Kézi és az Olimpia

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#40170
Breki33
#40169
Breki33
#40168
NEMSEMMI KÉP



lehet a labdát így tartani :-)
Breki33
#40167
Breki33
#40166
Breki33
#40165
Breki33
#40164
Breki33
#40163
Breki33
#40162
Breki33
#40161
Breki33
#40160
ÉS A SZURKOLÓK CSODÁLATOSAK VOLTAK !!!!!!!

Breki33
#40159
Breki33
#40158
Breki33
#40157
A játékvezetés is csodálatos volt VÉGRE !
Breki33
#40156


<#worship><#taps><#taps><#nevetes2>

GRATULA A CSAJOKNAK DETTI FATASZTIKUS VOLT ZÁGRÁBOT IDÉZTE

Mikor Oris átdobta a másik szélsõnek a 6-oson belül és Móni onnan bedobta könnyes lett a szemem <#love12><#nevetes1>
#40155
Köszönöm a CSAPATNAK!!!
Duby
#40154
Nagy kár a vizilabdás lányokért. Pont most játszottak a leggyengébben. Eddig mindig jobban ment.
Mind1, tovább, elõre, a bronzért is menni kell! <#eljen>

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)

#40153
azért nem semmi hogy Pekingben így "itthon vagyunk", fantasztikus szurkolás!!!

gyerünk csajok, ez erõt kell adjon!!!

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

#40152
A szurkolók tovább dolgoznak a nõi vizilabda meccsen!!

Hollandia - M.orsz. 5-4 (3)

HAJRÁ CSAJOK!!!!!!!

#40151
Az öröm képei!

Mosolyog!!!

Egy Detti öröm!

És a vége!


<#worship><#worship>

kaloz174
#40150
Elõször is: HATALMAS GRATULÁCIÓ A MAGYAR NÕI KÉZILABDA VÁLOGATOTTNAK! <#eljen><#taps><#eljen><#worship><#taps><#eljen>

Ez egy tényleg mesébe illõ gyõzelem volt. Sikerült legyõzni a románokat, valamint valahol önmagunkat is.
Ez a közösség bizonyította, hogy igazi Csapatként a csoda sem lehetetlen!

SZÉP VOLT CSAJOK! <#taps><#worship><#taps>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40149
hát az biztos, nem tudom mit ettek reggelire a csajok 😄
honnan álltak fel, két ilyen vereség után így játszani...azért nem tudom mit gondoljak a csapatról, iszonyat kétarcúak, remélem még az elõdöntõben is ezt az arcukat mutatják!!!
szép volt csajok!!!

DETTTTTTTTTTTTTTTTTTTI FANTASZTIKUS VOLT!!!

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

chalezlopez
#40148
Kircsi!!<#worship>

Vamos Argentina!

Duby
#40147
hát ez kész! <#worship><#worship><#worship>

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)

#40146
meg van!!!!!!!!Gratula, büneitek el vannak felejtve (az olipia végéig -😊)) )!
[HUN]Crassus
#40145
6!!!! YEES

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#40144
SZURKOLÓK ODABASZNAK!! Hihetetlen!😄

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#40143
eddig jó, de a hibázásokat még jobban elkellene kerülni s úgy van keresnivalónk!
Duby
#40142
Na nemsokára kezdõdik az idegbaj.
Részemrõl bevetem a net+rádió kombót a melóhelyen, remélve nem adódik semmi délelõtt, mert ha túléljük a kézimeccset, egybõl vizilabda. Kemény lesz.
Bravúr lenne bejutni a négy közé ma, de nem lehetetlen. Viszont akkor sincs vége a világnak, ha vélhetõen a svédek, kína és a franciák sorsára jutunk. Az sem gyenge mezõny, és még ott is hatalmas eredmény lenne egy 5. hely. Remélem ezt a lányok is így fogják gondolni, és nem esünk szét a végére. Van itt még tét.

