14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • TreDoR
    #12302
    A jó öreg "Windows" gomb sokat segít.
  • Nyugis
    #12301
    Arrol van esetleg infojja valakinek, hogy a magyaritás letöltése és telepitése után, ha fel patchelem a gamét, akkor marad a magyar nyelv? vagy ujra fel kell tenni, hogy magyar nyelvü maradjon?
  • gabo91
    #12300
    Egyébként lehet ezt neten játszani? Ott van menüben, de még nemprobáltam hogy jo-e. Manapság megszoktam, hogy már semmit sem lehet játszani neten, csak eredeti gameval... :S
  • gabo91
    #12299
    De, én még msot is UPG nek hivom a fejlesztett lényeket :)
    (Heroes 3 ban upg volt a fejlesztett lény)
  • Heny1992
    #12298
    Nem.......elvileg, mert ami patch-et letöltöttem, azt én a saját (a lemezen lévő) crack-kel, crack-eltem vissza.... Igen....valahogy így.........

    Heni
  • j0nNyKa
    #12297
    egyebkent ok, van magyarositas, je
    de igy... MINDENKI magyarositassal jatsza?
    nekem spec nem jott be a h5, en meg oskovulet vagyok, es le vagyok maradva a jo oreg h3-nal, a jo oreg angol elnevezeseknel, es neha esku nem ertem, mit irtok.. vadasz? elementalis lancok? jaj :]
    nincs senki, aki leragadt a jo oreg angol nyelvnel ?
  • fawcet
    #12296
    Köszi a segítséget csak egy szellemsárkányt kellett kinyiffantanom. És Nyikoláj nyugdíjazták utána.
    Varázslós küldit viszem. Most a másodikat csinálom. Van valami tipp, hogy miket érdemes összeeszkábálni a varázscuccoknak egységeimnek?
  • Samsu
    #12295
    Te Tredor, az a kérdés merült fel bennem a hozzászólásokat nézve, hogy te mikor is játszol ha mindig itt lógsz a forumon?
  • TreDoR
    #12294
    Az bug, hogy a HOF-ban akkor is tudok lényeket idézni mikor már nincsen mozgáspontom?
  • TreDoR
    #12293
    A Succubus úrnők láncot lőnek, de inferno egységeket ez a lánc nem sebez. Én azon a pályán elfekkel mentem és nem vittem magammal Succubusokat.
  • Razak
    #12292
    Egy kérdés: Az inferno 3. pályán, akkor milyen egységek vannak benne? Kérdem, mert a Succubusok ugyebár sebeznek és, azért nem kellemes, ha sajátjaidat sebzi. Nektek melyikből melyik volt?
  • TreDoR
    #12291
    Örülök, hogy segíthettem
  • Razak
    #12290
    Köszi a segítséget! Mikor írtam az előbb szövegemet előtte még olvasgattam, amit írtál. Aszerint cselekedtem, ahogyan írtad és eddig működik! Köszi! Csak most szívhatok ezzel a 3-as küldetéssel
  • TreDoR
    #12289
    Hányadik héten volt neked 600 csontvázijászod?
  • Me Ga
    #12288
    Köszi, azért így már kicsit érthetőbb a dolog, ha meg megjavul a link, akkor ott is elolvasom.
  • TreDoR
    #12287
    Talált. . Nekem sem jön be. Egyébként kb. ennyi a lényeg, minden lénynek saját eleme van, ami a csata alatt változik. A tűz elemű lények a víz elemű lényeknek a normálon kívül plussz sebzést okoznak. A víz eleműek a tűznek. A föld eleműek a szélnek (vagy levegő, nemtudom). A levegő eleműek a földnek. Ez a sebzés automatikus és nem tudsz rajta állítani. Van egy épület a dungeon várakban ami erősíti ezt a sebzést. Az elemi látás képesség ezentúl az összes pusztító varázslathoz elemeket rendel, mindíg az ellentéteset mint amilyen elemű lényre mondod. Vagyis garantáltan többet sebez tőle minden pusztító varázslat.

