2828
  • Glpetyus
    #2188
    ??
  • Rusy
    #2187
    Végigjátszás alapján nem megy, mert szerintem úgy egyértelmű
  • Davidsned
    #2186
    Jah, azon nevettél...
  • Davidsned
    #2185
    Jah, újrakezdtem mégegyszer az egész küldit, de megint ugyanaz volt, amikor a vécében kinyírtam az ügyvédet és elmentem onnan, fél perc múlva kisétált , mintha misem történt volna. Aztán a dagit sikerült likvidálni a silent módszerrel, de utána már nem volt kedvem újra átöltözni felszolgáló ruhába, inkább odamentem, lepuffantottam az ügyvédet, aztán kirohantam.
  • Glpetyus
    #2184
    akkór=akkor
  • Glpetyus
    #2183
    Jóvanna:)))
    (nem is tudtam,hogy bele lehet tenni akkór meg minek írjak fals dolgokat)
  • Davidsned
    #2182
    Nah rájöttem ámmár, nemkell röhögni, de mondtam nem játszottam még ezzel. Amúgy megint tipikus volt a reakciód: ahelyett, hogy segítenél, kiröhögsz. Ennyit rólad...
  • Glpetyus
    #2181
    LOL:)))
  • Davidsned
    #2180
    Hyako: hogyan lehet a csirkébe belerejteni a pisztolyt?
  • pinehead
    #2179
    Tárgytalan, látom már...
  • pinehead
    #2178
    Az angliai (bedford-minor??) pályán a második manyust hol lelem, akit ki kell szabadítani???
    Az első a lovak közt, ok.
    Másik???
  • Glpetyus
    #2177
    Akkor erről ennyit:)
  • Glpetyus
    #2176
  • Glpetyus
    #2175
  • Rage47
    #2174
    Kicsit nagy, de sztem gyorsabb a netetek, mint nekem ezért nektek nem gond.
  • Rage47
    #2173
    Kész.:)
  • Davidsned
    #2172
    Nah a helyzet a köv.:
    Amikor kinyírom a vécében a csaveszt és elmegyek a konyhában, akkor nincs ott senki és nem tudok felvenni csirkét sem. A csavesz akit megöltem, érthetetlen okból kijön a vécéből és folytatja útját. Nah ilyenkor mi a teendő? Kezdjem újra az egészet? Valamit elronthattam? Bár akkor sem értem, mer ez azért elég nagy bug.
  • hykao #2171
    Amíg nem teljes a végigjátszás, tessék: Uccsó pálya
  • hykao #2170
    "Mennyé' má' arrébb, mert szétrúgom a segged!"
  • hykao #2169
    Minden pályán, az eredeti nyelvükön beszélnek...kivéve velünk, mert ugye mi csak angolul tudunk...
  • Davidsned
    #2168
    Veled, nem nyitok privátot 2 okból kifolyólag:
    1. Nem érted, amit mondok.
    2. Unom is már, mi a rákért akarnálak téged meggyőzni bármiről is? Nem is értem mit vitatkozok veled.
    Béna fasz lennék és nem érteném a poénokat... hmm, lehet de én nem sértegettelek ilyen megjegyzésekkel.
  • Glpetyus
    #2167
    Végülis mindegy má' letöröltem:)))
  • Madmaxx
    #2166
    több fórumon találgatnak.
  • Glpetyus
    #2165
    Rejtett pálya???
  • Madmaxx
    #2164
    Magyar pályán a rendörök beugatásai a legjobbak. Ha ott téblábolsz elöttük: Menj innen, vagy seggbe ruglak! szöveget is nyomnak

