2828
  • hykao #2348
    mondom: #2346 :))
  • Slayerboy
    #2347
    HMM...
    Miután kimegyek felvettem a kulcsot, és kimegyek az ajtón, már nincs fehérség???Érdekes, mert nekem még a liftnél is ugyanaz a fehérség van :(
  • hykao #2346
    A játék sem akar téged... :)))))))
  • Slayerboy
    #2345
    Valaki mongya má meg, hogyan kell használni a liftet...
    Odamagyek, írja, hogy lift hívása, <enter>, bemegyek a liftbe, kijelölöm, hogy másodikra, <enter>, elkezd kattogni a lift, de nem visz fel!
  • Slayerboy
    #2344
    De nem így, hogy az elején mondom, hogy "MI VAN?!".
    Azért az nem ugyanaz!
  • hykao #2343
    Akkó' mégse "jól tudtad"...
  • Slayerboy
    #2342
    Az egyel játszottam, (azt se végig) a 2-nek csak demója volt meg.(a teljes el sem indult :(
  • hykao #2341
    Ha az "előzőket jól tudtad", akkor ennek az eleje ismerős kéne, hogy legyen...
  • GAthersw
    #2340
    Tényleg nem úgy tűnik :)
  • Slayerboy
    #2339
    Az előzőket jól tudtam, de ez...
    Már az eleje is hülyeség.Na mind1.
  • hykao #2338
    Ehh, úgy látom ez nem a te játékod lesz...
  • Slayerboy
    #2337
    És hogy mennyek föl a másodikra, ha lőnek rám?
  • Slayerboy
    #2336
    Ki ez a balfasz köcsög ge**i aki ilyet kitalál, hogy semmit ne lásson az ember!!Már az első pályán elmegy a kedvem az egész szartól !
  • Slayerboy
    #2335
    Hm... erre is gondoltam, hogy benne van a játékban, de azt hittem, hiba!
    Kössz!! :))
  • hykao #2334
    az mindenkinél olyan...
    ved fel a kulcsot a hullától, majd menj ki egyenesen az ajtón...aztán már nem lesz "fehérség"...
  • Slayerboy
    #2333
    És a menü tökéletes, abban nincs hiba! És az invertori is jó. De a kép nem!
  • Slayerboy
    #2332
    Igen!Amikor kezdem a játékot, csak fehér árnyalat vár :(
    Ha mozgatom az egeret, akkor úgy változik a szín, mintha fény volna !
    Tudsz segíteni vmit?
  • hykao #2331
    a legelején?
  • Slayerboy
    #2330
    Miért van az, ha semmit nem látok a pályából, csak fehéér árnyalatokat?
  • nagykispeter
    #2329
    A GameHunter oldalán azt írták 2-3 hét én már bele sem kezdek addig!A 2. rész is egész más volt magyarul!
  • vigyori14
    #2328
    remélem hamar kész lessz király amúgy ez a hitman
  • hykao #2327
    nem tudom, nem én csinálom.
    remélhetőleg nem soká.
  • vigyori14
    #2326
    mikorra várható a magyaritas?
  • vigyori14
    #2325
    de ez megy full grafikán játszok vele a 3. pályán járok és nem szaggat semmit
  • hykao #2324
    de.
    de a mostani kártyáddal ez sem fog menni...
  • vigyori14
    #2323
    magyaritas nem készül a játékhoz??????
  • hykao #2322
    TÉRKÉP
  • And5
    #2321
    az első kínai pályán hol a geccbe van azaz épület ahova be kell menni ?
  • Glpetyus
    #2320
    Töröljön ezt-azt a winyóról..:PP
  • And5
    #2319
    egyik barátomnak van egy kis problémája win MEt hasznal és megy a gém meg minden de amikor menteni akar ezt írja ki hard disk is full ha vki tud segíteni plz írja már le a megoldást
  • akyyy
    #2318
    Segítsen valaki, jáccot valaki az egyel? A Kolumbiás pályán vagyok az elején, egy lezuhant repülőt kell megkeresni, de az nincs sehol. Valaki help.

    ma 20:06 | Privát | Galéria | Válasz | #12

    "...Rögtön induljunk a gép keresésére délkeleti irányban, s amennyiben őrjáratba futnánk, rejtőzködve kerüljük meg őket. A roncshoz érve a törzs mellett fekvő Aranyszobrot vegyük magunkhoz..."

    Csak kár, hogy sehol nincs. Pedig jó lenne, mert egyedül megcsinálni ezt az előző küldetést baromi nehéz volt meg frusztáló, hogy két órán keresztül küszködök vele, oszt a végén meg meghalok...

    Szóval a repülő sehol nincs, kerestem minden fele. Egy hidat leltem meg csak, ahol kinyírtak vagy Mission Falied.
  • t. Füly
    #2317
    jojo de végigjátszással már nem az igazi:)
  • hykao #2316
    hát ez egy ilyen játék, ha nincs türelmed, akkor ez nem a te játékod...amúgy a végigjátszásban elég szájbarágósan le van írva minden...
  • t. Füly
    #2315
    jo kösszi közben itt cisnálgatom a részeket de minden kis zeg zugot át kell járni hogy pl megtaláld a pincér ruhát meg átmentme már vagy 3x a konyhán a mire a csávo hozzám szólt hogy vidd fel a hust.szal tök hosszadalmas
  • hykao #2314
    nehezebb fokozaton nincs mentés!!!
    ...de az az érzésem normál fokozat is elég lenne neked...

    ne várj csodát a tutorialtól, anélkül is simán érthető, és végigjátszható a játék...én pl. be se lestem oda, csak a végén...
  • t. Füly
    #2313
    akkor legaláb azt mondjátok meg hogy miért nem tudok menteni?ilyen szürke a save gomb
  • t. Füly
    #2312
    de nem megy a tutorial kidob a desktopra:(
  • hykao #2311
    OMG
  • t. Füly
    #2310
    jah meg miez a hashajto ebbe abba?honnan szerzek hashajtot meg mérget me gilyesmit?
  • t. Füly
    #2309
    Srácok az mér van hogy amikor rámegyek a trainingre akor kidob a desktopra?igy egy csomo dolgo nem vágok..pl hogy lehet csöndben megölni vkit?mer ha előveszem azt a kötelet akkor mindenki odafigyel és szivásvan.meg hoy lehet menteni ebben a vacakban?kösszi előre is a helpet.