14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • j0nNyKa
    #10909
    egyelore te csinaltal hulyeseget, ne te kukazz le masokat
    remelem, ezentul odafigyelsz erre, mint ahogy most is tetted
  • Vucli
    #10908
    Mint láthatod az utolsó 2 hozzászólásom között pl: 2 órás külömbség van, én nem tehetek arról hogy ti ilyen kukák vagytok:) Igaz az előtte lévőket tényleg irhattam volna egybe, csak játék közbe ami eszembe jutott azt gyors beirtam ide,de majd legközelebb akkor odafigyelek ha ez igy zavar titeket.

    BTW tegnap esti tapasztalatom Haven jóval erősebb fajnak tünik az Infernálnál, legalábbis nekem
  • j0nNyKa
    #10907
    maskor ezeket 1be ird le
  • Vucli
    #10906
    Infernónak is van balistás hőse ezek overpowerek a többiekhez képest (ez nem jó)
  • Vucli
    #10904
    Első tapasztalat (beszédes kedvembe vagyok:)) Havennel 2 nap alatt meg van a mill meg a bánya + egy kis egyéb (ilyet infernoval ellehet felejteni hardon), dupla lövéses balistával kezdő hős, balance az van...:)
  • Vucli
    #10903
    Na mind egy váltok kicsit Havenre azzal tuti szétcsapom:)
  • Vucli
    #10900
    Szeinted én nem csodálkoztam mondom wtf? 3. hét 11 es hiró (mégegyszer mondom hardon) egyébként tutkó csal erre egy példa el telik 2 hét jön egy 8 as hőse, oké kinyirom 2-3 napra rá jön egy 4 es hőse ,kinyirom, megint jön egy 4 es hőse (persze mostmár angyalokkal) tralala mind a lényeg hogy szerintem 4 es hőssel kezd, ugyanis az alatt nem is találkoztam hősével pedig nyomta rám őket rendesen
  • j0nNyKa
    #10896
    11 hiroval biztos nem, egyebkent annyi +-al kezd, hogy neki tobb nyersanyaga van normalhoz kepest, neked meg kevesebb
  • Vucli
    #10895
    Gondnak érzem az infernóval még azt is hogy a 4 szintű lénye az első távolsági egysége, és az is igazából csak akkor ér vmit ha tovább van fejlesztve igaz akkor nagyon jó, távolsági egységekből egyébként is nagyon híján van ez a faj, még nagyon fontos jellemző hogy sok egység csak akkor lessz igazán használható ha már fejlesztett változatú, ez például a nekrokra abszolult nem jellemző szerintem, sőt itt hibának is látom hogy nem sok + ad a fejlesztés (nem érzi az ember szükségesnek) az undeadeknél. Az ördögöt is drágának és ahhoz képest gyengének tartom a pit fiend/lordok viszont nagyon ütősek, mondjuk ha az emberi lovagokhoz hasonlitjuk akkor talán már nem is annyira...:)
  • CsőKujts
    #10894
    Hi! Felraktam 1.02 peccset warlock másodiknál vagyok és nagyon nyögvenyelősen és lassan megy a kör vége. :( Ez eddig nem így volt. Csak én szenvedek ezzel?
    Magyar verzio amúgy.
  • Vucli
    #10893
    Az infernóval (persze ez mind hard ra vonatkozik) az a gondom hogy nehéz velük elkezdeni az első hetet az első 3 egység nem sokat ér harcba, hullanak mint a legyek, tul nagyok a veszteségek ha nincs jó pár 4-5 ös egység a csapiba, és ha tul nagy a veszi akkor jön kb. a 2. hét vége fele(egy szimpla big pályán) az ellenfél hőse és lenyom.Gating is csak akkor ér vmit ha már nagy a hős skillje vagy sok egységed van vagy lassú egységek ellen, szóval nem az elején... tehát gyüjteni kell velük egy kicsit az egységeket de igy az idő meg csak telik...ezt tuti vhogy másképp kell velük csinálni
  • Vucli
    #10892
    Igen a nekrok nagyon kemények, a gép ellen könnyű(ebb) velük játszani, kérdés mennyit érne ez a faj más player ellen. Mass decayel bármilyen várat be lehet venni a gép ellen. Erősek, de vhogy pont ezért nem velük akarok lenni...
  • horpeti
    #10891
    az a dark magices puppet master, meg a frenzy is nagyon üt :)
  • horpeti
    #10890
    Bár én most nekróval megszerettem az ostromot, kb. 45-50 percig csatáztam 40k EXPs csatát, ami végülis nem is olyan sok..

