61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #42583
    Ha jól tudom Vanyusék ma voltak Veszprémben egyeztetni. Reméljük jövő hét elejére kiderülnek a jegyárak és a lehetőségek.
  • Stanley Connor
    #42582
    Gyerekek, mi van SZT-vel?
  • Mse
    #42581
    jaja, most Győrben kell jegyet vadászni, ha jól olvasom :D

    Bár az is lehetne megoldás, hogy a győriek megkapnák a jegyek egyrészét -a magvassy befogadóképessége, és erre rá még plusz jegyek, vendégjegyek, VIP jegyek, stb.-) a többit meg neten, és Veszprémben értékesítenék.
  • kaloz174
    #42580
    Szerintem most nyernek a győriek, azt gondolom. Ugyanis most nem görcsölik el, mivel ebben az évben még nem várta tőlük senki az első helyet.
  • kaloz174
    #42579
    Jó szórakozást! Van, akinek 1 BEK(BL) győzelem nem elég élőben?
  • Isthy
    #42578
    Már a pontos időpont is megvan:

    2009. május 16. 16:15
  • Isthy
    #42577
    Az ETO-s lányok lehetőséget adtak az ígéreted betartására, erre te mégsem mész Győrbe szurkolni. Ejnye!

    Ezek szerint bő 1 hónap után újra szurkolunk együtt az Arénában. Legalábbis remélem sikerül jegyet szereznünk...
  • VinylToy #42576
    Valaki meg tudná mondani hogy a kézilabda kapu fekete-fehér festésének van-e valami szabvány mérete és ha igen mennyi?

    Köszi előre is.
  • Breki33
    #42575
    Veszprémben játssza a BL-döntőt a Győr

    http://sportgeza.hu/kezilabda/2009/04/21/veszpremben_jatssza_a_bl-dontot_a_gyor/
  • Breki33
    #42574
    Igen mostmár nálam is, délelőtt vmiért nem jelent meg
  • Mse
    #42573
    nálam ott van Kulcsi a helyén!
  • Mse
    #42572
    és még Győrbe se kell mennem (és remélhetőleg be is jutok) :DDDD

    köszönöm :D
  • Breki33
    #42571
    Na most nálam nem látszik Kulcsi a bannerban

    Felraktam újra is ha ez nálatok is így van cserélem

  • Breki33
    #42570
    Prokop: Boldog vagyok, hogy az edző és néhány játékos távozik a nyáron



    link
  • Gabess8
    #42569
    Gratulálok a MKB Veszprémnek a kupagyőzelemhez!
    Ne vedd sértésnek, mert nem a Veszprém tehet róla, de szerintem csak kis móka volt köszönhetően a Szegednek. Egyébként annyira kicsi, hogy a m1 reggeli sporthírekben 8:10 be sem fért a magyar kézilabda, tehát a Győr sem pedig azért illet volna mert mégiscsak kupagyőzelemről illetve Bl elődöntőről volt szó, bezzeg az FA kupa az benne volt, az nagyon fontos volt, csak nem tudom kinek!
  • kaloz174
    #42568
    Természetesen grat. a veszprémi srácoknak! Nem feltétlenül a kupagyőzelemhez, sokkal inkább a helytálláshoz, amit a tragédia tapasztalhatunk részükről. Fantasztikusak!

    A magyar ffi kézis világra (bajnokság, MK) azonban rányomja a bélyegét ez az általános egysíkú helyzet, hogy gyakorlatilag mindig ua. az a 2 csapat verseng csak az elsőségért, ráadásul most a Szeged nagyon gödörben van.
    Így annyira nem érdekel az ő párharcuk - már xszedszerre.

