Kézi és az Olimpia
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Legalább a "becsületgólunk" megvan.
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
Rájuk is az elõzõ mondásom érvényes... <#wink>#wink>
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
Én nem vagyok az - nem is lehetek -, õk lehet, hogy igen.
De akkor is szép volt, köszönjük. <#taps>#taps>
Nõi kajak 4-es, 500 m - EZÜST ÉREM
Kovács Katalin, Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Janics Natasa
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
Grat. neki és gyors gyógyulást!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Jön itt még mindenféle történés! <#nezze>#nezze>
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Remélem, Piga és Rita nagyobb szerepet kap ellenük, mert mozgékonyságban, fürgeségben õk jobbak.
Egyébként Kicsi tegnap nagyon jól elmondta a lehetséges taktikát. Hallgatni kellene rá.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Vajda Attila férfi kenu 1, 1000 m <#eljen>#eljen><#worship>#worship><#taps>#taps>

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
Norvégia ellen nem hiszem, hogy bárki nyerõ taktikát tudna kitalálni, fõleg így.
Olimpiai nõi All Star (by Kossuth Rádió, most):
Lunde - Vérten, Postnova, Oh, Lybekk, Bliznova, Meier.
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Akkor most ott tartunk, hogy nincs balszélsõnk, (vagyis inkább nincs igazi balszélsõnk, mert abban biztos vagyok, hogy Piga mindent meg fog tenni), valamint Detti, aki helyettesíthetné az irányítót, nincs igazán felkészítve erre. (Hajdu szavai alapján)
Kilátásaink enyhén szólva nem biztóak.
ps: Vincze Meli csomagolj!!!😊
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Vérten nem játszhat, Görbicz sem egészséges
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
vagy mi. <#wink>#wink>
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
<#lama>#lama> IHF. <#hehe>#hehe>
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
(Úgy tudom, van videótár.)
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Pedig ha valaki, akkor õ bizonyított az elõzõ meccsen.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
DUNAFERR FOREVER!!!
A védekezésünk, fõleg a 2. félidõben, már jó volt. Kivéve a kipattanók... Gin 5-ször védett úgy, hogy a kipattanóból utána gólt kaptunk... Gin hozta magát a meccsen, sajnos ez most kevésnek bizonyult, mert elöl...
Támadásban rengeteget rontottunk, technikai hibák halmaza, ráadásul emberelõnyökben többször is... Négy kihagyott 7-es... Mindent középen erõltettünk, a széleket sokkal többször kellett volna foglalkoztatni. Nem húztuk szét a falat rendesen, középen birkóztunk a nálunk sokkal erõsebbekkel...
Sajnos bejött amirõl az olimpia elõtt beszéltem és háborogtam. Minek kell nekünk állandóan egy balszélsõvel menni a világversenyekre? Ma meg is látszott ennek a balfogásnak az eredménye... Piga került a helyére, de a többiek nem is foglalkoztak vele, hogy ott van. Akkor minek volt ott, ha nem használjuk? A 2. félidõben 20 percen keresztül a középsõ embereink csak benn dulakodtak és nem is adtak labdát neki, pedig rengetegszer állt tisztán úgy, hogy 3-4 m-es körzetében senki nem volt. A B2-eseink elfelejtették, hogy balra is lehetne passzolni az üres Pigának (Turey állandóan fellépett befelé), ehelyett közép felé másztak bele a falba. Amikor az 50. percben Detti került pályára és B2-esbe egybõl megjátszotta õt és gólt is dobott. Mi a francnak van ott a szakértõ kapitányunk, ha nem azért, hogy ezt észrevegye és megjátszassa? Ha már nem vitt ki 2 balszélsõt... Nem is minõsíteném...
Orsinak mihamarabbi teljes gyógyulást kívánok!
Dettit miért hozta le olyan korán és miért csak a végén küldte be újra? Amikor pályán volt, jól teljesített és gólokat szerzett, jó passzokat adott.
Óriási lehetõséget hagytunk kihasználatlanul, nem tudom mikor lesz legközelebb ilyen. Sztem nem a közeljövõben...
A küzdésért és a hajtásért dicséret illeti a csapatot, de ma valahogy nem ment a támadójáték. Talán mentális okokból is...
Nagyon nehéz lesz ezek után a bronzmeccs... Fõleg, hogy a koreaiakkal kell játszanunk...
