10360
Mu Online
  • Frosty01
    #10320
    jaja, bár mostanában felnéztem, már nem az igazi. a lag sem olyan mint volt XD
  • TuxSkajvok
    #10319
    én még hébe-hóba szoktam, bár inkább wowozok :/
    csak sajna 1magyart se ismerek a szervereken... ezért is tolom vele keveset, pedig szeretem a játékot...
    Hová lettek a régi szép idők, amikor még sok-sok magyar játszott az offical szervereken... Főleg a 0.97-es verziók korában :D
    Azok a régi szép idők... :'(
  • Frosty01
    #10318
    játszik még valaki az official szervereken?
  • RiCSi1234
    #10317
  • RiCSi1234
    #10316
    [flash]http://www.youtube.com/v/QNKw3t3KJtI?fs=1&hl=hu_HU[*flash] Így utólag is Boldog Karácsonyt Minden Kedves MU Gamernek!
  • Nagy99
    #10315
    Hogy lehet használni a dark knight képességeket?
  • TuxSkajvok
    #10314
    MU-zik még valaki a globalon? :S
  • andi0701virag
    #10313
    Sziasztok!

    Közben megoldódott magáról a problémám... :) Nem tudom mi történhetett.
    Üdv!

    Sophia
  • Borg87
    #10312
    Sziasztok magyar embereket keresek global Valhalla szerveren.
    ING: Betonkocka
  • TuxSkajvok
    #10311
    Ezeket nevezik törtszervereknek... millióféle van belőlük...
  • Maktoko
    #10310
    Helló!

    Valaki azt a fajta MuOnline fajtát ismeri,ami angol és mindent meglehet venni benne?(Pl.:Jewel of Soul/Bless,Fenrir,Dark Raven/Horse stb...)
  • gainmu
    #10309
    Üdv mindenki ha szeretnétek gyertek beindult (újra) :) a szerverünk.
    A leállás okát nem részletezem de ha érdekel nézd meg:)GainMu Szerver
  • andi0701virag
    #10308
    Sziasztok!

    Tudna nekem valaki segíteni? AZ lenne a problémám, hogy amikor elindítom a játékot és be kell jönnie a szerverválasztásnak, akkor bejön a kép, de azt írja ki, hogy megszakadt a kapcsolat a MUonline.hu szerverrel, és az okéra kattintva kilép. Ezt már egy pár hete csinálja, fogalmam sincs miért, pedig már egy pár dolgot kipróbáltam, hogy hátha az a baj, de eddig semmi nem segített sajnos. Valakinek van valamilyen ötlete?
    Előre is köszönöm a segítséget!

    Sophia
  • NeoNorby
    #10307
    agyliti bug :D
  • NeoNorby
    #10306
    Sziasztok ám ha valami gondotok van itt aaz MSN címem vegyetek fel
    [email protected]
  • NeoNorby
    #10305
    a win 7 el az abaj hogy külön állítani kell próbáld meg úgy hogy rámész az asztalon lévő file-ra és a jobb gomb tulajdonságoknál van olyan hogy kompatibilitás azt állítsdát úgy hogy a win7 kezelje ha nem megoldás akkor keress meg kitalálunk rá valamit :P
  • NeoNorby
    #10304
    Pista báá
    nincs olyan nem is lesz hogy végtelenig lehessen pontozni ám töltse egy agy bug nevezetű doc filet vagy keress rá muonline stats bug ra és ott is a max stat 65767 de ezt azért nem használja senki mert SM meg DL karinál bug os :D mert nem jön ki skill max staton
  • NeoNorby
    #10303
    MuldR

    Semmit ismerem a Muhunline megalapítóját is néha azért állt le a game mert pingelték az oldalát és mi segítettünk neki kiküszöbölni :P de ám szerintem sikerült már megcsinálni
    így csak próbálkozz mert rendesen belenyúltak az oldalba
  • NeoNorby
    #10302
    Sziasztok elindult saját szerverem tom kicsit régi a kliens meg minden de nem kell fikázni :D
    ám kösz az infót mindenkitől.
    gyertek és játszatok ti is itt a link ha valqaki van még olyan fun mint én :P

    http://alphamu.co.cc/
  • kishandris
    #10301
    Sziasztok én nem tudom letölteni a játékot mert amikor rámegyek a letöltésre felugrik egy fehér ablak és nem jön be.
    Valaki tudna küldeni valamilyen linket?
  • MuldR
    #10300
    Sziasztok,

