11769
maffia23.jpg

>>Mafia II OFF-topik<< >>FAQ<< OLVASS és csak aztán kérdezz...
  • tonyr #11569
    privát üzeneted nézd ill ott kérdezz
  • Dadam89
    #11568
    Nem értem ám hogy mit írtál azért kérdezem. ill hogy mit csináljak
  • Dadam89
    #11567
    Akkor most mit csináljak?
  • tonyr #11566
    off topic-ba minden warez...
    nekem eredeti...
  • Dadam89
    #11565
    Lécci 2 órája killódok az autólopásnál és nemigen akar sikerülni.
  • Dadam89
    #11564
    Akkor leírnád hogy mit kéne tennem pontosabban mert kicsuit kínai
    nekem
  • tonyr #11563
    azért mert nem eredeti a játékod, ÉS nem tudod még a warez játékodat se normálisan feltenni !!!
    #11562
    amugy a játék nagyon jo, mint a legtöbb problémánál nem a gépet hanem a usert kell cserélni...
  • Dadam89
    #11562
    EZ A JÁTÉK 1 NAGY KALAP SZAR NEM GONDOLTAM VOLNA HOGY ILYEN FOST KELLETT CSINÁLNI JÓÓ GRAFIKA JÓÓ FIZIKA DE AZ ELSŐ AUTÓLOPÁSNÁL NEMTUDOK TOVÁBB JUTNI MERT 1 LÖVÉS ÉS MEGHALOK MÍG ELLENFÉL 3 ÉS MÉG FUT 1 LÖVÉSUTÁN SAJÁT MAGA ELTESZI A FEGYVERT LEÜTÖM A FÖLDRE A faszit előveszem a stukker őmeg felpattan és ezidő alatt lelő szar kegyetlen fos lett ez a játék ebből a szempontból
  • Dadam89
    #11561
    Hali tudna nekem valaki segíteni abba hogy most kezdtem a játékot de az elején miért van az hogy állandóan szívdobogás van meg minden fehér és kapok 1 ütést és meghalok, meddig fog ez menni a játékban? Nagyon idegesítő.
  • CheAteR88 #11560
    PLS help!!!
    Mitöl lehet az hogy megyek az utcan és kizuhanok a textúrából és csak zuhan zuhan zuhan és ha ujra kezdem a küldetést akkor is ezt csinálja:\
    a legelső küldetéshez sem jutok el mert felmegyek a haz körüli havas részre és elkezd zuhanni :\
    mitől lehet ez ? pls help
  • ronnydown
    #11559
    Má' nem...
  • Optimus Prime
    #11558
    A GMG-n újfent akciós, 5 euró.
  • Béla9248
    #11557
    Nem kérdeztem semmit! :P
  • Béla9248
    #11556
    Sziasztok! Volna valami megoldás hogy lássa a gamepadot? Előre is köszöntem!
  • mester1987
    #11555
    Sajnos a készítők ldalát ne mtaláltam meg, lehet nincs. mikor várható a DLC-k honosításai illetve olvastam, hogy a 10. epizód után angol.

    Javítottról tud valaki?
  • Dupi30
    #11554
    Nekem is ugyanez a problémám, és szintén Nvidia kártyát használok.Régen ment és reinstall után katt rá és semmit reakció... Érdekes!
  • Leslie878
    #11553
    Sziasztok! Olyan problémám lenne, hogy eddig működött a progi most meg az ikonra kattintás után egy kicsit tölt és aztán nem csinál semmit! Win7 64bit ultimate rendszer, és nvidia kártya van gépben, de régen játszottam vele, és driver és phixs is lett cserélve, és nem tudom mi lett vele! Program újratelepítés után is ez a helyzet, úgyhogy arra lennék kiváncsi, hogy ki milyen drivert és phixs-et használ hozzá? Vagy milyen jellegű ez a "nem indul és nem ír ki semmit probléma" Előre is köszönöm a segítséget!
  • Botond #11552
    Fejlesztő kérése volt, hogy a másik jimmy dlc csak szláv nyelvterületen legyen elérhető, a többi dlc kapható nálunk csak. Mondjuk tényleg jobb lenne ingyen, de 10 euró sem a világ vége, dlcékkel is 20 alatt van, és nekem már 52 óra játékidő, és még nem végeztem mindennel amivel akartam, de néha furikázni és utcai lövöldözésbe kerülni is fun. :)
  • Optimus Prime
    #11551
    Már, aki megtudja adni. De a Mafia II az egyetlen 2K cím, aminek az ára alig eset. Még a Duke Nukem is 20 euró vagy a Civ5 GOTY 30 euró. A Mafia II-ből pedig még csak nem is GOTY vagyis director's cut verzió kapható, ami tartalmazza a PS3-as exkluzív DLC-t is. Bár tudtommal az orosz Steamen ez is fent van.
  • Botond #11550
    10 euro pofátlanság? Hát azért annyit megér simán.
  • Optimus Prime
    #11549
    Most Steamen akciós, 75% az egész franchise-ra. De még így is pofátlan ára van. :S
    Az egyetlen 2K cím, aminek az ára az évek alatt nem csökkent drasztikusan, főleg EU-s árban.
  • ennyx
    #11548
    Sziasztok!

