14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Ranger23
    #12221
    Van már magyar skillkerék amiben a törp is benne van?
  • j0nNyKa
    #12220
    a +100% speed talan a leghasznosabb, ahoz kepest, hogy 1es szintu runa
    szted ?
  • Kandurex
    #12219
    Nekem tetszett az első haven, a törpös utánna nagyon kerály :D már legalább 5. kezdem újra :) hogy kieszeljek valami tuti technikát az első pálya túléléséhez...hiába..átraktam heroic -ra , meg nagyon pengék ezek a rúnák, teccik! ;)
  • TreDoR
    #12218
    Úgy értem, hogy részletesebb leírást, ez a hadjárat teljesen kikészít (annyira s**r)
  • TreDoR
    #12217
    Írnál egy picit részletesebb megoldást, hátha tudok segíteni thx! Melyik pálya stb.
  • dr Kotász
    #12216
    Másolásvédelem. Másolt imppel nem fut a játék.
  • odex
    #12215
    PLS HELP! amikor csatázok az ördög csapat ellen a sötét elfekkel! akkor valamiért amikor az ellenségnél az impek másolják magukat és amikor megjelenik az eggyik imp akkor lefagy a játék! ez miért van? most friss win van felrakva és így is szar!
  • Gustafson
    #12214
    Az alapjáték 1.4-es javítása után a lények idézése elveszi a mozgáspont 75%-át ! Az 1.2-es nél nem volt ilyen. Jó kis szivacs.
    Az elf kampány utolsó pályáján az első hónap 3. hetének 3. napján bevettem az első necro várat. remélem, így már OK lesz. Csak Nyikolaj-jal nem fussak össze még egy darabig.
  • j0nNyKa
    #12213
    az a legnagyobb baj, hogy vegig olyan konnyu marad :(
  • TreDoR
    #12212
    Én lassan már hányok a haven vártól, egész heroes 5-ben szinte csak azom volt... Vajon mérnem tudtak egy normális varázsló hadjáratot berakni a kiegbe, jah tudom, mert olyan vár úgyse volt a heroes 5-ben, még a végén újdonság lenne. Csak ezt a hadjáratot éljem túl aztán jöhet az igazi game
  • Kandurex
    #12211
    mocskos lázadók :/

    mondjuk már túl vagyokr rajta, épp a törpökkel ismerekedek

    (megjegy: hardon nyomom, így kb. olyan mint az alap játék, normálon nagyon könnyű :((
  • TreDoR
    #12210
    Hát, ez a keresztes hadjárat elég érdekes a kiegben
  • j0nNyKa
    #12208
    akkor lesztek okosabbak ha nem csaltok.
  • ivan924
    #12207
    Nekem is ez a gondom. Ha megtudsz valamit, légyszi szólj már. Én is szólok, amint okosabb leszek.
  • kukac669
    #12206
    hy valamiért nem tudok beírni cheat-eket a hammer of fate-be kijön a culsor de valamiért nem fogad el cheat-et !!! ha valki tud segíteni az vagyen fel MSN-re vagy írja meg e-mail-be

    MSN:[email protected]
    e-mail:[email protected]

    előre is köszzz
  • Lammer
    #12205
    szádzsessön: 7zvel (ultra, 128MB stb) 1.8 mega osszvissz a csomag ;)
  • TreDoR
    #12204
    Szükségem lenne egy waitloadsave modra ami kompatibilis a hammers of fate-el. A celestialhavens-i nem működik. Tud valaki használhatót?
  • TreDoR
    #12203
    Thx már megtaláltam!
  • TreDoR
    #12202
    Tud valaki egy oldalt, ahol le vannak írva a törpe skillek fejlesztési módjai?
  • ivan924
    #12201
    Minden érintettnek köszönet a kieg. magyarításáért!
  • TreDoR
    #12200
    1.4-es patch?
  • indy32
    #12199
    Sziasztok!
    Esetleg valaki a #12160 ra válaszolna?Előre is ksz !

  • mooo
    #12198
    Illetve ma.
  • mooo
    #12197
    THX a magyarítást!
    Reggelre talán már leér a kieg,asszem tudom mit fogok holnap csinálni egész nap!
  • gordonbodaster
    #12196
    Samsu: koszi szepen, priviztem az emilcimet
  • boneyard
    #12195
    úgy gondoltam, h csak az a1-texts.pak-et kellene letölteni, mert a másik hármat át lehet másolni mondjuk az 1.4 magyaritásából. vagy te is erre gondoltál? mert akkor nem értem mi lehet a probléma? én a saját javított fájlokat (amit a mega-feltöltésre raktam fel régen) meg Ranger23tól az a1es fájlt másoltam be a dataa1 könyvtárban és magyar lett, meg hét felirat is látszik a köv.körfelett, meg a szörnyek számát is kiírja...
  • Samsu
    #12194
    http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes5/hero_special_abilities.shtml
    Nnna, megtaláltam...itt körbeleshetsz, sok hasznos infó van.
  • Kandurex
    #12193
    Először én is azt hittem, de nem, bezony kell neki a többi is :(
  • boneyard
    #12192
    heh, ha yol látom elég lett volna a a1-texts.pak, mert abban külön vannak a HoF szövegei, a másik 4 fájl ugyan az, mint a sima játékban
  • Samsu
    #12191
    A skillkerék? Ha kell elküldöm...mail?
  • Ranger23
    #12190
    Attól még kötelező megvanni mert letölthetitek :D
  • gordonbodaster
    #12189
    Sracok egyszer egy ismerosnel lattam valami kis kor alaku toolt amivel lehet elore nezni a profession fejlodesi utakat. Tudja valaki honnan lehet leszedni (bocs nem volt lelkierom vegignezni a 12k postot:) Mas hasznos tool van esetleg homm 5-hoz (amatoroknek mint en)
  • Kandurex
    #12188
    Mindjárt fel lesz rakva a bannerba magyar tárhelyen :/ türelem, 1 perc
  • Samsu
    #12187
    Hálás köszi boneyard, még épp elcsíptem a linket
  • Kandurex
    #12186
    azt azért nem :)
  • boneyard
    #12185
    köszi bünti pontot nem kapok?
  • Kandurex
    #12184
    akkor bug, godric után jön az elf, szal.. :-/
  • Gustafson
    #12182
    Köszi mindenkinek a segítséget. Éreztem, hogy újra kell kezdeni, túl sokat fejlesztettem az elején, túl sokáig vártam. Sajnos feltámasztás varázslatom nincs-nem választottam a fény mágia skill-t, de raise dead van. Sandro sisakja merre van ? Megneznem Nyikolaj arcát, mikor az 5000 csontváz íjásza őt lövi.
  • TreDoR
    #12181
    Igen, nem jutok túl.
  • Kandurex
    #12180
    #12178 erre válaszolj előbb :)