14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Shiwo
    #14565
    tudnátok a játékhoz esetleg hangulatos pályákat/kampányokat ajánlani, amivel az ember egyedül elbíbelődhet ? (linkelni még jobb lenne :)
  • RaZoK
    #14564
    az alap mapok nekem is rumlisak...viszont tölöttem le hozzá...

    találtam egész profikat...
  • w77d
    #14563
    pedig geci jó a játék..... a kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni :(
  • vati182
    #14562
    huh nem vqalami aktív ez a forum..:(
  • vati182
    #14561
    Ja az alapjátékról van szó de gondolom ap atch verziójából mindenki rájött... aki heroes 5 el játszik, egyszerüen nem olvassa be a mapokat
  • vati182
    #14560
    Hello én bemásolom a maps nevü mapába a letöltött térképeket és utána a játék indításkor az első megjelnő képnél kifagy 4xrányomok a bezárásra és utána megy tovább de egyedi játékban meg multiban sem látom az általam bemásolt térképek egyikát sem 1.6 os patch van fent... mi lehet az oka és h kell korrigálni, jah és bármelyik mappot megpróbálom mappeditorban elinditani valami hibát dob ki és nem tudom miért nem hajlando visszatölteni azt sem amit készuítek és lementek ugyan azt a hibát dobja ki...
  • raulgonz
    #14559
    Köszönöm a segítséget!
    Még egy segítséget kérnék: Kellene nekem az alapjáték mágus hadjárat első pályájához egy mentés. Nagyon megköszönném.
  • Pancus90
    #14558
    sziasztok, bocsi h csak így témától függetlenül bevágok, de enm tudna nekem vki segíteni egy kis cheatesléssel kapcsolatban :D nemtudom h h kell átírni vagy micsinálni az autoexec.cfg mert ha megakarom nyitni azt kéri h tallózzam :S és én nem merek addig semmit se csinálni még vki nem segít :D előre is köszönöm :)
  • Carmang
    #14557
    Olvasd el a quest leírást, ha jól emlékszem meg kell törni az éjszakát (valamivel), mert csak nappal sebezhető.
    Vagy valami ilyesmi :)
  • sid1984
    #14556
    Hello a nekromata invázió pályán megcsináltam mindent van vagy 30 csontsárkányom mégse ismeri el hogy kész a feladat és nem enged cyrus után.tudnátok valami tanácsot adni.

    © raulgonz:a konzol nekem bejött de nem tudtam vele csinálni semmit de itt egy link ez jobb mint a cheat: http://www.pcpult.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=416&Itemid=81
  • Carmang
    #14555
    Magyar billentyűzet esetén a Nulla gombot kell megnyomni. A fájlokat jól átírtad? Arra figyelj, hogy más-más fájlok tartozik az alapjáték, és a kiegészítők mellé.
    Amúgy nem szabadna problémának lennie vele.
  • raulgonz
    #14554
    Sehogy sem tudok kódot beírni! Nem jelenik meg a konzol akármit csinálok. Már átírtam az összes input fájlt, ezer féle gombra átállítottam a konzol gombját, de így sem! Az sem tudom milyen a konzol, mert nem jelenik meg! HELP!!
  • raulgonz
    #14553
    A Heroes V-ben a legutolsó hadjáratban a mágus küldetés első pályáján jártam. Bedöglött a gép. Most már ok, de nincs meg a mentésem. Nem tudtok küldeni hozzá egy mentést, hogy ne kellessen végigjátszani újra? A címem: [email protected].

    Előre is köszönöm, és boldog új évet! Fontos lenne...
  • syberia2
    #14552
    Hello
    Most kezdtem el játszani és a The Siege küldetésnél nem tudom mit kell csinálni. Valaki tud küldeni képet, hogy merre találom a "kiutat"?
    Kösz
  • Narxis
    #14551
    Milyen release? Milyen Windowson próbálod elindítani?
  • MrTwister
    #14550
    Sziasztok!
    Akkor már ketten vagyunk, mert anno nekem sem ment az eredeti kulcsokkal a multi! Nekem azt írta, hogy nem fogadja el a szériaszámot vagy valami ilyesmi. Megoldást akkor nem találtam. Na hátha most közös erővel!
  • w77d
    #14549
    én megvettem a gold packet és megérte... a lentebb írt probléma is csak az volt, hogy túl hosszú lett volna az elérési út :D
  • Kandurex
    #14548
    Rá kellene szánni azt a pár ezrest, és megvenni.
  • rob9999
    #14547
    Helló ! Letöltöttem a Tribes of the East c. kiege-t. Már eleve úgy töltöttem le h felvan telepítve de amikor el akarom indítani a játékot ezt írja ki a HOMM V hibát észlelt ezért leáll. Az adatok, melyekkel éppen dolgozott valószínűleg elvesztek. Mit kellene csinálnom h elinduljon?
  • w77d
    #14546
    Sziasztok! Telepíteném a kelet törzseit, de ezt kapom:


