14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • TreDoR
    #12179
    Heroes harwireden azt olvastam a katapultnak le kell zúznia a várfalakat. Más megoldás nincs? Vagy egyáltalán mit kéne csinálni?
  • Kandurex
    #12178
    őőő, na várj, godriccal indul a csata ugyi? azon nem jutsz túl? mert akkor valami bug van...
  • TreDoR
    #12177
    Mit? Megöltem azt a pár démont és succubust amivel bent kempelt a várban, és nem lett vége a harcnak. Meghalt összes egységem, őrangyal, utána is meghalt és még mindig nincs vége. Ott áll Godric és Biara szemtől-szemben egytlen lény nélkül és nézik egymást.
  • Kandurex
    #12176
    legyőzni?
  • TreDoR
    #12175
    Utolsó pályán mit kell csinálni Biara ellen?
  • Kandurex
    #12174
    Pár perc és felrakom, csak ellenőrzöm
  • Kandurex
    #12173
    ok
  • Kandurex
    #12172
    nah meg van úgy tűnik, csak az sgmail nem mutatja a mellékeltet :/ jó kis bug

  • Ranger23
    #12171
    Valaki vegyen fel msn-ben annak átadom.
    Lassú a netem és csak szebvedek a feltöltésekkel. A mailom sem tudom átküldeni:(
    Sorry
    [email protected]
  • scorpeeon
    #12170
    Remélem sikerül elküldeni vhova, sokan örülnének már neki! :) (én mondjuk pont nem: én inkább angolul játszok továbbra is)
  • Kandurex
    #12169
    [email protected]

    küld el ide, én meg tovább küldöm a magyarországi heroes site -nak, itt meg imába foglalják a neved
  • boneyard
    #12168
    rapidshare-re nem kell regisztrálni, csak simán feltöltöd, de itt a mailem [email protected]
  • Ranger23
    #12167
    Valaki megadná a mail címét hogy feltegyem neki? nem akarok regisztrálni sehova...
  • boneyard
    #12166
    C:\Program Files\Ubisoft\Heroes of Might and Magic V\dataa1\ a1-texts.pak, p0-texts.pak, p1-texts.pak, p2-texts.pak, texts.pak. ide pl feltöltheted: http://www.rapidshare.com/
  • Ranger23
    #12165
    Már csak azt nem tudom melyik könyvtár milyen file-t keressek...
  • TreDoR
    #12164
    Ha elküldöd mailbe, beteszem a faqba.
  • Ranger23
    #12163
    Nincs semmi tárhelyem ahova feltölthetném. Mellesleg adhatnál valami segítséget melyik könyvtárban kell keresenem.
    Elküldöm mailodra ha úgy jó.
  • boneyard
    #12162
    a gamecopyworld-ös crack nem yo a magyar verzióhoz? ha megvan a magyar kieg töltsd már fel légyszi a nyelvi fájlokat vhova. köszi
  • Ranger23
    #12161
    Sziasztok!
    Megvettem a magyar kiegészítőt.
    Haverral akarunk LAN ban jtszani de csak nekem van meg az eredeti.
    Tudja valaki hol lehet cracket leszedni a magyar kiegészítőhöz?
  • indy32
    #12160
    Sziasztok!
    Olyan problémám van hogy az akadémia/ triumvirátus pályán a végén ha legyőzöm Markal-t akkor kiírja hogy a program szabálytalan műveletet hajtott végre és kilép.Már fel patch-ltem 1.3 -ig valakinek volt már ilyen?

  • TreDoR
    #12159
    Leírom én, hogy csináltam:

