1310
Lords of the Realms, Conqueror AD. 1086 és az ősöreg C64-es Medieval Lords RTS/KOS keveréke ...
  • grebber
    #510
    Ja értem.
  • aiguo
    #509
    Semmi!Csak az amerikai kiadas kesett egy kicsit...
  • grebber
    #508
    Most ezzel mivan?
    Hivatalosan még nem jött ki vagy mi?Tudom warez már mindenkinek megvan.De mindenhol azt látom hogy nemsokára megjelenik.
  • gecko
    #507
    nekem ez az örökös születés dolog véletlenszerűnek tűnik.
    egy ideig azt hittem, hogy a kingdom advantages-ben az urbanisation teljesítése után jobban fog menni az örökös szülés, de nem.
  • Larvin
    #506
    Visszaolvastam és láttam, hogy többeknek már több örököse is van, én már játszok egy ideje vele (több nemzettel is próbáltam), de nincs örökös :(
    Mondjatok már valami segítséget pls.
  • Fenrir
    #505
    sehogy, ha magas szintű a papod akkor egy idő után a játék felajánlja, hogy pápa lehet
  • francois
    #504
    Hy hogyan lehet pápává választani az emberünket?
  • Fenrir
    #503
    nincs semmi ilyen
  • hiba
    #502
    A conqueror-ba voltak lovagi tornak, a varakban fpsmodban lehetett maszkalni a bevetelkor. Ebben van ilyen is?
  • Pluskast
    #501
    Kérdésed ugye költői volt?? Csakmert a Stronghold 2 még meg sem jelent. Semmilyen formában sem.....
  • Larvin
    #500
    Sziasztok, látom jó régen nem járt itt senki, de megkérdezem:

    Melyik a jobb: knights of honor, vagy stronghold 2?
  • Heavy knight
    #499
    Sajna nem tudok semmi okosat mondani erre!!
    Xp-m van, szal nem próbáltam!!!
  • Mr.Macho
    #498
    hi, ment valakinek eza game win98 alatt? esetleg próbálta valaki starfuck-al?
  • Heavy knight
    #497
    Jéééé!!
    Hát még jár erre valaki!!!
    Egyébként kössz , de tegnap sikerült letöltenem, csak most meg nem tudom futtatni!!
    Az image file-t szétdarabolták, és nem tudom egyesíteni!!:((
  • arty
    #496
    emule/edonkey fájlcserélő, esetleg DC
  • Heavy knight
    #495
    Hali srácok!
    Csak egy kérésem lenne, ha még jár erre valaki!
    Nagyon szupi a játék,+ minden, csak nem tudom, semhonnan sem megszerezni!Mármint, letölteni!
    Szóval tudnátok mondani egy fix szervert, amelyről leszedhetném végre!!!
    Köszi mindenkinek!
  • gecko
    #494
    ..ja ésmég valami!! ha adnak is azért kérnek cserébe valamit!!
  • gecko
    #493
    trabant
    :DDDD bazzz

    Help17!!
    akkor adnak ha menő vagy és nyílván kell nekik a haverságod ezért nyalnak.
    amúgy haladóbb szinten már nem olyan nyájasak.
  • trabant
    #492
    Mert símaszk van rajtad. :)
  • Help17
    #491
    Na réjöttem...

