14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • j0nNyKa
    #10783
    mindig ?
    mely csatak voltak azok? mert en ilyenre nem emlexem
  • mooo
    #10782
    De van,mert vannak olyan csaták amihez direkt beadja MINDÍG...
  • j0nNyKa
    #10781
    ennek semmi koze a kampanyhoz, ez 1 beallitas
    dynamic battlenek hivjak
  • Agamemnon
    #10780
    Igen, a campaign-ban valamelyik pályán volt ilyen...
  • Ace McCloud
    #10779
    Ti találkoztatok már azzal a jelenséggel, hogy harc közben időt ad meg a cselekvésre, és ha nem cselekszel adott idő alatt, akkor továbbugrik mintha várakoznál az egységeddel????
  • Agamemnon
    #10778
  • dr Kotász
    #10777
    Nos, íme a „komoly” válasz:
    A demonlord hős Nebiros special ability-je: +1 luck, no tactics phase for opposing heroes

    Hoppá!
  • Agamemnon
    #10776
    De akkor komolyan, miért van az, hogy nem minden hős ellen tudom nagyobb területen elhelyezni az egységeimet?
  • j0nNyKa
    #10775
    :DDD nem, nem letezik olyan, csak ugy beirta :D
  • Agamemnon
    #10774
    és van olyan?
  • dr Kotász
    #10773
    Ha az ellenfélnél anti-tactics artifact van.
  • Dragooon #10772
    na mindjárt ;) köszi..
  • j0nNyKa
    #10771
    akkor is tobb van, ha nem tolod vegig
    nezegesd azt a kepernyot ...
  • Dragooon #10770
    amúgy a sima pályákból (skirmish vagy nem tudom mi :D) még akkor is hat darab lesz, ha végigtoltam a Kampányt?
  • Agamemnon
    #10769
    Azt tudja valaki, hogy a tactics skill mikor nem érvényesül?
  • Ace McCloud
    #10768
    Köszönöm a reagálásokat.
    A helyzet az, hogy valóban a SK ra gondoltam, de ennélkülis elég ratyin raktam össze a skilleket, mivel csak nemrég akadtam az infóra hogy összefüggések vannak a megszerezhető különböző skillek között.
    Végülis elkezdtem az egészet előlről egy nehezebb fokozaton .
    Veszíteni nem veszítek vele egy kis időn kívül semmit.
    Mégegyszer thx a segítő szándékot
  • Cobra.
    #10767
    Campaign-ben nem a szintkorlát miatt nem jön ki az ultimate skill, hanem mert már alapból úgy kapják meg a hősök a kezdő skilleket, hogy nem tudod összehozni a szükséges összeállítást. Sima térképen meg legfelejebb a legnagyobbokon, ahol van legalább 8 vár tudod összehozni azt a szintet, ahol összejön az ultimate skill.
  • VodevilX
    #10766
    jó kampányt végig tolod, elfelejted, nekem alapból a sorozatra jellemző millió map jutott eszembe amikor reagáltam
    mert ott azért kicsit más a helyzet
  • NeoMaN
    #10765
    Van benne valami.
    Luck, morál, logistic + 2 varázs.
    Ennyi.
  • Nandq
    #10764
    most én arról hol tehetek hogy a készítők mindent elkövettek, hogy értelme még véletlenül se (némi túlzással) lehessen elérni a superskillt a kampányban - ha nincs szintkorlátozás, akkor én se mondanám, hogy hagyja a rákba, így viszont felesleges görcsölni. bár még csak most kezdtem a warlcok kampányt, de eddig a közelébe se jutottam a superskillnek.

    sokkal okosabb döntés a leadorshipet gyorsan kimaxolni (ha gyúrsz az SK-re, akkor felejtsd el), többet ér a jó morál és az ebből fakadó előny.