    Más:
    Valakinek van tudomás rejtett pályáról? Több jel is utal rá. pl. utsó pályán már 2 célpont halott mikor elkezded. Akkor maradt még hely a missziók felsorolásánál pont 1 misszióra. Valószinüleg valami Opera pálya lehet.
  • Glpetyus
    #2163
    A 2. tényleg jobb!
    Sztem nem nehéz:átvered a SWAT-ot majd az utcán "kommandózva" lelövöd a célpontot,amikor senki se figyel...
    Én egy rendőrt se gyilkoltam le...
  • ToMMo
    #2162
    na... utsó pálya kicsit nehézre sikeredett.. amugy nem tetszik hogy kevés pálya van alapból benn, és abból is sok az összefüggő. Pozitiv hogy a magyar pályán kiabálják azért a "segitség, valaki"-t. A játék történet eléggé fura lett az SA nálam többször veri. de ezért játszható
    és az utsót hogy lehet könnyen megcsinálni?
  • Glpetyus
    #2161
    :DD
  • Rusy
    #2160
    Nyugalom Glpetyus inkáb húrozzátok meg egymást, akkor silent assassin, jobban járnánk

    Pf de szar poén...
  • Glpetyus
    #2159
    Viszont ha én ideges leszek akkor lehet,hogy fájni fog
    Nem hinném,hogy egy vagyok a kis haverjaid közül,hogy így ugassál...
    Ha meg béna fasz vagy ,és nem érted a poént akkor vagy ne válaszolj,vagy csak simán húzz a picsába,és ne ugass le senkit rögtön.
    Pláne ne ENGEM

    De,erröl ennyit ha még valamit akarsz írj privátot:))
  • Solid Snake
    #2158
    Szedd össze magad :)
  • Rage47
    #2157
    Hali!
    Még nincs kész a végigjátszás ám. Mindjá megcsinálom:)
  • Davidsned
    #2156
    Te, öreg:
    1. Most olvastam a hozzászólásokat és meg is köszöntem, nem tudom mire gondoltál az előbb, hogy nem köszönöm meg...
    2. Kicsit se vagy nagyképű, amikor azt mondod milyen könnyű meg hányféleképpen meg lehet csinálni. Ehelyett inkább segíthetnél. (bár elismerem nem szoktam ezekhez a játékokhoz, de nem is szoktam elsietni a dolgokat, nah mind1)
    3. Ha poénokat akarsz elsütni, kicsit szalonképesebb is lehetnél, bár lehet, h csak én nem röhögtem rajta.
    4. Ha ideges lennék, azt már észrevetted volna...
  • Davidsned
    #2155
    Aham, köszi, megpróbálom...
  • Glpetyus
    #2154
    Persze nem magamra gondoltam
  • Glpetyus
    #2153
    Ha meg valaki segit azt illene megköszönni...
  • hykao #2152
    Amúgy egyértelmű:
    "A pultról vegyünk magunkhoz egy ópiumpipát, majd be az ügyvédhez, és rakjuk le az ágy melletti kisasztalra"

    tehát, ha azt írom, hogy be az ügyvédhez, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem fel, le, vagy egyéb irányokba kell még kóricálnod sokat, hanem az adott helyiségből - ahol vagy - "BE" az ügyvédhez...
  • Glpetyus
    #2151
    Elnézést a kultúrálatlan kifejezések miatt.
  • Glpetyus
    #2150
    Te mekkora fasz vagy!!!
    Elsütök pár szar poént,azt már felkapod a vizet???

    Észnél legyél bazmeg!
    Mit bénázol,azt a faszt vagy 212333 féle képen ki lehet nyírni!!
    áá
  • hykao #2149
    Davidsned!

    Ha ilyen ideg vagy, ne játssz! Nyugodj le, és ne heveskedj, ne kapkodj! Ez türelemjáték is...

    - vedd a fáradtságot, és ismerkedj meg a játék történéseivel! Nem hiszem, hogy annyira nem vágod az angolt, hogy a TAB lenyomása után nem jössz rá, ki kicsoda az adott pályán, és mi(k) a feladat(ok).
    - a térképen még legnehezebb fokozaton is látszanak a célpontok (M lenyomása..., aztán egérgörgővel váltás a helyiségek térképei közt)

    ...és ne rohanj! Ez nem lóverseny!


    A végigjátszásban ezt a 2. román pályát elég részletesen leírtam.
    Persze, ha elakadsz, kérdezz, de csak ha már lenyomtad a TAB-ot, és megnézted a térképet M-mel...ne a fórum legyen az első mozzanat...hanem a kreatívitásod.