1310
Lords of the Realms, Conqueror AD. 1086 és az ősöreg C64-es Medieval Lords RTS/KOS keveréke ...
  • SarkanyfuaRUSH
    #350
    üdv!

    Hogyen lehet területhez jutni az elején harc nélkül? Ha csak kérek, nem adnak :) Mi kell, hogy adjanak területet vagy hogyan lehet máshogyan?

    köszi
  • Botond #349
    na elég lol a játék,asszem ez az első játék ahol Magyarország az easy mode :-) lenyomtam normal fokozaton magyarokkal korai és középső korban,és egyszerűen Magyarországgal a legkönyebb,kezdésnél elég nagy ország tele van nyersanyagokkal,kezdő pénz is van,ha nem férsz a bőrődbe hirtelen lecsapsz pár környező 1megyés országot,egyszerűen ilyesmivel,hogy magyarokkal a legkönyebb még nem találkoztam :-D most yorkkal nyomom korai korban,mert kell vmi kihívás,és elég messze is vagyok,hogy magyarok ne támadjanak meg,nem akarok velük háborúzni :-)
  • a.carkey
    #348
    A .dll fájlt a gamén belül a system könyvtárba is betetted?
  • Mr.Macho
    #347
    valaki akinek működik nem küldené el nekem e-mail-en a saját koh.exe-éjét és $$$.dll-jét?
    [email protected]
  • Mr.Macho
    #346
    megcsináltam: mostmár nem rinyál a d-t unlockolása miatt, de továbbra is eredeti cd-t kér
  • Mr.Macho
    #345
    unisnstall=uninstall
  • Mr.Macho
    #344
    letöröljem a könyvtárat vagy unisnstall?
  • Fenrir
    #343
    1. töröld le a daemon tools-ot
    2. keresd meg a daemon.dll fájlt a windows könyvtárban és nevezd át pl daemon.bak-ra
    3. indítsd a játékot
  • Yossarian
    #342
    most fejből mondom, mert nem vagyok azon a gépen, ahol feltelepítettem, de a daemonban az emulation all, vagy valami ilyesmi opciót ki kell pipálni!
  • Mr.Macho
    #341
    felraktam egy újabb d-tools-t (3,46, a 347 fagy telepítéskor), és most már nekem is azt írja, hogy error! d-t locked, please unlock and restart application.
    Második indításra viszont nem indul. Ha unlock-olom, akkor pedig eredeti cd-t kér :(
    Lehet hogy rossz a crack? Leszedtem a gamecopyworld-ről, a gameburnworld-ről, de ezek a crack-ek ugyan azok mint a cd2-n lévő money crack. Elég feltűnő volt, hogy a crackelt exe byte-ra pontosan ugyan akkora mint az eredeti exe. Csináltak ezek egyáltalán vele valamit?
  • Botond #340
    szedd le gamcopyworld-ről a másik törést,hátha azzal
  • Mr.Macho
    #339
    hát nekem baszik elindulni, talán majd a clonecd-s változattal
  • Botond #338
    semmi,felraktam,ha kérdezett vmit ok,és sanyi
  • Mr.Macho
    #337
    lehet ha magam átnevezem a daemon.dll-t daemon.bak-ra akkor működni fog?
  • Mr.Macho
    #336
    a d-tools-ban option-nál és emulation-nél mik vannak neked kipipálva?
  • Mr.Macho
    #335
    ehh, újrainstalláltam, hogy minden tényleg rendben legyen.
    Utána bemásoltam két fájlt és továbbra is baszik indítani. Az alcohol emulálásában hiába állítom be az RMPS-t (vagy valami ilyesmi a rövidítés ) illetve hogy ne vegyebe figyelembe hogy miyeln cd-ről indul a szoftver, mivel azokat a játék indításkor visszaállítja, azaz kikapcsolja.
  • Botond #334
    dll
  • Botond #333
    mind2t,exet felülírtam és a .ddl-t is beraktam mellé
  • Mr.Macho
    #332
    még egy kérdés:
    install után csak az .exe-t másoltad át vagy a $$$.dll-t is? A knights.exe-t átmásoltad?
  • Botond #331
    imaget installáltam,felraktam cracket,elindítom,szól,hogy szétbaszta daemon toolst,nyomok egy ok-ot,és megint indítom a játékot és belép simán,daemont vissza se állítom,csak indítom a játékot simán azóta
  • Mr.Macho
    #330
    az install virtuállis drive-ból történt vagy cd-ről?
    Amúgy a daemon-nal és az alkohollal nekem nem szarakodott, egyszerűen unmountolta az image-et és kész. Nem is szólt miatta. Viszont mindig kiírja, hogy eredeti cd-t kéri.