    Megjegy.: nálam az elemi láncok nem aktiválódtak olyan pályákon ahol nem volt legalább 1 dungeon váram.
  • Me Ga
    #12286
    Hmm, itt lenne: www.heroesofmightandmagic.com/heroes5/ability_elemental_chains.shtml
    de nem jön be az oldal...
    Majd próbálkozom...
  • TreDoR
    #12285
    Akkor nem értem mit nem tudsz a varázslatokkal kapcsolatban. 1. és 2. körös varázslatokat minden hős meg tud tanulni, 3. 4. 5. körösöket meg csak skillekkel. Idéző mágia, Pusztító mágia, Fény mágia, Sötét mágia. A varázslatokat leginkább várakban tudod megtanulni, ehhez fel kell építeni máguscéheket. Találsz oltárokat a kalandtérképen ahol tudsz varázslatokat megtanulni. Ezen felül vannak skillek amik varázslatokat adnak. Pl. teleport támadás, A pusztítás titkai, stb. Ha kiképzed a hősödet tanítónak, akkor ő is tud tanítani varázslatokat más hősöknek.

    Tipp a nekro hadjárathoz:

    Ne kempelj be egy várba sem hetekre; az összes semleges élőhalott sereg csatlakozik hozzád, szal támadd meg őket; hozz sereg utánpótlást, vagy visszamész a várakba értük vagy lényidézés varázslat. Ha ígyse megy 1.1-óta van "könnyű" nehézségi fokozat a gameban.
  • Me Ga
    #12284
    Köszi, de nem egészen. A láncok működése és részletes leírása érdekelne... Egyszer ráakadtam valahol, de most sehol sem találom...
  • gabo91
    #12283
    Ha ara a varázslatok gömbre gondolsz akkor van egy letölthető dolog amiben benevan mindne a faq ban megtalálod,
  • Me Ga
    #12282
    Sziasztok!
    Az elemi láncokról szerertnék olvasni egy kicsit bővebbet, tudnátok egy linket adni?
    Köszi.
  • Cobra.
    #12281
    Heny a patch-re ugye nem az 1.0 crackjét raktad?
  • gabo91
    #12280
    Mozilla Firefox
    Van mikor bejönnek a dolgok van mikor nem.

    De játszottam a 3 al de csak tesommal szoktuk néha multiba, meg a 4-el valamennyit de nemsokat, talán 2 részt megcsináltam...
    Szerintem eddig ez a legjobb, de nehéz is.
    Föleg most eddig elég könyű volt a játék haalmas seregeim voltak porig aláztam vele az ellenfeleket (majdnem mindig :D ), de most necropartis 3. pályáján megszivtam....

    Megvolt a bot átváltoztatam a várat és számomra nagy seregem volt szedegetem a bányákat amikor megjelent egy turbános narancssárga, elvete a váram elakartam menekülni, elkapott beapritott...
    mindenböl 200-300 fölött volt aprobakboll 800-900 is volt neki. Nekem meg minden 100 alatt ijászbol 600 de azt két pillanat alatt beapritották...

    Szoval valami tanácsot várnák, hogyérdemes emgcsinálni? (végigjátszás alapján csináltam edig)
  • Heny1992
    #12279
    Nos! A FAQ -ban semmi használhatót ne mtaláltam, ráadásul csak a feléig adja be a cikkeket..........
    OK!
    Fölraktam a heroes 3-at, ezután felraktam az 5-öt, felraktam egy pathc-et, újból crack-eltem, de ahogy betöltök egy pályát, kilép............
    Egyéb ötlet? Van valakinek még valami használható ötlete? Jó lenne......!!!!!!

    Amúgy Tredor, ez volt a hozzászólásom: #12244

    S.O.S

    Heni
  • TreDoR
    #12278
    Eddig még egy heroes résszel sem játszottál?

