369
Újraadják a TV2-n!!!!
  • Daniel19
    #369
    Sziasztok!

    Keresem az összes eredeti itthon kiadott Mesék a Kriptából VHS videokazettát! Kérem akinek volna eladó, az írjon nekem a langesz kukac citromail pont hu email címre! Várom a leveleket! :)
  • Daniel19
    #368
    Sziasztok!

    A fordítónak köszönhetően már teljes a hatodik évad is! ;)

    Már csak a hetedik van hátra és teljes a sorozat!

    Aki kedvet kap egy kis Halloweenes ijesztgetéshez, annak ajánlom ezt:

    Katt ide!
  • Daniel19
    #367
    Sziasztok!

    Ezt most találtam, nagyon jól néz ki!

    Klikk ide!
  • ForzaInter
    #366
    mekkora sorozat:d

    anno 1-2 részt láttam gyerekkoromban a tv-ben, akkor nagyon paráztam tőle, kb csak ennyire emlékszek. pár hete pedig uncsitesóm mondta, hogy elkezdte nézni, és én is kedvet kaptam hozzá, nagyon jó, beteg az egész:D csak kár hogy csak az első 2 évad van szinkronosan, felirat meg utána nincs minden részhez:(

  • peek
    #365
    Szerintem a sorozat,amit itt páran kerestek,a Mesemondó(The Storyteller) volt.
    A kandalló mellől mesélt meg volt 1 kutyája is,aki beszélt.
    Itt 1 link róla:
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1121893668
    Remélem tudtam segíteni.
  • PiciEri
    #364
    jujj ez engem is érdekelne, mert ezt én is szerettem, de már erre sem emlékeztem amit te most leírtál :D
  • tomabau
    #363
    Heloo. Egy hasonló sorozatot keresek már elég régóta, remélem tudtok segiteni. Úgy rémlik a 90es évek közepetáján adták az m1en délutánonként. Nem sok minden rémlik de egy öreg bácsi olvasott a kandalló mellől, mellette a kutyája feküdt és mintha grimm mesék lettek volna. Komor hangvételű sorozat volt, szo nem éppen gyerekeknek készülhetett. Igazából csak a cime kellene. REmélem vlakinek beugrik...Köszii
  • raider169017
    #362
    tudtok egy olyan helyet ahol ahol az ilyen sorozatokat (pl:Erotikus ábrándozásokat)letölthetném? köszi előre is.
  • abdacs
    #361
    Angol felirat is jó lenne, de az sincs, help me please!
  • abdacs
    #360
    Már csak 1 kérdés: a kiéhezve annak hol találok hozzá feliratokat?? nagyon kéne!
  • abdacs
    #359
    Köszi szépen az infot Kafater!!!!! :D

    Meg is lesem, uhh már mióta vártam :)
  • kritttt
    #358
    Ui torrent oldalt tudok én is de onnan csak 2-4 kbit-el akadozva jön szal valami sebesebb kéne ha van.
  • kritttt
    #357
    Hi all.
    Nem tudnátok (akár priviben is) mondani egy ftp címet vagy torrent oldalt ahonnan ennek a remek sorozatnak a részeit letölthetném.

    Remélem tudtok segíteni:D pls
  • kafater
    #356
    A sorozat címe: Kiéhezve ( The hunger )
  • abdacs
    #355
    Hannibal: a válaszom a következő:

    1: kripta
    2: playboy
    3: beavis and butt-head

    ezek mentek. De nekem az őszhajú mesélő kell ami hasonló mint a kripta! aki tudja í címét írja ide ki please!
  • HannibalLector
    #354
    Írtam Neked privátban is, egyet keresünk, ha tudsz valamit, szólj, köszi:-)
  • HannibalLector
    #353
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Valamikor a '90-es évek végén ment az RTL Night Club, és ott adták a Mesék a kriptából-t, a Playboy: Erotikus ábrándozásokat, és még egy sorozatot, aminek már nem emlékszem a címére. Ha tudtok segíteni, mi volt az a sorozat,kérlek, írjatok, ngyon köszönöm előre is!
  • abdacs
    #352
    http://www.feliratok.org/index.php?option=com_felirat&id=8337&Itemid=116

    Parancsoljatok! A 5-6 évad összes részséhez magyar felirat, + 4 évadnak 1 részéhez!
    Remélem töltitek majd le! Javításra szorulnak!
    Enjoy
  • abdacs
    #351
    Csőváza! Már fordítom magyarra a kripta 6-7 évadot, meg a 5.-ből párat!
    Azokat hamarosan felrakom majd netre!
    De most más kérdésem van: lenne rá igény???

    És mégvalami, régen a '90-es évek végén volt a RTL night Klub, ment benne a Kripta, utána volt egy másik sorozat, hasonló volt mint a Kripta de ott egy őszhajú pali volt a mesélő!
    KI TUDJA ANNAK MI VOLT A CÍME????

