61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #42543
    Rászolgált, épp ideje volt már
  • Mse
    #42542
    :)))) csak érzi a vesztét, sszóval ahogy egy illedelmes osztrák mondaná: auf wiedersehen, Herr Prokop ;) (remélem jól írtam :D)
  • kaloz174
    #42541
    Egyre jobb érzés, hogy annakidején valaki "kicsit" kiosztotta.
  • kaloz174
    #42540
    Mielőbbi gyógyulást neki!
  • kaloz174
    #42539
    Szemét alak. Morálisan nagyon sokat ártott a sportágnak.

    Tudja, hogy a pályán nagyon kicsi az esélye, most mindent megpróbál, ami tőle telik, hogy javítson ezen.
    Nem szabad felülni neki, nem szabad, hogy elvonja a figyelmet ez a közjáték a felkészüléstől.
  • Gabess8
    #42538
    Eddig is egy féregnek tartottam most sem szerettem meg!
  • Gabess8
    #42537
    Jobbulást neki!
  • Isthy
    #42536
    Gúnárban sosem kell csalódnunk

    Jó kis lélektani hadviselés ez, több fronton is. 10 évvel ezelőtt is láthattuk mit össze nem erőlködött a meccs alatt és utána is az EHF-nél... Nem jött össze neki Akkorra már megkopott az ilyen-olyan szigeteki nyaralásos illetve kocsi slusszkulcsos addig jól bejáratott rendszer, ami anno hozott pár BL sikert nekik.
    Mostanában már más az "arzenál" mind provoációs célzat, mind egyéb ráhatások képében. Remélem most is ugyanúgy pofára esik.
  • Isthy
    #42535
    Mihamarabbi gyógyulást neki!

    Basszus, bele se nagyon gondolok, hogy most mi lenne, ha továbbjutott volna a BL-ben az MKB...
  • Breki33
    #42534
    Gál Gyula keresztszalag-szakadást szenvedett


    Nem léphet pályára az idény hátralévő részében Gál Gyula, a bajnoki címvédő MKB Veszprém válogatott kézilabdázója, aki keresztszalag-szakadást szenvedett, s pénteken meg is műtik - értesült kedden a kézi.hu. Az internetes szaklap szerint a játékos az operáció miatt több hónapos pihenőre kényszerül. Így nem szerepelhet a Budapest Bank férfi Magyar Kupa hétvégi négyes döntőjében, a bajnoki rájátszásban, és a válogatott júniusi Eb-selejtezőin sem.
  • Isthy
    #42533
    Egyelőre várjunk még ezzel.
  • Isthy
    #42532
    Mi anno rosszabb helyzetből megcsináltuk 1999. április 18-án Remélem 2009. április 19-én az ETO is megcsinálja.
  • Isthy
    #42531
    A hozzászólásom eleje és lényege a Hyporól szólt Én már láttam őket az idényben többször is lerohanni az ellenfelüket. Csak ne intézzük el őket ilyen könnyed véleménnyel. Én eléggé tartok a visszavágótól. De mielőtt valaki rám szólna, be is fejeztem.
    Igen, Era az elsőben villogott, a másodikban asszem csak 1-et lőtt.
  • Gabess8
    #42530
    Igen egyet értünk!
    Én ugyan nem ígértem meg senkinek, de ahogy Veszprémre kíváncsi voltam úgy Győrre is kíváncsi lennék, szerintem akadna társam is legalábbis bízok benne...
  • Mse
    #42529
    bármi történhet, csak egy legyen a vége: az ETO Bl döntőbe jut!

    (mindig kérdezte győri ismerősöm mikor megyek Győrbe szurkolni, mondtam majd a Bl döntőre elmegyek :D, nagyon szeretném ha az ETO-s csajok lehetőséget adnának az ígéretem betartására :) )
  • Gabess8
    #42528
    Akkor ezek szerint nem voltam egyedül, mert számomra is érdekes volt a statisztika, hozzá teszem én sem láttam minden percét a meccsnek.
    Egyébként tényleg ne szaladjunk ennyire előre, azért lesz itt még egy nagyon kemény visszavágó is, még bármi megtörténhet.
  • Mse
    #42527
    a Viborg egy másik ellenfél, most a Hypo ellen kell(ene) szabni a csapatot ;)
    szerintem nem fogják, nem egy rohanós típusúak -legalábbis vissarohanásra nem nagyon futotta nekik :D

