2828
  • Davidsned
    #2148
    Amúgy meg látszik rajtad b@szki, hogy szörnyen értelmes lehetsz, ha ilyenek a válaszaid. Meg látszik az ópiumok terén is járatos vagy, akkor meg semmi dolgom veled.
  • Glpetyus
    #2147
    Amúgy az ópiumot nem enni szokták:)
  • Glpetyus
    #2146
  • Davidsned
    #2145
    Qrva vicces vagy b@szki, ha annyira okos vagy, mér nem segítesz inkább??
  • Glpetyus
    #2144
    Mért nem kérsz meg valakit,hogy játsza végig helyetted?
  • Davidsned
    #2143
    Nah sikerült megcsinálnom az első pályát! Ollé!!
    Viszont: kicsit necces ez az egész mert rögtön elakadtam a második pályán, meg a végigjátszás is kicsit hiányos sztem. Amikor az van, hogy menjünk be az ügyvédhez, akkor az hol a rákban van?? Felmegyek az emeletre, ott van egy ultrahájas ficko az ágyban, de ha vhol ott ledobom az ópiumot a földre, akkor az egyik csaja veszi föl és eszi meg. Szal hova vigyem a cuccot??
  • hykao #2142
    Már nem...
  • neménvoltam
    #2141
    hmmm nekem bge végigjátszásnak tűnik a banner alatti link
  • hykao #2140
    Új banner:
  • Davidsned
    #2139
    Köszi, megpróbálom...
  • hykao #2138
    Mondom, menj ki a főbejáraton!!! ...de előbb öltözz be kommandós ruhába: az egyik lift mellett találsz egy halott kommandóst, sörétessel...
  • Davidsned
    #2137
    Azért idegeskedek, mert rögtön az első pályán elakadtam (ilyen nem szokott történne), + még a végigjátszás se tud segíteni.
  • hykao #2136
    Akkor ne menj ki arra a halálos erkélyre, menj ki a főbejáraton!
  • Glpetyus
    #2135
    Én nem is emléxem erkélyre az első pályán...

    Egyébként mi a f.szt idegeskedsz??
  • Davidsned
    #2134
    Valaki válaszoljon már nemigaz, baker abahagyom ezt a geci játékot. Rögtön az első pályán elakadok, ez se semmi.
  • Shep
    #2133
    Ezt mondom, de ha játszottál a kettővel /tudom te még nem/ meg az 1-el akkor azok alapján a 3 az 1-2 közé tehető be
  • Davidsned
    #2132
    Az első pályán amikor kimegyek az erkélyre, ott hol a rákban van az a létra??? Amint kimegyek egyszerűen meghalok, fogalmam sincs, hogy mér. Please help...
  • Rage47
    #2131
    Kis gyakorlásnak megcsinálom flash-ben ha nem baj.
    Hitman: Contracts végigjátszás flash - beta
  • hykao #2130
    Szerintem az utolsó pályát kivéve, mind egyfajta visszaemlékezés-rémálom...vagy leginkább olyasmi, mint amikor élet-halál között az ember előtt lepereg az élete...
  • Rage47
    #2129
    Köszi már világosabb:)
  • hykao #2128
    ...de gyors voltam má' megint...
  • hykao #2127
    Nincsenek semmiféle japánok! Látom vágod a történetet... :))))
    A távcsövesre meg egyszerűen nincs szükség!

    ...de ha ragaszkodsz hozzá, akkor POST FILTER OFF, illetve nem árt a peccset felrakni...
  • Shep
    #2126
    kapcsoldd ki a post effektet
  • hykao #2125
    Miért egyszerűbb, mint egyből a ruháért menni? Nem kell túl sokat lopakodni, simán csont nélkül el lehet jutni a ruháig gyorsan, gond nélkül.
  • olasz
    #2124
    Hali!A jéték vége fele tartok amikor a japánokat kell elgyepálni sak van egy kis gond!Amikor a bőröndből előveszem a távcsöves puskát,amikor ráközelítek a távcsővel valakire nem látok semmit minden el van mosódva!Nem tudtok rá valami megoldást?
  • Shep
    #2123
    Nem egészen, ez csak egy fejezet Hitman életéből, leginkább az 1 és a 2 közé helyezhető el időbelileg
  • Shep
    #2122
    Az elején egyszerűbb ha a riportert beinjektálod és annak a ruhájában mész be és utánna mész el a ruháért, bár ez injektálásos, ami neked nem tetszik.
  • Rage47
    #2121
    Hmm. Nagyon jó játék volt. Sztem jobb, mint a 2.(Remélem lesz 4 is.)
    Csak azt nem értem, hogy a Hitman 2, az hogy illik ide?
    Mert az elsöben kinyirja az alkotojat, utána meg itt folytatodik.Nem?
  • Rusy
    #2120
    De folyamatban van, szerintem hamae kész lesz, nincs a játékban olyan egetrengetően sok szöveg, talán csak a "B" gomb lenyomása után a küldetés elmagyarázása de az se olyan veszélyes
  • Davidsned
    #2119
    Magyarosítás esetleg nem készül a játékhoz?
  • Rusy
    #2118
    De én is emléxem csak már nemtom hol...
    Na ez már a full
    Hitman: Contracts Végigjátszás (Full) By SG
  • hykao #2117
    Amúgy mintha már ezt is leírtam volna egyszer...vagy nem...
  • hykao #2116
    ok, már látom
  • hykao #2115
    5.

    A teherautónál - a két bandatagot megvárva - lopakodjunk be az épületbe, majd eljutván az egyik szobába, óvatosan öltsük magunkra a csajszival foglalkozó bandatag ruháját.
    Irány a hátsó kijárat, majd be a keritéssel zárt területre.
    Egyenesen átvágva az udvaron, az őrbódé mellett elhaladva menjünk be a nyilt előterű épületbe, ahol a hátsóajtót egy fickó vigyázza... Áramtalanítsunk, majd a biztosítékdobozhoz sétáló őrt kikerülve, slisszoljunk ki a hátsóajtón. Létrán fel, be a 2. emeletre, ahol megvárván, hogy a célszemély bemenjen vizelni a WC-re, utánalopózunk, és húrozunk... Ezután vegyük magunkhoz tőle a széf kombinációját, és kinyitván rakjuk el a képeket.
    2 feladat máris teljesítve (mindenképp őt nyírjuk ki előszőr, mert ha sokat időzünk máshol -> az időközben megérkező Charlie Chanra, vagy méginkább Tau Bácsira hasonlító figurához kerülnek a széfből a képek, és így őt is ártalmatlanítani kellene a képekért...)
    Ki az udvarra, és le az alagsorba, ahol a másik delikvenst már a társai kezelgetik...kapcsoljuk rá, és hagyjuk rajta az áramot, és már végeztünk is a melóval, már csak ki kell jutni...
  • Rusy
    #2114
    Ja igen a 4-es pályára ott a vagy
  • Rusy
    #2113
    Ja bocs tényleg kijavítom mindgyár
  • hykao #2112
    A 3. pálya hiányos, a 4. meg két félét is tartalmaz...
    Az 5.-re mindjárt írok.
  • Rusy
    #2111
    Jaj bocs még a Rendezvous in Rotterdam hiányzik belőle, majd beleírom...
  • Rusy
    #2110
    Én csináltam egyet, nem írtam oda melyiket ki írta nem tudom már nagy része hykao és shep, de nem akarok kihagyni senkit... Hitman: Contracts Végijátszás By SG
  • frodó néni
    #2109
    nem ugy értettem!