2828
  • Adam5
    #2308
    patch?
  • bakaiadam
    #2307
    hol van path,mert akad az egér
  • Adam5
    #2306
    Nem lett vmi túl jó de kész van:
    hitman3.srv.hu
  • Adam5
    #2305
    cool
  • lwb
    #2304
    én lelőttem az öreget, amikor kiment a WC-re. semmi gáz nem volt vele. szépen berángattam a tus alá és senki nem vette észre.
  • Adam5
    #2303
    vagy késöbb lessz az éttermes pályán vagy álruhát öltesz és bent kinyirsz mindenkit vagy az autóbomba...
  • Adam5
    #2302
    Azt imádom a legjobban a Hitman-ba hogy 1feladatot nem 1módon lehet megoldani! pl a kastélyos pályán az öregnek vagy mérget raktál a tejébe vagy megfojtottad a párnával de egyszerüen le is lehet lőni de úgy kicsit bonyolultabb lessz.
  • lwb
    #2301
    na ez volt nekem is a legfőbb bajom vele. nem találtam, untakoztam, elkezdtem lövöldözni, erre meglett. akkor már nem volt kedvem újrakezdeni.
  • Seth
    #2300
    Én is átmentem, de a pálya akkor is jól össze van rakva...olyan dark-os
  • Adam5
    #2299
    Én azon a pályán tököltem a legtöbbet.
    Nem találtam a faszit akit ki kell menteni.
    De sztem is tök jól megvan csinálva a map.
  • lwb
    #2298
    nekem nem teccett. :) végén átmentem tömeggyilkosba, annyira untam már ...
  • Seth
    #2297
    Nekem az tetszett a legjobban, szerintem a legdizájnosabb pálya
  • lwb
    #2296
    ott se tartok, de az 1-ből emléxem. még csak most csináltam meg az agliai kastélyosat. az új volt.
  • Adam5
    #2295
    pontisabban a vörös sárkányost kinyirni és elvenni a ruháot
  • Adam5
    #2294
    jaja
    pl abban a küldiben ahol át kellet öltözni vörös sárkányosnak és meglehetett mérgezni őket :)
  • hykao #2293
    Jópár küldetés ua., mint az 1-ben volt. Csak mindegyiket kicsit másként (is) lehet megoldani...
  • Apus
    #2292
    Üdv srácok. Megszereztem a játékot kétszer is, de amikor telepítem, néha kiír egy olyat, hogy "rossz kötet van a meghajtóban". Másszor nem írja ki, de amint indítom a gémet, egy fekete villanás és visszabax desktopra. Valami tipp? Gondolom le volt már írva, de nem tudok végignézni ennyi hozzászólást. Köszi a segítséget előre is.
  • Adam5
    #2291
    na kész is a game
  • lwb
    #2290
    még nem tartok itt a játékban, de ez a Lee Hongos küldi véletlenül nem uaz, mint az 1-ben volt? esetleg tök ugyanúgy meg is lehet oldalni?
  • hykao #2289
    Azt, hogy melyik széfben van a szobrocska az ügynöktől tudhatjuk meg, akit az alagsorban kínoznak.
    Amúgy: TÉRKÉP (...és jelmagyarázat...)
  • Adam5
    #2288
    Nem szoktam detail-t olvasni csak, a feladatokat, de most megnéztem és rögtön szembe szúrt a "Budapest" szó.
  • Adam5
    #2287
    No már az utolsó elötti küldinél vagyok de azok a rohadt széfek!
    2-őt már megtaláltam ( eggyet Lee Hong-nál de nem abba volt, és eggyet a kiscsaj szobája mellet de abban sem volt)
    holvan a másik kettő?
  • Adam5
    #2286
    thx
  • spR
    #2285
    Úgy látom egy hardcore Hitman fannal állunk szemben :))))))
  • skristof
    #2284
    looool
  • hykao #2283
    Úgy, hogy Budapesten játszódik, ha nem tűnt volna fel! Nem olvasod a Briefinget??? Meg a Detail-t???
    A többi pályán is az emberek az anyanyelvükön beszélnek!
    Az első két pályán pl: románul, de van holland, kínai, magyar pálya...
  • Adam5
    #2282
    És az hogy lehet hogy azon a pályán ahol el kell lopni a bombát, Magyarul beszélnek!?
  • Adam5
    #2281
  • Seth
    #2280
  • Adam5
    #2279
    akko várjam meg 1helyben amíg be battyognak az étterembe és utána induljak csak?
  • Seth
    #2278
    Mert nem kéne közben utánafutni vagy lövöldözni...esetleg :)
  • Adam5
    #2277
    Lenne 1gondom a "The Wang Fou incidens" pályán
    elolvastam a leírást is de nekem nem áll meg a limo semmilyen étteremnél. Csak végig megy a pályán és elmegy.
  • CUCLI
    #2276
    és nincs mit dumálni rolla...
    nézd csak meg far cry fórum....
    dettó
  • hykao #2275
    Má' mindenki végigjátszotta...
  • CUCLI
    #2274
    látom ez a topic is kihal lassan...
  • Sith
    #2273
    töltsd be a legutobbi mentésedet nyomj egy quitet ez uton a menüben new game curent game igy bármelyik pályát ujra játszhatod amiket addig megcsináltál
    nem csak a silent assasinal megszerzet fegyverek jelenenk meg itt hanem azok is amikkel kisétáltál egy pályáról pld ha az első pályát megcsinálod és kijös a SPAS12 vel utána quit stb ujra ezen a pálány kijösz mondjuk a Steyr auggal akkor már az is vlaszthato lesz
  • M.A.D.
    #2272
    na.---nekem 10 percig volt fenn a gamma a legújabb patchel!
    basszák szájba magukat! ilyen rossz programot. az egérkezelés suxx. maga a gém is. sajnálom. engem már nem lehet ezzel átverni.
  • ShaiHulud
    #2271
    jojo nem ugy ertettem a halistent hanem hogy a 3 szempontjabol halisten hogy nem jatszottam az elsovel mert igy nekem ujjak ezek a palyak:) de amugy nekem a 2 jobban tetszett mint ez a contracts.
  • ShaiHulud
    #2270
    a silent assasinok altal megszerzett fegyvereket hol a pcisaba lehet hasnzalni ?:) mert a training resznel sincs ott meg sehol sem..
  • Glpetyus
    #2269
    Mondjuk a te.co polcáról:))
    (mindenhol fenn van)