231
Office 2003 HUN
  • forianroli
    #151
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    FORIANROLI
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  • Vlala #150
    Magyaroffice 1.0 talán freeware, de a legjob megoldás átállni Linuxra. A starOffice felveszi a versenyt a Microsoftos változattal, teljesen ingyenes, és csak Linux alatt megyeget...
  • forianroli
    #149
    Válaszoljatok!!!Nem eszlek meg titeket reggelire!!!
  • forianroli
    #148
  • forianroli
    #147
    tudtok valami legál&free office-t magyarul???Sürgős!!!
  • OPM
    #146
    nem tudjátok, a Microsoft Office Publisher 2003 -t, win98-ra honnan húzhatnám le?
  • npeter
    #145
    Kössz az infót de ,ár +oldtottam.
    By
  • artschiatwork
    #144
    Szerintem sehol, mert ha entert ütsz minden sor után akkor a word automatikusan új bekezdésnek/mondatnak veszi és nagybetűvel fogja írni. Ha tévednék, javítsatok ki pls!
  • npeter
    #143
    Hali!
    Lenne egy kis gondom
    Lehet hogy én vagyok a balf@sz, sőt biztos is,de hol lehet kikapcsolni a word-be, hogy ne rakja át nekem minden sor kezdőbetűjét NAGYbetűre.Qrvára idegesítő és nem is kell az nekem oda.
    By
  • vg
    #142
    megjelent a sp1 a magyar verziohoz!

    http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=hu&FamilyID=9c51d3a6-7cb1-4f61-837e-5f938254fc47
  • Impi
    #141
    Bocsi, visszaolvashattam volna, mielött firkálok
  • Impi
    #140
    Szia!
    Ne vess meg, ha baromságokat hordok össze!
    1. Kinyomtatom a képet először a papírra, majd újra betenném nyomtatásra a szöveggel.
    2. Ha olyan nyomtatód van amely támogatja a vízjel nyomását, a beállítási panelen beteheted a képet.
  • DerYn
    #139
    Hello!

    a kerdes tehat maradt a regi sajna:


    Hogy lehet kepet beleagyazni egy doc fajlba ugy, hogy ha az ember megnyitja a dokumentumot akkor siman tudjon szoveget irni, mikozben a hatterben egy halvany kep van.(a4-es keprol lenne szo)
    Lasd: Ceges levelpapír pl.

    elore is THX
  • Pheel
    #138


    Bocs! Nem azért mondtam.
  • DerYn
    #137
    Azert annyira hulye nem vagyok! akkor is fakitja bizony!

    Valaki mas otlet a lentebb olvashato problemara??

    HELP !
  • Pheel
    #136
    Fakítás mellől pipa kivesz.
  • DerYn
    #135
    az azert nem megy mert mint irtam csak akkor jo a kep ha egeszen kimegy a szelere. a szoveg miatt meg meg kene maradnia a margoknak nem huzhatom ki szelere.
    Plussz: ha entert nyomok akkor bizz akarmit csinaltam (szoveg ele, moge, ala, labakoze) akkor is ugrik a kurzorral a kep lefele :(((
  • DerYn
    #134
    Kezd meglenni a dolog...

    Nem a beszurasban van a hatter hanem a formatumok menuben !
    Ez eddig szep es jo, am megent van egy gondom!!:) (sose eleg mi?)

    Szoval beallithato hogy vizjelkent tegye be a kepet, am marhara elfakitja, holott en mar megcsinaltam ugy ahogy latni akarom (photoshopban).
    A gond pedig hogy a felso reszenek 100%osnak kene lennie am ezt is elhalvanyitja a piszok.

    Mit csinaljak?

