61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #53292
    Klivinyi Kinga sérülése
    Mielőbbi gyógyulást neki!
  • kaloz174
    #53291
    Miközben ezeket átgondoltam, későn vettem észre, hogy nem jól írtam Tóth Harsányi Bori nevét. (Elnézést érte.)
    Természetesen kicsit keresgéltem a neten, vele (is) kapcsolatban. Találtam is egy érdekes oldalt, a kézitörténelemből:
    Régen történt...
  • kaloz174
    #53290
    [URL=http://veol.hu/sport/evzaro-bajnoki-meccs-1513796]"veszprémi" hírek[/URL]
    Mint olvasható, egy hozzáfűzött megjegyzésből, nem egyértelműen sikertörténet ez a helyiek szempontjából. (Szerintem egyáltalán nem az, de érdekelne pl. Tóth-Harsányi Bori véleménye.)
    Ha a magyar kézilabda utánpótlását nézem, már akkor sem vagyok túlzottan boldog, ha igazak a hírek a fiatal játékosok sorozatos sérüléséről. Csak felvetném laikusként, hogy nem lehet, hogy ennek oka a túlzott terhelés? (Amiről több éven keresztül szintén hírek érkeztek, Győrből, sajnos, számos példával illusztrálva.)
    Hol vannak már az akkor hatalmas ígéretként kezelt, szinte megváltóként várt fiatalok? (A többség vagy abbahagyta, vagy továbbállt, jó esetben másik első osztályú csapatba, van, aki műtétek után. Viszont vannak bőven légiósok...)
  • kaloz174
    #53289
    Kovacsicz Móni
    Tisztelem a kitartásáért, céltudatosságáért, példa lehet minden fiatal sportoló szemében.
  • Isthy
    #53288
    Szerencsére a lányok nem voltak olyan visszafogottak, mint az én jóslatom
  • kaloz174
    #53287
    Békés, boldog új esztendőt kívánok mindenkinek!

  • kaloz174
    #53286
    Nagyon örült mindenki a győzelemnek, ez nagyon fontos volt most, több szempontból.
    Viszont nem voltál jó jós.
    Majdnem 10 lett az a +2!
    (Igazából a +2-t is elfogadtam volna látatlanba, meccs előtt.:))
  • SomogyiG
    #53285
    Sikerekben és Eredményekben Gazdag Boldog Új Évet Kivánok!

  • Breki33
    #53284
    Köszi viszont kívánom neked Nektek



    RIA RIA HUNGARIAAAAAAAAAAAAA

    BUÉK!

  • Breki33
    #53283


    A veszprémi összecsapáson 6 góllal bizonyult jobbnak a nemzeti válogatottunk a szerb csapatnál.
    A végeredmény: Magyarország - Szerbia 37-31 (17-18)
    A srácok ezzel letudták az idei évet!! Sok szerencsét kívánunk nekik, a 2013-as esztendőhöz!! Köszönjük a rengeteg csodálatos élményt, mérkőzést, gólt és megható pillanatot!! Sosem felejtjük el ezt az évet!!! Elvégre kétszer legyőztük a Franciákat, és még Izlandot is sikerült elkapni!! Köszönjük, köszönjük, köszönjük!!!!
    BOLDOG ÚJ ÉVET SRÁCOK!!!
    2013-BAN IS VELETEK VAGYUNK!!!
    HAJRÁ!!! —
  • Isthy
    #53282
    Minden fórumtársamnak jó bulizást és - kézi sikerekben is gazdag - Boldog Új Évet Kívánok!!!


  • Isthy
    #53281
    Dunaújvárosi KKA-Siófok KC 37-29 (21-15)

    Szép volt csajok!

