1310
Lords of the Realms, Conqueror AD. 1086 és az ősöreg C64-es Medieval Lords RTS/KOS keveréke ...
  • ReTeK
    #310
    Egy tartomány vezetésére kinevezett BUILDER-nek mi a feladata ?
    Nem vágom mit csinál mert az építkezés az én feladatom maradt, azokat a kis falvakat építi a vár körül ?
    Viszont a kereskedőkkel egész szép pénzeket tudok bezsebelni
  • Yossarian
    #309
    figyusz, lentebb mar írtuk, hogy a daemon.dll-t átnevezi daemon.bak-ra, azért nem indul. Nekem ez a windows könyvtárban van. visszanevezed és megint megy. Persze a köv indításkor ugyanúgy át lesz nevezve. (szenvedő szerkezet rulez :)
  • Rusy
    #308
    LOL nem indul el a daemon....................
  • Rusy
    #307
    kipróbáltam, elsőre tetszik csak még egy kicsit meg kell szoknom a kezelőfelületet... nálam se indult ki kellett kapcsolnom a daemont úgy ment gond nélkül...
  • a.carkey
    #306
    Meg clone ...
  • Yossarian
    #305
    nekem a clonecd-s van meg.
  • arty
    #304
    ebből két verzio lehet, origi és krekkes (money).
  • RangeR
    #303
    Hogy milyen verziótok van nektek! Normális esetben az égegyadta világon semmit nem szarakodik ez a program, fel nem foghatom, hogy milyen verziókkal tökölődnek egyesek...
  • Yossarian
    #302
    a daemon.dll átnevezésé ívül semmi mást nem csinált nálam, bár DVD íróm nincs.
  • formatuq
    #301
    nem torli, atnevezi, nem a keszito hanem a kiado rakta bele.
    tobbi stimmel.
    de jon egy patch hamarosan, ami ezt igyekszik kijavitani
  • formatuq
    #300
    egy lovag lesz az utod.
  • Fenrir
    #299
    nekem olyannyira nem basztatta, hogy nem is nyúlt hozzá, azért nem indult el a játék
  • a.carkey
    #298
    Az eredeti nem basztatja a daemon.dll-t!
  • antijedi
    #297
    nálam van fent néro és iylen gondom nincs...
  • zoli80
    #296
    lehet hogy nalam a néro a jatek feltelepitése miatt baszott el 2dvd-t és fagy meg allandoan?elötte soha semmi gond nem volt vele.
  • Mr.Macho
    #295
    lehet hogy nálam azért kéri az eredeti cd-t mert a nero fenn van?
  • HungarianKnight
    #294
    Irtja maga körül a CD-s szoftvereket a Knights of Honor játék.




    Több internetes oldalon is megjelent hírek szerint meglehetősen radikális másolásvédelmet építettek készítői a "Knights of Honor" (KoH) nevű, frissen megjelent játékba. A több független forrásból származó információk ugyanis arra utalnak, hogy a szoftver telepítését követően gondosan megpróbál kiirtani minden olyan programot a gépről, amelyek segítséget nyújthatnának a felhasználónak illegális másolatok készítésére vagy használatára a játékból.
    A szoftver a telepítését követően ha megtalálja, megpróbálja letörölni a gépről a deamon.dll nevű állományt, amely nem más, mint a CD-meghajtók emulálásához - és mellesleg néhány másolásvédelmi eljárás kijátszásához - használható Daemon Tools egyik kulcsfontosságú könyvtára.
    Ezen kívül a Knights of Honor nem hajlandó megtűrni maga mellett a CD/DVD-író szoftvereket sem, és megtagadja a futást amíg azokat a felhasználó el nem távolítja a gépéről.
    A KoH hivatalos fórumában egyébként a gyártó tagadja, hogy a játék bármilyen DLL-t önkényesen törölne - ami nem csoda, hiszen ez a legtöbb országban komoly jogi eljárás alapját is képezhetné a céggel szemben -, a felhasználók gépeiről azonban ennek ellenére egyre csak tünedeznek el az amúgy nem kifejezetten kalózkodásra készített Daemon Tools állományai.

    A kérdés már csak az, hogy ki törli őket, ha sem a felhasználók, sem a játék nem teszi ezt meg?

  • Yossarian
    #293
    Én is azt mondtam, hogy nem kell mindig háborúzni, ez nem az a játék, de a szomszédok nem törődtek vele és csak jöttek, csak jöttek, csak jö...
  • Fenrir
    #292
    ez az utódlás téma engem is érdekelne...én a magyarokkal nyomtam, István királlyal meg hasonlókkal...elvett egy német hercegnőt, de utódos nem (még nem) született...fog egyáltalán utód lenni vagy a királyi vérvonal kihal ha meghalnak az örökösök?
  • a.carkey
    #291
    Azért érdekelne, hogy mi van akkor, ha egy királynak nincs örököse?! Enyám már nagyon öreg, qurva jól állunk, és attól félek, hogy bekrepál, akkor vége a gaménak. Egy ukrán hercegnőt vett el ... :)

