10360
Mu Online
  • Vdanosss
    #9798
    hááát már season2 az alap asszem, aztán season 3 most és season 4 már akad.szóval nincs
  • Atesz1994
    #9797
    és már 1-ik muban sincs Wigle - Maya sero???
  • Frosty01
    #9796
    igen mivel nagyon ügyes aranyos és pofátlan társaság a k2, azért is pénzt kérnek hogy találj egyáltalán zent... na mindegy. ha visszaolvasol picit, esetleg gmo forumot, akkor rájösz h mi a helyzet.
  • Vdanosss
    #9795
    engem is kb azóta nem érdekel...
  • Atesz1994
    #9794
    pfff na mind1 AKK nem is érdekel már !!!!!!
  • Vdanosss
    #9793
    már rég nincs maya meg wigle =(
    Amióta K2 van azóta ujak a szerverek.
  • Atesz1994
    #9792
    hahó akkor valaki segít???????
    ??????????????????????????????
    ??????????????????????????????
    ??????????????????????????????
    ??????????????????????????????
    ??????????????????????????????
    ??????????????????????????????
    ??????????????????????????????
    ??????????????????????????????
    ??????????????????????????????
    ??????????????????????????????
  • Atesz1994
    #9791
    a global mu-n csak helmeim server van vagy mi nem maya meg wigle kérlek írjatok ha tudtok segíteni!!! thx előre
  • Vdanosss
    #9790
    azaz hogy ne értse férre senki Wáooow!
  • Vdanosss
    #9789
    WoW
  • Frosty01
    #9788
    köszipuszi! :]
    darkmuhoz dobsz egy linket priviben?
  • Mirk
    #9787
    DarkMu-n már season 4 van
    Új pálya, minden kasztnak új skill, új fegyverek és új setek.
    Lesz egy új karakter is amit JEN-nek hívnak.
    Skill tree működni fog.
    egyébként...
  • Frosty01
    #9786
    ki mit tud a season 4ről???
  • akbaa
    #9785
    mu-ba mindig azt mondják ha valaki kérdezi post-ba hogy ic végén esik, de hogy meik szörnytől azt nem tudtam
    azért kösz
  • Frosty01
    #9784
    queentől kezdve bármelyikből eshet
  • akbaa
    #9783
    lvl2-es winghez a toll icarus meik szörnyétől esik? a great darkan vagy a phoenix?
  • Frosty01
    #9782
    na merre vagytok emberkék :P

    kezd uncsi lenni ez a topik, szal vmi életet plz :D
    miujság a nyáron ? ilyesmi sztorikat vagy vmiket tessék regélni :D
  • Frosty01
    #9781
    mostmár globalon is 180ig van
  • Vdanosss
    #9780
    régebben 100 ig segitett
  • ensomhet
    #9779
    Lenyomod az M betűt, és kiválasztod hova akarsz menni.
    Az elf soldier általában 180ig segít.
  • Vdanosss
    #9778
    attól függ hol játszol..
  • zedleey
    #9777
    medig add tamogatást az elf solider?
  • zedleey
    #9776
    Hogyan lehet portozni? Valaki segítsen. plz
  • Mirk
    #9775
    mit gondoltál mégis mi a globalmu?
  • ensomhet
    #9774
    Hol itt, hol ott.
    A magyart meguntam, nincs benne már kihívás. A LastLand sem annyira érdekes, mivel ott meg rengeteg jewel esik. A Frienznek nem látom értelmét, hogy folytassam, kevesen játszanak, vagy akik vannak, azok mind anubis+exc vm / hyon+exc dk.