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)

kaloz174
#40141
Hajduhoz még:
Vádaskodni (egyes csapattagok), sejtetni dolgokat (Piga), miközben "nem nevezi nevén a gyereket", nagyon nem elegáns. <#ejnye1><#levele>

Sajnos így van: én sem látom azokat, akik alkalmasak lennének az egész sportág helyzetének átfogó átszervezésére. Pedig nincs más lehetõség. Ha nem történik semmi, tényleg csak nosztalgiázni lesz módunk. <#szomoru1>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40140
jól akarnak játszani, csak néha túl könnyen feladják.
"nem baj, majd a következõ meccsen" , nem fogadkozni kell, hanem akkor és ott tenni amit, különben mindig lesz egy következõ meccs amin majd...

ettõl függetlenül Hajdu kifelé való megnyilvánulásai nekem épp annyira nem tetszenek mint anno NA hasonló dolgai, ha van benne igazság , ha nincs, csapjon az asztalra az öltözõben, ott legyen indulatos, és kritikus, ne a sajtó elõtt sírjon... neki lenne a feladta motiválni, felkészíteni, és válogatni, kifelel meg és ki nem az elképzeléseinek -már ha vannak elképzelései :S-, ha meg rosszul döntött, rossz embereket vitt ki, vállalja érte a felelõsséget...

volt 10 jó évünk 😞 ha csak egy kicsi tudatosság, sportszakmai hozzáértés lett volna a vezetõkben nem sütkéreznek a sikerek dicsfényében, hanem tesznek érte, hogy ne ennyi legyen...

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

Táncos ETO
#40139
Azt hiszem megfogalmaztad azt, amire magam is utaltam röviden, teljes mértékben egyetértek Veled.

Per aspera ad astra - Küzdelmeken át a csillagokig

Duby
#40138
Most mondjam azt, hogy nem sokmindenrõl?
Sajnos nem tudta felvenni a versenyt a döntõben. Két ugrása nem is sikerült, a többit meg sztem jócskán lepontozták.
Pedig én titkon bíztam a bravúrban tõle.

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)

kaloz174
#40137
Ma visszanéztem a meccset, mert tegnap nem egészen ideális körülmények között láttam.
Mindig tanulságos újranézni egy ilyen összecsapást, ez most is így volt.
Bár sosem feküdt nekünk igazán a koreai stílus, de most egyértelmûen úgy éreztem, hogy a csapat nincs felkészítve ellenük. Gondolom, nyilván nem így volt, de - külösen a meccs elején - nagyon nem sikerült eltalálni azokat a változatokat, amikkel viszonylag hatékonyan lehet velük szemben eredményt elérni.

Ezért is aztán különösen sportszerûtlennek éreztem Hajdu nyilatkozatát, ahogy saját magáról szerette volna letolni felelõsséget, ahogy támadta a játékosokat.

Ha rosszul teljesít a csapat, akkor annak õ is oka.
Ha most jön rá, hogy egyesek mentálisan alkalmatlanok egy ilyen feladatra, akkor az megint csak elképesztõ, mert akkor hogyan hívta be és jelölte ki a kerettagokat?
Akik ott vannak, biztos vagyok benne egyébként, hogy igenis jól akarnak játszani. Elképesztõ még csak feltételezni is, célozgatni is rá, pontosan egy csapatvezetõtõl, hogy ebben kételkedik. Ez ugyanis nem egy bulimeccs. Ez - olimpia.

Egyébként én - Dubyhoz hasonlóan - összességében nem esek kétségbe, mivel tényleg már azt is eredménynek éreztem, hogy sikerült kijutni az olimpiára.
Mint már írtam is elõtte, ezt a csapatot gyengébbnek gondolom az elõzõeknél, így nem is várok különösebben nagyon jó helyezést tõlük.
Természetesen nem lennék boldogtalan, ha nem így történne.😊

Ráadásul tegnap külön örültem Piga játékának, góljainak. <#taps>

Lassan végképp kifulladnak a sportágban lévõ régi tartalékok. Sürgõsen módszert kell váltani a jövõ szebb eredményei érdekében, mert ha nem, akkor végképp maga alá gyûri a kézit is a mostani általános helyzet.

