készülődöm, vagy mifene :D
    Am. ugyanott tolom, mint eddig...
  • alpha174
    #10244
    Sziasztok!

    Officialon ki játszik még,mert Rage-t meg Lacibluest ismerem,de Laci már nem tolja egy ideje....
    Én Mithgardon vagyok az újraszervezett lalala guildban Rage-el.

    Elfike,te hol játszol most,mert téged se látlak egy ideje?:)
  • Vdanosss
    #10243
    hát ha nem oldod meg a problémát, bizony uninstallálnod kell és ami a legrosszabb le kell mondanod erről a játékról
  • nigthden
    #10242
    kosz:D most meg azt irja h Transform into pada... mi a gond?
  • Frosty01
    #10241
    vagy a friss directX-et