14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Kandurex
    #12139
    Futószalagon jönnek a lidércek, az egyik csokismázos, a másik vaniliás
  • Kandurex
    #12138
    Mi a faszom vagy te? Valami wraith nagyüzem?
  • TreDoR
    #12137
    Hát, 4 necro vár + a 2 erdei váramból az összes treantot bedaráltam sötét lidércnek + 23 veremúr csatlakozott a seregemhez, őket is bedaráltam lidércnek

    Ez meg itt a finálé, végre 3.szorra csak sikerült kinyirni:

  • Kandurex
    #12136
    húh, honnan a francuból van 250+ wraith -od? (az a kaszás)
  • TreDoR
    #12135
    Ja, hogy 4 obeliszk van
  • TreDoR
    #12134
    Még egy bug, meglátogattam mind a 3 obeliszket, de az utolsó mozaikdarab ami Asha könnyének helyét takarja nem tűnt el.
  • mohow
    #12133
    Hali!

    Jellemzően milyen varázslatok találhatók Academy varázstoronyban?

    Előre is köszi!

    Áldott Karácsonyt!
  • TreDoR
    #12132
    Ez most egy nekro vár elleni csata volt:



    Még pár tucat csata és már csak 2x akkor lesz a seregem mint Nyikolájnak
  • TreDoR
    #12131
    Hát, nemtudom ki milyen fokozaton tolta, de normálon sztem nem sok
    gondot jelent Nyikoláj leverése, bár ez még csak az első csatám volt
    vele.

    A mestervadászaim, druida mestereim "bemelegítésként" leszedtek 4241
    csontvázíjászt a 6601-ből, tehát kb. a 2/3-át. (Az esküdt ellenség
    képesség időnként nagyon jól jön):



    Csak azt sajnálom, hogy az őslichei szerencsét kaptak:



    Aztán meg a gyáva elmenekült, azt sem várta meg, hogy a vadászokat felélesszem (jellemző):



    Egyébként a következő csatánál erősebb lesz?
  • Ranger23
    #12130
    Sőt itt Szegeden az üzletben már kapható is 7e Ft-ért a magyar kiegészítő!
  • kene84
    #12129
    Na már írni sem tudok.Remek
  • kene84
    #12128
    Bezony ám. Lól látod :)
  • Ranger23
    #12127
    Jól látom, hogy a cdgalaxis oldalán már megvehető a kiegészítő magyar változata?
  • j0nNyKa
    #12126
    elegge konyhanyelven van irva a jatek, turkaltal mar a data fileban? kb. mindent megtalalsz benne, hogy mikor, hogyan noveli az egysegei szamat a gep, stb.
    nem csal, egyszeruen ertelmesen jatszik
  • Kandurex
    #12125
    Így lassan végig tolva a játékot, szerintem igen csak görbe a gép keze, ha szerencséről vagy bármilyen pozitív módosítóról van szó...és akkor görbül csak igazán, ha valóban jól játszol...
  • Kandurex
    #12124
    aham, sok sikert nyikoláj elvtárshoz :)
  • TreDoR
    #12123
    Talnar-nak nincsen feltámasztás varázslta, se tömeges gyorsítás, se tömeges isteni erő, se tömeges igaz hatalom, soroljam még? Nem zúdít nyílzáport az ellenségre minden csata elején. Mivel a 2. héten még elég kicsi a sereg, az ultimateje kb. semmit sem ér.
  • TreDoR
    #12122
    A pálya jobb alsó sarkában van egy kapu mögött, csak és kizárólag Lysanderrel tudsz bemenni, minden más lényt és hőst kint kell hagynod.
    Ha van teleport varázslatod könnyű lesz leverni, különben szenvedés lesz.
  • Kandurex
    #12121
    Normális vagy? Talnar -nal ott a natur luck, full táp-über-terminátor skill!
  • Fradiboy
    #12120
    Sziasztok !

    Két kérdésem lenne,egyik az,h nekem angolul van meg a játék, tudna valaki mondani nekem egy helyet ahonnan le tudok tölteni hozzá magyar fileokat vagy valaki el tudná nekem küldeni azokat?