Ma olvastam valahol, hogy Paula talán szintén a Podravka felé veszi az irányt (csak mint lehetõségként merült fel). Érdekesen lesz az a csapat egyre "magyarabb".
Ez is összefüggést mutat azzal, hogy a magyar bajnokság már sok esetben nem képes megtartani a minõségi játékosokat.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40136
Ez bazze, hogy a blogja és a honlapja (ami naprakész volt mindig) is tök üres, hát lemaradtam róla...:/

tesó07
#40135
Hát..Hajdu sztem is az egyik gond,motivációs kézsége az kb 0.Ha már vezet az ellenfél olyan fejeket vág,hogy az én kedvem elmegy mindentõl,de ez idõkéréseknél ugyanez,annyi tûz van benne mint a játékosokba.Nézzétek meg az oroszok kapitányát,az tud biztatni.Régebben olvastam hogy egyszer le is pofozta az egyik játékosát,mert nem játszott megfelelõen.Persze nem azt mondom hogy ennek a fos Hajdunak is ezt kellene.

RMCF

#40134
no nem USA, hanem horvát-montenegró, egyikük viszont elszáll.... kiváncsi vagyok a spanyol-szerbre is.
#40133
no a vizilabdánál tisztázódtak a dolgok: spanyol-szerb a horvátokra, illetve számunkra: USA-Montenegro ellenfél vár az elõdöntõben!
Táncos ETO
#40132
Megmondom õszintén én a tegnapi meccs elsõ félidejét bírtam csak végignézni és otthagytam az egészet..
Nem hittem, hogy ennyire gyengék tudunk lenni, semmi tartása a csapatnak. De MIÉRT?! Egyértelmûen lástzik, hogy a fejekben van gond, mert ezek a lányok nem felejtettek el kézilabdázni, az biztos! Nincs akarat, nincs összpontosítás, nincs csapat, nincs védekezés.. <#shakehead>
S ami ennél is szomorúbb: nincs edzõnk.. Nem tudom Konkoly milyen szerepet kaphat a csapat mellett, de gyanítom nem sokat. Hajdu ámokfutása elképesztõ. Tolja le magáról a felelõsséget és nyilatkozik olyat, hülye volt hogy elvállalta a kapitányságot. Hát valóban az volt. Mert szakértelme, tekintélye, motivációs képessége nulla, s az olimpiánkat faszán elkúrta.

El vagyok keseredve, semmi bíztatót nem látok, ráadásul a mai magyar közállapot már a sportot is behálózta. Sportsikereknek sem örülhetünk már.. Mi lesz Veled Magyarország?!

Per aspera ad astra - Küzdelmeken át a csillagokig

Duby
#40131
Én már jóval elõre felkészültem erre az olimpiára, hogy olyan lesz, amilyen. Csak az a méltatlan, hogy "nagyjaink" majd ezt is a kisded politikai csatározásaik újabb eszközének tekintik, és érdemben nem történik semmi. A legalja, mikor bárki a sportolókat támadja, nekik rója fel, hogy mi az hogy nem tud lépést tartani az összehasonlíthatatlanul más viszonyok között edzõ másikkal.

Több szempontból lehet azt vizsgálni, hogy miért csúsztunk le ennyire. A végsõ tanulság azonban mindig ugyanaz. Ellenõrizetlen, nem létezõ pénzek, tisztázatlan viszonyok, élõsködõk, álprofizmus, szánalomtenger...
Gundel Takács Gábor reagálása a négyszeres olimpiai bajnok kijelentéseire >>

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)

#40130
érdekes az utolsó kör mind a kézilabdánál, mind a vizilabdánál! (szerb-olasz:12-13! montenegro-asuztrália 5-5!, izland-egyiptom 32-32 (?, de biztos, hogy egál), helyezkedik mindenki ahogy tud! -😊)
Isthy
#40129
Nem bizony😊

Akkor azt hiszem meg kell emlékeznem a mai meccs egyetlen pozitívumáról: kalapot emelek a magyar szurkolótábor elõtt, akik végigszurkolták ezt a szörnyû meccset. Nem is akárhogyan! Minden tiszteletem az övék, lehetne a pályán lévõknek is példát venni róluk!

SZÉP VOLT MAGYAR SZURKOLÓTÁBOR!!! <#taps>

DUNAFERR FOREVER!!!