    Akkor nehéz lesz, ez még az elődöknél is bonyolultabb

    Heroes hardwired

    Heroes Tower
  • TreDoR
    #12277
    Milyen böngészőt használsz? Esetleg letöltésvezérlőt?
  • TreDoR
    #12276
    Nézd meg ezt a hozzászólást, nem veszíthetsz vele semmit max. nem müxik:

    #12231
  • gabo91
    #12275
    És ezt hol tudom megtanulni? Mert ha sokat harcolok sok pontom van akkor mindig lehet választani valamit amit emgtanul ,ezeket ő maga alkallmazza csak a varázslatokat kell nekem. De van hogy lap sötét mágia meg ienek ezek mire jok? Mert odavan irva hogy lehetővé teszi elsökörös sötétmágia tanulását ...
    De hol lehet tanulni ilyent?
    Meg én nemtudom válogatni hogy mittanuljkon, ő maga adja amit lehet választani?
  • j0nNyKa
    #12274
    necro az nagy allat
    a skill amit keresel, a scouting lesz
  • j0nNyKa
    #12273
    probald meg esetleg az 1.4 changelog-jat olvasgatni, hogy van-e valami utalas arra, hogy az adott jelensegen "javitottak"
    ha van, egyertelmu a gond
  • gabo91
    #12272
    Nemtudom, anyit láttam hogy nézegettejm a letöltött térképet aztán nemegyezett a pályával pedig az jött volna, meg végigjátszás se ..
    aztán vége az infernonak menübe ott a cim, de nemnéztem hogy el is inditja e...
    de mind1
    viszont ezek a necropartisok igen szarok... remélem nelesznek hosszuak

    ja az infernonál megtanultam olyant az elsö pályán hogy aki a közelemben van anak a pontos számát irja ki, ezt hogy tudom megtanulni, mert nemmemlékszem már a nevére, vagy tudtok rá adni olyan progit. FAQ ba bent van, de nekem nemjön be semise ha rákatintok a letöltésre... :S
  • Razak
    #12271
    De eddig tökéletesen ment vele. Tesóm felrakta, hogy multizzunk. Neki lefagyott és infernoval volt. Nekem meg most kezdett el lefagyogatni, pedig amióta fent van azóta egyszer sem tette ezt. De egy közös van. 1.4-es patch. Mindig akkor fagy ki észrevételeim szerint, amikor egy idézett lény meghal és jön az a kék csóva, aminek a keretében eltűnik......
  • j0nNyKa
    #12269
    mintha ennel a jelensegnel meg sem kapna a lehetoseget, hogy azon a palyan jatszon...
    javitson ki, aki tudja biztosra, ha nem igy van
  • TreDoR
    #12268
    Az inferno hadjáratot én nem sajnálnám Úgyis egy kalap... De ha annyira akarsz vele gamelni, mértnem indítod el azt a pályát?
  • j0nNyKa
    #12267
    ja ien van, olvass vissza, volt mar szo rola
  • gabo91
    #12266
    De nekem infernonál mért nem kellett a 4. küldetést emgcsinálnom?
    5. et töltöte be a 3. után, de ottvan a menüben elérhető a pálya de nemadta be...
    de miért nem?
  • j0nNyKa
    #12265
    maybe valami serult a data fileodban ?!
    probalj meg valami ismerostol szerezni 1 peldanyt, es arrol felrakni
  • Razak
    #12264
    Nektek előfordul az, hogy amikor az infernoval játszotok, hogy néha csata közben kidob a játék mindenféle hibaüzenet nélkül? Mi lehet a hiba?
    1.4-es patch-el van a dolog. Tesóm gépén is előfordult, hogy kidobta és nekem is, most miközben az inferno kampányt viszem........
  • j0nNyKa
    #12263
    akkor ajáltáom, hogy olvasd el meg1x, hatha nem fogsz talalni !! :D
  • j0nNyKa
    #12262
    ja es igen, trainert hasznalni mostmar folosleges, hiszen 1.2 ota nem mukodnek multiplayerben (bless god), singleben pedig egyszeru konzolparancsokkal elerhetoek a trainerek nyujtotta finomsagok
    ezek pl. le vannak irva itt, meg meg ezerketszazhuszonnyolc helyen