14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • IceTom
    #10863
    én se tudom:)
  • AtiRadish
    #10862
    Lövésem sincs hova kell bemásolni a bonus pályákat.
    Valaki meg tudná mondani??
  • KeLa
    #10861
    Fent a FAQ-ot nézd meg, ott benne van!
  • krizsuli
    #10860
    Helló!! Valalki eltudná nekem küldeni a HOMM 5 magyarosítását? Nagyon kellene, mert nem éertem a történetet:( Lécci, lécci,lécci lécci
  • Light
    #10859
    Hello!

    Nos, köszönöm azoknak, akik visszajeleztek; jelentem, megoldottam a problémát. Igaz, a patch-ek nem tértek ki arra a bugra, amit írtam alább vmivel, de úgy látszik, megoldották, m tegnap az 1.2-es verzióval a játék nem fagyott ki a városban, amikor a Blood Witch-ek épületét húztam fel.
    Csak hozzávetőlegesen, mondjuk azért nem semmi, h ilyen bugot hagytak a játékba.., bár az is lehet, h másnál nem fordult elő ilyen, és csak nekem van egy el*aszott konfigom:).

    Üdv és jó játékot!
  • horpeti
    #10858
    ehh, ami egyből szembetűnt 1.2es patchnél, hogy az enlighment, vagy mi az fele akkora exp fejlődést ad, mint 1.0nál...

    ami ugye 10-20-30 volt.

    Viszont most néztem, hogy mostani csókám experten 15%ot kap, és 10et kapott advancedon...

    Warlock...

    Vagy ez vmi spéci eset lehet?

    Arra is gondoltam, felezték, hogy ne legyen olyan nagy táp ez a skill...
  • Ádesz
    #10857
    köszi:)
  • dr Kotász
    #10856
    C:\Documents and Settings\username\My Documents\My Games\Heroes of Might and Magic V\Profiles\
  • Ádesz
    #10855
    Szijasztok, újratelepítés lesz és meg szeretném menteni a mentett fájljaimat. CSak nem találom őket, pontosan hol vannak? meg tudnátok mondani?
  • IceTom
    #10854
    hát nekem nem jók..na mindegy.akit érdekel itt vannak infok >>>itt
  • IceTom
    #10853
    Új pályák!!
  • Ace McCloud
    #10852
    Szevasztok !
    Észrevettétek ti is a Haven 4. küldijében a pályán elrejtett tankot??
    Miután megvetted a térképésztől a fenti szárazföldek térképét 20000 aranyért, a bal alsó sarokban láthatóvá válik.
    Szerintem elég jó poén...
  • kandzsal
    #10851
    mert uyganaz mint ha gép ellen játszanál csak lanba tovább tart
    a
    játék;)
  • kandzsal
    #10850
    Elég kezdő lehetsz akkor a játékterén
  • Turboraider
    #10849
    Csak akkor ha már felfedezted azt a részt ahol ő éppen van
  • busman001
    #10848
    lehet nézni lanba h a másik mint csinál? hogy harcol meg ilyenek?
  • j0nNyKa
    #10847
    de bekavarhat, bar nem hiszem, codec az videokert felelos, neked meg nem videoknal van gond
    driver mar inkabb
  • horpeti
    #10846
    Szerintetek megéri infernonál az instant gatingre gyúrni? :)

    Némi áldozattal jár pár alskillnél, megér ennyit nektek?

    Gondolom vagytok, akik infernoval is multiztok, szal van fogalmatok. :)

    Én gondolkodóban vok, nem 1 rossz dolog, bár nekem ami fáj az a dark magicnél való alskill áldozat.