    Kár, hogy kimaradt az az opció, ami a Genghis Khan c. játékban bent volt, és a SIMS, Singles c. gaméknál szintén alap volt ... :)
  • hammond
    #290
    Érdekes ez a Daemon tools ügy. Nekem Daemonnal van feltelepítve. Első indításnál, ua. az hibaüzenet: Daemon Tools is installed but locked! Please unlock Daemon Tools and restart Application.
    Aztán egyszerűen kiléptem a Daemonból, elindítottam újra és szó nélkül elindult. Ja, Money féle verzióm van.
  • Mr.Macho
    #289
    mire jó a cd2 bin könyvtárban lévő knights.exe???
  • Mr.Macho
    #288
    jah, azóta már letelepítettem a daemon-t és az alcoholt, felírtam cd-re a cd2-t de továbbra is az eredeti cd-t kéri
  • Mr.Macho
    #287
    nekem nem megy se alkohollal se daemon-tools-al. A daemon.dll-t nem nevezi át, marad, csak magától kimountolja az image fájlt. Mindez win98SE alatt...
  • a.carkey
    #286
    A csata jó. Kell hozzá taktikázni, bár itt is a fejlettség dönt, pl. 100 lovas 500 paraszt ellen sima ügy.

    Háború. Meg kell nézni az elején kivel, hogy állsz. Hallgatni a híreket. Pl. 1x megvertem a NRBt és békét kért, mert mindkét serege megsemmisült.

    A harc résznél, kell kaja a seregekhez, tehát fontos az utánpótlás! Érdemes csak a fejlett seregekre támaszkodni. Nem kell mindenhová őrség, elég, ha erősek a falak és van a közelben 1 sereg. Érdemes nagyon rámenni a diplomáciára, de mint írtam korábban is, 1 döntés másik problémát is szülhet, tehát megfontolni a dolgot!

    Fontos a jó kereskedelem, a bevételek. Ha sok a pénzed, költsd el, mert elértéktelenedik, inflálódik. Nagyon jól eltalálták ezt a részt.

    Ja, és nem kell mindig háborúzni!!! Ez nem az a játék.
  • Yossarian
    #285
    fura, nekem az alcohol miatt egyáltalán nem kiabál. A daemon .dll-t átnevezte, de alkoholból símán mountolom...
  • Yossarian
    #284
    nekem elsőre totál csőd a magyarokkal :) Végig játszottam a tutorialt, hááát, az EU tutorialjaból többet megtudni :)
    Elindultam a magyarokkal, építgettem, nézegettem melyik épület mire jó. Alig volt pár horpadtmellű íjászom, de már jöttek is a támadók :-o
    Meg az is zavar, hogy minden kérdezősködés nélkül átjárnak idegen hadseregek az országomon, mert a túloldalon valami dolguk van és felém a legrövidebb. :)

    Próbáltam egy quick battle-t is, de az szörnyen kiábrándító. Azt hiszem, hogy a csatát rábízom a gépre. Vagy nem érdemes?

    Alapjában véve nem rossz kis game, de gyúrnom kell még :)
  • Fenrir
    #283
    köszi, ez megoldotta a gondomat...jó a játék, magyarok powwa :)
  • zoli80
    #282
    semmit nem kell törölni,csak átirja a winfos könyvtárban lévö daemon.dll-t daemon.bak-ra.ennyi!
  • Fenrir
    #281
    nekem a money változat van meg...a daemon tools-ot akármikor letörlöm, de az alcohol-omat soha, imádom az alcoholt :)
  • arty
    #280
    ööö... nekem a gyári krekkel megy, igaz, a daemon.dll minden futás után daemon.bak lesz :D
  • Pluskast
    #279
    Naszóval fenir. Ha mindenképp ezt a deamon mountolós dolgot akarod kipróbálni -csak halkan mondom, hogy létezik már a money változat ami krekkes- akkor csak és kizárólag úgy tudsz játszani ha letörlöd a deamont vagy az alcoholt. Van a gamecopyworld.com oldalon egy crak szerű fálj ha azt rámásolod az eredetí exe fájlra és kitörlöd a gépedről az alcholos meg hasonló progikat akkor működni fog. Máskülönben vagy vedd meg eredetiben vagy szerezd meg a másik változatot.
  • Mr.Macho
    #278
    nagyon érdekes, most vettem csak észre:
    -amikor be van mountolva a cd2 az indításnál és a koh.exe-t indítom egyszerűen magától unmmountolja.
    -a cd2-n van egy "bin" könyvtár, ebben egy knights.exe, ezt is bemásoltam az install mappába, azt indítva nem unmountolja, de attól függetlenül ugyanúgy azt írja ki, hogy eredeti cd2-t kér.
  • Mr.Macho
    #277
    nekem is az a gondom mint Feniré. Install d-tools-al, utána eredeti cd-t kér, akár be van emulálva, akár nem. A crackelt exe-t és dll-t természetesen bemásoltam az eredeti helyére.
  • antijedi
    #276
    ezt olvastam hiv forumon de állitolag csak az esetek felében müxik :/
  • Fenrir
    #275
    nincs bent cd és nincs bemountolva...akkor írja ezt a hibát
  • arty
    #274
    ne legyen bemountolva a cd-image daemon toolsba, mikor inditod!

    cdre kiirtad? akkor a cd se legyen bennt!

    olyankor mi történik?
  • Fenrir
    #273
    valaki segítsen már plz
  • antares
    #272
    mindenki akit idegesít a logo/intró az elején!

    próbáljátok meg a ctrl-bal egérgomb kombinációt.
  • antijedi
    #271
    nincs valakinek valami ötlete hogy lehetne introkat meg logokat kiirtani az elejéről? mert kruva idegesitő... (file kitörlős modszerrel error és vissza a deskre szal az nem jó :/)