14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Kandurex
    #12345
    Srácok a 3. törp pályán, le lehet jutni az alsó kastélyhoz? Mert a felsőt, sehogy se tudom bevenni :8

    Ki, hogy csinálta?
  • TreDoR
    #12344
    Tényleg j0nNyKa honnan vetted ezt a wait gombot? A régi faqban is azt írtad az 1.1-es patch tartalmaz wait gombot, de én még az 1.4-ben sem láttam, a kiegben sem.
  • Nyugis
    #12343
    nos, nem kieghez..? eheh ehe.. akkor biztos az a gond.. szerintem nincs olyan gomb a kiegbe hogy wait.. vagy igen?
  • j0nNyKa
    #12342
    az hogy az a mod nem kieghez van, es hogy amugyis van wait gomb mod nelkul ?
  • Nyugis
    #12341
    feltettem a h5 kieget, és az alap gamét amit felpatcheltemm 1.3-ra és fel is crekkeltem. tökéletesen mükszik persze magyarul.
    azán feltettem a kieget, és magyarittottam. azon nincs patch.
    Aztán azt a modot ami mutatja az ellen számát konkrétan. aztán az a MOdjött volna amikor kirak még plussz két ikont, a 'wait" meg a mentés gomdot. viszont hiába másoltam be a data-ba semmi.. annyi a változás, hogy a taktikai térképen lett négy üres fekete "gomb hely". bemásoltam a Data-ba amit kellett.. mi lehet a gond?

  • gabo91
    #12340
    Már megtaláltam elég idiota helyen volt most. Megoldottam, hogy nelegyne olyan hozadalmas a körváltás se..
    Hama leigáztam a narancsszinű játékost igy már hama megy a körváltás
    Elég szar ez a duengon hadjárat...
  • Me Ga
    #12339
    OFF
    Miattam? Nálad elmentek otthonról?
    Örülnék, ha azt b*szogatnád, aki megérdemli, köszönöm.
    Ja, és rajong érted a hóhér!
    ON
  • TreDoR
    #12338
    Hol akadtál el a 4. pályán?
  • Razak
    #12337
    Tudtommal mindig máshol van a könny így keresgélj tovább. Nézdd meg a térképet!
  • dsdasa2
    #12336
    nekem kész a Heroes V kampányból mind csak a Hammers of Fate mentést kérnék akinek van
    Lécci írjatok!
  • j0nNyKa
    #12335
    jo lenne kerulni az ilyen inteligens hszeket, most miattad ram talalt priviben a hulyesegeivel
    orulnek, ha mast rajonganal korbe, koszonom
  • benioh1993
    #12334
    Thx
  • indy32
    #12333
    Sziasztok !
    Még mindig ugyanaz a bajom :( hogy az akadémia/ triumvirátus pályán a végén ha legyőzöm Markal-t akkor fekete képernyő lefagy majd kiírja hogy a program szabálytalan műveletet hajtott végre és kilép.Már fel patch-ltem 1.3 -ig uninstalláltam újratelepítettem akkor is feltelepítettem egy másik verziót avval is ja ls bármilyen verziót rakok nagyon akad p4 3000 procim van 1024 ddr/400 ram és ati 9250/128 Mb a video kari esetleg valaki tud segíteni? esetleg videokari driver csere kéne?
  • gabo91
    #12332
    Én duegon 2. pályán vagyok, és rohadtul unom a pályát valaki adhatna térképet hogy holkeresem asha könyét... mert elégé szagat a game azt mire betölt egy ujkört lemegy a nap... :S igy meg nincs humorom végigjárni 5 ször az egész mapot
  • gabo91
    #12331
    Bocs már nincs meg a kép, de az 12239 es és 12240 es hsz eket nézzed meg ottvannak a képek rola... a fatusko tetjénél áss!
  • gabo91
    #12330
    Hát a P betüt lenyomod akkor látod a térképet, a térképet akkor fedi fel ha az obeliszkeket megnézegeted.
    De adok egy képet rola
  • benioh1993
    #12329
    Vki Beszúrna egy képet hogy hol az istenbe van az a asha könyve???PLS Már fölástam az egész térképet Nem találom az istenért se
  • TreDoR
    #12328
    Azt nem vágom, hogy tud valaki egy game miatt ennyit szenvedni . De inkább nem mondtam semmit.
  • TreDoR
    #12327
    Hova tetted be? Pontos leírást pls, és még azt, hogy indítottad el az alap heroes 5-öt utána. Milyen patch van fent?
  • Me Ga
    #12326
    hehe, már várom j0nNyKa reakcióját...
  • dsdasa2
    #12322
    figy tudtok segíteni akkor?
    Kéne egy kampány mentés aki túlvitte már az 1. kampány 4.-dik küldetést!
    Segítsetek!
    Hammers of Fate-s kell!
  • Nyugis
    #12321
    köszi az infot!!!
    feltettem a newbuttons_waitloadsave nevü MOD-ot viszont nem ad ki képet, csak négy üres fekete kört bal oldalt az akcio térképen.. hogy lehet, hogy a 2gombokat" meg is jelenitse? mit kell tenni?
  • TreDoR
    #12320
    Celestialheavens-en nincs túl sok mod fent.