    Másik egy Heroes IV-es kérdés lenne,tudom,h ez egy Heroes Vös fórum,de bizom benne,h tudtok segiteni és ez a téma talán jobban fut, mint a heroes 4 topic.

    Szal a problémám az,h az első hadjárat 5.pályáján akadtam el (amikor Lysanderrel el kell kapni Sir Wortont),már minden várat elfoglaltam,az egész pályán minden épitmény az enyém, kiütöttem a Türkiz és a Narancs játékost,de sehol nem találom Sir Wortont. Akkor irta ki,h türkiz és narancs játékos kiütve,amikor felvettem a sárkány erőt, mit kell ahhoz tennem,h Sir Wortont elkapjam,vagy merre bujkál?
    Előre is köszi
  • Mephike
    #12119
    Szerintem igen is van benne ilyen. Ha Te tartasz szellemet, alig kap misset, ha Te lövöd az ellen szellemet tuti missel egymás után 2-3 alkalommal is...
    De persze én is egy fasz vagyok gondolom, hogy ilyet merek leírni...
  • TreDoR
    #12118
    Egyébként honnan veszed, hogy nincs ilyen script benne?
  • Samsu
    #12117
    Lehetnél kissé kultúráltabb is a véleménynyilvánításnál, ez így elég bunkón hangzott.
    Én a tapasztalataim alapján ezt figyeltem meg (most tolom végig másodszor), de ha neked más a véleményed azt is elfogadom.
  • TreDoR
    #12116
    LOL és tényleg alig kapok szerencsét, az ultimate nélkül elég érdekes lesz, szal kb. kidobtam 6 szintet a semmiért.
  • j0nNyKa
    #12115
    ez ipari faszsag, amit most sikerult leirnod, SEMMI ilyesmi nincs a jatek scriptjebe irva
  • Samsu
    #12114
    A "profi" jelzőt nem a nehézségi fokozatra értettem. Ha Jól játszol (kevés lényt vesztesz csatában, taktikusan épitkezel stb) akkor az MI "rettenetesbe" kapcsolja magát :-)
  • TreDoR
    #12113
    Ez normál fokozat .

    Meg ilyen, hogy az egyik hősömnek 60 manája van, pedig neki kéne tűzelementálokat idézni, csak azt nem tudom miből , se mana, se mana töltő kút...

    Asszem odaadom az egész seregemet Findannak (mintha olyan nagy lenne...) és legyakok mindenkit, másik 2 hős full használhatatlan
  • Samsu
    #12112
    Igen, néha a morál is így működik + szerintem még jó pár dolog. Egyszerüen csal a gép. Ha profin játszol nehezít néhány dogon, érdekes....
  • TreDoR
    #12111
    Hátja, csak semleges lények ellen megyek.
  • j0nNyKa
    #12110
    artifact, skill, barmi meggatolhatja a luck ervenybe lepeset...
  • TreDoR
    #12109
    Az miért van, hogy van gyakorlott szerencsém + elfek szerencséje és egész csata alazz nem kapok szerencse bónuszt? És az miért van ha kapok is csak akkor mikor már full lényegtelen?
  • TreDoR
    #12108
    Így van
  • 3P
    #12107
    Hmm. Esetleg a boltban?
  • kikiriki
    #12105
    A Heroes Hammers of Fate-hez magyar nyelvi fájlt hol találok?
  • TreDoR
    #12104
    Hallottam . Nekro várak ellen? Régen rossz
  • Gustafson
    #12103
    Én a negyediket kezdem, de eltoltam a hősömet. Nincs fény-mágia skill-je, gondoltam, az elég gagyi. Na, se a feltámasztást, se azt a varázslatot, mely egyszerre sebez minden necro és démoni lényt nem tudom, hiába van 5. szintű tornyom.
  • Kandurex
    #12102
    Nyikoláj? Nem lesz egyszerű... :)
  • TreDoR
    #12101
    Na holnap elkezdem a vándor hadjárat 5. pályáját, kiváncsi vagyok rá
  • 3P
    #12100
    Igen. Közbe rájöttem :) Pedig leütöttem az első héten a teljes alvilági sereget. :)
  • AtiRadish
    #12099
    NEm az alvilágban lévő várakat kell elfoglalni hanem azt a haven várat amit ostromolnak a felszínen!