    Az mitől van hogy ha kérek pénzt különböző országoktól akkor mindig adnak?
  • Help17
    #490
    Hogy tudok pl békét kötni? elegem van hogy mindig háborúzok valakivel.
  • Help17
    #489
    Hogy műkődik a diplomáca? Még nem jöttem rá.
    Köszi!
  • gecko
    #488
    "...portugáliával már..." így jobb :)
    nem tudom hoyg került oda az a "nem"
  • gecko
    #487
    hát nem tudom ki hogy van vele, de hard-on portugáliával nem már oda kell figyelnem.
    ha csak egy országról van szó az még mindig kismiska, de ha már komoly szövetségessel rendelkezik akkor erős diplomácia nélkül nem is tudom megoldani a konfliktot.
    amúgy is úgy érzem, hogy jó a diplomáciai része. nem mindegy már az sem, hogy kivel kötsz kereskedelmi szerződést.
  • HungarianKnight
    #486
    Nem volt hülye a kérdés! Attól még, hogy te tudod a választ attól még nem hülye aki nem tudja. Úgy írogattál be, hogy el sem gondolkodtál azon, hogy vajon miért kérdeztem kétszer. Neked remélem egy kérdésed sem lesz.
  • Yossarian
    #485
    Egyébként nem tudom, hallottad-e már azt a mondást, hogy hülye kérdésre hülye válasz? :)
  • Yossarian
    #484
    LOL:) a jobbgomb-tulajdonságok arra a kérdésre volt válasz, hogy hogyan lehet megnézni egy kép URL-jét :)
  • HungarianKnight
    #483
    Csak, hogy bele ne köss!:nagyon, összterméked, ".
  • HungarianKnight
    #482
    Már megint nayon "poénos" voltál! Semmi értelme beírkálnod a hülyeségeidet! Ez az öszterméked("színvonalas" mondhatom):
    "-jobbgomb-tulajdonságok?"
    -pffffffffff
    -sárkányrepülőről lövi a holdat, arra..."
  • Yossarian
    #481
    sárkányrepülőről lövi a holdat, arra...
  • HungarianKnight
    #480
    Az építész mire való?
  • Botond #479
    várok amíg van 2-3 fiú örökös,és aki nem örökli a koronát azt felveszem lovagnak,de újabb megfigyelésem szerint,ha a határomon egy birodalom feldarabolódik lázadóknak hála,akkor a tutifix emberek közül az egyik random módon az ő kémük lehet :-( ilyenkor egyesével ki kell rugdosni őket és várni,hogy melyik kirugása után marad el a hadsereg lázadása,vagy kb 3 másodperc alatt leírtani a térképről az új szomszédot :-)
  • limesz
    #478
    Na de az még nem olyan nagy gond ha kihal a dinasztiád, ha van elég lovagod, mert akkor az egyik fölveszi a földről a koronát lerúgdossa a holttested trónról és elegánsan odaül.
    A kérdésem lényege az lett volna, hogy hogyan juthatsz lojális lovagokhoz, akik tutifix 'lázításmentesek'?
  • Botond #477
    bízni kell,nekem pont most amikor enyém 2/3 európa nincs fiú gyermek csak 3 lány,és nem tudom milesz,szétszabdalodik e a királyságom vagy sem :-(
  • HungarianKnight
    #476
    Sütnek, főznek, takarítanak.
    Komolyra fordítva a szót, nem lehet meghatározni, hogy milyen nemü gyermek szülessen(ettől életszerű). Egyébként semmimásra.
  • limesz
    #475
    Botont: Azt mondd meg légyszi hogyan lehet sok fiúgyereket csinálni, mert már sokszor megszívtam fölfogadott áruló lovagokkal és nem nagyon produkálja őfelsége a fiúörökösöket, hogy legyenek lojális embereim is.
    Szóval hogyan lehet hűséges embereket szerezni, ha nem születik éppenséggel 2-3 fiúgyerek?
    A másik meg, mire jók a lányaid, a kiházasításon kívül?
  • Sephi
    #474
    Nincs. Sajnos....
  • Torta
    #473
    A Kingdom power-t hogyan lehet feljebb küzdeni? Legalul van :((. Ha fizetek 9000 pénzt, akkor feljebb megy, de aztán gyorsan visszaesik... (meg má nincs is zs, hogy feljebb tornásszam). Van valami más megoldás is?
  • gecko
    #472
    maxi korrekt!!
    nagyon várjuk!!
  • Zola NFK
    #471
    Gondolom nem csak nekem nagyon jó hír:
    Magyarítások Portál