    Elindultam a 3 hőssel, Diraellel és Talnarral beálltam a 2 várba és kiszedtem annyi lényt amennyi csak benne volt. A hősökkel bevettem a bányákat a kezdő szigeten stb. Csak a lény lakóhelyeket húztam fel, raktárat, citadellát stb.-t nem. Fejlesztett lénylakóhelyekből csak a mestervadászokét és a druida mesterekét építettem meg, mást nem. Mikor a könnyebb semleges seregeket levertem és márcsak néhány nehezebb maradt, minden seregemet odaadtam Findannak és ő a nyílzápor képességével már azokat is le tudta győzni. A helyőrséghez közelebbi várban felhúztam a bosszúálló céhet és kiválasztottam Findannal a csontvázíjászokat és lidérceket. A 2. hét 3. napjára értem oda a fenti helyőrséghez vele, és legyőztem veszteség nélkül, nyílzápor + szerencse sokat segített. (Nekem úgy tűnt a helyőrség nem lett erősebb az 1. héthez képest.) Át a teleportkapun, el balra a szellemsárkányokhoz, nem siettem, meglátogattam sylvanna vénjeit, stb. Közben Talnarral hoztam sereg utánpótlást a 2 elf várból, mert neki van gyakorlott logisztika képessége, Diraellel meg mentem Findan után és szedtem be vele a nyersanyagokat. Levertem a sárkányokat, utána vissza az 1. nekrovárhoz. Bevettem, nem sokkal lejjebb van egy erős lidérc sereg, őket nem támadtam meg, mert valószínűleg nem tudtam volna legyőzni őket, és egy vitalitás gyűrűjén és némi aranyon kívűl mást nem őriznek. Findannal vissza a 2 tünde várba, ahol addigra már felhúztam az esküdt ellenség képességet erősítő épületet, és felfejlesztettem a druidákat. Findannal kiválasztottam 3. esküdt ellenségnek a szellemsárkányokat, a csontvázijászokat meghagytam és a lidérceket is. Ezután a már elfoglalt nekro vár és a druidákon, vadászokon kívül mindenkit bedaráltam élholttá és kivettem a nekro várból amit csak tudtam (a vámpírokat és szellemeket nem vettem meg). Irány az alvilág Findannal és Diraellel. Közben Talnarral viszem az utánpótlást a 3 várból, vettem még 1 hőst segítségül. A fejlesztett lényépületeket a 2 elf várban egész pálya alatt nem húztam fel, mert úgyis bedaráltam a lényeket és a fejlesztetlenekkel olcsóbb volt. Findannal bevettem a törpe cuccokat, Diraellel bevettem a gyengébben őrzött bányákat (elementál idézés). Elértem a lenti nekro várat, bevettem, irány a fenti, azt is bevettem. Legyőtem a szellemsárkányokat, vissza vittem a törpe varázstárgyakat, közben a 3 hősömmel hoztam a fenti elf várakból az utánpótlást (lényidézés varázslat ). Findannal visszaértem, mikor már mindent kitisztítottam az alvilágban, a fenti nekro várban bedaráltam a lényeimet élőholtnak (kivéve vadász, druida). Mindent odaadtam Findannak, az 5 főnixet szétosztottam a maradék 3 hősöm között 2-2-1 arányban és irány a felszínre vezető teleport kapu. A 4. hónap közepén értem fel a felszínre. Maradt 3 nekro vár, a teleport kaputól északra lévőt bevettem, a 3 másik hősömmel bányák, stb. 2 vagy 3 nappal a nekro vár bevétele után találkoztam Nyikolájjal. Findannal beálltam a várba és készültem az összecsapásra, Nyikoláj nem volt hajlandó betámadni, így kirohantam rá, belinkeltem pár képet a csatáról néhány hozzászólással lejjebb . Elmenekült, feléledt, mostantól már nem foglalkoztam az utánpótlással, csak mentem előre. Bevettem a lenti nekro várat (amit szintén Nyikoláj védett), megöltem a szellemsárkányokat. Maradt 1 nekro vár északon és egy sárkánycsoport a közelében. Megöltem azokat is, és végül megtámadtam az utolsó várat, Nyikoláj védte (nem sokáig ). Az 5. hónap 1. hetének 2. napján vertem le utoljára. Pálya vége.

    Remélem tudtam segíteni
  • Kandurex
    #12158
    Figyelj, próbáld így:

    Az első héten veszett tempóban fejleszed a 2db elf várat. Foglalj vagy szerezz meg minden olyen bányát, fát, ércet, kristályt stb. amit az örző lények leversével nem keletkezik SEMMILYEN veszteséged. Lehet vele trükközni, ajánlom Talnar hőst, természet szerencséje skillel elég durvákat sebeznek a nála lévő lények. Az első hét végére, igen az első héten már támad meg a kaput és sipirc az alsó nekró várat elfoglalni, útközben csak olyan lényeket támadj, akiket veszteség nélkül le tudsz ütni (ebbe pl. nem tarzotik bele azaz 50 árnysárkány lent délen ). Aztán irány az alvilág. Az alsó és a középső várak a 2. hónapra már a tied kell, hogy legyenek (nagyon fontos, hogy az unikornis nyíl (valahol a bal olodalon lentebb, szerezd meg, a lövészek így távolsági levonás nélkül rikkíthattják azellent). 3. hónap elejére fel kell, hogy bukkanj a felszínen (teleport hozzá jobb oldalon felül) és orrba gyűrheted Nyikolájt.

    Egyéb ötletek:

    Csinálj a várakból egy összeállítást, hogy milyen lényekkel fogsz haladni. Pl. az elfekből leginkább csak a master vadászok, meg a druidák amik igazán hasznosak, a többi lényed inkább a necro várból kerüljön ki, ez persze nem azt jelenti, hogy nem is kell felfogadni az elfeket, csak inkább érdemes őket a nerco vár átalakítójába a szintjének megfelelő élőhalottat gyártani belőlük

    Az unikornis nyíl létszükséglet, feltámasztás és az raise dead (halott élesztés, nem tudom, hogy van magyarul) varázslatok is nagyon fontosak, ne feledd a támadó lényed többsége valószínűleg az élőhalottakból kerül ki, így létszükséges az raise dead (a ressurection aka feltámasztás nem annyira erős)