    Mi lehet a baj?? légyszi segítsetek....
  • imigreen
    #14545
    Sziasztok!
    A multi résszel én is bajban vok, pedig azért vettem meg eredetiben.:S
    Odáig eljutottam h be kellett volna tölteni a szervereket de ez már nem történt meg. (pontosan már nem emlékszem miért nem sikerült, h irt-e vmi hiba üzenetet mert kb fél éve probálkoztam ezzel)
    Most h megláttam ezt a forumot gondoltam megkérdezem h esetleg tudja-e vki erre a megoldást mert már kiprobálnám a multirészt is szivesen!!!
    Szoval ha vki segitene annak előre is THX!!!
  • OliApa
    #14544
    koszi! proba!
  • Zóanagyvarázsló
    #14543
    Nincs külön online kulcs, ha a TotE kell a multizáshoz, akkor annak a kulcsát írod be. Én legalábbis így tudom, a multit még nem próbáltam. Ha így sem megy, legfeljebb feltelepítem én is, és kinyomozzuk.
  • OliApa
    #14542
    Sziasztok! A Heroes V Gold van meg eredetiben és az online kódot kéri az ubi.com-os többjátékos módnál. A játékhoz 3 DVD-key-t kaptam, semmi mást. Hol található az online kulcs vajon?
  • AtiRadish
    #14541
    Az összes démoni egységet meg kell semmisiteni a pályán, akkor fog majd jönni az ellenséges hös
  • VampireKain
    #14540
    Szevasztok, abban kellene nekem egy kis segítség, hogy nemrég ujrakezdtem a Heroes5 és, a Lovagoknál a 3.küldetésben elakadtam, ha jól emlékszem anno itt vmire reagálva jön elő a "piros" ellenfél, de már nem tudom h hogyan kell előcsalni..!
    Kérem valakí segítsen, mert baromira idegesít...:D
  • fawcet
    #14539
    Próbáltad crack nélkül?
  • foldi6
    #14538
    Sziasztok
    Én megprobáltam, felraktam az alapot+patcheket(1.06ig), kiegeket+patcheket, de ugyanugy mikor elindítanám a betöltő képernyőmön kiirje, hogy a Heroes5 hibát észlelt és ezért leállt, hibajelentés küldése vagy mégsem opciokat feldobva.

    Megnéztem a hiba forrását ezt irja ki a paraméterekre:
    szAppName : H5_Game.exe szAppVer : 1.60.0.51 szModName : hungapp
    szModVer : 0.0.0.0 offset : 00000000

    Szóval én a crackre gyanakszom, bár megpróbáltam az 1.0-1.6 os mindegyik patchével, de ugyanezt irta ki...

    A gépemen régen fent volt csak elő akartam venni egyet játszani.
    Ha vkinek van vmit trükje, tippje sz kérem segítsen mert én kifujtam..

    üdw földi
  • Carmang
    #14537
    Nem találja az eredeti exe fájlt, gondolom krekkelt verziód van.
    Mielőtt krekkelsz akármit is érdemes az eredeti exe-t átnevezni, és meghagyni, vagyis nem felülírni a krekkelt- exe-vel. Ha későb peccselni akarod, akkor törlöd a krekkeltet, visszanevezed az eredeti-t, amire már hajlandó lesz felmászni a peccs. Ha ezután újabb krekket akarsz alkalmazni, akkor értelemszerűen meg kell ismételni az átnevezési procedúrát.
  • adeeeka
    #14536
    Ha egyik patchet sem tudom feltenni mert kiírja hogy az eredeti játék nem található, akkor mi a gond?...
    patch nélkül
    nem működnek a kódok, kijön a konzol,de nem fogadja el a kódokat...mit tehetek?
  • Narxis
    #14535
    Ja, én csak 1.05-ig raktam, nem tudtam, hogy nem kell crack 1.06-hoz. Így, hogy már kieg is fent van, nem engedi felrakni. Majd egyszer, ha winreinstall lesz akkor megcsinálom.
  • Me Ga
    #14534
    Így, így. Nekem is így megy.
  • fawcet
    #14533
    Tedd fel mindet és menni fog. Alap h5, h5 patchek, majd kieg(ek) és rá kieg(ek) patchjei. Sorrendben h5, hammers, toe.
  • Narxis
    #14532
    Mármint alapjátékot, patchet és aztán a kiegészítőt? Így működik mindkettő?
  • Narxis
    #14531
    És hogy csináltad? Először felraktad az alapjátékot aztán a kiegészítőt?

    PC Guru-n ezt írják:

    Figyelem! A patch kizárólag a Heroes of Might & Magic V alapjátékra telepíthető, A végzet pörölyei küldetéslemezzel rendelkezők nem lesznek képesek gépükre tornázni.

    És tényleg nem megy fel, azt írja a patch, hogy nincs feltelepítve a Heroes of Might and Magic 5!
  • Me Ga
    #14530
    Szia!
    Nekem megy mindkettő gond nélkül.
  • Narxis
    #14529
    Ahhoz már nem kell crack mert kiveszi a másolásvédelmet. Viszont én azt olvastam, hogy az 1.06 feltelepítése után a Hammers of Fate--tel nem lehet játszani...ez igaz?
  • foldi6
    #14528
    szevasztok
    a heroes 5 1.06 veziojához szeretnék egy működő cracket, mert ami nekem van nem jó, már a gamecopyword-ön is néztem, de az sem működött...
  • Chaoslord3
    #14527
    CSásztok!
    Szereték érdeklődni h egyáltalán lehet e hamachin keresztűl H5 TOE -ni és ha igen akkor hogy?
    Válasz elöre is kösz!
  • fawcet
    #14526
    Mi akadályoz benne? Mit csinál?