    nem a hozzáállással van baj, hanem a rendszerrel.
  • VodevilX
    #10763
    ha az állandó szintkorlátra gondolsz akkor megértelek, de egy-egy custom mapon ügyeskedve el lehet érni
  • Cobra.
    #10762
    Capaign alatt a főhősökkel lehetetlen elérni az ultimate skillt. (illetve Haven-nél azt hiszem el lehetne érni, csak ott semmi értelme, Wizardnál meg még nem tartok.).
  • VodevilX
    #10761
    ez aztán a hozzá állás...
  • Nandq
    #10760
    úgy se fog sikerülni a superskillt elérni, így hagyd a rákba...
  • Dragooon #10759
    mégvalami,, aztán csöndben ,maradok... hol van az a forrás, amit tönkre kell tenni? arrafele, amerre a 17 arkangyal van északon? végre sikerült a csávót leölnöm, még van egy bazierős, plusz egy gyengébb délen -.- na szal a kérdés:
    merre van az az elpusztítandó forrás? :D
  • Agamemnon
    #10758
    Nem lehet utólag változtatgatni a skilleket, szerintem még cheattel sem. Azokkal is max adni tudsz, de meglévőt változtatni.......
  • Ace McCloud
    #10757
    Szevasztok !
    Van egy olyan gondom, hogy elbaltáztam a skillek megválasztását a hősökre.
    Szeretném kijavítani a hibát, de nem szeretném a játékot az elejéről kezdeni.
    Tudnátok ajánlani valami módszert amivel orvosolható ez a probléma??
  • Holy75
    #10756
    Fent van, nem tudom mi lehet a gond, vagy hogy miért nincs még vége.
  • boneyard
    #10755
    Közben rájöttem csak már nagyon késő volt, amikor írtam, előtte meg nem tudtam, mert még nem telt le a 24 óra a reg óta... Viszont szerdáig nem leszek net közelben, remélem addig születik vmi megoldás a problémámra
  • j0nNyKa
    #10754
    igy kellett volna linkelned ...
  • boneyard
    #10753
    Itt a link, amit elba**tam, remélme most yo lesz --> link
  • boneyard
    #10752
    Hali. Feltettem az 1.2es patchet és az új cracket, de nekem is így visszavált angol nyelvre a játék. Megpróbáltam újra bemásolni a texts.pak-ot, de az sem segített. Van vmi megoldás, hogy újra magyar nyelvű legyen a játék? Ja és a patch után a csatában a beállítások gomb sincs a helyén. Ez másnál is jelentkezett??? Viszont az új kurzor bejön
  • Dragooon #10751
    okok, köszi szépen, holnap kipróbálom!
  • dr Kotász
    #10750
    Hmm... nálam nem volt hiba. Patch fönt van?
  • dr Kotász
    #10749
    Hogyne, a Infernoban csak town hall és resource silo.
  • Dragooon #10748
    öö köszi, akkor valszeg megint újrakezdem, mert már eltelt több mint 3 hét (de így is kipróbálom) még valami!
    a Sylvan várat fejlesztetted, ugye?
  • Holy75
    #10747
    Tudna valaki segiteni az elfeknél a 3-ik páyán járok, kiszabaditottam mind a két hőst el is foglaltam mindent de nem adja meg a kuldit, hogy már ki vannak szabaditva. Járt már igy valaki? Ez 1 Bug vagy csak én nem vettm észre valamit?
    Ha van valakinek valami ötlete szivesen fogadom.
  • dr Kotász
    #10746
    Nem ez az a pálya.
  • dr Kotász
    #10745
    Ne a főnixeknél, hanem eggyel északabbra az earth elementaloknál haladj. Azok lenyomhatók kis veszteséggel a 2. héten toborzott sereggel. A harmadik hét első napján pedig gyorsan küldj fel egy plusz hőssel még egy heti utánpótlást. Még pont beérnek. Ez a sereg képes megverni Gilraent. Hardon legalábbis nekem sikerült.
  • Nandq
    #10744
    egyből spurizz le az alvilágba (a kezdőponttól - északi irányban értelemszerűen - van egy kis ösvény, ami egyenesen a lejáróhoz vezet, így időt spórolsz meg), és kezd el fejleszteni a várat, amint jön az ellen már olyan csapatod lesz, amivel lazán (?) le tudod kaszabolni a fejét :)

    (remélem erre a pályára gondoltál :D)