    *közbe megnéztem a fordításba: Holtak feltámasztása néven fut a raise dead

    Az elmére ható varázslatok a holtak ellen nem érnek semmit, viszont a pályán fellelhető sandros köppenye ezzel már hatni fognak a puppet master (báb játékos), blind, frenzy stb. dark varázslatok.
  • TreDoR
    #12157
    Egyikre sincs más ötletem. Próbálj meg úgy rohanni ahogy csak bírsz, hátha akkor kisebb lesz a serege.
  • ivan924
    #12156
    Ha uninstallt akar, hát hadd legyen. Én anno a madden nfl-lel jártam hasonlóképp, és sem regedit, se regcleaner, se egyéb nem használt. Uninstall után már újra install, akkor már jó volt.
  • Gustafson
    #12155
    Én sem akarok nekimenni, de felbukkan mindenhol. Nem birok eljutni a várakig.
    Boldog Karácsonyt mindenkinek !
  • nyamiag #12154
    azt már próbáltam, sőt regedit cleanerrel is rámentem, de semmi :c
  • TreDoR
    #12153
    Hát annyit tudok javasolni, hogy futtatás, beírod

    regedit

    ott a keresésbe pl. heroes és amit megtalál kulcsokat azokat kitörlöd, persze ha van fent valami más ami szintén a heroes nevet viseli akkor azokat ne töröld! Ezután elvileg fel kell mennie.
  • TreDoR
    #12152
    Hát, én előbb elfoglaltam 4 nekro várat és csak utána mentem neki Nikolájnak, különben nem csodálkozom, hogy akkora a serege ha 5 várból szedi őket össze.

    Mindenkinek boldog karácsonyt!
  • Gustafson
    #12151
    Felraktam. Mostmár kidob a desktopra, nem lefagy. Mindegy, azt hiszem, úgyis újra kell kezdjem. Nyikolaj kicsi túlerőben van, és mindenhol megjelenik, bármerre megyek. Csak egy necro-várat tudtam elfoglalni.
  • nyamiag #12150
    hy

    fel akartam rakni a játékot, de vmi rejtélyes okból kifolyólag install közben lefagyott :c utána megpróbálkoztam újból vele, de installálás elkezdése helyett mindig megpróbálja unistallálni :\

    van valami ötletetek h tudnám felrakni a játékot? előre is kösz
  • TreDoR
    #12149
    Én nem vártam meg, hogy kijöjjön és nem adtam Shadya-nak semmit, hanem Raelaggal nekimentem a várnak és bevettem, ennyi. A játék leírás meg sztem nem ír semmi ilyesmit, max. a heroes hardwireden olvastad, de valljuk be azok a végigjátszások nem igazán pontosak, vagyis rengeteg esetben eltérnek a játéktól...
  • odex
    #12148
    csá all!dungeon kampány 3. pálya megyek felfelé északra ottvan egy mágus kunyhó! jó azt megnézem megyek tovább felfelé a 2 hőssel! ott 1 vár! és a játék leírás aztírja adjak át 30 blood maident rakjam át shadya seregébe! ez megis volt! de utána melyk hőssel mennyek a várhoz? shadya-val mennyek oda és várjam meg míg kijön az ellenség vagy raelagot? mert nemtudom miért de eggyikre se jön ki az ellenség a várból akármelyik hős van! akár milyen közel teszem vagy messzire a vártól akkorse jön ki! pls help!
  • TreDoR
    #12147
    Mi a gond az 5000 ijásszal és 45 szellemsárkánnyal? Egyébként meg pl. tedd fel az 1.4-es patchet.
  • ivan924
    #12146
    A magyar verzió már a boltokban, úgyhogy már nem kell sokat várnunk. Kitartás! :)
  • Gustafson
    #12145
    Na az elf kampány utolsó pályájával rendesen szívok. Honnan van ennek 5000 csontváz íjásza,meg 45 szellemsárkánya, mikor nemrég vertem le ?
    Ráadásul most töltés közben lefagy a gép (a háttér mozog, de a kék csík megállt, nem megy tovább. Visszatöltöttem egy régebbi állást, de amikor a föld alatt újra megjelenik Nyikolaj, újra lefagy-pont amikor ő lépne. Az 1.2-es patch fenn van. Valami ötlet ?
  • Gustafson
    #12144
    A kieghez nem lehet letolteni a magyaritast ?
  • TreDoR
    #12143
    Sajna elfogyott, most csak tejszínes gremlin van, meg kókuszos dzsin
  • Kandurex
    #12142
    jah, elnéztem, na de a dolog szempontjából ez nem lényeges, csokis-mázos, vaniliás lidércet tessék! van még sok bőven..! :D
  • TreDoR
    #12141
    Egyébként a 250et nem értem el, az utolsó csatakor 217 volt.
  • TreDoR
    #12140
    Hát, minden mást is bedaráltam, zöld sárkányokból, szellem sárkányokat, unikornisokból őslicheket, tündérekből csontvázijászokat, pengetáncosokból fertőző zombikat. Vámpírokat és szellemeket nem vittem magammal, a vadászok és druidák sokkal többet értek