    -Deryn-
  • Pheel
    #133
    Klikkelj mellé, aztán kezdj el gépelni. Menni fog! :)
  • DerYn
    #132
    Hello ujra! hat epp ez az!
    eloszoris nem latok hatter beszurasat csak kep beszurasat!
    ha beszurom akkor a margok atmeretezik a kepet. viszont ha a margokat nyujtom akkor meg a szoveg esne szet!
    Akkor van olyan a kep tulajdonsagainal hogy szoveg ele ill moge keruljon. Hiaba nem tudom ugy beallitani ha a dokumentumra kattintok nem szovegszerkesztokent viselkedik, hanem egybol a kepet jeloli ki ami elvileg a hatterben van...megse tudok szoveget szerkeszteni valamiert :(

    office xp-mvan egyebkent, de nemhiszem hogy az lenne a hibas :)

    HELPHELPHELP !
  • ibrik
    #131
    Ja és ha jól emléxem, lehet a háttérnek beállított képet "méretezni" is, mint az Asztal hátterét (eredeti méret, nyújtás, mozaik, stb stb)
  • ibrik
    #130
    Beszúrás - Háttér - Fájlból....
  • ibrik
    #129
    A Microsoft Magyarország letöltőközpontja
  • DerYn
    #128
    HeLLo aLL!

    Lenne egy aprocska kerdesem:

    Hogy lehet kepet beleagyazni egy doc fajlba ugy, hogy ha az ember megnyitja a dokumentumot akkor siman tudjon szoveget irni, mikozben a hatterben egy halvany kep van.(a4-es keprol lenne szo)
    Lasd: Ceges levelpapír pl.

    elore is THX
  • Ombika
    #127
    udv!!

    Office 2000 /hun/-hoz kellene javitas hol talalok szerintetek?
  • KOXX
    #126
    ki hallott a SOT Office 2003-ról és mit tud róla?
  • bene
    #125
    Sziasztok!

    MS Office 2003 HUN 30 naposhoz lenne szükségem productkey-re vagy törésre hogy aktíválni tudjam. Segítsetek!!! Előre is köszönöm
  • lolk
    #124
    Nagyon nagy szükségem lenne az office 2003 hun 30napos próbaverziójának törésére. Sokat próbáltam, de egyik sem jó. Ha tud valaki segítsen. Örök hála
  • KOXX
    #123
    vagy amúgy megvan a Microfostól rendelt pro hun változat és elég lenne, ha ahoz mondanátok törést

    JA, és csak a CD 11-re lenne szükségem
  • KOXX
    #122
    Hol lehet letölteni a az Off 2003 Enterprise-ot, vagy csak simán a pro-t?
    sok helyen láttam de soha sem sikerült értelmes letölthető helyet találni
  • Frank99
    #121
    Letöltés:

    http://www.openoffice.hu/letoltes/OOo_1.1.1_hungarian_win32_install_build41.zip
  • Frank99
    #120
  • Frank99
    #119
  • Frank99
    #118
    60 valahány mega...
  • Frank99
    #117
    egy kicsit máshol vannak a menüiben a dolgai, egy kis gyakorlás után rájössz, hogy nagyszerű.

    mindig a Microfossal kínlódtam én is, de egyre inkább rájövök, hogy ingyenes programok is lehetnek jók, sőt!

    Ráadásul megnyitja és gond nélkül kezeli az Excell függvényeket is, és a Word formátumait is.

    kinn van az 1.1.1

    http://www.openoffice.hu/
  • riczakdav
    #116
    mielőtt feltenném, mit érdemes róla tudni, miben külömbözik a MS off-tól?
  • Frank99
    #115
    tedd fel az Open Office-t

  • riczakdav
    #114
    szánja má rá valaki magát, hogy szerez törést ahoz amit mondtam, mert 1001 serialt próbáltam + crack-et de már beszarok lassan.
  • rushman
    #113
    eszközök->dokumentumvédelem, sluszpassz egy single user nem nagyon tud mit kezdeni vele...
  • Impi
    #112
    Jóestét mindenkinek!
    Segítséget szeretnék kérni a köv. témában:
    Van egy word dokumentumom. amit leszeretnék védeni úgy,
    hogy utólag ne lehessen módosítani, csak olvasni.
    Az office beállítópanelen a biztonság lenyíló nem az igazi!
    Hiába adok meg jogosultságokat, ugyanúgy kicopyzhatom a szöveget, amit új dok-ba beillesztve, már azt csinálok véle
    amit akarok. Azzal is tisztában vagyok, hogy tökéletes védelem nincs! Így olyan megoldásra szeretnék Töletek ötletet, ami egy általános felhasználótól védi a file-t.
    Köszönettel Impi