    De 15 perc az volt, h. támasztottam fel a lealázott sereget. :DD
    Mivel summon magicre nem gyúrtam , így sokáig tartott, és 15 sárkányt buktam összvissz, mert a rohadék ráhalt a griffinnel :P
    Különben 0veszteség lett volna. Amúgy varázslatok nélkül lealázott volna simán...

    Vulnerablet csak a cleansinggel lehet megszüntetni??? Eléggé kemény... Főleg ha nincs lightmagic :-/
  • horpeti
    #10889
    mondjuk nem túl okos, mert csomó egyértelműen könnyű cuccot fel se vesz, elmegy mellette, stb stb.

    Harcban is bénább, bár találkoztam 1-2 okosabbal, aki használta is amit tudott, de valamelyik egyszer nyom vmi jót (pl. Vulnerable), aztán meg semmit. :D

    Meg mostanában bátrabban vonulgatok, és azt veszem észre, elég gagyin közlekedik, hagyja a várait, elkalandozik francba, és nem is érdekli, h. elvettem a népének a várát...


    De attól függetlenül 3. hétben úgy átjött heritageon a lots of Fán, és jött rám akkora sereggel mint az állat, hogy csak na... meg ugye 15. szintű hőssel... Próbálom én is végrehajtani, de ilyen hatásfokkal nem megy... Ráadásul hogy akkorra odaérjen kb. 3-4 nappal előbb el kell indulnia... Meg fullos sereg, ennyi szint is furi... De azon vok,h. ilyen helyzetben is meg lehessen fogni.. Eddig nekrókkal sikerült, és Academyvel.

    Nekroval nyertem is ellene, meg most is nyerésre állok heritageon (subterrant nyertem), Academyt lealázta amikor már azt éreztem, h. jó vagyok, és teleraktam artifacttal a seregem... De vajmi keveset ért. :)

    Szerencse kérdése is tán, h. rádjön-e az elején, meg stb... Visont azt vettem észre, a vártól fél, fele akkora sereget sem mert megtámadni... mondjuk érthető is, a vár nagyon kemény tud lenni. :)
  • Vucli
    #10888
    Hát igen ez zavar engem hogy hardom nem okosabb az ai hanem mintha csalna a gép...
  • horpeti
    #10887
    jaja kemény, néha hagy élni, egymást támadják, néha rögtön nagy szintűvel jön.

    Kicsit bele is kell igen rázódni a gémbe, és akkor nincs nagy baj.

    Bár mintha némi csalást vettem volna észre.

    megnézem den of evilt, és 2-3. hétnél 100 ezer + teljes sereggel ficeg a hard gép :P

    És igencsak jól fejlődik... De azért fogható. :)
  • horpeti
    #10886
    kipróbáltuk multiban is.

    az 1.0s simán gyorsan halad, nincs lagg.
    az 1.2es meg úgy belassította, hogy csak na.