    Amúgy konkrétan most a TauriWoW-val játszok, bár általában az is meg szoktam unni olyan 40-50es szint környékén. Talán majd jön pár ember, akikkel lehet csapatban, úgy érdekesebb lesz.
  • Frosty01
    #9773
    te most merre játszol?
  • ensomhet
    #9772
    Nem szükséges megadni user/pass-t, működik anélkül. Én eleve úgy szoktam, hogy tűzfalban kizárom, hogy a program bármit küldhessen net felé.
  • MobDozer
    #9771
    czu14: Az 5USD-s szervereken 1hét alatt az ElfGuard buffot használva simán fel tolod magad akár LvL.120-150-ig is ami már azért elfogadható.

    ensomhet: én kérdeztem használható bot-ra, de login/pass-t kérővel nem foglalkozom
    Nem kockáztatom meg a login hekkelést mert aztán meg majd leshetek mikor eltűnik az a "kis"vagyonom amit összeharácsoltam ez az 5-6 év alatt.
  • ensomhet
    #9770
    Azért nem kell a globalt sem dícsérni, ez a jewel és cs dc mass dc probléma elég szánalmas. Így szerintem nincs értelme kínlódni vele.
    Ha igazán akarnának valami megoldást, akkor nem botokat tiltogatnának, hanem kérnék, hogy jelentsék a gyanús usereket, aztán részletes logban megfigyelnék a tevékenységüket, és bannolnák véglegesen. Előbb-utóbb elfogynának.
    Valaki kért működő afk programot, tessék:
    http://www.mpcforum.com/showthread.php?t=226671
  • czu14
    #9769
    Mobdozer persze hogy sokan sirnak az 1x XP miatt nem midneki szeret lassan fejlodni ... en pl kifejezetten azt szeretem ha gyorsan fejlodok ! az se baj ha tul gyorsan xD de ne egy 7 alatt fejlodjek mar 40 lvl-t ... ugy rossz 1x XP rate mellet nekem kinszenvedes a jatek es azt hiszem ezzel nem vok egyedul .
  • Frosty01
    #9768
    nem az hogy sajnálom.... csak hát ... ez az 5 dodó is kb háromnegyed hónapig tart, és nehogymár csak így lehessen játszani. és leginkább azért fáj kifizetnem mert leszarják a játékosokat nagyon nagy ívben :]
  • MobDozer
    #9767
    Azért ennyire nem gáz a Global
    Amúgy meg szerintem 5USD(kb.720HUF)/hó szerintem nem pénz érte és akkor még item droppod is lenne.
    Én felöltöztettem egy 1-1 BK-t, MG-t, DL-t, Varit és 1 Elfet.
    Szerintem egész jól el lehet benne lenni csak kár, hogy kevés a magyar... mindenki sír az 1x XPtől meg sajnálja azt a 720HUFt, de hát sajnos ez van
  • Vdanosss
    #9766
    rendben!
  • Frosty01
    #9765
    msn? :]
  • Frosty01
    #9764
    addig elhiheted hogy viszonylag monthatni iszonyú jó volt és érdekes AMÍG estek itemek , és free volt a mu. igaz akkor nem voltak updatek, player support se volt, de ennyi ge*izés se. mióta k2 van, azóta hiába vannak updatek, fenrir meg minden anyám kínja, hihetetlenül szar játszani. freen csak zent, és blood scrollt találtam... ja és egy dark steel gloves +0+12-t akkor én már nagyon menő is vagyok... XD
  • Vdanosss
    #9763
    na..akkor te kb. egy vonalban vagy velem kivéve hogy nekem tényleg volt pár fullos karim és én jáccottam a Globalon elég sokáig...
    Season3 előtt játszottam énis... , sőt én Season 1 előtt is játszottam, meg akkoris amikor még Mg,DL-sem volt. (kb.)
  • czu14
    #9762
    Akkor elmondom neked hogy nem jatszottam a magyaron :D meg mikor a season 3 nem volt akkor jatszottam rendesen es volt egy 4 rr-es dl-em ez volt a legjobb karim a magyaron ... tehat nem voltak olyan karijaim mint amire te gondolsz de en a teszt szero 800-os XP ratjenel is unalmasnak talalom a magyart ... akkor ugye nem kerdeses hogy az 1x XP ratrol mit gondolok :D
  • Frosty01
    #9761
    jah.. nem kifejezés hogy mennyire szarnak a pléjerekre :((
  • Vdanosss
    #9760
    bár már a Globalmut énis abbahagytam a sok igazságtalanság végett.
  • Vdanosss
    #9759
    ebből a beszólásból megállapítottam hogy Magyar szerveren jáccottál és hogy van pár fullresetes karaktered amik sz*rtsem érnek