231
Office 2003 HUN
  • gergely1991
    #231
    Katt a képre>jobb gomb>Képformázása>nézet fül>szöveg elé?
  • kkovax38
    #230
    Elfelejtettem, hogy wordbe hogyan lehet különböző alakzatokba (kör, ovális, sokszög esetleg vízcsepp) képet beilleszteni. Régen csináltam ilyet, de sajnos elfelejtettem. Megköszönöm a segítséget. Kálmi. [email protected]
  • gaspijoci
    #229
    Segítség!!!!

    Tegnap óta azt a hibaüzenetet írja ki a gép az office indításakor,hogy az alkalmazást nem telepítették a felhasználó számára, futtassa a telepítőt. Újra telepítettem az egészet, szépen le is futott, de maradt a hiba.
    Mit csináljak???
  • Dj Faustus #228
    "nemtudom hova kéne rakni azokat embed kódókat hgy megjelenjenek (pl:videó) "
    1. Nyitsz egy Jegyzettömböt.
    2a. Megnyitod vele a szerkesztett HTML-állományt vagy
    2b Ha nincs még szerkesztett HTML-állományod, beleírod a következőt:
    <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd">
    <html>
    <head>
    <title>Az oldal címe</title>
    <meta http-equiv="Content-type" content="text/html;charset=iso-8859-2">
    </head>
    <body>
    </body>
    </html>

    3. A <body> és </body> tagek közé beilleszted a videó beillesztésére szolgáló kódokat.

    "például egy ilyet hova kell tenni hogy megjelenjen normál nézetben:

    <style type="text/css">body {cursor: url(http://www.hitetlen.hu/kurzor4/78.cur); }</style>

    Ezt meg a <head> és </head> tagek közé.

    Mellesleg ha weboldalt szerkesztesz, tanuld meg a HTML, CSS nyelvet.
    Pár oldal segítségképp:
    Nagy Gusztáv - Web programozás jegyzet
    XHTML és CSS oktatás
  • garimaldi561
    #227
    például egy ilyet hova kell tenni hogy megjelenjen normál nézetben:

    <style type="text/css">body {cursor: url(http://www.hitetlen.hu/kurzor4/78.cur); }</style>
  • garimaldi561
    #226
    hello tudna segíteni valaki
    nemtudom hova kéne rakni azokat embed kódókat hgy megjelenjenek (pl:videó)
  • Zsolt01
    #225
    Sziasztok.

    Eredet vizsgáló indításnál kis ablak 2 gomb,
    1 weboldalon aktiválás - Nem megy át a ...
    2 ... később

    Sugó / Termék aktiválásnál azt írja, hogy már aktiválva van.
    De most szórakozik.
    Van valami cucc valakinek kapásból hozzá !?
    (Nem "bolti" az Office 2003.)

    Köszi.
  • balcsi70
    #224
    Azért köszönöm,majd valamelyik nap megnézem.
  • balcsi70
    #223
    Nem az enyém a gép,de mikor csináltam kitörültem neki hogy ne foglajon helyet.
  • Evin
    #222
    Ha a telepítésnél meg lettek hagyva a telepítési fájlok, akkor elvileg nem. Úgyis kiderül.
  • balcsi70
    #221
    A Programok telepítési résznél az eltávolításra ha rámész ,akkor is kéri a cd-t?
  • Evin
    #220
    A Programok telepítése résznél, az eltávolítás gombbal ki kellene adnia egy ablakot és van javításra lehetőség. Vagy ha nem megy, indítsd el újra az Office telepítőjét.
  • balcsi70
    #219
    Sziasztok.
    A probléma a következő:elindítva az Outlook kiírja hogy hiba van és csökkentett módba dolgozik és kijavítható a hiba de azt nem írja hogy hogyan. "a microsoft office outlok hibát észlelt,ezért leáll ". Elindítható csökkentett módba de sokkal kisebb az asztal.,csak kérdés az hogy hogyan javítható ki. Előre is köszönöm a választ.
  • Netgear
    #218
    Sziasztok, a problémám a következő.