#40128
olyat nem olvasok, és szerintem a többiek sem 😄

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

#40127
olvastátok a NS fórumán a beirásokat? no az aztán nem semmi!
#40126
nekem Hajdu TS-es nyilatkozata tetszett a legjobban, hogy aszondja vannak akik még semmit nem tettek le a magyar kézilabda asztalára, csak mások farvizén evickéltek el ide, és most sem csinálnak semmit...magáról beszél?????????

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

#40125
háát igen, csak azt nem értem, hogy amikor a brazilok ellen már bebizonyosodott, hogy nyitott védekezés ellen csak rendkivül labdabiztos játékosokat lehet használni, akkor miért ment ki a pályára Tomorival és Szûccsel???? Ezen mentek el az elsõ labdák s jöttek a gólok. Utána már csak futás az elment szekér után....
Csak abban reménykedem, hogy egyszer a románok is botlodhatnak (elvégre õk is nõbõl vannak, nemde?). a mai vereségüket nem tartom annak, jól jászottak, de nem volt szerencséjük.nekünk olyan kell, amikor rosszul is játszanak s szerencséjük sincs!-😊)) S hol kell elintézni,hogy normálisan biráskodó játékvezetõket kapjunk? ne pártoljanak, de legalább ne bántsanak!
Isthy
#40124
Gyalázatos játék... még gyalázatosabb kezdéssel... az elsõ 10 percben 7(!!!!) technikai hibát csináltunk... a koreaiak köszönték és szépen el is húztak... és ehhez a védekezés a szokásos nulla... a kis koreaiak átlövöldöztek minket... beszarás... a hatoson kalamoltunk, mímelve valami blokkolásfélét... ahelyett, hogy kilépve leütköztük volna õket... kihasználva a testi fölényt... Ginnek nem sok esélye volt... nem is ment neki... ennek ellenére a 2. félidõben hozta magát (40 %) szinte biztos vagyok benne, hogy jövõre már nem fogjuk látni a válogatottban... de lehet már az év végén az EB-n sem...
Görbe hajtott még és emelhetõ ki... és talán Piga... a többiek csak a ziccerek kihagyásával és a technikai hibák tömkelegével hívták fel magukra a figyelmet... meg a szar védekezéssel... talán 10 percig volt normális védekezés a 2. félidõben... a 60 percbõl... sikerült összehozni 19 technikai hibát... és kihagytunk kb. tucatnyi ziccert... 2-3 ember cipeli a hátán a csapatot és ennyi... a többieknek néha csak felvillanásai vannak... vagy még azok sem... Hajdú meg azt hozta amit már februárban is vártam tõle... a semmit... a VB óta semmi fejlõdés

sztem a románoktól is kapunk egy 8-10-est... szép lassan rá lehet döbbenni a szomorú valóságra... már nincs helyünk a világ közvetlen élvonalában... és ennél még lejjebb is fogunk kerülni azok nélkül akik vissza fognak vonulni... majd játszogatunk a 9-16. helyekért... fõleg, ha a szövetségben is marad minden ugyanígy... márpedig a hazai viszonyokat ismerve maradni fog...

elvileg kedden 8:15-kor lesz a román meccs... remélem azért nem lesz mészárlás...

DUNAFERR FOREVER!!!

#40123
aki kevéssel is megelégszik, a sokat sem érdemli....ugyebár?
#40122
na azért kína még továbbjuthat egy "pici" bíróisegédlettel...szóval még az sem biztos, hogy velük játszunk :SS

1-6. hely még meg lehet, az volt a célkitûzés, de ha csak 8. akkor is a VB helyezésünket beállítottuk, nincs itt semmi baj, lehet sütögetni a pecsenyét...

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

#40121
ahogy látom, teljesül a vágyatok a kinaiakkal kapcsolatban! találkozunk majd velük az 5-8 heylért vivott küzdelemben (?)! ímert ez acsapat csak egy csoda révén képes megverni a románokat! S ha még ilyen "baráti" birókat is kapunk....most tudtam meg, hogy a játékvezetõ küldõ gittegyletnek magyar tagja is van. Õ hordja nekik a hûsitõket?