    Végre egy olyan meccs, amelyik után elégedettek lehetünk a csapattal. Már az elején magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést és 3-1-re, 7-4-re majd 10-5-re vezettünk. Bár voltak kisebb megingásaink a félidő közepén és közelebb jött a Siófok 2 gólra, de a végjáték ismét jól sikerült és 6 gólos előnnyel mehettünk a szünetre. Detti vitte a csapatot de többen is eredményesek voltak és Pisák Reninek is volt 3-4 védése.
    A szünet után beragadtunk kicsit és 2,5 perc alatt kaptunk 3 gólt, közelebb jöttek a vendégek. Szerencsére ezután újra sikerült visszaállítani a 6 gólos különbséget és folyamatosan növelni is a félidő második felére. Meglett a közte 10 gól is mindenki nagy örömére. Ebben oroszlánrészt vállalt a kapuba csereként beálló 19 éves Csapó Kyra, aki szebbnél szebb védéseket mutatott be sorozatban. Ha jól számoltam 7 védése volt a 8 kapott gólja mellett (46.6 %) miután beállt. A végjátékban kicsit csökkent az előny, de ezt igazából senki nem bánta.
    Végre volt egy kicsit jobb védekezés és jó kapusteljesítmény is, mindjárt meg is lett az eredménye. Mindenki hozzátette a magáét elöl és hátul is, sikerült a széleket is bevonni eredményesen a játékba. A meccs után tudtam pár szót váltani Bokival, neki is tetszett

    Csak így tovább!
  • Isthy
    #53280
    Köszi a képes-videós tudósítást!
  • Isthy
    #53279
    Remélem a toborzó eredményesnek bizonyul majd a jövő szempontjából is.
  • Isthy
    #53278
    Köszi!
  • Breki33
    #53277
  • Breki33
    #53275


  • Breki33
    #53274
    Női kézilabda Magyar Kupa, nyolcaddöntő. Szekszárdi Fekete Gólyák KC–Győri Audi ETO KC 20–40 (9–20).
    A cikk a hirdetés után folytatódik

    A Győr jutott be a Magyar Kupa legjobb nyolc csapata közé.





  • kaloz174
    #53273
    Kézilabda-közvetítések a TV-ben

    2012.12.29. 11:40 RTL Klub
    Magyarország-Románia
    Férfi felkészülési mérkőzés

    2012.12.30. 12:10 RTL Klub
    Magyarország-Szerbia
    Férfi felkészülési mérkőzés

    2012.12.30. 18:00 SportKlub
    FTC Rail Cargo Hungaria-ÉTV Érdi VSE
    Női NB I, 10. forduló

    Net:
    cunder.hu
    2012-12-30 15:50
    Fehérvár KC - Győri Audi ETO KC
    Nemzeti Bajnokság I.osztály 10.forduló

    Ha minden igaz, a siófoki bajnokik is láthatók lesznek élőben rövidesen.
  • kaloz174
    #53272
    Helyes!

    Szavazást (handball-planetcom) nyertek a magyar szurkolók: Tomori Zsuzsa végzett az első helyen. Ehhez gratulálok.
    Érdekes módon ő is eltöltött fiatal reménységként egy időt Dunaújvárosban, ahol ma sikeres toborzót tartott az Akadémia.
  • Breki33
    #53271
    indulok kupamecsre hamarosan jön ide a Győr állítólag telt ház várható
  • kaloz174
    #53270
    még nem végleges, de...
  • kaloz174
    #53269
    Csaszi távozik Veszprémből?
    Ha a hírnek hinni lehet, Csaszi eligazolt a PSG-be.
  • Breki33
    #53268
    Énis csatlakoznék utólag

    Boldog Névnapot Isten éltessen !




  • Isthy
    #53267
    Köszönöm!

    Ahogy olvastam, az MK meccsen a 7-es lövő formánk az őszt idézte...
  • Isthy
    #53266
    Mocsainál már szinte megszokhattuk, hogy képes egyetlen szélsőt vinni világversenyre. Mondjuk eddig általában a másik szél volt az. Elvileg még lehet nevezni 2 plusz játékost a keretbe. IT (ideiglenesen?) lemondta a válogatottságot, Gulyás formája meg elég halovány volt egész ősszel. Jobb lenne ha IT mégis bekerülne a csapatba, mondjuk Krivo helyett.
  • kaloz174
    #53265
    Mindenkinek köszi szépen a karácsonyi köszöntőt!
    Remélem és kívánom, hogy mindenkinek jól telik, teljes az ünnep.
  • kaloz174
    #53264
    Köszi szépen a karácsonyi jókívánságot! Viszont kívánom!