  • Botond #329
    aha,köszi,admiralitásom már van ^^
  • antares
    #328
    A luxus (egzotikus) cikkeket nem a kereskedőkön keresztül kell importálni. Először is kell egy dokk, azt fejleszd kikötővé, aztán építened kell egy admiralitást, azután megjelenik a város neve alatt egy horgony, arra rákattintva kiválaszthatod az importálandó egzotikus cikket.
  • [Jakuza]
    #327
    Pedig nekem siman mukodik.
  • Botond #326
    money féle crack,install,elindítom,kiírja,hogy deamon tools sucks,sebaj indítom újra és megy,még a fájlt se nevezgetem vissza,mert nem daemon toolozok semmit
  • Mr.Macho
    #325
    nemtom itt a skacok mivel nyomják, de nekem a money-féle crack nem műxik bármit is csináltam, most próbálok clonecd-s verziót beszerezni...
  • Eszter
    #324
    Sziasztok.
    Ha lemaradtam volna valamiről akkor bocsi.
    Szóval nem akar működni a crack. Vagy csak én vagyok béna?
    Előre is köszi
  • Botond #323
    kénytelen leszek hatáskörömbe vonni az egész balkánt >.< utána meg kisázsiát :-D
  • Botond #322
    ja,átnéztem a térképet,annyira le van rongyolódva egész európa,hogy egyszerűen nincs sehol cukor,selyem meg ilyenek,a többi cuccor magam elő tudom állítani,csak az arany kereteseket nem
  • AnuluWork #321
    Legyen neked is speckó anyagod, és nem mindenkivel kell kereskedni, mert nem is tudsz, max kilenccel, de ha van 3 fullos hadsereged, akkor max hattal. Olyat kell választani, akinek az országa termel speckó anyagot, hogy a te termelt speckó anyagod eladhasd neki. Ha elsőként "fejleszted ki" a speckó anyagot, akkor viszontkereskedhetsz azzal más speckó anyagra. Én MO-gal tudok ilyen módon Bizánccal, Franciaországgal és jópár arab országgal kereskedni. A World Advances menü alatt érdemes figyelni mi van már meg, és a stratégiai térképen is érdemes a trade részt mi hol van. Ilyen lehet Bizánc, mert olyan tartományai vannak, amelyek piacként is jól szolgálHATNAK, illetve az Arany Horda.
  • Botond #320
    hát azé doom3 elég szar :-D agyatlan lövöldözés nem rulezol be :-D
  • RangeR
    #319
    Hát ez aztán tényleg megéri :)
    ennél gyengébb játék jelenleg nincs a piacon...
  • Botond #318
    hm,mostmegkaptam havasalföldet is,áttérítettem katolikusnak,de amúgy nem sok minden történik,egész európában nincsenek luxucikkek,asszem kéne vmi arab országgal nyomni,hogy a végére járjak,hogy mivan :-)
  • Alblink
    #317
    Nekem is elindul alcoholal a game.az introja tenyleg nagyon jo,de a game kevesbe szerintem.amugy meg nem nagyon jatszottam vel,de epitkezni milyen szinten lehet benne.
  • Botond #316
    hm,elkezdtem középső időben magyarokkal,horvátok felajánlották istriát,a csehek ausztria és moravia tartományt,háborúban még nem voltam,van 5db tuning hadseregem,mind a 10 provincia maxra fejlesztve (7 gazdasági fellegvár 3 pedig hadseregképző központ),van 2 kereskedőm istriába maxos kikötők,minden létező országgak van kereskedelmi megállapodásom,és mégis,sehogy nem bírok luxus cikkeket exportálni :-( se a kereskedőn keresztül (csak az jelenik meg,hogy trade for gold),se máshogy,vkinek sikerült már?
  • Botond #315
    na sikerült bejutni a játékba :-) egyszerűen fantasztikus,asszem az europa universalis első része óta nem volt játék ami így egyből magával ragadt :-) már intézkedtem is egy gyári példány beszerzésének ügyében,anno 10k forintomba került a gyári EU is,ez se lesz olcsóbb,de megéri,ez a játék fantasztikus
  • Yossarian
    #314
    egen, mindig átnevezi ez a szar... Én meg mindig visszanevezem :)
  • Botond #313
    na de ha visszanevezem próbálom indítani,és megint átnevezi
  • Hustler_hu
    #312
    Nalam detto ugyanazokat a hibakat csinalja mint nalad ... nem indul ... barmit is teszek vele ... es ha valaki meg1x elkezdi azt hogy masoljam be a cracket azzal megetetem a cdt :)
  • Mr.Macho
    #311
    nektek melyik verzió működik, mert nekem a crack-es van, de a crack szar és baszik elindulni :(