10360
Mu Online
  • Frosty01
    #9758
    :D
    hát a reakciobol itélve jobb is
  • czu14
    #9757
    90 % nal xD
  • czu14
    #9756
    1x XP ??????????? na jo mar meg is szakitjuk a letoltest xD
  • Frosty01
    #9755
    1× az első három szerveren.
    a többi fizetős, és ott 2,3 néha xp eventen meg sokkkkal több

    am. gyere a Midgard-ra, ott vagyok én is meg még pár haverom is. legalábbis én itt ismerek több magyart mint a másikon a helheimen.
  • czu14
    #9754
    bejelentkezett ... mar csak le kell tolsem a kliesnt mar 75 % es mennyi itt az xp rate es a tobbi ???
  • czu14
    #9753
    Azt hiszem sikerult XD
  • czu14
    #9752
    hat ... ha minden igaz regetlem xD csak nem enged be :D
  • Frosty01
    #9751
    mi nem megy?

    felhasználónév csak kisbetü, angol betükkel, közben vagy a végén szám
    valami nicknév is hasonló, asszem az első betünek nagynak kell lennie, a többi kicsi, és számok max, semmi írásjellel.
    egy olyan email cím, amire még nincs regisztrálva globalmus account, más nagyon nem jut eszembe hirtelen.
    próbálj meg sokféle felh. nevet, lehet már regisztrált más olyan névvel
  • czu14
    #9750
    uhh hat a globalmura beregisztralni az egy orokkevalosag ... xDDDDD vki segitsen mar majd nekem a global mu-n sose jatszottam ott ... vki segitene majd ? msn cimem: [email protected]
  • MobDozer
    #9749
    Nekem most még egy AutoPickUp is elég lenne mert a DL.madár az takarít
  • Frosty01
    #9748
    próbáld meg átnevezni, akkor talán müxik. ha nem (ez a valószínübb) akkor törődj bele :D most kb semmi bot nem müködik úgy tudom. bár lehet már van egy kettő, talán gmo forumon írnak is róla
  • MobDozer
    #9747
    H all.

    Üdv Ensomhet... ha hirteken nem tudsz hova tenni: GlobalMU/Helheim

    Egy kis segítséget szeretnék kérni GlobalMUra.
    Kb.5-6 éve kezdtem a gamet... rászoktam egy "Spiff's AutoBot 0.10"-es kis progira, de most kimaradt 2évem és a progi már nem mükszik

    Ha valaki tudna adni egy linket Bot-hoz azt naon megköszönöm. Elég egy egyszerü verzió "AutoPicUp+AutoSkill". De jó az is, ha van valakinek én megosztaná velem: [email protected]

    Előre is köszi minden helpet.
  • Vdanosss
    #9746
    pay to play...
    ezzel mehetsz a gyorsabb szerverekre...
  • donoki
    #9745
    p2p-re befizetsz? :O azmi?
  • donoki
    #9744
    sziasztok!
    nem tudjátok, hogy ha mondjuk 2006-ban játszottam utoljára az accountommal, akkor az még meg lehet valahol? vagy azt már kitörölték?
  • CradleofFilth
    #9743
    remélem azért még vannak akik globaloznak:D 321 lvlesen felhackeltek még februárban. kb 300B volt a vagyonom, most semmim sincs és 6 hónap után elhatároztam hogy újra kezdem, holnap fizetek be p2p re, aki akar felvehet Darkenpowe csak hogy ne teljen unalmasan amíg megint összeszedem magam :D
  • Frosty01
    #9742
    nah, legalább sikerült :]