    Office world: nyitok egy új lapot, elfordítom fekvőre, és 2 hasábot csinálok. 1és2 hasábban ugyan az a szöveg van. Hogy lehetne megcsinálni, hogy ha első hasábba pl a névhez beírok egy nevet, akkor a második hasábban ugyan ott a névnél szintén beírja ugyan azt? Van valami IF mező, de nem jutottam vele sokra, más megoldás van?
  • morcosqtya
    #217
    Látom régóta nem lett ez a fórum használva. A napokban akadt egy kis gondom az Office 2003 hitelesítéssel. Lenne új, szabad termékkulcsom, de melyik keychanger programmal a legkockázatmentesebb az átírása? A neten ugyanis oltanak azzal hogy összeomolhat a rendszer stb..
    Ez mennyire reális?
    Vagy: Comodo 3.12-ben hol tudom tiltani a word, excel stb. netre csatlakozási próbálkozásait hogy elkerüljem minden boot után a genuine vizsgálatot?
  • VodevilX
    #216
    Vajon egy magyar Office-t át lehet állítani angolra vagy angolt kell tennem?
  • Zsolt01
    #215
    Privátba ment.
  • Xenator
    #214
    Szép napot mindenkinek! Ma is jó idő van, de az office 2003 szériaszáma, ami itt volt feltéve az már nem jó, mert feketelistán van a Microsoftnál. Ha valaki tudna egy használhatót, megköszönném!
  • adrienn0307
    #213
    ma reggel nagyon jo volt az idö
  • sagjoz
    #212
    MEgoldást keresek azon problémámra, hogy szeretnék egy táblázatot körlevél varázsló segítségével egy dokumentumba konvertálni...ami megy is és gond sincs vele! A probléma az, hogy a táblázatban szereplő dátum (év, hónap, nap) nem ilyen formátumban jelenik meg a word dokumentumban hanem a köv.képpen (hónap, nap, év) Tudja vki a megoldást???

    Előre is köszönöm a segítségeteket!
  • TTomi
    #211
    Hi! Outlook 2003-at használok levelezésre, és nem küldi el valamiért a csatolt fileokat. Régen Outlook Express alól ment. Az emil egyébként átmegy csak üresen... A nejem, a saját profilja alatt szintén outlookot használ, nála minden tök jó, csak én szívok! Mi lehet a gond?
  • ayvanda
    #210
    Igen.
  • cooldoc
    #209
    Ő az alapértelmezett levelezőprogid?
  • ayvanda
    #208
    Sziasztok! Az Outlook nem nyitja meg a kapott linkeket egyetlen böngészőben sem (IE vagy FireFox). "Általános hiba. ... Az alkalmazás nem található."
    Minden most lett újratelepítve, elvileg működnie kéne. Ha valaki tud, legyen szíves segíteni. Köszönöm. Vanda
  • Zsolt01
    #207
    És megosztanád velem ezt a másik kódot ?

    Nem árt, ha van tartalékba.

    Köszi !
  • Beyzie
    #206
    Egy másik kóddal:D Tehát semmi extra:P Szerencsémre adtak egy olyat, amit hajlandó volt benyelni egy a rohadt tetű telepítő.. ^-^
  • Zsolt01
    #205
    És, hogy oldódott meg ?
  • Beyzie
    #204
    Köszke - így megkésve:) Amúgy nekem nem sikerült ezzel a kóddal vadulnom..:) De azóta hál' istennek megoldódott a gebasz:)
  • orgik
    #203
    Helló.
    Újra lett rakva a gép(persze előtte elmentettem a dolgok pl. dokumentumok). A gépet sikerült újraraknom vissza is helyeztem az elmentett filékat de a Word-ös dokokat ha megnyitom akkor fájlátalakítást ír ki. Hiába választom ki bármelyiket akkor se tom elolvasni a szöveget. Mivel lehetne olvashatóvá tenni?
  • Zsolt01
    #202
    Telepítő kód:

    GWH28-DGCMP-P6RC4-6J4MT-3HFDY

    Termékazonosító:

    74012-640-0000106-57812

    Nekem ezzel semmi gondom !
  • Beyzie
    #201
    Hella!
    Nagy ganéban vagyok.. Érettségi előtt állok informatikából, végre szereztem Office-t, csak a termékkulcs nem stimmel..:D Meg az a másik 20, amit végigzongoráztam... -.-' Tehát ha valaki tudna küldeni !!!működőképes!!! termékkulcsot, eléggé kihúzna a bajból:) Esetleg e-mail: [email protected] :) Köffi ^-^
  • rozoli
    #200
    Hali!
    Egy kis leírás kellene telepítő CD-be akarom integrálni az SP2-t és a hotfix-eket.Köszke
  • Zsolt01
    #199
    Mértem szerzel be egy magyar telepítőt. Lehet, jobban járnál azzal, mint így utólag szórakozni vele.
  • jómagam
    #198
    Sziasztok!
    Én meg azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet a M. Office Excel-t magyar nyelvüre varázsolni?
    (segítsetek egy kezdőnek)
  • Zsolt01
    #197
    Köszi, ez jó dolog !
  • highooo
    #196
    serials.ws
  • air12
    #195
    GWH28-DGCMP-P6RC4-6J4MT-3HFDY
    ?
  • DjDano
    #194
    Valaki please rakjon be egy működő Office 2003 pro (magyar) serialt mert minjárt szétrobbanok.... eddig 5-öt próbáltam de baszik működni
  • TomBond
    #193
    Köszi szépen!
  • highooo
    #192
    =DARABTELI(A:A;"n")+DARABTELI(A:A;"x")