    a Mafia II FAQ weboldalon szereplő leírást végigkövettem, de nem lehet megvalósítani , hogy a konzol előrukkoljon. Márpedig a Konzol nélkül lehetetlen elővarázsolni az isten módot.

    tanácsotok? (persze a kérdésre)

    thx, a megválaszolónak
  • Optimus Prime
    #11547
    GMG-n most csak 5 euró a játék! Nem tudom meddig, némely 2K játék 2-3 napig is volt, más csak 1.
  • Martinez01
    #11546
    [Üdv!]
    [Lehet, hogy volt már, akkor bocsika.]
    [Magyarítás:]
    LINK
  • ennyx
    #11545
    Sziasztok

    Kipróbáltam a God módot...vagyis csak próbálnám... de hiába használom a lau-kat... vagy magát a exe fájlt...semmi

    Gyakorlatilag elindítom a *dev.exe fájlt...elindul...bejön...előhozom a mentett állást és hiába nyomogatom a F12 gombot semmi... nem jön elő a konzol..

    mi lehet a baj??

    köszi a segítséget
  • adler741
    #11544
    Nem lehet hátrébb kell állni kicsivel?Ugy emlékszem nekem is volt olyan hogy közvetlen ajtóhoz állva nem adta ki a kinyitási lehetőséget
  • tonyr #11543
    ménem tucc bemeni ajton ?
  • Csabah0
    #11542
    Én is most kezdtem el megint, de nem találok hozzá patchet és a 14. fejezetnél ugye nem tudok bemenni az ajtón. :( Valaki tud Patchet ??? Most a google nem barátom...
  • adler741
    #11541
    Ejj most játszottam végig magyar felirattal,és micsoda jó játék volt!!
    Régebben olvastam negatív kritikákat,nem is értem őket.Jobban tetszett mint az első rész.
  • ötyi
    #11540
    Hali nekem nincs meg ez a freerider módhoz a fájl ilyenkor mit lehet tenni?
  • DIESEL DOG #11539
    Nincs mit! :)
  • Szabi020
    #11538
    Köszi szépen!
    Eddig egy olyan fajta mod volt a játékba amivel nem működött ezért nem ment ez nekem! De így az új freeride extrembe jó lett nekem is!
    Köszi!
  • Rash87
    #11537
    Jaja,ez így van.

    Egyébként a nehézségi szint,nem a legjobb a játékba szerintem. Ritkán játszok újra egy játékot,de a Nehéz szinten is egyszerű volt.
    Emlékszem,hogy Mafia 1-nél néhol megszenvedtem :)
  • DIESEL DOG #11536
    Ez egyszerűen történik. Beállsz a festeni kívánt autóval a műhelybe és elvileg egymás után lehet festeni. Gondolok arra hogy először pl. kiválasztod az autó tetejének a kívánt színét, majd a kasztni többi részének a színét, nem kell semmit sem külön megnyitni, stb. Legalábbis nálam sz így történik.
  • Szabi020
    #11535
    Üdv!
    Nem tudja valaki,hogy amelyik kocsinak több színe van ott a többi külön álló részt hogyan kell lefesteni?

    Előre is köszönöm!
  • szavulyzsolt
    #11534
    Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy valaki nem tudja hol lehet a kamionnak pótkocsit kapni és ha lehet hozzá lehet-e csatolni. Éppen feltettem vmilyen freeride-ot és abban van a garázsban egy kamion, s gondoltam kicsit szórakozok, ha kerül egy trailer is :P
  • tonyr #11533
    akkor google
  • XeroX
    #11532

    Honnan tudom letölteni a Magyar nyelvi filokat [zip] ?
    Nem: -az exe telepítő kell, -akarom felrakni a játékot és kikeresni, -nem pc re akarom berakni)
    Thx
  • Nandor one
    #11531
    Meg nézem. köszi.
  • zoliapu
    #11530
    Aszem 15 fejezet van, kb amikor lépsz egyet akkkor ment.