    jó játékot!
  • Vdanosss
    #9741
    ...
  • Bopez
    #9740
    Probléma megoldva. Mindössze az UAC blokkolta az updater.exe fájlt a működésben ettől óbégatott. Éljen a túl biztonságos Vista.
  • Bopez
    #9739
    Üdv néktek fórumozók!
    A következő kéréssel fordulnék hozzátok. Segítsetek rajtam. Egy hete találkoztam a játékkal és nagyon megtetszett. A magyar honlapról le is szedtem a telepítőt regisztráltam is, fel is tettem, de ahogy elindítom a játékot a következő hibaüzenet ugrik fel: "Frissítési hiba! A frissítés előtt minden alkalmazást be kell zárni" Már kérdezem egy két ismerőst aki MU-zik és nem nagyon tudtak mit mondani. A gép egy Toshiba A200-as noti és Vista busines van rajta ha ez számít valamit. Már próbáltam, hogy kinyomom a tűzfalat, a vírusirtót, a deefendert is kikapcsoltam de semmi. Akárhányszor megpróbálom elindítani ezt kapom.
    Ha van valami ötletetek megköszönném.
    Segítségeteket előre is köszi!
  • Mirk
    #9738
    berakod a pajzs helyere
  • Vdanosss
    #9737
    Ok
  • Xflax
    #9736
    Szerintem elég jó a magyarmu szervere. Amit leírtam hogy egyzser nagyot sebzek abban a témában én voltam a noob mert az nem bug volt.
  • akbaa
    #9735
    Valaki tudna segiteni? A Book of Sahamutt és a Book of Neil-t hogy kell használni?
  • Vdanosss
    #9734
    Amúgy igen, lehet spell-t venni és találni is ha nincs boltban.
  • Vdanosss
    #9733
    Azt javaslom térj vissza a sötét oldalról és ne told hanem játszd a játékokat.OK?
    Aztmondom térj át egy normális szerverre, vagy kérj segítséget a játékban.
    A varázsló-nak vannak spell-jei, viszont semmi köze a kis és nagy sebzésekhez, ez valószinűleg bug(a server hibája), vagy excelent fegyvered van, vagy luckos fegyvered van, vagy egyszer ütsz másszor pedig varázsolsz...
  • Xflax
    #9732
    mostmár udom miért volt.

    Sötét varázslóhoz lehet spell-eket venni?
  • Xflax
    #9731
    Magyar MU-n játszom.
    azt nemértem, hogy egyszer nagyot sebzek aztán meg kicsit.
    Amúgy sötét varázslóval tolom
  • ensomhet
    #9730
    Melyiken akarod elkezdeni? Ha magas XPs szerveren, akkor mindegy, gyorsan ki tudod próbálni az összest.
  • Mirk
    #9729


    itt van jópár gameguide összegyűjtve, mindenféle témakörben, ha valami nem megy megnézhetitek itt (feltéve, hogy tudtok angolul)
  • Mirk
    #9728
    nekem is beszaggat
    meg szerintem mindenkinek
  • szeszko
    #9727
    CSő figyu hallottam a szerveredről és szeretnék én is játsazni de sajna nem érhető el az odlal kb mikor lesz jó?
  • Xflax
    #9726
    Hy allz.
    Beleszeretnék kezdeni a játékba és az a kérdésem, hogy szerintetek melyik karakterrel érdemes elkezdeni?
    Még egy kérdés.
    A gépem megfelel a minimum követelménynek (bőven) de amikor sok ember van a képernyőn akkor rendesen beszaggat. Miért lehet?
  • SPySyLvEr
    #9725
    Az episode 1 egyáltalán nem lejárt téma.
    Amúgy meg a ep2-t is bármikor meg tudnám, csinálni csak a skill táblázat nélkül nem akarom.
    A summonernek is rengeteg hibája van, csak még nem tudtok róla.
    De én tudok, mert már kb 4 hónapja javítgatom.

    Amúgy a http://magyarmu.no-ip.biz stabilan működik most már.
    És 120x exp mondható high servernek.
    Várok mindenkit szeretettel.
  • Tranyoka
    #9724
    Sziasztok!

    Az uj cime a gainmunak erre változott ( http://gainmug.tx.hu/mu ) , eltudjátok érni már :)

    Változásokon ment át de nézzétek meg hogy pontosan min is :)

    Érdemes megnézni :)

  • ensomhet
    #9723
    Számtalan magas xp-s szerver van, nézz szét a gyűjteményes lapokon.
    http://www.xtremetop100.com/
    http://www.mmorpgtoplist.com/
    http://www.topgamesites.net/muonline
  • Mirk
    #9722
    Nem tud valaki egy jó és stabil high servert?
    DarkMu úgynéz ki az admin gondjai és a hackerek miatt bezárja kapuit, pedig már GM voltam:(
  • wzexaminer
    #9721
    Az Episode1 már eléggé lejárt téma.

    A muonline.hu már az Episode2-t futtatja az új Summoner karakterrel.
    Néhány apró bugtól eltekintve - amit most a tesztek alatt javítanak is - teljesen jól játszható az új verzió. Érzésem szerint már most kevesebb hiba van rajta, mint a frienzen.

    Az új, alaptól vihető Summoner karakteren és a hozzá tartozó új setteken, staffokon, wingseken és skilleken kívül van 2 új map: Elbeland és Swamp of Calmness, tele új monsterekkel.

    A két summon skill, a Book of Sahamutt és a Book of Neil állati jól néz ki működés közben!
  • balint011
    #9720
    sziasztok valaki tudna nekem adni egy ventrilo ip-t? :D anarchia szerveren nyomom a szerver 1-en
  • SPySyLvEr
    #9719
    Elírtam, tehát szezon 3 epizód "1" -es szerver. srry