    Leszedtem a magyar mu onlinerol a jatek klienset, de amikor csatlakoznek azt irja, hogy "Muonlne.hu frissitesi hiba. A file serult." Pedig a muonline.hu-rol szedtem, es folmentek a frissitesek.
    Mit rontok el?
    Koszi.
  • zetor proxima
    #10299
    Helló segítségeteket kérném. win7-em van .a mu online-t elindítom de szaggat. lefrissítettem dx9c-vel asszem most meg task manage detected-et ír. de ez azután hogy a start-ra megyek elfut az updater és ekkor.:S
  • Pista báá
    #10298
    Nem tud valaki egy olyan mut ahol nincs meghatározvaa full stats?
    ahol végtelenig lehetne pontozni:DDDD
    én nem találatm remélem csak én nem találok..
  • TuxSkajvok
    #10297
    Tolja még valaki rajtam kívül a Globalon (Middgrad szervereken)? Ha nem, de vannak jó cuccai, elfogadom őket Részletek priviben
  • Zsolek123
    #10296
    min'gy'á mon'gy'uk
  • Trubi15
    #10295
    Szevasztok lenne egy nagyon nagy problémám mindegyik Mu-nál. Az lenne baj, hogy most windows 7-em van ez elött windows xp-m volt és most windows 7-en a mu szószerint ilyen másodpercenként játsza le az egész játékot annyira akad valamiért. Ha lenne valami tippetek, hogy mi a lehet a baj pls mongyátok :S
  • TuxSkajvok
    #10294
    Yo, akkor meséld el, h milyen a géped, és milyen szoftverek futnak rajta (oprendszer(moddolt, v original, vagy miféle), sp, auto-update-ok messengerek, torrentek, egyeb prgk...) Illetve videokártya driver megfelelően (vagy, egyáltalán) van-e rajta?
  • mohito
    #10293
    nem, nem sikerült.... a global forumján se mtudnak semmit:S... el vagfyok veszve...
    De ti magyarok vagytok, szóval okosak is!:D
    Nos, ötletek?
  • TuxSkajvok
    #10292
    de sikerult? Vagy a geped szereti a win7et es a MU-t 1xre? XD
  • mohito
    #10291
    hm,.... az angoltudásom eléggé...hogyismondjam... hiányos:S... ezért nem ott kérdeztem.
  • Frosty01
    #10290
    hivatalos fórumon kérdezd meg, mintha official serveren játszanál, és segíteni fognak . valszeg vmi driver hiba, vagy win7 fasság lesz :S

    ezért nem használom azt a fost :D
  • mohito
    #10289
    Hahooo valakiii!
    Nagyon nagy gondban vagyok. Akármelyik MU online-t letöltöm, az összes laggol elviselhetetlen szinten.
    Semmilyen letöltés nem fut, se torrent, se semmi. A net megfelelő.
    Régebben futott, most Win7 van a gépen...Ez lehet a hiba?

    Segítsetek légyszi!
  • TuxSkajvok
    #10288
    am. eléggé megváltozott a global, a multkori látogatásom óta... szal aki tud, valami magyar leírást mellékelhet az újdonságokról
  • TuxSkajvok
    #10287
    Nézd+ a globalon... Valami doboz, amit csak kulccsal lehet kinyitni... Eddig silver és gold változatban láttam...
  • donoki
    #10286
    azmiaz?:D
  • TuxSkajvok
    #10285
    tudja valaki, hogy hogyan lehet kulcsot szerezni/csinálni a sealed boxokhoz?
  • Atesz1245
    #10284
    Nézzétek meg az oldalam Mu online-al és MMorpg-kel foglalkozik http://mmorpg.lapunk.hu
  • DAK3
    #10283
    Nagyon mu-s a játék... tulságosan ezért a Webzen megbasztathatya öket...
  • Frosty01
    #10282
    kár hogy azzal magas szinten szart se fogsz érni :)
  • Vdanosss
    #10281
    ejnye..am. énis játszogatom Midgardon...
    Úgy döntöttem nem kötöm le magam vele.. se piac terén se játék terén:D
    Szal kezdtem tesómmal egy pure ee-t Im3lf néven.