    köcce :)
  • kandzsal
    #10845
    Hát én nem tom a választ de nekm a patch előtt ha forgattam a kamerát akkor lelassult (pedig jobb gépem van mint neked) nekem segített a patch .
  • indy32
    #10844
    Akkor is.Esetleg valami hülye kodek nem kavarhat be?Vagy a driver (catalyst)?
    Ja és ksz a segítséget :)
  • Warden
    #10843
    Hálás köszönet a magyar text file-okért.
  • j0nNyKa
    #10842
    VGA, probalj ki 1 palyat, ahol keves a fa (legjobb ha undergroundba tudsz menni), es zoomolj minel kozelebb
    ha ugy nem szagat, akkor egyertelmuen VGA
  • indy32
    #10841
    Sziasztok!
    Átolvastam a FAQ-t és visszafele egy csomó hozzászólást.A gépem Intel P4 3000 1024 ddr (400)Ati radeoon 9250 se és a legkissebb felbontáson is szaggat ezen segít e a patch ?vagy gyenge a videokarim vagy a windowsal van e a gond?Tudom bármelyik lehet,csak érdekelne hogy valakinek volt e ilyen baja és hogy oldotta meg.
  • Agamemnon
    #10840
    Milyen verziószámot ír ki a bal alsó sarokba, amikor indítod a játékot?
  • gematta
    #10839
    Na legalább már van hun hozzá
  • j0nNyKa
    #10838
    hat mondjuk ehez jo lenne tudni, hogy mit jelent az, hogy "Ha minden igaz, a patch-et fölraktam már."
  • Light
    #10837
    Hello!

    Nos, lenne egy problémám.., kinek nincs?:)
    Érdekes dologra lettem figyelmes..: most a 4. kampályt csinálom, a 2. pályán tartok - ez a dungeon-ös faj.., szépen építkezgettem, harcolgattam, stb.., akkor lépett fel a gond, amikor a Shadow Witch-ek 'házát' szerettem volna felhúzni a városban: amikor kijelöltem az épületet, a gépem nagyon csúnyán kifagyott (nem csak le, hanem sípolt is).., ezután, amikor nem tudtam mire vélni a dolgot, megpróbáltam újra, kicsit tovább vittem, de amikor ismét meg szerettem volna építeni az említett épületet, ugyanaz a kifagyás történt..
    Jah, és mindkét esetben a save-ek valószínűleg sérülhettek, m be sem tudom őket tölteni, a töltés felénél kidob egy Win hibaüzenettel a gép..
    Valószínűnek tartom, h egyedi a problémám, de remélem, h valaki tud nekem segíteni. Tény, tudnék a Shadow Witch-ek nélkül is játszani, de hátha van rá vmi más megoldás..:)
    Ha minden igaz, a patch-et fölraktam már.
    XP Sp2-m van.

    Köszi
    Üdv
  • boneyard
    #10836
    Valaki felnyomhatná az 1.2es verzióhoz a yo texts.pak-ot, és még mindig várom erre a lehetséges megoldást, ha egyáltalán van??? --> link
  • Szaruman
    #10835
    Mostanában még kinek van kedve meccset játszani?:) Keressen msn-en ([email protected]), vagy írjon privit.
  • szabadoslajos
    #10834
    Gamma telepít, patch telepít, crack, magyarosítás telepít
  • dr Kotász
    #10833
    gamma = game
    Hungarizmus :)
  • Agamemnon
    #10832
    Ja, így már értem.
  • gallik
    #10831
    Hát tudod : alfa, béta, gamma ...
  • Agamemnon
    #10830
    Mi az a gamma?
  • Gabe zero
    #10829
    SEGÍTSÉG KÉNE!!!
    Feltelepítettem a gammát, de mikor elindítom kijön egy hibaüzenet, h az .exe fájlal baja van. Letöltöttem egy másik Crack-et, de azzal se volt jó!

    PLZ HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Cobra.
    #10828
    Biztos jó patchet szedtél le? Van néhány verzió, és mivel magyarosítást használsz, így gondolom nem itthon vetted a játékot, tehát a magyar patch nem jó hozzá.
  • mooo
    #10827
  • surisomi
    #10826
    figyeljetekÉn letöltöttem az 1.2 patchet, de nem engedi feltelepíteni.
    Lehet hogy azt kéne előbb felrakni a patchet a játék telepítése után és csak az után kéne magyarosítanom.
    Szerintetek így menne?
  • Szaruman
    #10825
    Celeronikus vs. Szaruman 0-1
  • precision
    #10824
    ha jól rémlik valaki anno linkelt custom mapokat, zipben, de nem találom sehol
    tudna esetleg valaki segíteni?