    nézegetem a statot, nagyon meglepődtem mikor láttam h. Kirsner 5 gólt szorgoskodott össze, hmm, egy gólját se láttam, mindet az első félidőben lőtte? ( másodikban emléxem rossz lövésére, meg egy nagyon gyenge ejtésére, de gólra nem)
  • Isthy
    #42526
    Látom ugyanarra gondoltunk Azért ne vegyünk arra mérget, hogy a visszavágón se fog a Hypo rohanni. A meccs elején lehet megpróbálják, hogy jól indítsák a visszavágót és elhúzhassanak. Ha az ETO-nak folyamatosan futni kellene az eredmény után, az láthattuk az elmúlt 2 évben, hogy hová vezet. Sztem meg fogják próbálni.
    Az esetleges Viborg elleni meccsről nem is beszélve. Na ők aztán rohannak rendesen.
  • Isthy
    #42525
    A 12:00 a végét jelenti, mert most lett vége
  • Isthy
    #42524
    Azt gondolom a baloldali védekezésről, hogy talán vissza kéne állni a régebbi felállásra. Orsi B2-ben és Görbe a szélen. Túl sok a probléma ebből. Egy jó ballövő - mint pl. Jurack - átlövi Görbét vagy ellép mellete és Orsi sok felsegítése miatt egy jó szélsőnek nagy helye marad. Sztem túl nagy kockázat ezt így hagyni a továbbiakra.
    Sopi sosem volt híres a védekezéséről, elöl pedig még érzi a Viborg ellen szerzett sérülését.
  • Mse
    #42523
    Korábban jobban működött a baloldali védelmük, fordított felállással, vagyis Vérten 2-esben, Görbe szélen -bár ott sem jeleskedett. Sőt, rövid oldalon meg lehetne próbálni a cseréjét is védekezésben, Rotis megoldás lehetne, a Hypo amúgy sem mutatott túl nagy affinitást a gyors középkezdésekre.
    egyébként Vérten csak pihenőt kapott, vagy nem ment neki? miért Kovacsics játszott a helyén pár percig? (néha nem a meccset néztem, hanem egy másik magyarnak drukkoltam az m1-et nézve :) )
  • kaloz174
    #42522
    A másik, hogy az ETO-nál azért érezhető a "minimalizált" játékoskeret. Ilyen szituban mégsem lehet bevetni az ifiket, valamint még Rotist sem.
  • kaloz174
    #42521
    Igen, a bal oldali védekezés nem igazán állt össze az ETO-nál. Nyilván Görbe cseréje lassítaná a támadás-indítást, de valahol mégis meggondolandó a tapasztaltak alapján.
  • kaloz174
    #42520
    Meg ne kérdezzétek, mit jelent a zárójelben lévő időpont, mivel fogalmam sincs, egy hírlevélből másoltam az egészet.
    a lényeg, hogy lesz ismétlés.
  • kaloz174
    #42519
    Aki szeretné újranézni a meccset TV-ben:

    11:30 KÉZILABDA: EHF Női Bajnokok Ligája Hypo Niederosterreich (Ausztria) - Gyori Audi ETO KC (Magyarország) (12:00)

    16:00 KÉZILABDA: EHF Női Bajnokok Ligája Hypo Niederosterreich (Ausztria) - Gyori Audi ETO KC (Magyarország) (16:45)

    Eurosport 2
  • Breki33
    #42518
    "megnyugodtak volna" "hogy innen már könnyen"

    ha a volna ott nem volna a mondatom is másról szólna...
    a mint előtt pedig kihagytam a vesszőt
  • Gabess8
    #42517
    Na azért azzal a "könnyen megvan" még várjunk egy kicsit, szerintem.
  • Breki33
    #42516
    Mindenkinek jó locsolkodást a lányoknak pedig sok locsolót kívánok


  • Breki33
    #42515
    Lehet jobb így, döntetlennél lehet megnyugodtak volna a lányok, hogy innen már könnyen megvan mint Zvezda ellen.

    Így remélem kettőzött erővel készülnek.
  • Gabess8
    #42514
    Gratulálok a Győrnek az eredményhez, de még így is pokoli nehéz visszavágó lesz! A meccs színvonalát szerintem is inkább hagyjuk, de itt már az eredmény a lényeg!
    Azt továbbra sem értem, már mikor kiment akkor sem értettem, most még úgy sem,hogy NA hogy fért meg Prokoppal, számomra érdekes...
  • Mse
    #42513
    gratulálok az ETOnak, megvan az 1. lépés, a 2. még nehezebb lesz, de az is meglesz, ha most nem hurrá hangulat, meg viárdöcsempjön van, hanem ezerrel munka, és koncentrálás a visszavágóra!

