14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • j0nNyKa
    #10823
    faq a te baratod is
  • kisfigi
    #10822
    Lenne 1 láma kérdésem meg egy sima:
    1:Lehet saját hőst csinálni a játék folyamán?
    2:A legelső pályának a végén ven egy kapu ami nem enged át hanem kiír vmit ott mit csináljak hogy átengedjen?
  • ACE
    #10821
    úgy csináltam, peccseltem, 1.2 a game, de még mindig angol...
  • IceTom
    #10820
    szal akkor nemtom:( v.mi ötlet?
  • Agamemnon
    #10819
  • IceTom
    #10818
    ha más merre megyek akkor is pontosabb az uccsó tárgy elött volt egy mentésem.ami 3 napnyira van.szal betöltöttem elmentem másmerre,most nem a tárgyhoz mentem letelt a 3 nap és a 3.napon állt le.
  • Agamemnon
    #10817
    Ha pontak akkor, amikor felveszed a tárgyat, akkor valószínüleg codec gond, ugyanis azután video következik...
  • IceTom
    #10816
    Sylanna 5 pályáján mit kell csinálni hogy ne fagyon le?vagyis egy idö után (Nekem akkor amikor uccsó tárgyat akarom felvenni).amikor a számítógép köre jön egyszerüen leáll.és nem megy tovább mások is panaszolták..v.mi javaslat?
  • NeoMaN
    #10815
    Peccselni elötte.
  • ACE
    #10814
    Hmm, és mit kell csinálni azon kívül hogy bemásolom őket a helyükre? Új profil? Vagy törölni kell mindent?
  • mooo
    #10813
    Nekem az lett
  • ACE
    #10812
    Ezekkel magyarnak kéne lennie?
  • AtiRadish
    #10811
    Lehet el kéne egy magyarosítás neked:P
  • AtiRadish
    #10810
    aha. Csak a citadelt kell felépíteni a mellettük lévő várban
  • Dragooon #10809
    ooo a francba én legyőztem ma 160 titánt erre most olvasom, hogy elmenekülnek, ha építek citadellát.. istenem (nekromanta kamp. 2. pálya)
    ez tényleg így van?
  • Dragooon #10808
    easy? hol? O.o
  • Viktor01
    #10807
    Köszi szépen:) Majd próbálkozom.
  • IceTom
    #10806
    itt egy majdnem teljes végigjátszás,a heroes 5 leírásoknál találod!
  • j0nNyKa
    #10805
    jatsz ugyesebben
    milyen valaszt varsz? nehez leirni lepesenkent hogy mit csinalj
    masnak is sikerult
    egyebkent meg van easy mode
  • Viktor01
    #10804
    Sziasztok tudom olvastam a Faq-t de nemtudom megcsinálni az Inferno 4. Küldetést mikor fogynak folyamatosan az Elf egységek és a föld alatt van egy Inferno vár. És mire elfoglalnék egy várat és mennék a következőhöz addigra jön vmi giga durva erős Sylvian hős és elfoglalja és ezekből van kb 2-3 és lehet h keveset mondtam.
  • IceTom
    #10803
    vki tudna adni egy profilet akimár megcsinálta a sylanna küldiket?
  • kandzsal
    #10802
    Nem biztos hogy ezek azok.Nézd meg Jonnyka hogy jók e
  • kandzsal
    #10801
    text

    p1-text




    p0
  • j0nNyKa
    #10800
    [email protected], majd en feltoltom
  • kandzsal
    #10799
    Hú az nekem meg van 3pak fájlde nemtom hova töltsem fel
  • Dragooon #10798
    éljen megcsináltam Nekromanszi kampányban vagyok! köszi azoknak akik segítettek!!
  • Laacaa
    #10797
    Nem emlékszem ki volt az a kedves úriember aki megosztotta velünk annakidején az 1.0-s verzió magyarítását, de most meg szeretném kérni hogy tegye meg ugyanezt az 1.2-vel is. Hálás lennék neki, és még gondolom sokan mások is. Köszi!
  • AtiRadish
    #10796
    Mert kell hozzá az 1.1-es is.A többségünknek az eu-s 1.1-es patch volt és erre raktuk rá az 1.2-est. De lehet nálad nem eu-s van hanem us vagy hun. Nah lényeg 2 egymással compatibilis patchat tegyél fel.
  • IceTom
    #10795
    Nival Interactive bácsi egyik munkatársa a fejlesztő orosz fórumán elárulta, hogy közeleg a Heroes of Might and Magic V 1.3-as javítása. Ez a patch tartalmazza majd a várva-várt pályaszerkesztőt!
  • Maak
    #10794
    Lehet már volt kérdés de kicsit sok a hozzászólás ahhoz hogy végignyálazzam...FAQ-ban néztem, nem találtam választ...szal, a patch aszondja hogy nincs telepitve a game...miér csinálja ezt? miért, miért??? (előre is köszi a választ)
  • Dragooon #10793
    úúristen ti mikről beszéltak én még mindig el vagyok akadva a szokásos, helyen, de már működik a taktika! holnap addig fel nem állok innen, amíg meg nem leszek vele!! :D
  • Cobra.
    #10792
    Így igaz, bár nekem Markalnál se hagyta a gép, mert legalább egyszer olyan kombinációt adott be, amiből egy se volt jó az ultimate skillhez. Isabelnél tök felesleges lett volna, én neki pl nem is adtam Light Magicet. Raelagnál elvileg ki lehet hozni, csak olyan béna skillek kellenek alapfeltételnek, amik helyett vannak sokkal jobbak. Warlocknál ugye a Destructive Magic meg a Luck alap. Findannál meg ahogy írtad lehetetlen, Agrelnél meg felesleges lenne, bár nekem ott se jött össze a skill kiosztás a gép részéről.
  • Dant0r
    #10791
    Agraelnél értelmetlen, Raelagnál szintén (izé.. azért csak destruction magic kéne, nem?:) )
    Isabelnél és Markalnál lehet asszem,
    viszont Findannál semmiképpen, mert Tactics is szerepel a kezdőskilljei között.
  • Nandq
    #10790
    szerintem te hibáztad el: szépen sorba dobja a skilleket, tehát először kiválasztod az ismeretet, és utána meg automatikusan dobja a képességet. és itt a trükk: nem szabad továbbfejleszteni, hanem ezt végig kell zongorázni míg mind az öt ismeret megvan (nem is fog mást feajnlani) - utána lehet fejleszteni őket sorba. (na ez egy kibaszott nagy genyóság, és még egy ok, hogy ne gyúrjon az ember az SK-ra, mert megint csak többet ér a jól fejlesztett sikkek már az elején is).
  • Cobra.
    #10789
    Nálam valamelyik skillnél nem tudtam összehozni a megfelelő összeállítást. Már ne memlékszem melyiknél, de tudom, hogy max pálya újrakezdésssel lett volna rá esély, hogy más skilleket ajánljon fel.
  • Nandq
    #10788
    dehogynem, össze lehet hozni az összeállítást! szépen sorban nyomja pont azokat a skilleket, amire szükséged van.




  • mooo
    #10787
    Mivel csak 1-2 csatára ilyen ezért NINCS beállítva....
  • jazzy
    #10786
    Necro kampany 3. palyan a zold elf herot csak dynamicben lehet olni.
  • Agamemnon
    #10785
    Igaza van, valamelyik campaign-ban úgy voltak a csaták, és ezt korábban mások is írták... ha jól emlékszem...
  • IceTom
    #10784
    én se emlékszek ilyenre, sztem nálad bevan állítva, hogy úgy legyen,javaslom nézd meg a beállításoka!