    Nyilván erről a csapatok nem tehetnek. Sőt, csodálatosan elismerésre méltó, ami pl. Veszprémben hosszú évek óta zajlik. (Jó példa arra, hogy nem elég a sok pénz megszállott, az ügyet alázattal - és tehetséggel - szolgáló szervező egyéniségek nélkül.) De akkor is ez van.
  • Isthy
    #42567
    Tudod, itt nálunk a fiúk kevesebb teret kapnak

    Természetesen jár a gratuláció nekik is
    Viszont a Pick nagyon halovány, nem csodálkoztam a győzelem arányán. Nem tartom lehetetlennek, hogy a Dunaferres fiúk akár még meglepetést is okozhatnak a bajnoki elődöntőben, ha jól összekapja őket Vili.
  • Mse
    #42566
    valahol olvastam, h. volt valami kézilabdás móka a hétvégén a SYMA-ban, valami kis esemény lehetett mert itt sem ír róla senki, utánanéztem MAGYAR KUPA győztes lett az MKB Veszprém KC csapata 18x-ra, a legnagyobb riválisát verte 9 góllal, úgy hogy volt tíz, tíz, tíz is közte!

    GRATULÁLOK a fiúknak, Ti vagytok a legnagyobbak!
  • Breki33
    #42565
    Női kézilabda: Pecqueux-Rolland 16 év után visszavonul

    Tizenhat éves karrierrel a háta mögött 36 éves korában visszavonult Véronique Pecqueux-Rolland. A francia női kézilabda-válogatottban 289-szer pályára lépő beállós vasárnap, a Dijon–Besancon bajnoki után tette a bejelentést.
    Pecqueux-Rolland legsikeresebb éve vitán felül a 2003-as volt, amikor a Besancon színeiben KEK-et, francia bajnokságot és Francia Kupát nyert, valamint tagja volt a franciák vb-győztes csapatának is, mely a döntőben éppen a magyar válogatottat győzte le drámai csatában.

    A nemzeti csapatban 849 gólt szerző játékosnak elmondása szerint csak amiatt fáj a szíve, hogy nem sikerült olimpiai aranyat nyernie. Pecqueux-Rolland egyébként hamarosan második gyermekének ad majd életet.
  • Isthy
    #42564
    Azért vigyázzunk, óvatosan. A Viborg nagyon kemény ellenfél lesz és sztem nagyon meg fog az ETO szenvedni ellenük. Rutinos, komoly csapat, határtalan önbizalommal és kiváló játékosokkal. Még szerencse, hogy Bojana nincs, így nagyobb esélyt látok.

    Én meg szombaton néztem Dunaferr meccset, felvezetésnek mára. Jó ómennek bizonyult. Tegnap volt pontosan a 10 éves évfordulója annak a felejthetetlen meccsnek. Most is nagyon tetszett Szerencsére ma az ETO is megismételte a Hypo verést és ez is nagyon tetszett Kár, hogy nem lett számolás, de így sem vagyok elkeseredve
  • kaloz174
    #42563
    Minden szépet és jót kívánok én is!
  • kaloz174
    #42562
    Még ugyan nem láttam a meccset, csak az eredményt, de grat. az ETO-nak!
    Örülök, hogy sikerült Prokop szemétkedésére méltó választ adni. Erre számítottam.
    Elnézve a Viborgot, csalódás lenne, ha nem az ETO nyerné a kupát. Szerintem jobbak jelenleg.

    Pénteken voltam Dunaferr meccsen. Elismerésem a fiataloknak. Szépen harcoltak. Kis szerencsével szorosabb meccsre is esélyük lehetett volna. Így is sok ügyes megoldásnak örülhettünk.
  • Breki33
    #42561
    Kösziiiii


    Igazából előre ittam P
  • Breki33
    #42560
  • Breki33
    #42559
  • Isthy
    #42558
    Boldog Születésnapot Breki!

    Igyál a csajok egészségére is a sajátod mellett. De ne csak bodzaszörpöt!
  • Breki33
    #42557
  • Isthy
    #42556
    Gratulálok a győri lányoknak! Ez fantasztikus volt!