    2 dolog a válogatott szempontjából: Görbére jártak gólt lőni a Hypoból, a másik oldalon meg Sopánt verték lábbal szanaszét, nem túl bíztató. (mondjuk remélem Vili nem fogja 2-esben védekeztetni Görbét, mert inkább szerezzünk 2-3 labdával kevesebbet, mintsem, hogy szélről folyton be kelljen segíteni, és kapjuk a gólokat onnan, vagy 1-1 ben megverve Görbéről) Tóth Timiről nem tudom, hogy mennyire van top-on, de egyelőre érthető, h. miért nem szerepel a válogatottban, remélem hamarosan visszatalál önmagához, mert ennél azért tud ő jóval többet!)

    szűk 1 hét múlva is, hajrá!!!
  • kaloz174
    #42512
    Grat. én is.
    Szerintem ez a meccs egyenesen flúgos futam volt. Kevés igazán átgondolt támadást lehetett felfedezni. Inkább az egyéni megoldások domináltak.
    Jobb lett volna a döntetlen, mert az már mentálisan padlóra tette volna a Hypot, de a -1 gól is tagadhatatlanul nagy esély.
    Azt viszont én is úgy gondolom, hogy a Hypo minden lehetséges eszközt be fog vetni, hogy meglepetést okozzon Győrben. NA nagy taktikus, a helyi zsarnok módszereiről meg már van fogalmunk...(Nagyon haragszom rá. Úgy gondolom, jelentős szerepe van abban, hogy odajutott a kézilabda a világban, ahova, vagyis alapítója lehetne egy olyan klubnak, aminek jelszava: "pénzzel mindent el lehet érni". )
    Mindettől függetlenül persze ma úgy gondolom, hogy csalódás lenne, ha nem a magyar bajnok jutna a döntőbe.
  • kaloz174
    #42511
    Legendák is járnak erre néha?:)
  • Satopirolay
    #42510
    Kedves V-Man!

    Nagyon régóta vadászom a Sydney olimpia magyar vonatkozású női kézi meccsire.
    Rendkívül hálás lennék az osztrák és norvég meccsekért.
    Bármilyen megoldás érdekel, kérlek segíts!

    Előre is köszönöm!
    S.
  • primavis
    #42509
    mondtam én amikor eldőlt, hogy a Hypo lesz az ellenfél, hogy jobban jártunk vele mint a Viborggal! A durvaságaikon kivül egyáltalán nem tüntek verhetetlenneke! minimum 3 góllal kelll megverni őket Győrben!Feltéve, ha nem kapunk olyan birópárost amelyik kedveli ezt az alattomos, durva játékot. Prokoppnak lehet, hogy lesz erre is gondja...de nem volt ma túl boldog, az biztos!
    Meglepetés Kirsner jó játéka! Kellemetlen viszont a Vértené.
  • Isthy
    #42508
    Hypo-ETO 26-25 (15-13)

    Gratulálok a győri lányoknak!

    Egy nem túl magas szinvonalú meccsen, jól helytálltak és reménytkeltő eredményt értek el. Nagyon figyelni kell itthon a visszavágón, mert legalább ilyen nehéz meccs lesz az is. Ha nem nehezebb... A Hypo vendégként is életveszélyes, csak végig koncentrált játékkal lehet meg a továbbjutás. Az esélyt ma megteremtették maguknak, most már élni kell vele.
  • Isthy
    #42507
    Nicsak kit látok Egy ős fórumozó, aki ezer éve nem járt erre

    Sajnos a 3 féreg erre is képes volt bő 4 év alatt...
  • primavis
    #42506
    háát ez nem egy virágvasárnapi ajándék a románoknak! -:)))
  • Isthy
    #42505
    Valcea-Viborg 28-34 (11-16)

    Egy percig nem volt esélye a románoknak, a dánok végig magabiztosan vezetve uralták a meccset. A nagy Dinu csak a labdákat szedte ki a hálóból, a mezőnyben pedig ismét nem tudtak csapatként működni. Azt hiszem az egyik döntős már megvan, mert a románok idegenben eddig is nagyon haloványak voltak.
  • Takigabi
    #42504
    Ilyen csapatot mint a Dunaferr így veszni hagyni. Rövid életem alatt nem láttam még ilyen csodálatos csapatot. Olyan játékosok játszottak benne akiknek míg élek nem felejtem el a játékát. Számomra legendák.