2828
  • jsoos
    #2228
    köszi
  • Rusy
    #2227
    itt keress rá
  • jsoos
    #2226
    És azt hol tudom beszerezni? :-))
  • Glpetyus
    #2225
    Mert másik krekk-et akar...
  • jsoos
    #2224
    Ha felrakom a javítást akkor meg eredet lemezt kér....
  • Glpetyus
    #2223
    Nekem nincs problémám a 9600-al...
  • Rusy
    #2222
    nemtom nekem is 9600-osom van 4.3-catalyst 2.8-as xp és jó, talán tedd fel a peccset...
  • jsoos
    #2221
    Szia!

    Sajnos nekem is ez a problémám csak nekem ati radeon 9600-os kártyám van és engem is kidob....
    segítsen valaki ha tud!!!

    Köszi
  • 12346
    #2220
    ne má, hogy nem támogatja legalább a fx-et. az elég durva lenne. egyébként nem néztem, mert fel sem merült bennem, hogy nem támogatja. sztem egyéb baj van
  • hykao #2219
    Nem lehet, hogy nem támogatja??? System Requirements-et nézted???
  • 12346
    #2218
    eh. tényleg:)))) bocs, nem néztem....
    amúgy egy fx-en meg egy gf2ti-n lestem
  • hykao #2217
    Milyen kártyád is van???
  • hykao #2216
    LOL!!! Nem neked válaszolt, hanem CUCLInak!!! (kukk a hozzászólásának jobb alsó sarka)
  • 12346
    #2215
    akkor pls avass be:) öcsém nyúz vele:/ de akkor már én is meglesném, lehet
  • insp
    #2214
    Ha elmondanám, akkor végeznem kellene Veled.
    Nem nehéz rájönni különben :)
  • 12346
    #2213
    písz.
    van vkinek ötlete mér nem megy a game? fölpakoltam, van dx9b meg új nv driver oszt kilép rögtön, ha nyomok rá egy entert. régebbi driverrel is ezt teszi. másik gépen, más konfigon is ezt teszi.. lehet, hogy ez régi téma meg már volt, de nem nagyon fogok 28 oldalt átnyálazni.
    pls segítsetek!
  • Shep
    #2212
    Anmúgy én elindultam visszafele az alagútba és mikor kírta, hogy elvesztettem a jelet, akkor visszaléptem 2őt és akkor robbantottam és semmi gond nem volt.
  • Shep
    #2211
    Ajaj por került a gépezetbe, a hibát kéretik javítani :)
  • Rage47
    #2210
    Sziasztok!
    Volt hiba a végigjátszásban de már kijavitva.
    Bocsi, aki már letöltötte.
  • hykao #2209
    Akkor robbants, amikor az összes környéken lévő katona egy helyen van (asszem 4), és ne menj túl messze, hogy az odarohanó katonák figyelmét magadra tudd vonni.
    Én legalább is így csináltam...mert én is sokat szívtam ezzel a résszel.
    Amikor odarohantak a háznál lévő katonák, elkezdtem szaladgálni körülöttük, így elvontam a figyelmüket, aztán visszasétáltak egy idő után a házhoz, én meg folytattam utamat vissza a repcsihez.
  • Atiii
    #2208
    ahogy a robbantás után mentem vissza....nem vettek észre ugy írta ki hogy találtak halot katonákat vagy mi.....
  • Atiii
    #2207
    ez beszarás...3. pályát szórul szora úgy csináltam mint a leírásban erre csak professional képzést kapk, mert a tengeralatt járóban akik meghaltak azokat megtalálták asszem...... rossz lenne a leírás?
  • Madmaxx
    #2206
    maradj mögötte ne maradozzál le, de ne is mász a nyakára.
  • Atiii
    #2205
    most akaom az egészet silent assistentbe végignyomni de a 3. pályán amikor a WC-ben megöltem a csávót átöltöztem és követni kell az őrt akkor kiérünk és figyelmeztet ( come along now) ésha tovább megyek akkor még 1 figyelmeztetés...kisvasutig kéne eljutnom de ha odáig elmegyek akkor riasztanak...mi a megoldás? ...előre is thx
  • Rusy
    #2204
    Hát igen van rengeteg megoldás ez benne a szép, én csak azért ollóztam össze, mer csomóan nyavajogtak egy két pályán (köztük én is ), hogy kell, mer nemtom megcsinálni ezt, azt, bár én így utólag minimum 3 féleképpen megcsináltam minden pályát, csak sokan nem szeretik a felfedezés örömét, én pl minden pályán 1 órát csak nézelődtem, aztán kezdtem neki a feladatnak...
    Nekem tetszett, hogy sok régi pálya van benne, de akkor lehetne 20 vagy 25 pálya
    u.i poszter engem is érdekel...
  • CUCLI
    #2203
    honnan van a poszter?! nekem is kell!!!
  • hykao #2202
    Nem minden pálya az "enyém"! Én egy felesleges injektálást vagy húrozást sem engedtem meg magamnak a játék közben!
  • insp
    #2201
    Jó a végigjátszás, de elég sokszor akad elegánsabb megoldás is. :)

    Nekem pöttyet csalódás volt a játék, (főleg az első rész ismétlődő helyszínei miatt) ettől függetlenül kikerül a falra a Hitman Contracts poszter. :)
  • Glpetyus
    #2200
    Kikérem magamnak:az csak 1x fordult elő:P
    (S.A.nagymester)
  • Glpetyus
    #2199
    Ja tényleg:PP
  • hykao #2198
    Ne buzdíts MASS MURDERER módra! :))))
  • hykao #2197
    Ahogy elkezded a játékot, a hullától kell felvenni!
  • Glpetyus
    #2196
    Az egyik fakabátnál vhol. a kocsi körűl:)
  • Danda
    #2195
    Sziasztok!
    Én még csak most kezdtem el játszani.
    Az elején (az első pályán) hol van a kocsikulcs?
  • Glpetyus
    #2194
    :)))) Lvagy
  • Shep
    #2193
    Randevú rotterdamban nem jó, mert a kamcsatkait hozza be.
  • Shep
    #2192
    Na most meg jó.
  • Shep
    #2191
    A végigjátszáshoz annyit hozzáfűznék, hogy kicsit meg kéne gyorsítani a lap betöltését, mert isdn-el iszonyat lassú, és ha szükségem lenne a leírásra, tuti nem nem várnám ki míg betölt, persze tudom kábel meg adsl, de nem mindenkinek van erre lehetősége és egy dial upos meg szívja a fogát, hogy nem elég hogy tellik a drága ideje még az sincs meg ami kell neki, egyébként meg nekem nem hozza be pl az első pályát se, de biztos nállam van a hiba
  • Pill
    #2190
    megvan :)
  • Pill
    #2189
    De most komolyan: HOgyan lehet beletenni?