11769
maffia23.jpg

>>Mafia II OFF-topik<< >>FAQ<< OLVASS és csak aztán kérdezz...
  • MR ME
    #11609
    *adnék
  • Rash87
    #11608
    Inkább egy helyesírási könyvet adnák Neked,hidd el, jobban járnál vele.
  • alex9904
    #11607
    nekem a sugsegem lenne a MAFIA II Steam Key valaky nem tudna meg adni ....
  • tonyr #11606
    mer nightmare nehézségen kezdte el :D
  • Herold
    #11605
    A következő kérdése úgyis az lesz, hogy miért hal meg az embere 1 ütéstől.
  • tonyr #11604
    akár:
    M2WE-GYEL-MEGH-AJAC-CODN-ALTE
  • Jaka923
    #11603
    Csakis meg fogunk neked mondani egy aktivációs kódot, amiért fizettünk...
  • alex9904
    #11602
    valaki nem tudná meg adni az instalacios kodot a MAFIA II hoz?
  • Austin Bailey
    #11601
    én nem értek hozzá, de ha az escipet nyomkodod, abból baj nem lehet
  • koj
    #11600
    Sikerült! Megoldottam.
  • koj
    #11599
    Tudom, de kéri. Most már megvan minden fájl újratelepítettem, és hiába akarom telepíteni a PhysX-et azt a szerződés elfogadás után azt írja hogy súlyos hiba lépett fel a telepítés közben vagy mi.
  • wollnerd #11598
    A PhysX csak a Nvidia kártyákhoz van.
  • koj
    #11597
    Sziasztok! Valaki leírná hogy kell a játékot + dlcket telepíteni úgy hogy ATI kártyán is elinduljon? Mert feltelepítettem mindent és PhysX et nem engedi telepíteni, 1x sikerült akkor meg valami dll-t nem talált..
  • Herold
    #11596
    És nem hallasz valami lüktetésfélét közben (szívdobogást)?
  • colos92
    #11595
    Játék közben, ( a videóknál nem ) fekete fehér minden, meg elmosódik a kép és ehez hasonló dolgok. Grafikát már mindenhogy állitottam de ugyanolyan az összes beállitás fajtánál.MIt tegyek h szines legyen a kép?
  • Herold
    #11594
    De van, a Joe-hoz találsz trainert a gamecopyworldon. F9 a végtelen idő.
  • mester1987
    #11593
    Nem várható egyenlőre, mert lusta a fordító kiírni még a státuszt is.
  • Austin Bailey
    #11592
    nem nagyon van értelme, mert a városban nincs semmi. Amúgy szerintem jó lett a hangulata nagyon.
  • sanyicks
    #11591
    nincs ehhez a foshoz valami mod a dlc-k időkorlátainak kikapcsolására? Elég gyenge lett a játék, dlc-vel még el lehetne lenni, de ezek az időzített baromságok mindig tönkreteszik a játékélményt.
  • Botond #11590
    Alapjáték+2 dlc küldik, plusz fejezet újrajátszások playboyok miatt. :) Meg elkezdtem nagyobb nehézségi szinten is.
  • Herold
    #11589
    Az komoly. Hogy csinálod? Valami DLC-vel?
  • sanyicks
    #11588
    persze hogy nem, mert szar. Nálam sem jön elő. Ez is valami "egyszer valamikor működött" dolog.
  • Botond #11587
    Nekem idáig 52 óra játékidő van benne.
  • Gibor
    #11586
    Szerintem örüljünk hogy nem egy 4órás CoD szerű játékmenetet kaptunk, manapság elég ritka az a játék aminek 9-10órás játékideje van. Tegyük hozzá az a játék is ritka amiben történetet próbálnak formálni...
  • MrIncredible
    #11585
    üdv! Várható a két dlc magyarítása valamikor? Tud valaki erről valamit?
    B.
  • NB2
    #11584
    Az alapjáték valóban nudli, csak a jimmy 2 és joe kiegészítővel azért mindjárt hosszabb lesz a játékmenet. És a város is nagyobb lesz:) Persze így is van rengeteg olyan dolog ami egy picit zavar, vagy idegesít, de mondom teljesbe okés. Az persze egy másik lap, hogy mi a rákért nem így jött ki és valóban a Mafia 1 jobban ütött:)
  • amdopteron
    #11583
    Halli próbálnám azt a lua scripteket csinálni ami a faqban van de nem jön elő a konzol valaki nem tudja miért??
    Alul a játékban a sarokban ott van egy link reklám ha a dev el indítom de nem jön elő hiába nyomogatom:S
  • Szabi84
    #11582
    Elég rövid, ráadásul nekem a karakter egyáltalán nem volt szimpatikus, hangulat megmaradt, az megfogott nagyon!
  • Herold
    #11581
    Hát én se vagyok elájulva a játékidőtől, mint ahogy azt valaki említette korábban. Az 1. rész mintha tovább tartott volna. A befejezés meg csapnivaló, én nem is nevezném befejezésnek.
  • Szabi84
    #11580
    van olyan aki játszott az első résszel és nem tűnt fel neki???
  • Herold
    #11579
    Az időpont nagyjából stimmel, és itt egyszer Lost Heavent is megemlíti valaki, szóval semmi furcsa nincs benne.
  • Martinez01
    #11578
    Nekem igen, egy kicsit furcsállottam is:D
  • Herold
    #11577
    Baszki. A 14. fejezet a Mafia (1) vége. Feltűnt valakinek?
  • Rash87
    #11576
    Így van.

    De sok minden nem történik 100%-nál se,sajnos.
  • Martinez01
    #11575
    100% azt hiszem úgy tudod kivinni, hogy összegyűjtöd a Playboy-os, Körözési plakátokat.

    Bár nem vagyok benne biztos
  • Dadam89
    #11574
    Hali 1 olyan kérdés hogy most végeztem a játékkal és vége lett de a játékstatisztikán meg csak 70% van lehet még valahogy tovább játszani am találtam 1 olyan verziót amit csak telepítettem semmi gond és nagyon fasza volt a játék habár a vége hirtelen lett vége.
  • Solt
    #11573
    Így!
  • Herold
    #11572
    Az elején az a szívdobogás mitől van? Hogy lehet megszüntetni?
  • 0Diaz0
    #11571
    Hali! Írtam OFF-ba, ha valaki bepillantana ide! Köszönöm!
  • Dadam89
    #11570
    ok