231
Office 2003 HUN
  • riczakdav
    #111
    tudtam 100%-ra hogy te bele szólsz de mindegy
  • bizar
    #110
    Semmi baj bár egy kicsit megtévesztettél!
  • riczakdav
    #109
    nem letöltöttem hanem rendeltem, csak hogy pontos legyek
    elnézést mindenkitől
  • riczakdav
    #108
    a microsoft oldaláról letöltöttem az office pro 30 napos próbaverzióját és ahoz kéne nekem az aktivációs kulcs vagy valami crack. valaki jó lenne ha küldene, előre is kösz
  • kritika
    #107
    Hol lehet letölteni a teljes VERZIÓT?
  • bizar
    #106
    Koxx márola dicsak mi van veled bolond?Jólett a vizsga?
  • riczakdav
    #105
    jól van már bizar rákiz te már sokat tudsz, eddig egy értelmes szavad nem volt
    fuck you!
  • bizar
    #104
    Nem mindegy!!!
  • riczakdav
    #103
    honnan lehet letölteni a Prof. Enterprise Edition-t? (nem baj ha nem magyar) Sok helyen láttam de csak beta verzió mind nekem meg az nem jó
  • bizar
    #102
    ezt próbáld meg www.bizar.gportal.hu
  • tproli
    #101
    Próbáld meg winace-szel kicsomagolni, vagy állítsd be úgy vmelyik tömörítő progit, hogy akkor is hagyja meg a file-t, ha nem tudta jól kicsomagolni
  • riczakdav
    #100
    üdv! vg 17. üzenete volt, hogy feltette SMS ftp-re a Prof. Enterprise Edition-t de ez már nem jön be és ha valaki meg tudná ugyanezt csinálni, hogy felrakja ftp-re ugyanazt a verziót, akkor megköszönném mert nagyon kéne!
  • applause
    #99
    Egy variáció jelszó http://bighed.try.hu

  • Harder
    #98
    Az OpenOffice szerintem otthoni használatra mindent tud amire csak szükség lehet, nem éri a drága M$ cuccot feltenni helyette.
  • mochee
    #97
    ok, kösz, szerintem az lesz. bár ujrainstallálva ment, de ha ezt többször el kell játszanom, akkor inkább lecserélem arra amit mondtál.
  • Frank99
    #96
    hát igen ilyenek mostanában a drágább programok, aktiválni kell Neten vagy telefonon keresztül.

    használj OpenOfficet, azt nem kell aktiválni, és TÖKÉLETES...

    http://www.openoffice.hu/
  • mochee
    #95
    hmm... de hát már egyszer tudtam használni, időközben egyszer csak ilyen lett.
  • bon
    #94
    Törd fel az aktiválását a proginak. törés található a http://www.astalavista.box.sk-on vagy a www.cracks.am-en
  • mochee
    #93
    Hali!
    Lenne egy problémám, ha tudtok, pls segítsetek. Ugyan office xp pro-t használok, de remélem így is tudtok válaszolni. A problem az lenne, hogy sem exelben, sem wordben nem tudok egy idő óta irni, utóbbi azt irja ki alul, hogy "ez a parancs nem használható, mert a dokumentum szerkesztése zárolva van". Eszméletlen idegesítő, ugyhogy ha megirná valaki, hogy ez ellen mit lehetne tenni, azt igen megköszönném.
  • Tono34
    #92
    Van annyira jó az OpenOffice mint az MSOffice. Bizonyos szempontból még többet is tud. Igaz a kinézete egy kicsit más, nem a "megszokott", de egy kis használat után nagyon kényelmes.
  • HoTDoG
    #91
    Tudnátok mondani egy warez-t, ftp-t, vagy bármit ahonnan le tudnám tölteni az Office 2003 HUN-t?

    Az ICE-world-ről most szedtem le, de valami hiba van vele. A total comm. szerint minden rendben van, de csmagolás közben ezt írja ki a végefelé:
    ! C:\Downloads\mso2k3hun.001: CRC hiba a titkosított fájlban: mso2k3hun.iso (hibás jelszó ?)
    ! C:\Downloads\mso2k3hun.001: Az archívumnak nincsen vége

    Ha vki tud erre megoldást, azis jó lenne.
    Előre is kösz!
  • Devids Pro
    #90
    ITT nézd meg
  • targa6269
    #89
    Sziasztok!

