231
Office 2003 HUN
  • TomBond
    #191
    Sziasztok!
    Van egy táblázatom amiben x, n, és p betűk vannak. Kéne nekem egy olyan függvény (ha van) ami megszámolja hogy egy sorban (oszlopban) hány x és n betű van (a p betűk száma nem érdekel).
    Köszi!
  • gaspy
    #190
    Hy
    Office 2003-at használok és ugye alaphelyzetben az első lépések sáv van a képernyő jobb oldalán.ezen a sávon van egy megnyitás fül ahol felvannak sorolva a legutóbb megnyitott fájlok...Nem lehet innen vhogy kitörölni ezeket a fájlokat,hogy ne jelenjenek meg a megnyitás menüpont alatt?
    Előre is thx
  • Falabu #189
    Lenne egy problémám, a névjegyalbumomba vannak nevek(meglepő:)) és ha word alól akarok e-mail címet beszúrni azt mondja nincs vagy el lett távolítva a névjegyalbum, de ha outlookból jobb-klikk, üzenet küldésével csinálom akkor megnyitja a wordot és beszúrja az e-mailt f*szán, bár ígyis meglehet oldani de idegesítő egy kicsit. Mi lehet a próbléma?
  • Mogrun
    #188
    Attól függ, hogy milyen operációs rendszered van. A Windows könyvtár Application Data mappában - a megfelelő usernév alatt - keresd meg az MSOffice (Word) mappát és töröld ki (készíts másolatot róla, ha mégis közbejönne valami). A program újragenerálja az alapbeállításokkal a mappatartalmat indításkor.
  • gaspy
    #187
    Hy azt nemlehet valhogy megcsinálni,hogy minden office-s progi az alapbeállításokra álljon vissza?tehát mindegyik olyan legyen,mintha először indítanám....
  • mcload4563
    #186
    a word-ben a formátum menüpontban háttér\nyomtatott vízjel...\kép kiválasztása, ezután alkalmaz és végül oké!
  • mcload4563
    #185
    El tudná valaki küldeni office 2003 magyar verziójának torrentjét vagy azt az oldalt ahol megtalálom. Segítseget elöre is köszönöm. Az email címem: [email protected]
  • fureszoszi
    #184
    Sziasztok megtudja mondani nekem hogy mit kell beállitani az outlook-ba,hogy a freemail-es cimemröl tudjak mailt küldeni?Mert csak a fogadás megy a küldés nem akar.
  • rvn
    #183
    excel! Hogy lehet az excelbe 2 dátum külömbségét kiiratni percben?
  • TomBond
    #182
    Köszi
  • arsene
    #181
    eszköztárhoz: eszközök->testreszabás->beállítások /A Szokásos és Formázás eszköztár két sorban
    az eszköztárakhoz tudsz hozzátenni, vagy elvenni belőlük. az a tapasztalatom, hogy általában kevés eszközre van szükség, így lehet csinálni egy sort, több helyet hagyva a dokumentumnak a képernyőn. a ritkán, vagy alig használtakat, meg menüből le lehet hívni, ha kell.
  • TomBond
    #180
    Sziasztok tudna valaki nekem abban segíteni hogy ha elindítom a world-öt akkor hol tudom beállítani azt hogy az eszköztárak a helyükön maradjanak, és a lapméretet nem vegye vissza 100%-ra?
  • Headers
    #179
    Nem tudja valaki honnan lehet letölteni az office-t?
  • sagjoz
    #178
    Segítségeteket kérném abban, hogy szeretnék egy excel táblázatból melyben sok cím szerepel cimkéket nyomtatni egy speciális lapra amelyre sok cím fér ( ez egy A4-es lap amin sok ragasztós cím hely van 3 oszlop és 10 sor) erre kellene sorban a különbőző címeket vhoyg a word-ben megszerkezteni sql rendszerben szerettem volna de akkor egy oldalon ugyan azt a címet jeleníti meg többször:-( Vki vmi megoldás?
  • pedestrian
    #177
    Közben meg volnersz megoldotta a problémát egyetlen pofonegyszerű húzással.
  • pedestrian
    #176
    Na. Akkor ezt benéztem.
  • Spire
    #175
    De bizony az. Ha olvasod, a topic címe is Outlook 2003, ami az Office 2003 "tartozéka".
    Amire te gondolsz, azt úgy hívják, hogy Outlook Express. No ennek azután hiába adagolod a .pst fájlt, mivel ő meg a .wab-ot komálja.
  • pedestrian
    #174
    Az outlook nem az office tartozéka. (hacsak nem az office outlook-ot használod)
    A programok hozzáadásánál és törlésénél próbáld meg eltávolítani majd visszatelepíteni.
  • volnersz
    #173
    valaki nem tudna segíteni????????????? Hahó emberek!!!
    már letöröltem és újratelepítettem az egész Office-t, de a problémám úgyanúgy fenn áll továbbra is. :(
  • volnersz
    #172
    Helló!
    Elszúrtam vmit! Beimportáltam egy .pst fájlt, és most nem indul ez az outlook. Már megpróbáltam újratelepíteni, javítani de semmi.Olyat ír hogy nem nyitható meg az outlook ablak, mappacsop. nem nyitható meg, kiszolgáló nem elérhető!

