Kézi és az Olimpia
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Per aspera ad astra - Küzdelmeken át a csillagokig
A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!
|HALA MADRID!! |-------------------------| http://www.hackthat.net/df/ddos/48897/index.hack
Vértent is elveszitettük...
<#worship>#worship><#rinya>#rinya><#sir>#sir><#falbav>#falbav>
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
A franciák óvása és újrajátszási kérelme elutasítva. Ha akarnak még 2 órán belül fellebbezhetnek 1500 svájci frank befizetése mellett.
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
A rántott hús volt Görbiczék doppingja<#nevetes1>#nevetes1>
Okos, szellemes játék volt ez a mai. Mindenképpen méltó hagyományainkhoz.<#worship>#worship>
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Hihetetlen mennyire hullámzó a játékunk és a hangulatunk, de ez ma fantasztikus volt, köszönjük csajok!!!
HAJRÁ MAGYAROK!
Per aspera ad astra - Küzdelmeken át a csillagokig
Hajdúval kapcsolatban is meg kell említenem a pozitívumot. A 2. félidõben, amikor a kapkodásaink után 24-18-ról feljöttek 24-21-re a románok, jókor kért idõt és igyekezett megnyugtatni a csapatot, türelmesebb játékra intette õket. Meg is lett az eredménye, mert egy 6-0-ás rohammal 30-21-re elléptünk és sztem itt lett meg a meccs.
A közönség pedig ismét fantasztikus volt, hazai pályát teremtve a csapatnak. A gratuláció nekik is jár.
DUNAFERR FOREVER!!!
A román sport fórumokon sütik és eszik Tadiciot meg a fõtitkárt Gatut. Sõt Tadicinak felemlegetik Hajdu igéretét, ha kikapunk az elõdöntõben, elmond! Példaként!
Az külön szám, hogy a vereség lgfájóbb oldala, hogy pont tõlük kaptak ki! Ettõl függetlenül, nem viszik túlzásba az "antimagyarizmust", inkább magyar edzõket importálnának és a csapatot dicsérik (sõt felvetik, hogy álnokul titkolta a magyar csapat eddig az erejét!).
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
http://streamer.carnation.hu/mtvod/telesport/20080819/35_500_kezi_interju.wmv
RMCF
vmelyik nap láttam kéziseket a városban meg ilyen feliratú buszokat
A számítógép segít azon problémák megoldásában, amelyek nélküle be sem következtek volna.
Más. Sajnos munkahelyi elfoglaltság miatt nem tudtam megnézni a meccset. Tud valaki idõpontot és magyar nyelvû csatornát (fel szeretném ezt is venni, mint a többit) ahol ismétlik?
A számítógép segít azon problémák megoldásában, amelyek nélküle be sem következtek volna.
remélem most mi leszünk azok akik lelépik azt a csapatot, amely hosszabbításban továbbjutott 😄DD
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
A vizilabdás lányok sajnos elcseszték a döntõbe jutást, és bár sokat krtizáltam a kézis lányokat, részükrõl még olyan nem láttam, hogy nem is akartak volna befejezni kapuralövéssel egy-egy támadást. A polósk ma sokszor eljátszották ezt! S hogy a jó lövõk miért ejtegettek s nem mertek lõni, azt csak õk tudhatják....
GRATULÁLOK A CSAPATNAK A GYÕZELEMHEZ!!! <#taps>#taps><#taps>#taps><#taps>#taps><#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship>
DUNAFERR FOREVER!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Vezette: Alekszabder Ljudovik és Valentin Vakula (ukránok)
Magyarország: Pálinger – Ferling 7, Vérten 6, Görbicz 4, Tóth T. 4, Szamoránsky 3, Szûcs 2, Borbás, Kovacsicz 7, Tomori 1.
Románia: Dinu, Pislaru – Maier 11, Amariei 3, Olteanu 3, Neagu 6, Bradeanu 1, Stanca 1, Elisei 3, Meirosu 2, Bese, Ani Senocico, Lecusanu.
Kiállítások: 14 perc (1 végleges, Tomori), ill. 4 perc.
Hétméteresek: 1/1, ill. 4/5.
Ághassi Attila (Peking) - [email protected]
2008. augusztus 19., kedd 12:12 | Frissítve: 26 perce
A legutóbbi olimpián nem jutott a legjobb négy közé a magyar nõi kézilabda-válogatott, most igen. A második súlyos vereség után nagy lelkizés volt, a csapat ahogy ígérte, összekapta magát. Hat klasszisteljesítményt láttunk, ennyi kell a világbajnok oroszok ellen is.
http://sportgeza.hu/2008/peking/mar_nem_szabad_gorcsolnunk/