    Hát a kérésem nem pont a Office 2003 -al kapcsolatos.
    Arról lenne szó, hogy van egy Office 2000 telepítő CD -m, de nincs hozzá kódom. Ha valaki tudna nekem adni akkor nagyon hálás lennék.

    Köszi!
  • tudatlanka
    #88
    Gyerekek hallgassatok Frankre tényleg nem éri meg.Az openofficet meg rakjátok fel és használjátok egészséggel.Mennyivel ésszerűbb ott jó pár dolog.

    egy próbát érjen mindenkinek
  • Frank99
    #87
    Nem jön.
    De ez windowsos...

    A havernak akarod mutogatni, hogy neked van lopott Microfosod?
    Miért nem lehet kipróbálni egy legálisan használható programot? Mert itt mindenki odavan a Microfosér meg a lopásér?

    sztem nem kellene.
    Ha majd egy 100.00 Ft költséggel járó tárgyalássorozat után lesztek, megértitek, miért mondom.

    Jó néha a más kárán tanulni, nem a sajátodon.
    Bár nekem mondták volna ezeket 1997-ben...
  • norti
    #86
    És mindjárt jön vki, hogy használjunk linuxot...
  • Frank99
    #85
    használjátok az OpenOffice 1.1-et
    ingyenes, és szinte mindent tud, amit a Microfos.
    néhány levelet, meg táblázatot csinálni tökéletes, nem kell az Office, ráadásul mész érte a bíróságra, meg polgári perre is, ha megfognak, ugyanis a Microfos programokért harapnak legjobban, ráadásul a magas áruk miatt hamar eléred azt a határt, amivel már nem biztos hogy Megrovással megúszod...
  • 2XP
    #84
    Inkább dc-n próbálkozz, nekem 2 nap alatt lejött (most pedig már talán van t1, t3-nál is).
  • Pharaoh
    #83
    kösz
  • bon
    #82
    Pharaoh: a serialt lentebb találod de legyen jó napo ime: GWH28-DGCMP-P6RC4-6J4MT-3HFDY

    A SETUPPRO.EXE a porfessional telepítőtt indítja el.
    A SETUPSTD.EXE a standard edition telepítőtt indítja el.
    A SETUPSTP.EXE a small business editon telepítőtt indítja el.

    Tehát nem kell programonként telepítenni.


  • Pharaoh
    #81
    A pnd-util-mso2k3h féle Office 2003- hoz tud valaki serialt?
    A Cd-n nem látok egységes telepítőt, programonként kell teleíteni? (exel, word, stb)
  • norti
    #80
    próbáljátok meg emule-el, azzal talán több sikeretek lesz:

    emule.sf.net >> Kad Test Client v0.41b ezt ajánlom
    Keresők pedig itt vannak:
    www.shareprovider.com
    www.sharereactor.com
    forum.pleasuredome101.com ()
    vagy magában a progiban (bár ott elég sok a fake...)
  • nero
    #79
    Koszi a file-t. Probalkozok.
  • pascal
    #78
    Naja ADSLel egy több mint egy hete 3% jött le abból a torrentből... néha néha talál egy emberkét hozzá :(((
    Ha valakinek még régebben lejött az tegye már ki vhova!!
  • norti
    #77
    A torrent fájlt letöltheted innen, nekem még talált rá forrást ma:

    Office 2003 MUI CD4
  • nero
    #75
    Sziasztok. Egy kis HELP kellene:

    Sikerult megszereznem az OFFICE SYSTEM PROFESSIONAL V2003 5 CD valtozatat. Magyarositast szeretnek hozza (eleg lenne az Office 11-hez). A Supernovan mar nincs fent az Office 2003 MUI CD 4. E cd-t keresem. Elore is kosz.
  • bon
    #72
    A 30 napos trial magyar nyelvű.
  • pascal
    #71
    de a 30 napos trial magyar vagy nem????
  • bon
    #70
    Corporate verzió
  • AdminGen
    #68
    A Microsoft weboldaláról INGYEN meg lehet rendelni a 30 napos trial verziót, amihez csak működő crack vagy Product key kell.