    Előre is köszi a segítséget, választ
  • baca01
    #171
    sehogy különben is az még csak béta
  • sagjoz
    #170
    A outlook adabázist(e-mail címeket), hogy kell lementeni, mert újra kell telepítenem a xp-t (vis nem nekem ismimnél)!
  • mrbaba
    #169
    Sziasztok! Leszedtem egy olyan programcsomagot ami Microsoft Office 2007. Na most az lenne a kérdésem hogy honnan tudnék leszedni hozzá magyarosítást. Előre is köszi!!
  • mergal
    #168
    Sziasztok!

    Miért van az hogy állandóan hibaüzenetet küld és kilép vagy újraindítja a gépet vagy lefagy? Csak ez az office csinálja! Tettem fel hozzás sp2-t de így is ugyan ez van.
  • XenonIceX #167
    hali!
    ez egy lámer kérdés lesz de ez a legújabb? nincs kedvem vissza olvasni
    thy
  • gergobaby
    #166
    Hi!

    Honnan tudok Magyarítást szerezni a Microsoft Office 2003 Prof-hoz?
  • norti
    #165
    Technikai kérdés: mi a f@szér nem lehet már pst-n kívül másba exportálni outlookból naptárt pl. office2003 mindenféle javítócsomag feltelepítése után?? Már 5 órája szopok ezzel és semmi se segít. Valaki mondja már el hogy én vagyok a hülye vagy szokás szerint remek szoftverrel állok szemben :D Hajszálpontosan 1 éve simán ment vele minden....
  • Admiralis
    #164
    Köszi szépen!
  • Frank99
    #163
    1 sms
  • Admiralis
    #162
    Halohó!
    Tudtok olyan oldalt ahonan le lehetne tölteni?
    Üdv!
  • Frank99
    #161
    kedvcsinálók:

    táblázat

    Text
  • Frank99
    #160
    hát, ez nem igaz, mivel van windowsos változata is,
    sőt, még jobb alternatíva az Openoffice.
    pedig a cégben megvan a windowsos, itthon átálltam az openofficera...
    tökéletes...
    most már hibátlanul olvassa a képleteket is az Excellből, korábban voltak vele gondok. Igaz, a menüjében minden egy kicsit máshol van, de tud mindent, amit a drága microfosos...

    innen:
    http://hu.openoffice.org/about-downloads.html
  • soulhunter
    #159
    erre valo az alternativa keresése :P
    ajánlom a strongdc++ cvs117 -et :)
  • Keem1
    #158
    Sziasztok!
    Office 2003 pro magyar, 1. CD van fent, a Word egy doksinál hiányolja a szervezeti diagram készítőt. melyik CD-n van ez rajta?
    Esetleg ötlet hogy honnan tudom a többi CD-t letölteni? DC-n már próbálkoztam, de 3x is szívtam, mert 10-60% környékén szétkapcsoltak a faszik, többet sose láttam őket.
  • Aquli
    #157
    Hello!
    Lenne egy kérdésem. Egy kicsit talán offtopic, de azért nem anyira. Szal egy étteremtől megkértek, hogy készítsem el nekik az étlapjukat. Wordben csináltam, már majdnem kész. 10 oldalnyi étlap, meg 1 oldal itallap volt, a szöveget az elejétől kellett gépelni, + egy csomónál szótáraznom kellett az ételek angol meg német megfelelőjét. Emellett még kellett csinálni az egész étlapról, és az itallapról egy-egy egyoldalas verziót, ami az étterem falán lesz kint. Próbáltam minél rendesebben megcsinálni, hogy később is tudjanak rajta könnyen változtatni (tabulátorok normális használata, szövegstílusok a térközökkel, stb.), bár lehet, hogy egy szakember még ennél is jobban csinálta volna. Kb 7-7,5 óra van benne tisztán, lehet, hogy gyorsabban is lehetett volna.
    Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ezért mennyi pénzt kérhetnék el, illetve, hogy egy profi egy ilyen melóért mennyit kérne el?
    Előre is köszi
    Márk
  • sohrking
    #156
    Helló
    Excel kérdésem volna...
    Van 1 jó nagy adatbázisom 1 munkalapon. Minden második sort át kéna pakoljak 1 mosik munkalapra ugyanazon file-on belül. Van erre valami egyszerű megoldás, fügyvény vagy valami?
    PLZ HELP Mberek
  • forianroli
    #155
    Valóban jó a jelszavad! :)
  • Garfield
    #154
    Tényleg roppant "kreatív" jelszavad van...
  • forianroli
    #153
  • forianroli
    #152
    jó a jelszóm!!!
    forianroli forianroli