    Köszi, cső
  • vigyori14
    #350
    Az 5. évad első részéhez még találsz feliratot a feliratok.hu-n, a 6.-7. és az ötödik évad maradék részeihez nemkészült magyar felirat, de reménykedjünk hátha lessz valamikor.
  • abdacs
    #349
    Jóestét mindenkinek!
    Nekem a 4.- évadtól az összes rész megvan, de nincs hozzá feliratom :(
    Szal ha valakinek van és elküldené annak megköszönném! :) És ha akarjátok feldobnám torrentba! Előre is köszi!
    Üdv
  • II Rocky II
    #348
    jo kis sori volt..nézem h honnan lehetne leszedni de nem találom seholsem:S esetleg ha vki tud segiteni ,thx lenne nagyon:D
    spoilerbe vagy privátba ha lehet kérni :P
  • vigyori14
    #347
    üdv.
    itt egy link amin megakadt a szemem ma, szerintetek van esély arra hogy a sorozatot is kiadják még egyszer? ha már a démonlovag is jön?

    http://www.dvdextra.hu/hir.php?oid=Ta220377182d2446955d5acc0466fc31
  • Daniel19
    #346
    Srácok!

    Egy kicsit arréb költöztünk az SG fórumán.

    Várunk mindenkit, aki kedveli ezt a humoros kis horrorsorozatot! Ne habozzatok, írjatok, és legyetek egy jó közösség részesei!

    A fórum címe: http://forum.sg.hu/forum.php3?azonosito=kripta

    Ott találkozunk! Üdv mindenkinek!
  • vigyori14
    #345
    elküldtem az msn cimemet, megkaptad?
  • Daniel19
    #344
    Persze, hogy fel szeretném tenni! Csak előbb meg kellene szűrni a szinkeket, aztán odaadom neked és teheted avi alá. De remélem azzal tisztában vagy, hogy a szink szinte biztosan nem fog passzolni a DVDRip alá, így majd időzítgetned kell a DVDRip-hez!

    Msnen meg tudjuk dumálni?
  • vigyori14
    #343
    és felteszed majd valahova a szinkronokat? mert akkor ráteszem az adott részre és kipróbálhatnánk h milyen, ha jo akkor feltehetem magyar torentoldalra, vagy majd eldöntöd h milegyen vele.
  • Daniel19
    #342
    Hát bedigizem VHS-ről a szinket, és tudod van alatta némi alapzaj, sercegés, zúgás. Ezt különféle programokkal ki lehet szűrni valamelyest, de sajnos romlik vele a szinkron minősége is. Kellene valaki, aki ért hozzá, és ki tudja belőle hozni a maximumot. Utána mehetne DVDRip alá!
  • vigyori14
    #341
    én a dvd rip re rátudom tenni a szinkront, most h nyár van van is rá időm, de megszürni azt nemtudom mitjelent meg hogy is kell.
  • Daniel19
    #340
    Sajnos nagyon nagy csalódás volt a harmadik évad, pedig ezen is nagy nevek dolgoztak. Messze távol marad az első két évadtól.

    Bízom benne, hogy a negyedik évad kárpótol, bár állítólag az ötödik az, ami ütős még a sorozatból.
  • Daniel19
    #339
    Sziasztok skacok!

    Egy kérdésem lenne: lenne igény a Mesék a Kriptából című sorozat első két évadjának szinkronjaira? 90 százalékban megvannak VHS-en, csak néhány rész hiányzik, de nagyon szívesen bedigizem, csak valakire szükség volna, aki profin megszűri és a DVDRip alá beteszi a szinket.

    Tudom, hogy sokan szerették ezt a sorozatot, nagyon szívesen közkincsé teszem a rajongók számára!

    Ha van rá igény, és jelentkező a közös munkához, akkor jelezzétek!

    Üdv, jcvd
  • vigyori14
    #338
    nekem a 3. évadból ezek tecettek a legjobban: 4. 6. 7. 10. a többi is teccett de ezek jobban.
  • Daniel19
    #337
    Ma nekilendültem a harmadik évadnak.

    Az első 3 rész elég gyenge volt, a negyedik már hozta a színvonalat.

    Remélem baba szezon lesz ez is.
  • Bokafix2
    #336
    Ez itt vajon milyen topik? Csak kicsit szét kék nézni...
  • Synchronous
    #335
    Szoktad-é te olvasni a topik címeket? Vagy egyremegy, mit hová írsz?
  • Pucher
    #334
    a simpson család hogy jön ide?
  • simko
    #333
    ?
  • simko
    #332
    helo nem tudja valki honnan lehet leszedni a SIMPSON család részeit
  • vigyori14
    #331
    üdv. hála pár lelkes forditónak elkészült a 3. évad összes részéhez a magyar felirat.
    de pár rész cimét nemforditották le, letudnátok ezeket forditani?:
    Top Billing
    Dead Wait
    Easel kill ya
    Mourin Mess
    Split second
    Spoiled
  • vigyori14
    #330
    én letöltöttem az 5. évadot de nekem kb a fele crc hibás volt, nemtom másnak jóvolt e de már mind1 sztem.