    Itt találsz párat magyarul:

    Heroes hardwired - Heroes 5 modok

  • Nyugis
    #12319
    azt a kettöt amit fent találtam a FAQ-ban beletettem a /data-ba, most proszálom, hogy mükszik-e.
    igazábol azt se tudom, hogy mioloyen mod-ok vannak, mert nem beszélek angolul. és azon az oldalon ahol a MOD-ok vannak csak angolul van fent. akit érdekel, itt: http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=527
  • dsdasa2
    #12318
    Küldjetek lécci már el nekem campaning mentést mert elakadtam az 1. kampány 4.-dik küldetésnél(The Negatiations)köcce!
    Freemail:[email protected]
  • TreDoR
    #12317
    Milyen mod kéne magyar leírással?
  • Nyugis
    #12316
    nos, köszönöm, ahogy elküldtem, már meg is találtam.. Sorry..
    Ellenben valaki tud olyat, hogy MOD-ok némileg magyar leírással..?
    Nem csak az a kettő ami a FAQ-ban van?
  • TreDoR
    #12315
    Oda kéne írni, hogy katt. arra a baxott nagy képre!!!!!
  • j0nNyKa
    #12314
    nagyobbra vettem a betumeretet, talan kiszurja a szemet mindenkinek
  • TreDoR
    #12313


  • Nyugis
    #12312
    és a FAQ-ot hol találom...? megtennéd, ha nem tul nagy kérés, hogy beszursz egy linket ide?
  • Me Ga
    #12311
    Jaja, csakis angol... én még a H1-el és a H2-vel is játszottam... nem bírnék "Fény" varázslatokkal meg Zord lovasokkal játszani, megszoktam a jó öreg nyelvezetet. Meg aztán ha a neten keresgél az ember, ott úgyis minden angolul van hozzá.
  • scorpeeon
    #12310
    Én csak és kizárólag angol nyelven nyomom. Lehet hogy jó a magyarítás, de egyszerűen angolul szoktam meg. Egyszer feltettem, ilyeneket láttam hogy Ráksasza Rádzsa, Viharfelleg Kolosszeum (Titán építője), Zord lovas... Nem biztos, hogy rosszak lennének, de én mást szoktam meg. Szóval én inkább maradtam az eredeti angolnál :)
  • TreDoR
    #12309
    Én nem azt írtam, hogy ezek a cuccok nélkül nem lehet végigvinni a pályát... Fawcet megkérdezte milyen tárgyakat ajánlunk, ezért írtam. + Mivel ez az egyetlen kampány pálya ahol van rá lehetőség ilyeneket adni a lényeknek, nem árt kipróbálni, sinle mappokon v. multiba jól jöhetnek.

    Nekem meg pl. nem volt főnix idézés varázslatom az egész hadjárat alatt.
  • Kandurex
    #12308
    Érdekes, én semmi ilyesmit nem adtam a lényeimnek... expert szinten idézgettem a főnixeket,...senki nem állt meg előttünk


    (1 db Főnix életerő: 1300 HP, sebzés 500 körül)
  • Razak
    #12307
    Ismerem a képességét. Szóval neked csak elfjeid voltak. Köszi! Megpróbálom majd így!
  • Razak
    #12306
    LOL..........
    Most ezt komolyan mondod vagy csak viccelsz?
  • TreDoR
    #12305
    Újra fel kell tenni magyarítást, méghozzá másikat, de ez is benne van a faqban.
  • TreDoR
    #12304
    Én a ravasz őz és ravasz kígyó cuccokat ajánlom. A ravasz őz: + 16 % kezdeményezés, + 2 sebesség, + 5 védelem. Ezeket adtam a közelharci egységeknek, így a vízköpő, dzsin, ráksasza 1 kör alatt átérik a csatateret és megtámadják az ellent, méghozzá elég hamar (+16% kezd.), a +5 védelem is jól jön, hogy ne vágják le olyan hamar őket. Ravasz kígyó: +16 % kezd., + 5 támadás, + 5 védekezés. Ezeket meg a lövő egységeknek, a kezd. nekik is jól jön, sebesség nem kell, mert úgyse mennek sehova, a támadással meg még nagyobbat sebeznek. Ezenfelül jól jön ha megveszed az egyszarv-íjat az academy várban, márha elérhető.
    Élvezd ki a lényfelszereléseket ezen a pályán, mert több Academy várat a hadjáratban már nem látsz

    Egyébként tudja valaki mi a különbség az amulett, a gömb, a csecsebecse és a jelvény lényfelszerelések között?
  • j0nNyKa
    #12303
    fu emlexem, evekbe telt, mig felfogtam, hogy upgrade, addig enis ÚPÉGÉ pikemen, helberdier -eztem :]