    Valamint ezúton kívánok nagyon boldog névnapot!

    "Természete az már az emberfiának,
    Minden jót kívánni felebarátjának;
    Vagy ha nem is mindég - egyszer esztendőben,
    Ha érzelme nem fér a teli bendőben."
  • Breki33
    #53263
    Árulóból hős, Eb-bronz, orosz bajnok lett a Fradi: a magyar kézilabda 2012-ben

    http://sport365.hu/kezilabda,europai-kezilabda,arulobol-hos-eb-bronz-orosz-bajnok-lett-a-fradi-a-magyar-kezilabda-2012-ben,43896
  • [HUN]FaTaL
    #53262
    Boldog karácsonyt minden kézi rajongónak, topiclakónak és betévedőnek :)
  • Breki33
    #53261
  • Breki33
    #53260
    Boldog Karácsonyt minden kézi barátnak és az itteni csapatnak !

  • Isthy
    #53259
    Minden kedves fórumtársamnak Békés, Boldog Karácsonyt kívánok!

  • SomogyiG
    #53258
    Csak szerintem kevés, hogy Harsányi az egyedüli jobbszélső? Biztos, hogy jobb jobbátlövőt szélsőként játszatni, ha azzal az eggyel valami történik?
  • Breki33
    #53257
    December 27-én Veszprémben megkezdi világbajnoki felkészülését a magyar férfi kézilabda-válogatott.

    A válogatott a spanyolországi világbajnokság január 12-i rajtja előtt öt mérkőzésen gyakorol. A Mocsai-együttes Romániával és Szerbiával találkozik Magyarországon, majd Brnóban Csehországgal és Lengyelországgal méri össze az erejét, végül Szlovákiával csap össze a csehországi Hodoninban.

    A MAGYAR FÉRFI KÉZILABDA-VÁLOGATOTT BŐ KERETE Kapusok: LISZKAI Szilveszter (Bacau, román), MIKLER Roland (Pick Szeged), TATAI Péter (Pick Szeged)
    Jobbszélső: HARSÁNYI Gergely (Grundfos Tatabánya)
    Jobbátlövők: ANCSIN Gábor (Pick Szeged), KRIVOKAPICS Milorad (Cimos Koper, szlovén), MOCSAI Tamás (Hannover Burgdorf, német), NAGY László (MKB Veszprém)
    Irányítók: CSÁSZÁR Gábor (MKB Veszprém), LÉKAI Máté (Celje, szlovén),
    Beállók: SCHUCH Timuzsin (MKB Veszprém), SZÖLLŐSI Szabolcs (Csurgó), ZUBAI Szabolcs (Pick Szeged)
    Balátlövők: GREBENÁR Gábor (Csurgó), NAGY Kornél (Dunkerque, francia), PUTICS Barna (VfL Gummersbach, német)
    Balszélsők: IVÁNCSIK Gergő (MKB Veszprém), VADKERTI Attila (Pick Szeged)
    Szövetségi kapitány: MOCSAI LAJOS
  • Isthy
    #53256
    Sajnos ezen már nem is csodálkozunk...
  • Isthy
    #53255
    A cím alapján gyanítom sokan elsőre más személyre asszociáltak. Nem vitatkozom, bizony komoly szerepet vállalt a sikeres EB szereplésben.
  • Isthy
    #53254
    Már megint elszaladt a ló szokás szerint a médiában... Persze van jövőképe a válogatottnak, de ahhoz ezután mindenkinek megfelelően kell dolgoznia a saját portáján. Én inkább a hazai EB és Rió konstellációjában gondolkodnék.
  • Isthy
    #53253
    Sajnos mivel messze vagyok otthonról így esélytelen a részvételem. Majd gondolom írsz róla a szokott helyen
    Hajrá csajok!
  • Isthy
    #53252
    Nem más mint egy érdekes darab, ami hozzájárult a sikerhez. Ezt is, mint néhány más dolgot folytatni kell.