    Singlében is sokkal gyorsabb az 1.0 az 1.2höz képest.

    mondjuk nemtom milyen géped van, de nekem singlében max. fél perc a körváltás 8 playernél.
  • Vucli
    #10885
    2-3 hét* azért ez még fontos
  • Vucli
    #10884
    inferno* stb. heylesírási hiba, bocsi
  • Vucli
    #10883
    Sziasztok, csak én vagyok azzal úgy hogy mintha túl nagy lenne a külömbség a normal és a hard fokozatt között? Custom game-ben mondjuk egy 4 es ffa ba semmilyen kihivást nem jelent normalon a gép . Hardon meg viszont egyfolytába támadja a váramat ha kinyirom egy nagy szintű hősét, jön egy másikkal (nem tudom hardon milyen plusszokat kap a gép de az lehetetlen hogy az első 2-3 után már 11 es hőssel támad, én meg akkor kezdek vmit elfoglalgatni mert olyan erősek a sima szörny kupacok), infenro fajjal vagyok de vagy a gép túl erős vagy a faj gyenge vagy én csinálok vmit rosszul de hardon szinte semmi esélyem...
  • bgabor
    #10882
    Én végleg letöröltem a cuccot. Normális méretű, 6-8 játékoksos pályákon akár 2 percig is end turnözik a gép. Ez így élvezhetetlen, az meg nem Heroes, hogy két játékos van egy pályán. Rájöttem, hogy ezen már nem fog patch javítani, úgyhogy delete.

    Nagyon sajnáltam a dolgot, mert a zseniális második, harmadik részekkel évekig játszottam. Még a jóval gyengébb negyedikkel is.
  • kene84
    #10881
    Remélem,majd jön hamar egy olyan patch,ami segít kiküszöbölni ama hibát,hogy ne lépkedjen ki 5 percenként a game,mert így élvezhetetlen számomra.
  • j0nNyKa
    #10880
    google pontosan annyit arul el a dologrol neked is, mint nekunk
  • grotesk
    #10879
    de nem úgy: hanem hogy mikor jön ki?
  • dr Kotász
    #10878
  • dr Kotász
    #10877
  • dr Kotász
    #10876
    Jön. Lesz benne map editor.
  • IceTom
    #10875
    megvettem azt az épületet és egyszerüen nem látszott hogy ottvan vagyis maga az építmény vásárlás után nemvolt ott:)
  • grotesk
    #10874
    1.3-as patchről mi hír?
  • Light
    #10873
    Tom, ezt h érted? Nem értem..
  • IceTom
    #10872
    nekem is felmerült ez a probléma de nálam nem fagyott ki..egyszerüen vhogy olyan volt.mintha nem is vettem volna meg:D
  • Light
    #10871
    Igazság szerint nem próbáltam ki más pályán: ez a második dungeon mission, amikor lehet építeni Blood Witch épületet is.
    Számomra is elég fura sajnos; végülis megoldás van rá (ha nem építem meg), de akkor sem értem az egészet, h miért van ez.
  • IceTom
    #10870
    és ez mindig elöfordul? vagy csak egy bizonyos pályán
  • j0nNyKa
    #10869
    elegge egyedi problema, en szereznek 1 masik h5-ot, es megneznem arrol, mert ez serult file-nak tunik
  • Light
    #10868
    Hello-hello!

    Nos, a probléma ugyanúgy fennáll, 1.1 és 1.2 patch-csel, vagy a-nélkül. Nemrég jöttem meg munkából, és játszottam volna; olyan szempontból nem emlékeztem, h nem a Blood Witch épületének megépítésekor fagy ki a játék durván, hanem annak az épületnek a felfejlesztésénél.

    Szval várom az 5leteket!:)
    Üdv
  • IceTom
    #10867
    hamachin keresztül tudtok játszani,
  • ThotyL
    #10866
    Sziasztok

    Heroes V -ben hogyan tudok Online MultyPlayer funkcióval jáccani?

    Haver az ország másdik végében lakik és tolni akarnánk valami jót.

    Valaki elmondaná nekem pontosan,h tudnánk ezt a netes konnektet megoldani?

    Előre is köszönöm.
  • j0nNyKa
    #10865
    probaltatok mar elolvasni a bonus palyak leirasat ? akkor mondjuk kapcsolnatok...
  • ACE
    #10864
    Most jön az, hogy: "Nekem nincs olyan könyvtár hogy username, heeeeelp!" :D