DUNAFERR FOREVER!!!
és sajnos az MKSZtõl a te megfogalmazásod fogjuk olvasni, és még dícséret is járni fog Hajdúnak: "bravúros eredmény a 4 közéjutás"...
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Igaz nem sikerült olyan leleményesen játszani, mint a románok ellen, de mindent megtettek, amit csak ma tudtak. Nem voltak jó formában, görcsöltek, egy kicsit az ijedtség, az akarat görcsbe vonta a gárdát. Errõl szvsz nem tehetnek se õk, sem a vezetõk. Teljesen megértettem Hajdú mondatait az utolsó idõkérésnél.
Persze most jó magyar szokás szerint megint lehet vesézni, okosakat mondani, embereket leszólni, mindent jobban tudni. És egyidõben elfelejteni, hogy ettõl a válogatottól a legjobb 4-be kerülni bravúros eredmény, hogy a verejtékszagú felkészülés után az olimpián végülis igazi Csapattá lettek, és egymást inspirálva sikerült elõrefele menekülni és nem szétesni. Anélkül, hogy a többség büszke lenne rájuk, megint az elégedetlenkedéssel kell szembenézniük.
Pedig a nõi kézilabda jelen kétségbeejtõ helyzetéhez képest aránytalanul kedvezõ jelenség egy olimpiai bronzmeccsen való szereplés lehetõsége.
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
"külsõ kereszt bokaszalag" <#szomoru1>#szomoru1>
Mielõbbi gyógyulást neki.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Szerintem ebben a cikkben a kulcsmondat: "Ezúttal nem sikerült elhinni, hogy tudunk nyerni. "
Ezt én is így éreztem, sajnos. Ennek ellenére ezt gondolom, mindenkinek lehet jobb és rosszabb napja. Én lehoztam volna kicsit pihenni Görbét, Dettinek több bizalmat szavaztam volna.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
S ha megnézzük, hogy van magyar a biróküldõ bizottságban.....
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
egyszer nem zártak neki támadásban, inkább Görbének, akinek ma nem ment a lövés....eszement játék volt 😞 Hajdu megint nagyot alkotott...
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
komolyan nem értem, mi a franc bajuk van velünk ezeknek a marha biróknak? vagy direktiva, hogy az ellenfeleinknek kell nyerni?
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Tóth Timin érzõdik, hogy nem teljesen egészséges. Görbe felkészülésének sem tett jót balesete.
Ma sokszor nem értettem a cseréket.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Gratulálok a lányoknak, egy jó meccsel végülis sikerülni fog a papírformánál elõkelõbb helyen végezni ( anegyedik hely már annak számít), és minden idegesítõ hiba és gyengébb egyéni teljesítmények ellenére szépen meghalni a ma elég tompa oroszok ellen! Az pedig külön élmény volt, hogy a második félidõben nagyon hosszú idõ után láttam épkézláb védekezést a magyar csapattól.
Kimondottan rossz Hornyák, Tomori és Görbicz (önmagához viszonyitva), gyenge Szûcs és Tóth.
Az egész meccsen a kísérletezést éreztem, viszont nem láttam a világos elgondolásokat. Vérten Orsi - sorsszerû - sérülése aztán végképp megzavart bennünket. Pedig talán ennyire nem kellett volna, mert Detti passza után Piga bebizonyította, hogy igenis belövi a tiszta ziccereket szélrõl.
Kár volt az egészért, mert az oroszok velünk tartottak, ami a mérsékelt teljesítményt illeti.
A meccs nem volt egy nagy propagandája a sportágnak. Kicsit több hittel talán még esélyünk is lett volna a hústornyokkal szemben.
Orsinak mielõbbi gyógyulást kívánok. Nagyon fog hiányozni a bornzmeccsen, de remélem, addigra a csapat is feldolgozza, hogy nincs ott.
Korea viszont elég érdekesen bukott el a norvégok ellen. Abban a szakaszban, amit láttam, egyébként a norvégok jobbak voltak, tehát a végeredmény végül is igazságos.
A vizilabdás lányok teljesítményéhez: tény, a végén ellenünk fújtak a bírók. De az is tény, hogy nem szabadott volna az ellenfelet hagyni felállni. Nagyon számítottam az õ esetükben - legalább - a bronzra.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!