    Gin és Görbe vezérletével simán leverték a Hypot. De nagy dícséret jár Kovacsicsnak és Herr Anitának is, mert csereként pályára lépve kiválóan játszottak. A csapat minden tagja hozzátette a magáét, talán Tominak nem ment ma. De ettől csak még nagyobb a siker, hiszen elbírták az ő gyengélkedését is. Remélem a döntőben majd az ő percei következnek.

    Szép volt csajok!!!
  • Breki33
    #42555
  • Breki33
    #42554
  • primavis
    #42553
    no ez megvolt! és jó, hogy a Hypoval kerültünk össze! nekem sem a tavaly, sem az idén nem tüntek szupercsapatnak, viszont jellemző volt rájuk mindig a mai Acimovici-féle trükközés, amit utálok. Gratula a lányoknak és főleg a ma szuperteljesitményt nyújtó Pálingernek és Görbicznek, de Kővacsicsnak és Herr Anitának, Mravikovának, Rotisnak, Hornyáknak is. Kár, hogy Vértennek és főleg Tomorinak nem ment, de a többiek pótolták. Sikert a Viborghoz, de az kemányebb dió lesz (nekik vannak átlövőik és szélsőik is, no meg kapusuk is).
  • Breki33
    #42552
    Gratulálok a csajoknak GYÖNYÖRŰ szülinapi ajándékot adtak ezzel nekem !
  • Isthy
    #42551
    Várjunk még ezzel, egyelőre legyen meg vasárnap a döntőbe jutás. Sztem pokoli nehéz lesz, de remélem harmadjára sikerül. Három a magyar igazság
  • kaloz174
    #42550
    Nagy lehetőség kapujában a Győr, szerintem:

    Ha Győr-Viborg BL-döntő lesz, itthon lesz a visszavágó
  • Breki33
    #42549
    Izlandi kapitánya lett a norvég női kéziseknek

    Az eddigi másodedző, az izlandi Thorir Hergeirsson lett a 2008-ban, Pekingben olimpiai aranyérmet szerzett norvég női kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya.


    A 45 éves tréner a leköszönő Marit Breiviket váltotta, akit március elején a Rosenborg labdarúgócsapata igazgatótanácsának élére választottak.

    Az 54 éves Breivik 1994 óta volt kapitány, irányításával olimpiát, világ- és Európa-bajnokságot nyert az alakulat. Játékosként 140-szer szerepelt hazája együttesében.
  • Gabess8
    #42548
    Reméljük nem lesz balhé, és a rendezők ha kell kemények lesznek, hiszen tudjuk a Győr a rendező, csarnokon belül mindenért az ETO felel. Egyébként Anja Andersen szerintem ehhez képest normális ember!!!
  • Isthy
    #42547
    Egyértelmű volt, hogy semmi esélye nem lehet ennek. Más volt a cél, a bírók "helyzetbe hozása", a győri közönség és a játékosok felcukkolása. A meccsen is mindent el fog követni Gúnár, hogy botrányt provokáljon. Ismerjük már, hogy semmitől sem riad vissza. Még azon se lennék meglepődve, ha hozna magával "bérbedobálókat" és utána látványosan eljátszaná a szokásos nagyhalált. Ettől minden kitelik...
    Remélem mindenki megőrzi a hidegvérét a csarnokban és a pályán a játékosok méltó választ adnak neki.

    HAJRÁ ETO!
  • primavis
    #42546
    no, Prokop lebőgött! nem sikerült a machinációja! gondolom "kedvesen" fogja a győri közönség üdvözölni! remélem, nem kap fájdalomdíjként két semmirekellő birót!
  • kaloz174
    #42545
    Kivételesem focit néztem. Megállapítottam, hogy bármilyen béna is időnként a Viasat közvetítése, inkább mégis azt választanám, ha rajtam múlna, mert EV nagyon gáz, még mindig.
  • Gabess8
    #42544
    Remélem mostanában is lesz aki egy "kicsit kiosztja"